AB DESTEK HABERLERİ

HaberlerAB DESTEKAB DESTEK
Minibüsçülerden Başkan Hasan Karabağ'a açık destek
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir Minibüsçüler Odası Başkanı Taner Uğuz, yönetim kurulu üyeleri ve minibüsçü esnafı ile bir araya geldi. Oda Başkanı Uğuz, Başkan Karabağ'ın her zaman esnafın yanında olduğuna dikkat çekerek, Bayraklı gibi zor bir bölgede kurucu başkanlık yapmanın marifet olduğunu söyledi.
AB DESTEK 13.12.2018
ABD'de Meksika sınırındaki göçmenlere destek, Trump politikalarına eleştiri prot
ABD'nin Kalifornia eyaletinin Los Angeles şehrinde gerçekleştirilen gösteride Meksika sınırındaki göçmenlere destek verildi, ABD'nin ve Trump hükümetinin politikaları ise eleştirildi.
AB DESTEK 11.12.2018
Avustralya Büyükelçiliğinden Koçarlı'nın AB projesine 59 binlik destek
Avustralya Büyük Elçiliği, Koçarlı İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü proje ekibinin hazırladığı 'Aydınlık Geleceğe' projesine 59 bin lira desteklenecek.
AB DESTEK 11.12.2018
İHA muhabirine eğitim ve tanıtıma destek plaketi
Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Sezai Akın'a eğitimciler tarafından teşekkür plaketi verildi.
AB DESTEK 3.12.2018
Samsun'da arıcılara destek... Ödemeler başlıyor
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı, Samsun'da 2018 yılı hayvancılık desteklemeleri kapsamında yetiştiricilere damızlık-ana arı ve arılı kovan desteklemeleri kapsamında toplam 681 bin 410 TL destekleme ödemesi yapılacağını belirtti.
AB DESTEK 21.11.2018
(Özel Haber) Hekimlere zorlandıkları vakalarda meslektaşlarından mobil destek
Geliştirilen mobil uygulama ile hekimler, teşhis ya da tedavide zorlandıkları vakalarda meslektaşlarına danışarak çözüm bulabilecek.
AB DESTEK 19.11.2018
Trabzon Platformu ve SBK Holdingden eğitime destek
SBK Holding sponsorluğunda ve Trabzon Platformunun desteği ile Van'da bin 500 öğrenciye kırtasiye, çanta, ayakkabı ve değişik yardımlarda bulunuldu.
AB DESTEK 9.11.2018
Babalık destek eğitimi başlıyor
Eşitlikçi bir toplumun geliştirilmesi ve mevcut eşitsizliklerin giderilmesi için çalışan Çankaya Belediyesi, geçtiğimiz yıl mezun ettiği 110 babanın ardından bu yıl ikinci kez 'Babalık Destek Eğitimi Programı'nı başlatıyor.
AB DESTEK 9.11.2018
ABD Türkiye Büyükelçiliği'nden Ampute Futbol Milli Takımı'na destek
ABD Türkiye Büyükelçiliği, Dünya Kupası'nda 5-1 yenildikleri Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı için destek mesajı paylaştı.
AB DESTEK 1.11.2018
(Özel Haber) Uyuşturucu ile mücadeleye destek olmak için belediye başkan aday ad
Balıkesir'in Edremit ilçesinde bölgede uyuşturucu ticaretinin merkezi olarak nitelendirilen İbrahimce Mahallesi'nin Muhtarı Hüseyin Çanaklı, uyuşturucuyla mücadele etmek ve destek vermek için AK Parti'den Edremit Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu.
AB DESTEK 1.11.2018
Abalı: '2016 yılından bu yana 387 kadın çiftçiye destek sağlandı'
Mersin İl Tarım ve Orman Müdürü Arif Abalı, Genç Çiftçi Projesi kapsamında, 2016 yılından bu yana 387 kadın çiftçiye destek sağlandığını ve bu kapsamda kişi başına 30 bin lira hibe verildiğini belirtti.
AB DESTEK 15.10.2018
Haber Medya'dan destek... Samsunspor'un yanında ol
Haber Medya'dan destek... Samsunspor'un yanında ol
Samsunspor'un yönetiminin başlattığı 'Samsunspor'un yanında ol' kampanyasına Haber Medya Grubu'da büyük destek verdi
AB DESTEK 12.10.2018
(Özel Haber) Kayseri KYK öğrencilerinden şehit yakınlarına 22 bin 500 TL destek
Kayseri'de Kredili Yurtlar Kurumu'na (KYK) bağlı yurtlarda kalan çok sayıda üniversite öğrencisi, şehit yakınları için 22 bin 500 TL bağış parası topladı.
AB DESTEK 26.09.2018
Zabun: 'KOBİ destek kredisi üretim ve ticareti canlandıracak'
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, KOBİ destek kredisinin üretim ve ticareti önemli ölçüde canlandıracağını söyledi.
AB DESTEK 21.09.2018
Fındığın tanıtılmasına Trabzonspor da destek veriyor
Trabzonspor'un, Türkiye'nin önemli tarımsal ihraç ürünlerinden olan fındığın tanıtılması ve tüketilmesi için verdiği destek bu sezon da devam ediyor.
AB DESTEK 29.08.2018
İşadamlarından ABD'ye tepki, Erdoğan'a destek sürüyor
ABD'nin Türkiye'ye karşı aldığı yaptırım kararlarına tepkiler sürerken, işadamları bu yaptırımlar karşısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerini sürdürüyor. Diyarbakırlı işadamı Bedirhan Akyol, tüm imkanları ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında olduklarını söyledi.
