ADİL GEVREK HABERLERİ

HaberlerADİL GEVREKADİL GEVREK
Adil Gevrek: 'Hocamız isterse Larin için girişimde bulunuruz'
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Antalya kampında konuştu. Teknik Direktör Erol Bulut'un istemesi halinde Beşiktaş'ın Kanadalı golcüsü Cyle Larin'le ilgili girişimde bulunabileceklerini söyleyen Gevrek, Yiğithan ve Barış dışında 3-4 transfer daha yapacaklarını belirtti.
ADİL GEVREK 7.01.2019
(Özel haber) Adil Gevrek: 'Sadık Çiftpınar için Fenerbahçe ve Beşiktaş ile görüş
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, oyuncuları Sadık Çiftpınar için Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın görüşme talep ettiğini söyledi.
ADİL GEVREK 27.12.2018
Adil Gevrek: 'Oyuncularımı canı gönülden kutluyorum'
E.Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, ligdeki konumları ve kulübün hedefiyle ilgili yaptığı açıklamada, 'Şiddetle puana ihtiyacı olan rakibi karşısında geriye düşmesine rağmen oyunu bırakmayan ve galip gelen oyuncularımı canı gönülden kutluyorum Erzurum galibiyeti bizi ilk 5'te tuttu' dedi.
ADİL GEVREK 10.12.2018
Adil Gevrek: 'Türkiye'de futbol takımları ciddi sıkıntı içerisinde'
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, 'Türkiye'de futbol takımları ciddi sıkıntı içerisinde. Biz sadece sportif başarı değil, hem sportif başarıyı yakalamak hem kulübü ekonomik olarak iyi yönetmek hem de altyapıya yatırım yapmak zorundayız' dedi.
ADİL GEVREK 21.11.2018
Evkur Yeni Malatyaspor'da Adil Gevrek'ten camiaya mesaj
Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, takımın gidişatıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, 'Kulüp olarak ligde ve kupada iyi bir gidişatımız var. Bu tablo bir bütün olarak hareket etmemizin, doğru işler yapmamızın sonucudur aslında' dedi.
ADİL GEVREK 1.11.2018
Adil Gevrek'ten altyapıya ziyaret
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, altyapı tesislerini ziyaret ederek teknik heyet ve futbolculara başarı dileklerinde bulundu.
ADİL GEVREK 30.10.2018
Adil Gevrek: 'Herhalde isteniyor ki Anadolu takımları hep yenilsin'
E. Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, ligin şampiyonluk adaylarından birisinden aldıkları 1 puanın oldukça değerli olduğunu belirterek, 'Belki birileri aldığımız 1 puana gölge düşürmek istiyor ama onları kendi düşünceleriyle baş başa bırakıyorum. Herhalde isteniyor ki Anadolu takımları hep yenilsin, başarısız olsun' dedi.
ADİL GEVREK 3.10.2018
Adil Gevrek: 'Avrupa hedefine ulaşmak için çok çalışıyoruz'
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, kulübün hedefleriyle ilgili yaptığı açıklamada, 'Bu sezona başlarken hedef olarak Avrupa kupalarını işaret etmiştik. Bu hedefe en kısa sürede ulaşmak için çok çalışıyoruz' dedi.
ADİL GEVREK 1.10.2018
(Özel haber) Adil Gevrek'ten Başakşehir'e gözdağı
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Medipol Başakşehir deplasmanından puan ve puanlarla dönmek istediklerini söyledi.
ADİL GEVREK 28.09.2018
(Özel haber) Adil Gevrek: 'Türkiye EURO 2024'ü fazlasıyla hak ediyordu'
(Özel haber) Adil Gevrek: 'Türkiye EURO 2024'ü fazlasıyla hak ediyordu'
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Türkiye'nin EURO 2024'ü fazlasıyla hak ettiğini dile getirdi.
