ŞAMPİYONA HABERLERİ

HaberlerŞAMPİYONAŞAMPİYONA
Şenol Güneş: 'Avrupa Şampiyonası için bir adım daha atmak istiyoruz'
A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye-Moldova maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Güneş, 'Sahamızda ciddi bir maç oynayacağız. Elimizden gelen gayreti gösterip, 3 puanla ayrılmak istiyoruz. Ciddi boyutta sakatlık yok' dedi.
ŞAMPİYONA 24.03.2019
54. Büyükler Avrupa Karate Şampiyonası kadrosu belli oldu
28-31 Mart tarihleri arasında İspanya'nın Guadalajara kentinde düzenlenecek 54. Büyükler Avrupa Karate Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek Karate Milli Takımı kadrosu belli oldu.
ŞAMPİYONA 24.03.2019
Çevik kardeşler Avrupa Şampiyonasına hazırlanıyorlar
Oltulu Alperen ve Hamza Çevik kardeşler Muş'ta kilolarında birinci olarak Türkiye şampiyonasına katılmayı hak kazandılar.
ŞAMPİYONA 24.03.2019
Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası sona erdi
Türkiye Güreş Federasyonu faaliyet programında yer alan ve bu yıl Ordu'da düzenlenen Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası sona erdi.
ŞAMPİYONA 24.03.2019
Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası başladı
Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası başladı
Bu yıl Ordu'da düzenlenen Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası'nın açılış töreni düzenlendi.
ŞAMPİYONA 23.03.2019
Okullar arası atletizm şampiyonasına yoğun ilgi
KOCAELİ (İHA) – Kocaeli Okul Sporları Atletizm Şampiyonasında 78 takımdan 522 öğrencinin kıyasıya yarıştı. Şampiyonaya öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.
ŞAMPİYONA 23.03.2019
Türkiye Şampiyonası'nda Tepebaşı farkı
Ankara Spor Salonunda yapılan 'Türkiye Taekwondo Poomse Şampiyonası'nda, Tepebaşı Gençlik Spor Kulübü sporcuları yine farkını gösterdi.
ŞAMPİYONA 23.03.2019
Çarşamba gümbür gümbür
Şampiyonluğun favori adayları arasında yer alan Çarşamba Cemil Meriç Ortaokulu, İlkadım Özel Zorlu Koleji'ni 40-5'lik farklı skorla yenerek adeta rakiplerine gözdağı verdi
ŞAMPİYONA 23.03.2019
Bahçeşehir Anadolu Şampiyonası'nda
U-18 Basketbol Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları'nda Atakum Bahçeşehir Koleji Çankırı Bask Spor Kulübü'nü, Eskişehir Elit Basketbol'u ve Eskişehir Gelişim Basketbol'u devirerek namağlup Anadolu Şampiyonası'na adını yazdırdı
ŞAMPİYONA 23.03.2019
2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası: Arnavutluk: 0 - Türkiye: 2 (Maç sonucu)
2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu ilk maçında deplasmanda Arnavutluk ile karşı karşıya gelen A Milli Takım, mücadelen 2-0 galip ayrıldı.
ŞAMPİYONA 23.03.2019
2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası: Arnavutluk: 0 - Türkiye: 1 (İlk yarı)
2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu ilk maçında deplasmanda Arnavutluk ile karşı karşıya gelen A Milli Takım, ilk yarıdan 1-0'lık üstünlükle ayrıldı.
ŞAMPİYONA 22.03.2019
Büyükşehir Bayan Basketbol Takımı Türkiye şampiyonasında
Van Büyükşehir Belediyesi U18 Bayan Basketbol Takımı, Malatya'da düzenlenen ve 6 takımın katıldığı bölge yarışmasında birinci gelerek şampiyonluğunu ilan etti.
ŞAMPİYONA 22.03.2019
Okullararası Yıldızlar Dart Türkiye Şampiyonası başladı
Adana'da 32 ilden 128 sporcunun katıldığı Okullararası Yıldızlar Dart Türkiye Şampiyonası'nın startı, Yüreğir Gençlik Merkezi'nde verildi.