AB DESTEK 26.08.2018
Mersin Üniversitesi'nden ABD'ye tepki hükümete destek
Mersin Üniversitesi (MEÜ) Rektörlüğü, ABD'deki Trump yönetiminin dünyayı parçalara, kutuplara bölmeye yönelik uygulamaları karşısında hükümetin ve diğer ülkelerin haklı karşı duruşlarını desteklediklerini bildirdi.
AB DESTEK 15.08.2018
Tarıma destek Samsun'da yüz güldürüyor
Kırsal kalkınma yatırımları ve çiftçi destekleriyle Samsun Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde tarımsal üretimi artırmaya devam ediyor.
AB DESTEK 13.08.2018
NTO'dan ABD'ye tepki, yeni ekonomik modele destek
Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt, ABD yönetiminin Türkiye'ye karşı aldığı yaptırım kararlarına sert tepki gösterirken, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan yeni ekonomi modelini desteklediklerini açıkladı.
AB DESTEK 13.08.2018
'Kozak'ta altına hayır' eylemine Ayvalık Tabiat Platformu da destek verdi
Ovacık'ta yargı kararlarına rağmen madenin çalıştırılmasını sürdüren altın madencilerine karşı 10 Ağustos Cuma günü Kozak Yukarıbey'de 'Halkın Vekilleriyle Buluşma Günü' yapıldı. Ege'nin ve Körfez'in diğer yaşam savunucularıyla birlikte, Ayvalık Tabiat Platformu olarak geniş bir katılımla eyleme katılarak destek verdi.
AB DESTEK 12.08.2018
Ortahisar Belediyesi Trabzonspor'a kombine alarak destek oldu
Trabzon Ortahisar Belediyesi, Trabzonspor Kulübünün kombine kampanyasına destek vererek belediye bünyesinde çalışan 1061 personele kombine kart hediye etti.
AB DESTEK 11.08.2018
Dr. Baba'ya Türkiye'den destek yağıyor
Aydın Açık Ceza Evi'nde bıçaklı saldırıya uğrayan ve hastanede tedavisi devam eden Dr.Yunus Emre Baba'ya Türkiye'nin her yerinden destek yağıyor.
AB DESTEK 6.08.2018
Trabzonspor'un anlamlı davranışa büyük destek geldi
Trabzonspor'un Serie A takımlarından Cagliari karşısında giydiği ve üzerinde şehit olan Nurcan Karakaya ve oğlu Mustafa Bedirhan'ın fotoğraflarının yer aldığı siyah forma, dünyanın en anlamlı ve en ağır forması olarak büyük destek gördü.
AB DESTEK 5.08.2018
MHP'den şeker fabrikası işçilerine destek
Şeker Fabrikasında çalışan taşeron işçileri, MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar'ı ziyaret ederek, sorunlarının çözümü için destek istediler.
AB DESTEK 4.08.2018
Hekimoğlu Döküm'den Trabzonspor'un 'Yanyana' kampanyasına destek geldi.
Hekimoğlu Döküm'den Trabzonspor'un 'Yanyana' kampanyasına destek geldi.
Hekimoğlu Döküm Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu'ndan Trabzonspor'un 'Yanyana' kampanyasına destek geldi.
AB DESTEK 1.08.2018
Açığa alınan doktora Samsun Tabip Odası'ndan destek
Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Murat Erkan, 'Sağlık Bakanlığınca Giresun'da hekim arkadaşımızın açığa alınmasını kanunlara aykırı bir davranış olarak değerlendiriyoruz' dedi.
AB DESTEK 31.07.2018
Taraftardan Karabükspor'a destek yürüyüşü
Mavi Ateş taraftar grubu Karabükpsor'a destek için Karabük Demir Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) önünde yöneticilere seslendi.
AB DESTEK 30.07.2018
Başkan Babaş, Dünya Kültür Miras Listesi hedefi için destek istedi
Anadolu ve Ötesinde Anti-Sismik Yerel Miras Konulu Inter-ISC'18 Bilimsel Toplantı ve Kolokyum sertifika töreninde konuşan Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Dünya Kültür Miras Listesi hedefi için destek istedi.
AB DESTEK 16.07.2018
Yenimahalle'de 'Baba Destek Programı' tamamlandı
Yenimahalle Belediyesi, bünyesinde bulunan 7 anaokulunda eğitim gören öğrencilerin babalarını 'Babalar Günü' dolayısıyla düzenlediği yemekte bir araya getirdi. Babalar Günü etkinliğinde, Yenimahalle Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliğinde düzenlenen 'Baba Destek Programı'nı başarıyla tamamlayan babalara da sertifikaları verildi.
AB DESTEK 16.06.2018
Şehit babası, PKK yanlısı partilere destek veren siyasileri eleştirdi
2015 yılında Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde şehit olan Piyade Er Akın Buluş'un babası Hakkı Buluş, bazı siyasilerin PKK yanlısı siyasi partilere destek vermesine tepki gösterirken, terör örgütlerine karşı yapılması beklenen sınır ötesi operasyonları destekledi.
AB DESTEK 13.06.2018
Iraklılar destek bekliyor
Samsun'da yaşayan Iraklı sığınmacılar tarafından kurulan Seyyid Raviyyin İnsani Derneği'nin Başkanı Qahtan Omar Saleh, Iraklıların çok sayıda ihtiyacı olduğunu ve hayırseverlerden yardım beklediklerini ifade etti
AB DESTEK 10.06.2018
Ünal, 'Karabük, AK Parti'ye her zaman destek verdi'
AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Cumhur Ünal, seçim çalışmaları kapsamında Safranbolu Karıt Sanayi esnafla bir araya geldi. Ünal, 'Karabük, AK Parti'ye her zaman en güçlü desteği verdi' dedi.