ADİL GEVREK 27.09.2018
Adil Gevrek: 'Beşiktaş deplasmanından puan veya puanlarla dönmek istiyoruz'
Adil Gevrek: 'Beşiktaş deplasmanından puan veya puanlarla dönmek istiyoruz'
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Beşiktaş deplasmanından puan veya puanlarla dönmek istediklerini söyledi.
ADİL GEVREK 14.09.2018
Adil Gevrek: 'Büyük camiamız rahat olsun, bu kulüp sağlam temeller üzerinde yüks
Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, kulübün geleceğiyle ilgili camiaya mesaj vererek, 'Büyük camiamız rahat olsun, bu kulüp sağlam temeller üzerinde yükseliyor. Futbolcu yetiştiren, kendi kaynaklarıyla yürüyen bir kulüp olma yolunda ilerliyoruz' dedi.
ADİL GEVREK 13.09.2018
Adil Gevrek'ten transfer açıklaması
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, transferlerin geç yapıldığı yorumlarına değinerek, 'Takıma, hocamızın istediği ve a planı ve b planı dediğimiz oyuncuları beklediğimiz için transferde gecikmeler oldu. Bu gecikmeler doğru transferlerin olması için oldu' dedi.
ADİL GEVREK 5.08.2018
Adil Gevrek, transfer eleştirilerine cevap verdi
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, kulüp olarak transferde geç kalma nedenlerini açıklayarak, 'Transferlerin doğru olması için geç oluyor' dedi.
ADİL GEVREK 25.07.2018
Adil Gevrek'ten transfer müjdesi
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, transfer çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, 'Birkaç gün içerisinde kampımıza katılacak yeni oyuncular olacak. Şu an anlaşma aşamasına geldiğimiz bu oyuncuların takıma büyük katkılar sunacaklarına inanıyorum' dedi.
ADİL GEVREK 24.07.2018
Adil Gevrek, FC Lugano Başkanı Angelo Renzetti'yi ağırladı
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, İsviçre Süper Lig takımlarından FC Lugano'nun Başkanı Angelo Renzetti ile İstanbul'da bir araya geldi.
ADİL GEVREK 22.07.2018
(Özel Haber) Adil Gevrek: 'Transferde görüştüğümüz oyuncular var'
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, yeni sezon hazırlıkları ve transfer çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, 'Transferde görüştüğümüz oyuncular var. İnşallah bu oyuncuları Topuk Yaylası kampına yetiştirme çabasındayız' dedi.
ADİL GEVREK 13.07.2018
Adil Gevrek: 'Deplasmana gelen takımların korkulu rüyası olan Malatyaspor yapmak
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, 'Deplasmana gelen takımların korkulu rüyası olan bir Malatyaspor yapmak istiyoruz. Hocamızla, sportif direktörümüzle, teknik heyetimizle, taraftarlarımız hep beraber inşallah Süper Lig'de kalıcı oluruz' dedi.
ADİL GEVREK 9.06.2018
Adil Gevrek: 'Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü'nün ekonomisi sağlam bir yapıdadır'
Evkur Yeni Malatyaspor'da 25 Mayıs'ta yapılması planlanan ancak gerekli çoğunluk sağlanamadığı için 17 Haziran'a ertelenen yıllık olağan mali genel kurul toplantısının belirlenen gün ve tarihte yapılacağı belirtildi.
ADİL GEVREK 4.06.2018
Adil Gevrek ile Erol Bulut yeni sezon planlaması için bir araya geldi
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ile Teknik Direktör Erol Bulut, ligin son maçı öncesi Malatya'da bir araya geldi.
ADİL GEVREK 18.05.2018
(Özel Haber) Adil Gevrek: 'Ligin hem alt tarafında hem üst tarafında inanılmaz b
Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil gevrek, ligde telafisi olmayan haftalara girildiğini belirterek, 'Ligin hem alt tarafında hem üst tarafında inanılmaz bir mücadele var. Bu anlamda ortaya çıkacak sonuçlar sürpriz olarak değerlendirilmemeli. Biz rahatlamak adına bu hafta Alanyaspor'u yenmekten başka bir şey düşünmüyoruz' dedi.