ŞAMPİYONA 21.03.2019
Madalyalı kapanış
Okullararası Genç A Serbest Sitil Güreş İl Şampiyonası yapılan final müsabakalarının ardından düzenlenen ödül töreniyle tamamlandı
ŞAMPİYONA 21.03.2019
Uğur potada güldü
Şampiyonluğun favori adayları arasında yer alan Canik Uğur Okulları zorlu rakibi Çarşamba Cemil Meriç Ortaokulu'nu 62-27'lik skorla mağlup etti
ŞAMPİYONA 21.03.2019
Erken gelen şampiyonluk
Canik Belediyespor U-18 Basketbol Takımı, Samsun 1919 Spor Kulübü'nü 85-28, Kastamonu Gençlikspor'u da 98-53'lük skorla yenerek Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında bölge şampiyonluğu garantiledi
ŞAMPİYONA 21.03.2019
İlkadım farklı kazandı
İlkadım 23 Nisan Ortaokulu fırtına gibi estiği maçta Canik Hasköy Ortaokulu'nu 50-8'lik farklı skorla yenerek rakiplerine adeta gözdağı verdi
ŞAMPİYONA 21.03.2019
Görme Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonası'na Kayseri Damgası
Kayseri Görme Engelli Yüzme Sporcuları Alanya'da düzenlenen Görme Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonasında 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile kazanarak büyük bir başarıya imza attı.
ŞAMPİYONA 20.03.2019
Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya
Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya
Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya
ŞAMPİYONA 20.03.2019
Miraç'la gelen mutluluk
Küçük Erkekler Hentbol İl Şampiyonası'nda Atakum Kamalı Ortaokulu ile karşılaşan Tekkeköy Nejat Yaman Ortaokulu kaptan Miraç'ın yıldızlaştığı maçtan 18-6'lık skorla galip ayrıldı
ŞAMPİYONA 20.03.2019
Grekoromen Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için kampa girdi
Grekoromen Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için kampa girdi
Grekoromen Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları için İstanbul'da kampa girdi.
ŞAMPİYONA 19.03.2019
Türkiye U-15 futbol Şampiyonası'na katılacak olan iki takım belli oldu
Kayseri U-15 Ligi Play-Off maçları sona erdi. İlk iki sırayı alan Kayseri Atletikspor ile Kocasinan Şimşekspor takımları Kayseri'yi U-15 Futbol Türkiye Şampiyonası'nda temsil etme hakkı kazandı.
ŞAMPİYONA 19.03.2019
Avrupa'dan Hamide geçti
U-22 Büyük Erkekler ve Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonası'nda İlkadım Belediyespor sporcusu Hamide Yavuz birbirinden zorlu rakiplerini devirerek Avrupa üçüncüsü oldu
ŞAMPİYONA 19.03.2019
Ringin gümüş eldiveni
Çarşamba Belediyespor Kulübü sporcusu Mehmet Şahin Yıldız, +81 kilo finalinde Bursalı rakibine yenilerek Türkiye ikincisi oldu. Yıldız, bu sonuçla gümüş madalyanın sahibi oldu
ŞAMPİYONA 19.03.2019
Şampiyon Bahçeşehir
Atakum Bahçeşehir Koleji kıran kırana oynanan final maçında İlkadım Özel Çizgi Üstü Fen Bilimleri Okulları'nı 67-61'lik skorla devirerek şampiyonluk kupasına uzandı
ŞAMPİYONA 19.03.2019
Şenol Güneş: 'Önce Avrupa Şampiyonası'na sonra Dünya Kupası'na gitmek istiyoruz'
A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Milli Takım'ın başarılı olması için ilk adımı Arnavutluk maçıyla atacaklarını belirterek, önce Avrupa Şampiyonası'na ardından da Dünya Kupası'na gitmek istediklerini söyledi. Kadroda olmayan isimlere de değinen Güneş, 'Şu anda kadroda olmayanlar, kadroya girecekmiş gibi hazır olmalı' dedi.