AB DESTEK 4.06.2018
(Özel haber) Oksijen destekli nikah
Bursa'da doğuştan akciğer hastası olan genç kız, tedavi gördüğü hastanede oksijen tüpüne bağlı olarak dünya evine girdi. Oksijen tüpüne bağlı olarak nikah masasına oturan genç kızın en mutlu gününe hastane çalışanları tanıklık etti.
AB DESTEK 25.05.2018
Tekkeköy'den Samsunspor'a büyük destek
53. Yıl Samsunspor Özel Çekilişi için Tekkeköy Belediyesi 5 bin adet bilet satın alıp, kulübe 150 bin TL'lik destek sağladı
AB DESTEK 18.05.2018
Güçsüzler Vakfı, Duriye'nin kitabına destek olmak için kuru fasulye pilav yedi
Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizler Yardım Vakfı Marmaris Şubesi, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında, kas erimesi rahatsızlığı olan Duriye Aksu'nun çıkardığı şiir kitabına destek olmak için, 'Kuru fasulye, pilav' etkinliği düzenledi.
AB DESTEK 11.05.2018
Erciyes Teknopark, Gazze'deki teknoloji tabanlı girişimcileri destekleyecek
Erciyes Teknopark, Gazze'de kurulu bulunan 'University College of Applied Science' bünyesinde yer alan teknoloji tabanlı girişimci yetiştirme merkezi olan UCASTI ile iş birliği protokolü imzaladı.
AB DESTEK 7.05.2018
'Koşabiliyorken koş' projesine destek için yürüdüler
Türkiye genelinde spor kültürünün yaygınlaştırılması maksadıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın başlattığı 'Koşabiliyorken koş' projesi çerçevesinde Bursa'nın Mudanya ilçesinde de doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.
AB DESTEK 5.05.2018
Trabzonspor'a maddi destek için bir araya geldiler
Trabzonspor'un içerisinde bulunduğu ekonomik durumuyla ilgili olarak başlatılan maddi destek kampanyası kapsamında STK mensupları, iş adamları, siyasi parti temsilcileri ve Trabzonspor yöneticileri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında bir araya geldi.
AB DESTEK 2.05.2018
(Özel Haber) CP hastası Ömer'e minik arkadaşlarından büyük destek
Üsküdar'da bir ilkokulda eğitim gören serebral palsi (CP) hastası 9 yaşındaki Ömer Kurt, minik arkadaşlarından büyük destek görüyor. Okula her geldiğinde alkışlarla karşılanan Ömer, birlikte oturmak istediği arkadaşları tarafından paylaşılamıyor. Her gün yaşanan bu görüntüler, hem velileri hem de öğretmenleri mutlu ediyor.
AB DESTEK 28.04.2018
Trabzonspor taraftarları bağış kampanyasına destek çağrısında bulundu
Trabzonspor taraftarları bağış kampanyasına destek çağrısında bulundu
Trabzonspor taraftar grupları 7 Mayıs'ta tüm Trabzonsporlular'ı bağış yapmaya davet etti.
AB DESTEK 27.04.2018
Trabzonlu iş adamları Trabzonspor için destek kampanyası başlattı
Trabzonlu iş adamları Trabzonspor için destek kampanyası başlattı
Trabzon iş dünyası temsilcileri 'İş Alemi TS61' adıyla Trabzonspor'a destek kampanyası başlattı.
AB DESTEK 27.04.2018
Celil Hekimoğlu'nda Trabzonspor'a anlamlı destek
Trabzonspor eski yöneticisi iş adamı Celil Hekimoğlu, 61 bin TL'lik bağışta bulunarak, bordo-mavili kulübün başlattığı kampanyaya destek verdi.
AB DESTEK 26.04.2018
Samsun'da mehmetçiğe anlamlı destek
Samsun'da mehmetçiğe anlamlı destek
İlkadım'da, tüm gelirinin Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak olan sergide 10 bin TL toplandı.
AB DESTEK 25.04.2018
Başkan Babaş'tan Türk Dünyası Kültür Başkentliği etkinliklerine destek çağrısı
Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinliklerine katılım azlığından yakınarak, kurumları da bu etkinliklere daha fazla destek verme çağrısında bulundu. Başkan Babaş, kurumların yeteri kadar işe sahiplendiğini belirterek, sadece valilik ve belediye kanalıyla bu işlerin yürütülmesinin zor olduğunu kaydetti.
AB DESTEK 24.04.2018
Yabpa ve Kadıköy'den destek
Gruplardan namağlup çıkan Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu Kırşehir'de yapılacak yarı final müsabakalarından da yenilgisiz çıkmak istiyor. Şampiyonada İlkadım ekibini en büyük destekçisi olarak Kadıköyspor ve Yab-Pa Akademi yer alıyor
AB DESTEK 20.04.2018
Ruhani: 'ABD, desteklediği teröristlerin Doğu Guta'da yenilgiye uğramasından dol
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, bugün ülkenin yetkilileri, büyükelçileri ve İran dini lideri Ayetullah Hamaney ile görüşmesi esnasında yaptığı açıklamada, 'ABD, desteklediği teröristlerin Doğu Guta'da yenilgiye uğramasından dolayı kızgın' dedi.
AB DESTEK 14.04.2018
Yaban hayatına meyve fidanları ile destek
Bursa'da 'Yaban Hayvanlarının Doğal Ortamlarında Desteklenmesi Eylem Planı' kapsamında Mustafakemalpaşa ve Büyükorhan ilçelerinde fidan dikildi.