ADİL GEVREK 12.04.2018
Adil Gevrek: 'Galibiyeti taraftarımıza armağan ediyorum'
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, alınan galibiyeti başından beri kendilerine güvenen taraftara armağan etti.
ADİL GEVREK 1.04.2018
(Özel Haber) Adil Gevrek: 'Fenerbahçe yönetimi bizi taraftarımızla karşı karşıya
Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Fenerbahçe maçında uygulanan bilet politikasına ilişkin yaptığı açıklamada, 'Fenerbahçe yönetimi bizi taraftarımızla karşı karşıya getirmeye çalıştı. Bunu Fenerbahçe camiasına ve oradaki yönetime asla yakıştıramadım' dedi.
ADİL GEVREK 30.03.2018
Adil Gevrek: 'Hasılatın tamamını Mehmetçik Vakfımıza bağışlayacağız'
Evkur Yeni Malatyaspor'da yönetim kurulu Süper Lig'in 27. haftasında oynanacak Gençlerbirliği müsabakasının tribün hasılatını Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacağını açıkladı.
ADİL GEVREK 29.03.2018
Adil Gevrek'ten Gürkan'a ziyaret
Adil Gevrek'ten Gürkan'a ziyaret
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.
ADİL GEVREK 10.03.2018
Adil Gevrek: 'Süper Lig'in en ucuz bilet fiyatı uygulaması yapan takımıyız'
Evkur Yeni Malatyaspor'da Fenerbahçe maçı biletlerinin fahiş fiyattan satılmasına tepkiler sürerken, Kulüp Başkanı Adil Gevrek konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Gevrek, Süper Lig'in en ucuz bilet fiyatı uygulaması yapan takımı olduklarını söyleyerek, yeni politikanın Fenerbahçe'ye karşı olmadığını belirtti.
ADİL GEVREK 9.03.2018
(Özel haber) Adil Gevrek: 'Çıkışımızı Fenerbahçe galibiyeti ile sürdürmek istiyo
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, pazar günü evlerinde oynayacakları Fenerbahçe maçı öncesi, 'Bizim için önemli bir karşılaşma. İyi bir çıkış yaptık ve bu çıkışı Fenerbahçe galibiyeti ile sürdürmek istiyoruz' dedi.
ADİL GEVREK 8.03.2018
Adil Gevrek, Kulüpler Birliği başkan yardımcısı oldu
Adil Gevrek, Kulüpler Birliği başkan yardımcısı oldu
Evkur Yeni Malatyasor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Kulüpler Birliği Vakfı'nda başkan yardımcılığına getirildi.
ADİL GEVREK 1.02.2018
(Özel haber) Adil Gevrek: 'Hamit Altıntop çok önemli bir oyuncu'
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Antalya kampında özel açıklamalarda bulundu. Hamit Altıntop'un çok önemli bir oyuncu olduğunu söyleyen Gevrek, bu oyuncuyla henüz temasa geçmediklerini belirterek, 'Takıma üst düzey 2 ya da 3 transfer yapacağız' dedi.
ADİL GEVREK 11.01.2018
Adil Gevrek: 'Yalçın Ayhan ile yollarımızı ayırma kararı aldık'
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, deneyimli defans oyuncusu Yalçın Ayhan ile yolları ayırma kararı aldıklarını açıkladı. Gevrek, devre arasında gereksiz transferler yapıp takımın ahengini bozmayacaklarını söyledi.
ADİL GEVREK 27.12.2017
Adil Gevrek'ten hakemlere sert tepki
Evkur Yeni Malatyaspor-Göztepe maçı sonrası açıklamalarda bulunan Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, maçta kendileri lehine bir penaltı verilmediğini ileri sürerek, 'Artık sabrımız kalmadı, bu son olsun. Yazık, günah' dedi.