ŞAMPİYONA 18.03.2019
Simav İdman Yurdu, Türkiye Şampiyonası'nda
Kütahya'nın Simav ilçesinde faaliyet gösteren Simav İdman Yurdu Spor Kulübü'nün, U 14 amatör futbol takımı playoff eleme müsabakaları sonunda Kütahya ilini temsilen Türkiye şampiyonasına katılma hakkı kazandı.
ŞAMPİYONA 18.03.2019
Türkiye Boks Şampiyonası final maçlarıyla sona erdi
Türkiye Boks Şampiyonası final maçlarıyla sona erdi
Yıldız Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası, oynanan final müsabakalarıyla sona erdi.
ŞAMPİYONA 17.03.2019
Üniversitelerarası Türkiye Kros Şampiyonası düzenlendi
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) ve Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) iş birliğinde Üniversitelerarası Türkiye Kros Şampiyonası düzenledi.
ŞAMPİYONA 16.03.2019
Atletizm Bölge Şampiyonası'nda Karabük'ü temsil edecek
Yenice ilçesine bağlı Şirinköy Ortaokulu öğrencisi Erkan Kurt Karabük'te düzenlenen atletizm turnuvasında il ikincisi oldu.
ŞAMPİYONA 16.03.2019
Yıldızlar Güreş Bölge Şampiyonası başladı
Balıkesir'de 390 sporcunun katıldığı 'Okullar Arası Yıldızlar Güreş Müsabakaları', açılış törenini ile Erdek'te başladı.
ŞAMPİYONA 16.03.2019
Onlardan mutlusu yok
Kulüplerarası Samsun İl Şampiyonası'nda mücadele eden namağlup iki takımın mücadelesinde 15 Temmuz Gençlik ve Spor Kulübü, rakibi Anakent Spor Kulübü'nü 3-1'lik skorla mağlup etti
ŞAMPİYONA 16.03.2019
Kupalar Atakum'un
Okullararası Satranç İl Şampiyonası genel sıralamada Atakum Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi ve Atakum Bahçeşehir Koleji şampiyonluk kupasına uzandı
ŞAMPİYONA 16.03.2019
1 altın, gümüş, bronz
Samsun Cimnastik Spor Kulübü sporcuları yine Türkiye Şampiyonası'na damga vurdu. Kulüp 3 sporcusuyla 1 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı
ŞAMPİYONA 16.03.2019
Sıradaki gelsin... Rusya'da bir Türk kızı
Romanyalı Mihaela'yı deviren Türk kızı Hamide Yavuz, ev sahibi Rusya ile yarın final mücadelesine çıkacak. Hamide'nin hedefi ise altın madalyayı kazanıp Ay-Yıldızlı bayrağı göndere çektirebilmek
ŞAMPİYONA 15.03.2019
Satrançta ödüllü son
Okullararası Satranç İl Şampiyonası'nda İlkadım Kılıçarslan Ortaokulu, Terme Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Lisesi ve İlkadım Özel Ezgililer Ortaokulu şampiyonluk sevinci yaşadı
ŞAMPİYONA 15.03.2019
Samsunlu atletler Avrupa'yı salladı
Samsunlu atletler Avrupa'yı salladı
9. INAS Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'na Samsunlu sporcular damga vurdu.
ŞAMPİYONA 15.03.2019
Güreş Türkiye Şampiyonası İl Seçmeleri Tamamlandı
10 Mart Pazar günü Demir Karamancı Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılan Güreş Genç Erkekler (18-20 yaş) Greko-Romen Stil Türkiye Şampiyonası İl Seçme Müsabakaları sona erdi.
ŞAMPİYONA 14.03.2019
Bilek Güreşi Şampiyonası'ndan Kağıtspor ödülle döndü
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'un milli sporcuları Antalya'da yapılan büyükler ve 18 yaş altı Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası'ndan mutlu döndü.