AB DESTEK 30.03.2018
Asker babası itfaiyecilerden Mehmetçiğe destek
TOKAT (İHA) – Tokat'ın Zile ilçesinde asker yakını itfaiyeciler Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiğe destek olmak için etkinli düzenledi.
AB DESTEK 29.03.2018
Ahmet Ataç'dan şeker fabrikaları için imza kampanyasına destek
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türkiye Şeker Sanayi İşçileri Sendikası (Şeker-İş) Eskişehir Şubesi'nin Türkiye genelindeki 14 şeker fabrikasının özelleştirilmesi ile ilgili Hamamyolu'nda başlattığı imza kampanyasına destek verdi.
AB DESTEK 28.03.2018
Bakan'dan müjdeli haber! Yatırımcılara destek geliyor
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ''Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı ile yatırımcılarımıza yüzde 50 hibe desteği veriyoruz'' dedi.
AB DESTEK 28.03.2018
AB'ye destek oranı belli oldu
22-29 Ocak tarihleri arasında 26 ilde toplam bin 508 kişi ile gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre vatandaşların AB üyeliğini destekleyenlerin oranı geçen yıla göre yüzde 18,7 oranında artarak, yüzde 32,9'dan yüzde 51,6'ya yükseldi.
AB DESTEK 27.03.2018
Karacabey Belediyesi'nden güreş takımına tam destek
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Gemlik'te düzenlenecek Türkiye Grekoromen Şampiyonası öncesi kendisini ziyaret eden Karacabey Belediyespor Güreş Takımı sporcularına başarılar diledi.
AB DESTEK 22.03.2018
KMTSO Başkanı Zabun'dan Afrin'de görev yapan Mehmetçiğe destek
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cafer Öz ve İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ile birlikte Afrin'de görev yapan Mehmetçik'e destek için Kilis'e gitti.
AB DESTEK 17.03.2018
MABESEM'den Afrin Harekatına destek
Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezleri (MABESEM), El Sanatları Sergisi ile Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatına destek verdi.
AB DESTEK 12.03.2018
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 'Terör örgütü, ABD tarafından desteklenmek ve sil
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Afrin'in Arap, Türkmen ve Kürtlerin yaşadığı bir bölge olduğunu belirterek, 'Türkiye ve insanımıza yapmadığı zulmü bırakmayan terör örgütü, burada ne yazık ki ABD tarafından desteklenmek ve silahlandırılmak suretiyle Türkiye için tehdit hale getirildi' dedi.
AB DESTEK 10.03.2018
Selçuk'ta yabancı uyruklu öğrencilerden Zeytin Dalı Harekatına destek
Selçuk Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezinde (TÖMER) eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatına destek vermek için bir araya geldi.
AB DESTEK 6.03.2018
(Özel haber) Vanlı gaziler ve şehit aileleri Mehmetçik'e destek için Hatay'a har
Vanlı Kıbrıs ve Kore gazileri ile şehit aileleri, Zeytin Dalı Harekatı'nı gerçekleştiren Mehmetçiğe destek amacıyla Hatay'a gitti.
AB DESTEK 3.03.2018
CHP Şeker Fabrikası işçilerine destek verdi
CHP Niğde İl Teşkilatı önderliğinde Mersin ve Konya Ereğli'den gelen yaklaşık 500 kişi Türkiye Şeker Fabrikası A.Ş.'ye ait özelleştirilecek 14 şeker fabrikası arasından bulunan Niğde'nin Bor Şeker Fabrikası işçilerine destek vermek için fabrika önünde toplandı.
AB DESTEK 28.02.2018
Arıcak Trabzonspor, Trabzonspor'dan destek bekliyor
Elazığ 2. Amatör Küme takımlarından Arıcak Trabzonspor, bölgelerarası bir iletişim köprüsü kurma adına takımlarına bu ismi verdiklerini ve Trabzonspor'dan da bu bağlamda destek beklediklerini söyledi.
AB DESTEK 24.02.2018
Yabancı uyruklu öğrencilerden 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek açıklaması
Giresun Üniversitesi'nde (GRÜ) eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler, düzenledikleri basın açıklamasıyla Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'na tam destek verdiler.
AB DESTEK 23.02.2018
İzmit Zabıtası'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek
İzmit Zabıtası'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek
İzmit Belediyesi Zabıta ekipleri Afrin harekatına destek vermek için kan bağışında bulundu.
AB DESTEK 16.02.2018
Suudi Arabistan Büyükelçisi'nden Antalya'ya tarım ve turizmde destek sözü
Suudi Arabistan'nın Ankara Büyükelçisi Walid Bin Abdul Karim El Khereiji, Antalya'nın Türkiye'nin en güzel yerlerinden birisi olduğunu belirterek, 'Arap turistlere Antalya'yı tavsiye edeceğim. Sebze ve meyve ihracatı konusunda da elimden geleni yapacağım' dedi.
AB DESTEK 16.02.2018
(Özel haber) Ayakkabı boyacısından Afrin'deki Mehmetçiğe destek
Bitlis'in Hizan ilçesinde ayakkabı boyacılığı yapan Ercan Durmaz, kazandığı parayı Afrin'deki Mehmetçiğe yollayacağını söyledi.
AB DESTEK 16.02.2018
Babalık Destek Eğitimi Programı'na katılan babalar mezun oluyor
Eşitlikçi bir toplumun geliştirilmesi ve mevcut eşitsizliklerin giderilmesi için çalışan Çankaya Belediyesinin 'Babalık Destek Eğitimi Programı'na katılan 110 baba mezun oluyor.