ADİL GEVREK 9.12.2017
Adil Gevrek: 'Transferde son kararı ben veririm'
E.Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, transferde tek yetkili kendisi olduğu yolundaki iddialara tepki göstererek 'Transferde tüm detayları konuşuruz ve son kararı ben veririm. Transferi elbette ki ben yaparım' dedi.
ADİL GEVREK 8.12.2017
E. Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek kaza geçirdi
E. Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek kaza geçirdi
Süper Lig ekibi Evkur Yeni Malatyaspor'un Kulüp Başkanı Adil Gevrek, İstanbul'da özel aracıyla kaza yaptı.
ADİL GEVREK 7.12.2017
Evkur Yeni Malatyaspor'da başkan Adil Gevrek kampı ziyaret etti
Evkur Yeni Malatyaspor'da Kulüp Başkanı Adil Gevrek, takımın Antalya'daki kampını ziyaret etti. Gevrek, yaptığı açıklamada Fenerbahçe maçında takıma güvendiğini söyledi.
ADİL GEVREK 11.10.2017
Adil Gevrek: 'Ertuğrul Sağlam olabilirsin, burası da Malatyaspor'
Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın istifası ile olarak, 'Mazeret ne olursa olsun kimseye haber vermeden, kaçarak buradan çekip gitmek, takımı maça iki gün kala bırakmak doğru bir şey değil. Ertuğrul Sağlam olabilirsin, burası da Malatyaspor' dedi.
ADİL GEVREK 15.09.2017
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek: 'İyi yoldayız'
Süper Lig'in 2. haftasında deplasmanda Sivasspor'a 2-0 mağlup olan Evkur Yeni Malatyaspor'da maçla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Adil Gevrek, 'İyi yoldayız. Takımımız Sivas karşısında izleyenlere keyif verdi. Tabi maçın bir kırılma anı vardı ki, bana göre de nizami goldü' dedi.
ADİL GEVREK 20.08.2017
Adil Gevrek: 'Süper Lig'e yabancı bir camia değiliz'
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, takım olarak Süper Lig'de yeni olduklarını fakat camia olarak lige yabancı olmadıklarını söyledi.
ADİL GEVREK 12.07.2017
Adil Gevrek: 'Takımlarımıza kazasız, belasız ve centilmence bir sezon diliyorum'
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu fikstür çekimi yapıldı. Ligin 1. haftasında sahasında Osmanlıspor'u konuk edecek olan Evkur Yeni Malatyaspor'da kurayı değerlendiren Başkan Adil Gevrek, 'Tüm takımlarımıza kazasız, belasız ve centilmence bir sezon diliyorum. Sonuçta her takımla karşı karşıya geleceğimiz bu zorlu periyotta, ilk haftalarda bi
ADİL GEVREK 11.07.2017
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten transfer açıklaması
Spor Toto Süper Lig'e yükselen Evkur Yeni Malatyaspor'un Başkanı Adil Gevrek transferdeki son durumla ilgili yaptığı açıklamada, 'Hocamızın verdiği rapor doğrultusunda çalışmalarımız sürüyor. Golcü Kweuke ile her konuda anlaşmamıza rağmen bu transferi şimdilik bekletme kararı aldık. Fransız Sylvain Marveaux çok istediğimiz bir oyuncu idi ama kulü
ADİL GEVREK 21.06.2017
Evkur Yeni Malatyaspor başkanı Adil Gevrek, taraftarın iftarına katıldı
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, İstanbul'da katıldığı Marmara Derebeyleri Taraftarlar Derneği'nin iftarında yaptığı açıklamada, 'Şuanda anlaştığımız bir teknik direktör yok. Bahsedilen isim Sergen Hoca gündemimizde var. Belki geç olur ama Malatya'yı ayağa kaldıracak birkaç transferimiz olacak' dedi.
ADİL GEVREK 7.06.2017
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek: 'Bırakmamı gerektirecek bir durum mu var?'