ŞAMPİYONA 14.03.2019
Fen Bilimleri rakip tanımıyor
Şampiyonluğun iddialı adaylarından İlkadım Özel Çizgi Üstü Fen Bilimleri zorlu rakibi Atakum Ted Koleji'ni 74- 38'lik skorla yenerek önemli bir engeli daha aştı
ŞAMPİYONA 14.03.2019
Cimnastikte ödüllü son
Yıldızlar, Küçükler ve Minikler Cimnastik İl Şampiyonası yapılan final gösterilerinin ardından düzenlenen ödül töreniyle tamamlandı
ŞAMPİYONA 14.03.2019
Güle oynaya galibiyet
Çarşamba Fen Lisesi baştan sona skor avantajını elinden bırakmadığı maçta Atakum Takev Anadolu Lisesi'ni 51-45 mağlup etti
ŞAMPİYONA 14.03.2019
Şampiyon Çarşamba
Okullararası Genç (B) Kızlar Basketbol İl Şampiyonası'nda Çarşamba Fen Lisesi, İlkadım Tülay Başaran Anadolu Lisesi'ni 47-33'lük skorla yenerek şampiyonluk kupasını kaldırdı
ŞAMPİYONA 14.03.2019
Nazillili taekwondocular Türkiye Şampiyonasında
Aydın'ın Nazilli ilçesinde çalışmalarını sürdüren Milli Sporcu Taekwondocu kardeşler Ankara'da yarın başlayacak olan Türkiye Taekwondo şampiyonasına katılacak. Şampiyona öncesi İlçe Kaymakamı İbrahim Küçük'ü makamında ziyaret ederek şampiyonluk sözü verdiler.
ŞAMPİYONA 14.03.2019
Samsun'un gururları
Rakiplerini dize getiren ve namağlup Türkiye Yarı Finallerine kalmaya hak kazanan Çarşamba Atatürk Ortaokulu Samsun'un gururu oldu. Temsilcilerimiz hedefi ise yarı finalleri de geçip şampiyonluk kupasını kaldırmak
ŞAMPİYONA 13.03.2019
Afyon'da Motorkros şampiyonası tanıtımı yapıldı
Motor sporlarının en gözde organizasyonları arasında bulunan ve ilki 2018 yılında düzenlenen şampiyonanın ardından bu yıl da Dünya Motorkros Şampiyonası'nın 17.'nci ayağı (MXGP ve MX2) ile Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kadınlar Şampiyonası'nın final yarışları 6-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Afyonkarahisar'da yapılacak.
ŞAMPİYONA 12.03.2019
Yunusemre U-17 takımı Türkiye Şampiyonasına katılacak
Yunusemre Belediyespor U-17 Takımı, finalde karşılaştığı Akhisar Yıldırımspor'u 6-1 mağlup ederek il birincisi oldu. Mavi-Beyazlı ekip bu skorla Türkiye Şampiyonasına katılmada ili seçme hakkı elde etti.
ŞAMPİYONA 12.03.2019
Gümüşhaneli bilek güreşçilerinden Türkiye Şampiyonasında 16 madalya
Gümüşhaneli bilek güreşi sporcular katıldıkları Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinden 16 madalya ile döndü.
ŞAMPİYONA 12.03.2019
Basketbol şampiyonaları Vali Pekmez ile bir araya geldi
2018-2019 yılı Basketbol Şampiyonası Kulüplerarası il birincisi olan Yamanspor Kulübü Basketbol Takımı Adıyaman Valisi Aykut Pekmez'i makamında ziyaret ederek şampiyonluk kupasını takdim etti.
ŞAMPİYONA 12.03.2019
Türkiye'ye sığınan Suriyeli atlet Balkan Şampiyonası'nda üçüncü oldu
Suriye'deki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Salih Teksöz, Türkiye adına yarıştığı Balkan Atletizm Şampiyonası'nda bronz madalya kazandı. Birçok atletizm müsabakasında başarıları ile adından söz ettiren Suriyeli atletin tek isteği ise ailesini de Türkiye'ye getirebilmek.