AB DESTEK 15.02.2018
Karabük'te Memur-Sen'den Afrin harekatına tam destek
Memur-Sen Karabük Şube Temsilciliği, 'Tüm Anadolu ayaktayız, emperyalizme karşı savaştayız' sloganıyla Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak için basın açıklaması yaptı.
AB DESTEK 14.02.2018
Kaymakam Pamuk'tan MABEM'e tam destek
Selendi Kaymakamı Erkut Pamuk ve Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Tekin, ilçede yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti. Kaymakam Erkut Pamuk, 'Selendi gibi kırsal bölgelerdeki öğrencilerin böyle bir eğitim kurumuna ihtiyacı var. Bize düşen de destek vermek olur' dedi.
AB DESTEK 14.02.2018
Şükran Öney Anaokulundan asker ağabeylerine destek
Zeytindalı Harekatı kapsamında Afrin'e operasyon düzenleyen Kahraman Türk Askerlerimiz için bir destekte Şükran Öney Anaokulundan geldi.
AB DESTEK 14.02.2018
Şamil Tayyar'dan, Erdoğan'ın 'Osmanlı tokadı' cevabına destek
Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'ye 'Osmanlı tokadı' cevabına destek vererek, 'Laf dinlerse sorun yok, aksi halde ABD'liler de Osmanlı tokadıyla müşerref olacak' dedi.
AB DESTEK 13.02.2018
Öğrencilerden yaban hayatına destek
Adana'nın Kozan ilçesinde özel bir kolej ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi işbirliğinde yürütülen proje kapsamında yabani hayvanlara yem bırakıldı.
AB DESTEK 13.02.2018
AB destekli projeler ile gençlere katkı sağlanıyor
Konya Büyükşehir Belediyesi Kılıçarslan Gençlik Merkezi, Eurodesk Temas Noktası olduğu 2011 yılından bugüne Avrupa'nın birçok ülkesinde yürütülen projelere 800'ün üzerinde gönüllünün katılımını sağlarken projelere yaklaşık 300 bin euro hibe desteği sağladı.
AB DESTEK 13.02.2018
MHP İl Başkanı Çiçek: 'Saldırıların hesabı terör örgütlerinden ve destekçilerind
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanı Murat Çiçek, Türkiye'nin terör örgütlerine ve destekçilerine teslim olmayacağını söyledi.
AB DESTEK 11.02.2018
Karacabey'de girişimcilere 150 bin TL'ye kadar destek
Bursa'nın Karacabey ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB iş birliğiyle düzenlenen girişimcilik eğitimlerinin 8. etabı tamamlandı.
AB DESTEK 10.02.2018
Şeyh Şabanı Veli Yetim Destekleme Merkezi açıldı
Kastamonu İHH tarafından hazırlanan ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen Şeyh Şabanı Veli Yetim Destekleme Merkezi törenle açıldı.
AB DESTEK 9.02.2018
Şehit babası Afrin operasyonuna destek için Mehmetçik Vakfı hesabına bağış yaptı
Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde, 13 Eylül 1994 tarihinde Hakkari'de teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Er Cafer Mavi'nin babası Hasan Mavi, Afrin operasyonunda bulunan askerlerimiz için Mehmetçik Vakfı hesabına bağışta bulundu.
AB DESTEK 2.02.2018
(Özel) Kanser hastası babaya destek için bütün aile saçlarını kazıttı
Zonguldak'ta 7 yıldır kanser tedavisi görürken saçları dökülen babaya destek olmak isteyen aile üyelerinin tamamı saçlarını kazıttı.
AB DESTEK 30.01.2018
(Özel Haber) Afrin harekatına destek için suyun 20 metre altında Türk bayrağı aç
Afrin'de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerlere destek olmak için hava sıcaklığının eksi 3, su sıcaklığının ise 6 derece olduğu Kesikköprü Barajı'nda suyun 20 metre altında Türk bayrağı açan Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Sualtı ve Suüstü Arama Kurtarma ekibi, şehitler ve askerler için dua etti.
AB DESTEK 26.01.2018
AB Bakanı Çelik: 'Müttefiklerimizden beklentimiz Afrin operasyonunun desteklenme
AB Bakanı Çelik: 'Müttefiklerimizden beklentimiz Afrin operasyonunun desteklenme
AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, 'Müttefiklerimizden beklentimiz Afrin operasyonunun desteklenmesidir' dedi.
AB DESTEK 25.01.2018
Başkan Şahin: 'AB, Afrin Harekatını desteklemeli'
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 'Bugün Avrupa'nın yaşadığı sorunu kökünden çözelim. İşte tam da burada Afrin Operasyonu'nu çok ciddi manada Avrupa Birliği'nden çok ciddi destek bekliyoruz' dedi.
AB DESTEK 25.01.2018
Gazişehir Gaziantepsporlu yabancı ve yerli futbolculardan destek
Gazişehir Gaziantepsporlu yabancı ve yer futbolcular, Samsunspor maçı öncesinde Türk Bayraklı tişört giyerek, Afrin'deki Zeytin dalı operasyonuna destek verdi
AB DESTEK 24.01.2018
Abiye, damatlık ve gelinlik sektörüne tam destek
Denis's Moda firmasının sahibi Engin Şentürk, Ekonomik Bakanlığı ve İzmir Ticaret Odası ortaklığında Uluslararası Rekabeti Geliştirme Projesi (URGE) kapsamında İzmir'deki Abiye, Damatlık ve Gelinlik üreticilerine 2 milyon euro tutarında destek sağladığını açıkladı.