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek: 'Bırakmamı gerektirecek bir durum mu var?'
Yeni Malatyaspor'da son 3 yılda 2 kupa kaldıran başkan Adil Gevrek takımın geleceğine ilişkin açıklamalarda bulundu.
ADİL GEVREK 24.05.2017
Evkur Yeni Malatyaspor'da Başkan Adil Gevrek'ten uyarı
TFF 1. Lig'in 32. haftasında deplasmanda Adana Demirspor'u yenerek ligin bitimine 2 hafta kala Süper Lig yolunda büyük avantaj elde eden Evkur Yeni Malatyaspor'da kulüp başkanı Adil Gevrek camiayı uyararak, 'Şampiyonluk havasına girelim ama şampiyon olmuşuz gibi davranmayalım. Ben geçen hafta Bandırma yenilgisinden sonra da söyledim, henüz olmuş
ADİL GEVREK 9.05.2017
Adil Gevrek: 'Süper Lig'e çıkacağız'
Evkur Yeni Malatyaspor'un Kulüp Başkanı Adil Gevrek, 'Malatyaspor, şehrin marka değeri. Futbol takımının Süper Lig'de olması kent ve 2,5 milyon Malatyalı için çok çok önemli. İnşallah 'Bu sene o sene' olur. Allah'ın izniyle Süper Lig'e çıkacağız' dedi.
ADİL GEVREK 16.03.2017
Adil Gevrek: 'Altınordu maçını Vodofone Arena'da oynayacağız'
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, İnönü Stadı'nın futbola elverişli olmadığı için Altınordu maçının da Vodafone Arena'da oynanacağını açıkladı.
ADİL GEVREK 21.02.2017
Yeni Malatyaspor'dan ses getirecek transfer
Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek geçen yıldan kalan futbolcu alacaklarının yüzde 90'ını ödediklerini söyledi. Gevrek ayrıca 'Yurt dışından da çok iyi bir yabancı futbolcuyla anlaşmak üzereyiz. Bu futbolcu gelirse Türkiye'de büyük ses getirir.' dedi.
ADİL GEVREK 24.06.2016
Yeni Malatyaspor'da gündem iç transfer
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, 'Yeni hocamızla başarılı olacağımızı düşünüyorum' dedi. Öte yandan Gevrek; önceliklerinin iç transfer olduğunu ifade etti.
ADİL GEVREK 12.06.2016
Malatyaspor'da teknik direktör arayışları sürüyor
Bakan Bülent Tüfenkci ve belediye başkanı Ahmet Çakır ile Malatya'da yüz yüze görüşen ve devam etmesi yönünde karar çıkan kulüp başkanı Adil Gevrek yeni teknik direktörü belirleme çalışmalarına hız verdi.
ADİL GEVREK 6.06.2016
Yeni Malatyaspor'da hedef şampiyonluk!
Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın bu sezon da kendilerine destek vereceğini söyledi.
ADİL GEVREK 5.06.2016
Yeni Malatyaspor gelecek sezona iddialı hazırlanıyor
Yeni Malatyaspor gelecek sezona iddialı hazırlanıyor
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, 'Elimizdeki kadronun yüzde 90'ını muhafaza edeceğiz' dedi.
ADİL GEVREK 2.06.2016
Yeni Malatyaspor'da hedef Play-off
Alima Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, 'Play-off potasıyla aramızda 3 puan var. Olur ya da olmaz. Biz maç maç, elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz. Bu saatten sonra kaybettik diye üzüleceğimiz bir tablo yok' dedi.
ADİL GEVREK 14.04.2016
Alima Yeni Malatyaspor'a Yeni Forvet
Alima Yeni Malatyaspor'a Yeni Forvet
PTT 1. Lig ekiplerinden Alima Yeni Malatyaspor, forvet bölgesine yeni bir takviye yaptı.
ADİL GEVREK 12.01.2016