ŞAMPİYONA 12.03.2019
Düzce Üniversitesi Türkiye Şampiyonasına damga vurdu
Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından düzenlenen, Muaythai Türkiye Şampiyonası'nda Düzce Üniversitesi öğrencileri rakiplerine şans tanımadı.
ŞAMPİYONA 12.03.2019
Fen Bilimleri tutulamıyor
İlkadım Özel Çizgi Üstü Fen Bilimleri sergilediği iyi oyunla Kavak Rıdvan Çelikel Fen Lisesi'ni 91-11'lik farklı skorla mağlup ederek rakiplerine adeta gözdağı verdi
ŞAMPİYONA 12.03.2019
Çarşamba yarı finallerde
Okullararası Bölge Şampiyonası'nı namağlup olarak tamamlayan Çarşamba Atatürk Ortaokulu, Yıldız Kız Voleybol takımı Türkiye Şampiyonası yarı finalinde Samsun'u temsil edecek
ŞAMPİYONA 12.03.2019
İlkadım geç açıldı
Kıran kırana oynanan il şampiyonasında İlkadım Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çarşamba Fen Lisesi'ni 60-36 mağlup ederek mutlu sona ulaştı
ŞAMPİYONA 12.03.2019
İlkadım geç açıldı
Kıran kırana oynanan il şampiyonasında İlkadım Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çarşamba Fen Lisesi'ni 60-36 mağlup ederek mutlu sona ulaştı
ŞAMPİYONA 12.03.2019
Bahçeşehir gümbür gümbür
Genç erkekler kategorisinde Bahçeşehir Koleji ortaya koyduğu etkili oyunla Atakum Takev Anadolu Lisesi'ni 103-38'lik skorla mağlup etti
ŞAMPİYONA 12.03.2019
2019 INAS Kayak Dünya Şampiyonası'nda özel sporculara haksızlık
Fransa'da düzenlenen 2019 INAS Kayak Dünya Şampiyonası'nda, Türk Milli Takımı'nın Erzurumlu özel sporcuları Aliye ve Muhsin Bingül kardeşler, hem farklı engel gruplarıyla hem de yaşça daha büyük sporcularla yarıştırılarak, daha iyi derece elde etmelerine rağmen haksızlığa maruz bırakıldılar.
ŞAMPİYONA 11.03.2019
(Özel haber) Birol Aydın: 'Şampiyonaya Türk sporcular damga vurdu'
9. İNAS Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'na ilişkin açıklamalarda bulunan Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, '8 altın, 11 gümüş ve 3 bronz madalyayla şampiyonayı başarılı bir şekilde tamamladık. Çok iyi bir ev sahipliği yaptık' dedi.
ŞAMPİYONA 11.03.2019
Düzceli sporcular şampiyonadan 5 madalya ile döndü
DÜZCE(İHA) – Okul Sporları Kick Boks Gençler Türkiye Birinciliği Şampiyonasına 9 sporcu ile katılan Düzce 5 madalya ile döndü.
ŞAMPİYONA 11.03.2019
INAS Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nda millilerden 21 madalya
9. INAS Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nda Down sendromlu sporcular üç gün süren şampiyonada erkeklerde 6 altın ve 6 gümüş, kadınlarda ise 3 altın, 3 gümüş ve 3 bronz olmak üzere toplamda 21 madalya kazandı.
ŞAMPİYONA 10.03.2019
Alp Disiplini A2 Final Yarışları Türkiye Şampiyonası Erzincan'da
Erzincan Ergan Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi, 2018-2019 Türkiye Kayak Federasyonu faaliyet programında yer alan, Alp Disiplini A2 Final Yarışları Türkiye Şampiyonası'na ev sahipliği yaptı.
ŞAMPİYONA 10.03.2019
Konyalı Öğrenciler, güreş şampiyonası'nı izleme imkânı buldu
İçişleri Bakanlığınca yürütülen ''Biz Anadoluyuz Projesi'' kapsamında Konya ilinden Erzincan'ı ziyarete gelen 39 öğrenci, eğitmenlerinin eşliğinde Erzincan Valisi Ali Arslantaş ile tanışarak, Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası'nı izleme imkânı buldular.