AB DESTEK 22.01.2018
Samsunspor'a 1919 TL'lik bağış
Samsunspor'a 1919 TL'lik bağış
Samsun Uğur Okulları öğrencileri Samsunspor yardım kampanyasına bin 919 TL ile katıldı.
AB DESTEK 19.01.2018
Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 20 Ocak Futbol Şehitleri anma programında devam eden yardım kampanyasıyla ilgili, 'Maalesef hala amacımıza ulaşamadık. Buradan işadamlarına sesleniyorum. Kağıt toplayarak geçinen ve 555 TL bağışlayan Kibar amcayı örnek alsınlar' dedi.
AB DESTEK 19.01.2018
Kavak'tan Samsunspor'a destek geldi
Kavak Yaşar Doğu Mahallesi Muhtarı Ayhan Kara, sahibi olduğu Kavak Kamil Koç Acenteliği'nin 20 Ocak 2018'deki tüm gelirini Samsunspor'a bağışlayacağını açıkladı.
AB DESTEK 16.01.2018
Kağıt toplayıcısından Samsunspor'a '555' lira destek
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'a yardım kampanyasına 555 TL yatırarak destek olan, geçimini kağıt toplayarak sağlayan Kibar Keskin'i makamında kabul ederek, teşekkür belgesi verdi.
AB DESTEK 15.01.2018
Şehitkamil'den okul sporları müsabakalarına destek
Şehitkamil Belediyesi, okul sporları faaliyetlerine olan desteğini 2017-2018 eğitim-öğretim yılında da sportif tesislerinin kapılarını ardına kadar açarak, etkinlikleri devam ettiriyor.
AB DESTEK 15.01.2018
Atakum'dan Samsunspor'a destek
Atakum Belediyespor, belediyenin de desteğiyle Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına destek olmak için düğmeye bastı.
AB DESTEK 14.01.2018
Samsunspor zirvesi... 3 Milyon TL söz alındı
Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediyesi de dahi olmak üzere 13 belediye başkanıyla sabah kahvaltısında bir araya gelip Samsunspor Yardım Kampanyası'na destek istedi. Vali Kaymak'ın toplantıda 3 Milyon TL'lik destek sözü aldığı öğrenildi
AB DESTEK 14.01.2018
İş adamından Samsunspor'a destek
İş adamından Samsunspor'a destek
Samsun'da işitme cihazları üretimi yapan iş adamı Erol Acer, Samsunspor'a destek olmak için kolları sıvadı.
AB DESTEK 11.01.2018
Samsunspor'a bir destek de Kavalcı'dan
Samsunspor'a bir destek de Kavalcı'dan
İlkadım Ulugazi Mahallesi Muhtarı Filiz Kavalcı, adeta Samsunspor için seferber oldu.
AB DESTEK 10.01.2018
Öğrencilerden Samsunspor'a destek
Çarşamba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına destek oldu.
AB DESTEK 10.01.2018
Aşçı'dan Samsunspor'a 100 Bin TL
Astaş Juki Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Kaya Aşçı, Samsunspor Yardım Kampanyası'na 100 Bin TL ile destek verdi. Valilik Aşçı'ya teşekkür mesajı yayınladı
AB DESTEK 10.01.2018
Vefalı çıktılar
Samsunspor'un durumu camiayı kenetlerden kampanyalara Samsunlu bürokrat ve eski Samsunsporlu futbolculardan da destek yağdı.
AB DESTEK 9.01.2018
Samsunspor için bir şehir uyandı
Binlerce Samsunspor taraftarı, sahipsiz kalan takımlarının sesini duyurmak için Cumhuriyet Meydanı'nda toplanıp, Çiftlik Caddesi boyunca yürüdü. Ortak bildiride, 'İnanıyoruzki bir milletin kurtuluşunu sağlayan Samsun, şimdi de Samsunspor'un kurtuluşunu sağlayacaktır' denildi.
AB DESTEK 7.01.2018
Samsunspor'a çığ gibi destek
Samsun Valiliği tarafından başlatılan yardım kampanyasının ardından taraftarlar twitter'da #SamsunsporumuzaSahipCık hastagıyla 50 bine yakın tweet attı. Taraftarlar hem kampanyayla ilgili yorumlarını yazdı, hem de dekontların fotoğrafını paylaştı.
AB DESTEK 7.01.2018
Yalçın 'Arabuluculuk' sistemine destek verdi
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın, 1 Ocak 2018 tarihinde yürürlüğe giren 7036 sayılı iş mahkemesi kanunu ile uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk sisteminin iş dünyası açısından faydalı olacağını ifade etti.
AB DESTEK 2.01.2018
ABD'den İran açıklaması: 'Destekliyoruz'
ABD'den İran açıklaması: 'Destekliyoruz'
ABD, İran'da devam eden gösterileri desteklediğini açıkladı.
AB DESTEK 1.01.2018
(Özel Haber) - 15 Temmuz Gazisi avukattan, 696 sayılı KHK'ya destek
696 sayılı KHK kararının yerinde ve doğru bir kararname olduğunu söyleyen ve bu konuyla ilgili yaşanan siyasi tartışmaları yersiz ve anlamsız bulduğunu belirten Sakarya Büyükşehir Belediyesi Avukatı ve 15 Temmuz gazisi olan Mehmet Akyazıcı, 'Bu kararname ile ilgili tartışmalar gazileri rencide ediyor' dedi.