ŞAMPİYONA 9.03.2019
İnönü Ortaokulu 4x4'lük
İnönü Ortaokulu Caner (2),Gürkan ve Kağan'ın golleriyle Hasköy Ortaokulu'nu 4-2'lik net skorla mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdırdı
ŞAMPİYONA 9.03.2019
Onlardan mutlusu yok
Emrullah Efendi Ortaokulu gol düellosunun yaşandığı karşılaşmada zorlu rakibi Tevfik İleri Ortaokulu'nu 4-3'lük skorla mağlup etti
ŞAMPİYONA 9.03.2019
Altın kılıçlar işbaşında
Küçük, Yıldız ve Gençler Eskrim İl Şampiyonası yoğun katılım ile gerçekleşti. 50'ye yakın sporcunun katıldığı turnuvada yıldızlar ve gençler kategorisinde dereceye giren sporcular Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazandı
ŞAMPİYONA 9.03.2019
Canik yarı finalde
U16 Basketbol Grup Bölge müsabakalarında rakiplerini mağlup ederek şampiyon olan Canik Belediyespor adını yarı finale yazdırdı
ŞAMPİYONA 9.03.2019
Ringin şampiyonları
Gençler Boks İl Şampiyonası yapılan müsabakalar ile sona erdi. Turnuvada dereceye giren sporcular ilimizi Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazandı
ŞAMPİYONA 9.03.2019
U23 Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Türkiye rüzgarı esiyoe
Sırbistan'ın Novi Sad kentinde düzenlenen U23 Avrupa Güreş Şampiyonası'nda heyecan tüm hızıyla sürüyor. Şampiyonada bugün sabah seansında serbest stil müsabakaları başladı.
ŞAMPİYONA 8.03.2019
Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası başladı
Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası 50 ilden 500'ün üzerinde sporcunun katılımıyla Erzincan Merkez Spor salonun da başladı. Müsabakalar 7-10 Mart tarihleri arasında devam edecek.
ŞAMPİYONA 8.03.2019
Üniversite öğrenciler şampiyonadan derece ile döndü
Adıyaman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencilerinden Yusuf Kervan, İbrahim Karakuş, Selman Balkız ve Batuhan Değirmenci 24 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen Üniversiteler Arası Türkiye Muay Thai şampiyonasından madalyalarla döndü.
ŞAMPİYONA 8.03.2019
Altın yumruklar
Gençler Boks İl Şampiyonası yapılan müsabakalarla başladı. Bugün yapılacak törenle son bulacak olan turnuvada dereceye giren sporcular ilimizi Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazandı
ŞAMPİYONA 8.03.2019
Güreşçiler, Türkiye Şampiyonası yolcusu
KOCAELİ (İHA) – Alt yapıya yaptığı yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren Büyükşehir Kağıtspor Yıldız Güreşçileri Türkiye Şampiyonası yolcusu.
ŞAMPİYONA 8.03.2019
Altın için vuracaklar
İlkadım Belediyespor Kulübü'nün milli sporcuları Berat Acar ve Furkan Pank U22 Avrupa Boks Şampiyonası'nda altın madalya için ringe çıkacak
ŞAMPİYONA 7.03.2019
Çok özel başarı
Samsun Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe öğrencileri Salihcan Öztankal, Mehmet Yasin Bayraktar ve Mümin Güleş, başarı hikayeleri yazmaya devam ediyor. Türkiye Şampiyonu olarak bir ilki gerçekleştiren Salihcan Öztankal ise milli takıma seçildi
ŞAMPİYONA 7.03.2019
Madalyalar sahiplerini buldu
Artistik Cimnastik Minikler ve Küçükler İl Şampiyonası yapılan yarışların ardından son buldu. 31 sporcunun yer aldığı şampiyonada dereceye girenler Samsun'u Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazandı
ŞAMPİYONA 7.03.2019
Yarı final bileti Canik'in
Canik Belediyespor U-16 Basketbol takımı Türkiye Şampiyonası Grup müsabakalarında Samsun Şehit Uğur Birinci Spor Kulübü'nü ve Eskişehir Gençlikspor'u devirerek yarı final biletini kaptı
ŞAMPİYONA 7.03.2019
Düello İnönü Ortaokulu'nun
İnönü Ortaokulu gol düellosunun yaşandığı ilçe şampiyonasında Emrullah Efendi Ortaokulu'nu 8-7 mağlup ederek galibiyet sevinci yaşadı
ŞAMPİYONA 7.03.2019
Şampiyon çiçeklerle karşılandı
Eskrim Avrupa Şampiyonu olan Samsun Eskrim Spor Kulübü sporcusu Nisanur Erbil, Samsun'da arkadaşları ve sevenleri tarafından çiçeklerle karşılandı
ŞAMPİYONA 7.03.2019
Kulüpler Arası Natürel Kızak Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcuların m
Türkiye Kızak Federasyonunca Kars'ın Sarıkamış ilçesinde düzenlenen 2019 Kulüpler Arası Natürel Kızak Türkiye Şampiyonası'na gençler kategorisinde yapılan yarışlar sona erdi.
ŞAMPİYONA 7.03.2019
DÜ muay-thai şampiyonasında Türkiye ikincisi oldu
Dicle Üniversitesi, 25 şubat-1 mart tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Üniversiteler Arası Muay-Thai Şampiyonası'nda Türkiye ikincisi oldu.
ŞAMPİYONA 6.03.2019
Sarıkamış'ta Kulüpler Arası Natürel Kızak Türkiye Şampiyonası devam ediyor
Sarıkamış'ta, Türkiye Kızak Federasyonunca düzenlenen 2019 Kulüpler Arası Natürel Kızak Türkiye Şampiyonası gençler kategorisinde yapılan yarışlarla devam etti.
ŞAMPİYONA 6.03.2019
İstanbul'da 9. INAS Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası heyecanı yaşanacak
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ev sahipliğinde 8-10 Mart tarihlerinde arasında TAF Ataköy Atletizm Salonu'nda yapılacak olan 9. INAS Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nın basın toplantısı gerçekleştirildi.
ŞAMPİYONA 6.03.2019
Manyas'ta Karate şampiyonası yapıldı
Manyas'ta Karate şampiyonası yapıldı
Balıkesir'in Manyas ilçesinde 200 sporcunun katılımıyla Karate şampiyonası yapıldı.
ŞAMPİYONA 6.03.2019
Hasköy güle oynaya
Hasköy Cumhuriyet Ortaokulu ilçe şampiyonasında Tevfik İleri Ortaokulu'nu Mehmet(2), Burak, Yasin ve Erman'ın golleriyle 5-0 mağlup ederek günün kazanan takımı oldu
ŞAMPİYONA 6.03.2019
Avrupa şampiyonu Erbil, Samsun'da çiçeklerle karşılandı
 İtalya'da yapılan Avrupa Yıldızlar ve Gençler Eskrim Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Nisanur Erbil'e memleketi Samsun'da çiçeklerle karşılandı.
ŞAMPİYONA 6.03.2019
Yılmaz'dan Türkiye rekoru
Türkiye Havalı Tabanca Türkiye Şampiyonası'nda Bafra Belediyesi Gençlikspor'dan Damla Yılmaz Türkiye rekoru kırarak altın madalya kazanırken Adem Eren Katipoğlu Türkiye üçüncüsü oldu
ŞAMPİYONA 6.03.2019
Ödüllü kapanış
Yoğun ilgi gören Okullararası Minikler, Yıldızlar ve Gençler Muaythai İl Şampiyonası yapılan final karşılaşmalarının ardından düzenlenen ödül töreniyle son buldu
ŞAMPİYONA 6.03.2019
Gençler Türkiye Okullar Kick Boks Şampiyonası
Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde düzenlenen 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Kick Boks Gençler (Kız-Erkek) Türkiye Birinciliği Şampiyonasında dereceye giren sporculara madalyaları verildi.