AB DESTEK 27.12.2017
İzmir Protestan Babtist Kilise'sinden Kudüs için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek
Protestan Baptist Kiliseleri Derneği üyeleri adına açıklama yapan dernek başkanı ve Buca Baptist Kilisesi Pastörü Ertan Çevik, 'Başkent olarak başka bir şehir seçilebilir ancak bu üç semavi dinin böyle bir arada bulunduğu başka bir şehir bulmak imkansızdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarını saygıyla destekliyoruz' dedi
AB DESTEK 11.12.2017
Başkan Babaş'tan Eğitim Kültür ve Spor Merkezi projesine tam destek
İstanbul'un Fatih ilçesinde Fatih Belediyesi'nin destekleriyle İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü'nün hayata geçirmeye hazırlandığı Kastamonu Eğitim Kültür ve Spor Merkezi projesine Belediye Başkanı Tahsin Babaş, tam destek verdi.
AB DESTEK 4.12.2017
Mavi Ateş taraftarı Karabükspor'a destek için sokağa indi
Uzun süredir finansal sorunlar yaşayan ve yönetim kurulunun istifası sonrası belirsizliği devam ettiği Kardemir Karabükspor'da taraftar takımlarına sahip çıkılması ve destek verilmesi için sokağa indi.
AB DESTEK 1.12.2017
Osmangazi Zabıtaya Motorize Destek
Osmangazi Belediyesi, Zabıta Müdürlüğü'nün vatandaşlara daha hızlı ve kolay bir şeklide hizmet ulaştırması adına motosikletli ekip kurdu.
AB DESTEK 1.12.2017
Velilerden kek ve kurabiyeli destek
Kütahya'nın Hisarcık ilçesi Atatürk İlkokulu'nda 1. sınıfta öğrenim gören öğrencilerin okuma yazma çalışmalarına veliler evlerinde yaptıkları kek ve kurabiyelerin üzerlerine isimlerini yazarak destek veriyorlar.
AB DESTEK 29.11.2017
Karabükspor'a bir destek de demir tüccarlarından
MÜSİAD Karabük Şubesi Demir Tüccarları ve Metal Kurulu Başkanı İşadamı İbrahim Öztürk, ekonomik sıkıntı yaşayan Karabükspor için demir satışlarında uygulanan binde iki oranının binde altıya çıkarılmasına sektördeki herkesin razı olacağını söyledi.
AB DESTEK 18.11.2017
Karacabey Belediyesi'nden eğitime dev destek
Karacabey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hikmet Tetik, 5 milyonluk yatırıma imza atarak bölgeyi önemli bir eğitim üssü haline getiren Karacabey Belediyesi'ne teşekkür ziyaretinde bulundu.
AB DESTEK 16.11.2017
Samsun'da genç çiftçilere hayvan desteği
Samsun'un Bafra ilçesinde, Genç Çiftçi Projesi kapsamında hibe desteği almaya hak kazanan 13 çiftçiye turcano cinsi 35'er koyun ve 2'şer koç, 19 Mayıs İlçesi'nde ise 7 çiftçiye 30 büyükbaş ile 74 küçükbaş hayvan dağıtımı yapıldı.
AB DESTEK 9.11.2017
AB liderlerinden İtalya'ya 'tam destek'
Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk, Avrupa ülkeleri liderlerinin göçmen krizi konusunda İtalya'ya 'tam destek' vereceklerini açıkladı.
AB DESTEK 19.10.2017
Tabip Odası Yönetiminden Başkan Karagözlü'ye destek
Aydın Tabip Odası Yönetimi, yaptığı basın açıklaması ile önceki gün odanın eski bir üyesi tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulan Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hakan Karagözlü'ye sahip çıktı. Aydın Tabip Odası'nın, kurulduğu 1953 yılından itibaren, yalnızca Aydın'ın değil ülkemizin sağlık ortamı için ciddi çalışmalar yaptığını hatı
AB DESTEK 18.10.2017
Batuhan Yaşar:'ABD İdlib operasyonunu destekliyor mu?'
İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber Ankara temsilcisi Batuhan Yaşar Türkiye Gazetesindeki köşesinde, '2015 yılında ABD Büyükelçisi John Bass ne demişti, şimdi ne yapıyor', 'ABD'nin İdlib operasyonu öncesinde Rakka'dan DEAŞ militanlarını İdlib'e taşıdı mı/', 'ABD 'Hayat Tahrir-i Şam' (HTŞ) içinde veya dışında yer alan grupları TSK'ya saldırmaları iç
AB DESTEK 11.10.2017
Haber'den sanata tam destek
SASAD Başkanı Ömer Umutlu ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırlayan Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ile Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun, sanata verdikleri desteğin süreceğini ifade etti.
AB DESTEK 4.10.2017
AB: ''Irak'ın bütünlüğüne tam destek veriyoruz''
Avrupa Birliği, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 'bağımsızlık'' referandumuna, ''Irak'ın birliğine, egemenliğine ve toprak bütünlüğüne tam destek veriyoruz'' ifadeleriyle tepki verdi.
AB DESTEK 26.09.2017
Trabzon sanayi esnafı kan bağışına destek verdi
Trabzon sanayi esnafı kan bağışına destek verdi
Trabzon'da sanayi esnafı ve sanatkarı kan bağışında bulundu.
AB DESTEK 21.09.2017
Karacabey Belediyesi'nden eğitime destek
Karacabey Belediyesi'nden eğitime destek
Bursa'nın Karacabey Belediyesi'nin eğitime desteği sürüyor.
AB DESTEK 13.09.2017
Karabükspor'dan Arakan'a pankartlı destek
Karabükspor'dan Arakan'a pankartlı destek
Kardemir Karabükspor, cumartesi günü sahasında oynayacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını tamamladı.