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Basketbol 3.Bölge Şampiyonası başladı
Basketbol 3.Bölge Şampiyonası başladı
U-16 Erkekler Basketbol 3.Bölge Şampiyonası Zonguldak'ın ev sahipliği Site Spor Salonu'nda başladı.
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Macera Park öğrencileri şampiyonada madalya kazandı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Macera Park öğrencileri katıldıkları şampiyonada başarılı sonuçlara imza attı. Sakarya Spor Tırmanış İl Şampiyonasına katılan öğrencilerden Küçük Erkekler kategorisinde yarışan Enes Kadir Deribaş birinci, Yıldızlar kategorisinde yarışan Ömer Kerem Sağır ise üçüncü oldu.
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Sarıkamış'ta Kulüpler Arası Natürel Kızak Türkiye Şampiyonası devam ediyor
Türkiye Kızak Federasyonu tarafından Kars'ın Sarıkamış ilçesinde düzenlenen ve dün başlayan 2019 Kulüpler Arası Natürel Kızak Türkiye Şampiyonası bugün de devam etti.
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Ringin tozunu aldılar
Küçük, Yıldız Genç A ve B Muay-Thai İl Şampiyonası nefes kesen karşılaşmalarla başladı. Kilolarında dereceye girecek olan sporcular Samsun'u Türkiye Şampiyonası'nda temsil edecek
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Kupa Canik'in
Canik Hasköy Ortaokulu, zorlu final maçında İlkadım Şehit Burak Zor İmam Hatip Ortaokulu'nu 5-2 mağlup ederek şampiyonluk sevinci yaşadı
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Şampiyon 19 Mayıs
19 Mayıs Şehit Hüseyin Aydın Ortaokulu, kıran kırana oynanan final maçında Ayvacık Mehmet Akif Ortaokulu'nu 9-5 devirerek şampiyonluk kupasına uzandı
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Samsun'un gururları
Samsun Cimnastik Spor Kulübü sporcuları yine Türkiye Şampiyonası'na damga vurdu. Kulüp 3 sporcusuyla 1 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Madalyalar sahiplerini buldu
Boks İl Şampiyonası'nda Atakum Belediyespor takım halinde şampiyon oldu. Turnuvada ayrıca Polisgücü Spor Kulübü takım halinde ikincilik kupasını kaldırdı
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Özel sporculardan oluşan Kayak Milli Takımı, Dünya Şampiyonası yolunda
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Kayak Milli Takımı, 5-11 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2019 INAS Kayak Dünya Şampiyonası'na katılmak üzere Fransa'ya hareket etti.
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Gurbette karşılaşacaklar
Türkiye Basketbol Şampiyonası Grup Müsabakaları'nda boy gösterecek olan Canik Belediyespor U16 takımı ile Şehit Uğur Birinci Spor Kulübü, Sinop'ta kozlarını paylaşacak
ŞAMPİYONA 5.03.2019
Uğurlu'dan çifte madalya
19 Yaş Türkiye Badminton Şampiyonası'nda İlkadım Belediyespor'lu sporcu Serkan Uğurlu 1 altın, 1 gümüş madalya kazanarak turnuvaya damga vurdu
ŞAMPİYONA 5.03.2019
VEX IQ Türkiye Şampiyonası'nda SANKO okullarına 3 ödül
SANKO Okulları İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Neotech Kampüsünde düzenlenen 'VEX IQ Next Level Türkiye Resmi Turnuvası'ndan 'Dostluk Mücadelesi Türkiye İkinciliği', 'Stem Araştırma Projeleri Ödülü' ve 'Mükemmeliyet Ödülü' olmak üzere üç ödül ile döndü ve ülkemizi Amerika'da düzenlenecek olan 'VEX IQ Dünya Şampiyonası'nda temsil etme hakkı kazandı.
ŞAMPİYONA 4.03.2019