AB DESTEK 7.09.2017
ASİMDER Başkanı Gülbey, 'Sabancı Üniversitesi FETÖ'nün Ermeni projesine destek m
Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, Sabancı Üniversitesinin Almanya'nın başkenti Berlin'de sözde Ermeni soykırımı ile ilgili yapılacak olan çalıştaya ev sahipliği yapmasının kabul edilemez olduğunu söyledi.
AB DESTEK 6.09.2017
En çok destek imalat sanayisine
Bankacılık sektörü, bu yılın haziran sonu itibarıyla nakdi kredi bazında 356 milyar 99 milyon lira ile en fazla imalat sanayisine kredi desteği sağladı.
AB DESTEK 29.08.2017
Alabalık üretimine yeni destekler
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Mustafa Altuğ Atalay, 1 kilo alabalığa verdikleri desteği 75 kuruşa çıkardıklarını, büyütülmüş alabalığa da 25 kuruşluk ek destek verdiklerini açıkladı.
AB DESTEK 19.08.2017
Samsun'da Alabalık üretimine yeni destekler
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Mustafa Altuğ Atalay, 1 kilo alabalığa verdikleri desteği 75 kuruşa çıkardıklarını, büyütülmüş alabalığa da 25 kuruşluk ek destek verdiklerini açıkladı.
AB DESTEK 19.08.2017
ABD Dışişleri Bakanı Tillerson'dan İspanya'ya destek mesajı
ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, İspanya'nın Barcelona kentinde gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin, ABD'nin İspanya makamlarına yardım etmeye hazır olduğunu belirtti.
AB DESTEK 17.08.2017
OKA'dan Samulaş'a destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş.'nin 2017 hedefleri arasına aldığı, ISO 9001 ve ISO 10002 gibi yönetim sistemlerini bünyesine kazandırmak için projelendirerek Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına (OKA) yaptığı başvuru kabul edilerek desteklenecek projeler arasında yerini aldı.
AB DESTEK 11.08.2017
Celil Hekimoğlu'ndan Trabzonspor'a destek
Trabzonspor eski başkan adayı Hekimoğlu Döküm Sanayii İcra Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu, bordo-mavili kulübe olan desteğini sürdürüyor.
AB DESTEK 4.08.2017
(Özel haber) Yamaç paraşütçüleri destek bekliyor
Manisa'da yamaç paraşütü eğitimi veren Seçkin Aparı, Ege Bölgesi'nde yamaç paraşütü yapılabilecek en iyi bölgenin Spil Dağı olduğunu ve Manisa için bu sporun bir prestij olduğunu belirterek, devletten ve yerel yönetimlerden destek istedi.
AB DESTEK 25.07.2017
7'den 70'e Deaflympics'e sahip çıktılar
6 kıtayı Samsun'da birleştiren Türk spor tarihinin en büyük organizasyonu 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları muhteşem bir açılış töreniyle resmen başlarken, tribünleri tıklım tıklım dolduran her yaştan Samsunlu oyunlara sahip çıktı.
AB DESTEK 19.07.2017
Bakan Çavuşoğlu: 'Tillerson'un çabalarını destekliyoruz'
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'li mevkidaşı Rex Tillerson'ın Katar krizinde yaptığı çalışmaları ve çabayı desteklediklerini söyledi.
AB DESTEK 13.07.2017
Orman Bölge Müdürlüğünden Samsun'a büyük destek
Amasya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Samsun'da 2017 yılında süt sığırcılığı ve güneş enerjisi olmak üzere 192 aileye toplam 1 milyon 389 bin 600 TL'lik kredi desteği verildi.
AB DESTEK 12.07.2017
Fındık: Fındığa destek geliyor
Fındık: Çarşamba Ticaret Borsası M. Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonunda, fındık işletmecilerine yönelik TKDK'nın yeni çağrı döneminde verilebilecek hibe ve destekleri anlatıldı
AB DESTEK 7.07.2017
Samsun Haber: Düve kesiminin yasaklanmasına Samsun'dan destek
Samsun Haber: Samsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Kurban Bayramı'nda düve kesilmesini yasaklamasının çok yerinde bir karar olduğunu söyledi.
AB DESTEK 5.07.2017
Kdz. Ereğli Belediyesi zabıta ekiplerinden uyuşturucuyla mücadeleye destek
Kdz. Ereğli Belediyesi zabıta ekiplerinden uyuşturucuyla mücadeleye destek
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi belediyesi zabıta ekipleri uyuşturucu ile mücadeleye destek veriyor.
AB DESTEK 4.07.2017
Macaristan'dan Türkiye'nin AB üyelik sürecine tam destek
Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üyelik sürecine ilişkin değerlendirmede bulunarak, 'Biz samimiyiz artık ama bu iş uzadıkça işin olabilirliği sorgulanmaya başlanıyor. Bizde bir laf vardır, fazla naz aşık usandırır. AB'nin bu konuda hızlı hareket etmesinde fayda var' dedi. Macar Başbakan Orban ise 'Askıya alma, dondurma gibi
AB DESTEK 30.06.2017
'Herkes için Adalet' yürüyüşüne Doğu Karadeniz'den destek
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun' Ankara'dan İstanbul'a herkes için Adalet' yürüyüşüne Doğu Karadeniz'den destek geldi.
AB DESTEK 28.06.2017
Samsun Haber: 'Adalet Yürüyüşü'ne Samsun'dan tam destek!
Samsun Haber: 'Adalet Yürüyüşü'ne Samsun'dan tam destek!
Samsun Haber: CHP Samsun İl Başkanlığı, Atakum'dan İlkadım'a adalet için yürüyor.
AB DESTEK 23.06.2017