AHMET DEMİRCAN HABERLERİ

HaberlerAHMET DEMİRCANAHMET DEMİRCAN

AHMET DEMİRCAN KİMDİR?

13 Temmuz 1954’te Samsun’da doğdu. Baba adı Mehmet Faik, anne adı Behiye’dir. Tıp Doktoru, Genel Cerrah; Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Aynı fakültede Genel Cerrahi İhtisası yaptı.Samsun 1 No’lu Sağlık Ocağı Doktoru, Muş Devlet Hastanesi ve Bafra Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptı.20 ve 21. Dönemde Samsun Milletvekili seçildi. 54. Hükümette Devlet Bakanlığı görevinde bulundu. 21. Dönemde Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve Milli Savunma Komisyonu Üyesi oldu.İngilizce ve Arapça bilen Demircan, evli ve 6 çocuk babasıdır. Sağlık Bakanlığı görevini yürütmektedir.

Başkan Ahmet Misbah Demircan:'Dönüşüm projesi ile Okmeydanı'na yeniden yaşam ver
Startı verilen Okmeydanı Dönüşüm Projesi kapsamında 2950'nolu adada bulunan hak sahipleri bir araya gelen Başkan Demircan, 'Mevcut Okmeydanı'nda otopark yok, yeşil alan yok, donatı yok, kısacası yaşam yok. Bu haliyle Okmeydanı bir yokluklar yeridir. Dönüşüm Projesi ile Okmeydanı'na yeniden yaşam veriyoruz.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 14.11.2018
Bu yasa sağlığın torba yasası
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Komisyonu, sağlıkta şiddeti önlemeye yönelik hüküm içeren torba yasa teklifini görüşmek üzere toplandı. Teklifi değerlendiren AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Bu yasa, sağlığın torba yasası' dedi
AHMET DEMİRCAN 2.11.2018
Siyasetin gündemi fındık
Dört siyasi parti grubu, fındık üreticisinin sorunlarının araştırılması yönündeki önergede ortak oy kullandı. Yeterli oya ulaşamayınca reddedilen önerge fındığı siyasetin gündemine yeniden taşıdı.
AHMET DEMİRCAN 19.10.2018
İletişim katkı sağlar
Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan, kurumlar arası iletişimin eğitime olumlu katkı sağlayacağına dikkat çekti
AHMET DEMİRCAN 6.10.2018
Demircan: 'Özel eğitimciler eğitimin bir parçası'
Samsun'un Vezirköprü ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin müdür ve kurucu temsilcileri kahvaltıda bir araya geldi.
AHMET DEMİRCAN 5.10.2018
Samsun'dan 3 isim Kiev'de
AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Kiev'de düzenlenen toplantıya katıldı.
AHMET DEMİRCAN 27.09.2018
Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'dan ittifaka yeşil ışık
MHP ittifakıyla ilgili olumlu konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, 'Birlikte çalışma konusunda kesin bir karar yok. Ancak neden olmasın' dedi.
AHMET DEMİRCAN 21.09.2018
Demircan ve Tok'tan halk buluşması
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Bizler İlkadım'ı birlikte güzelleştiriyoruz. Sağlam diyaloglar ile vatandaşımıza hizmetimizi en üst seviyeye taşımak için iletişimimizi her zaman sağlam tutuyoruz' dedi
AHMET DEMİRCAN 19.09.2018
Ankara zirvesi tam gaz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Samsun AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ile ikinci gün de Ankara'da bazı ziyaretlerde bulundu
AHMET DEMİRCAN 14.09.2018
Samsunlu vekillerden ABD tepkisi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e rahip Brunson'ın tutuklanmasından sorumlu oldukları iddiasıyla yaptırım kararı alan ABD'ye tepkiler çığ gibi büyüdü. Samsun milletvekilleri de tepkilerini sosyal medya hesapları üzerinden dile getirdi
AHMET DEMİRCAN 3.08.2018
Ahmet Demircan, görevi devretti
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gerçekleştirilen devir teslim töreniyle birlikte yeni görevine resmen başladı. Koca, ''AK Parti hükümetinin bugüne kadar sağlıkta dönüşüm reformu daha ileri bir noktaya taşımayı hedefliyoruz'' dedi.
AHMET DEMİRCAN 10.07.2018
Eski Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'dan veda mesajı
Sağlık Bakanlığı görevini Dr. Fahrettin Koca'ya devredecek olan Samsun Milletvekili Dr. Ahmet Demircan, sosyal medyadan veda mesajı yayınladı.
AHMET DEMİRCAN 10.07.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahme
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, tren kazasında yaralananları ziyaret etti
AHMET DEMİRCAN 9.07.2018
Bakan Ahmet Demircan açıkladı! Sağlıkta yeni dönem
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, kamuda nitelikli işler yapan hekimlerin döner sermaye tavan ücretlerinin 5 kat artırılacağını söyledi.
AHMET DEMİRCAN 8.07.2018
Bakan Demircan: 'Söz verdik ve yaptık'
Kanser hastalarının tedavisinin artık ücretsiz olduğunu belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Seçim süreci içinde verdiğimiz bir taahhüttü, gerçekleştirmiş olduk' dedi.
AHMET DEMİRCAN 7.07.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Mesajı aldık'
24 Haziran seçimlerinde seçmenin verdiği mesajı aldıklarını belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 24 Haziran seçimin değerlendirmesini yaparak yeni seçimler için çalışmaya başlayacaklarını söyledi.
AHMET DEMİRCAN 1.07.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: Türkiye geleceğine sahip çıktı
Kurtuluş Yolu'nda düzenlenen kutlamalarda konuşan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye aldığı kararla geleceğine sahip çıktı' dedi
AHMET DEMİRCAN 25.06.2018
Bakan Ahmet Demircan'ın sandığından 'Erdoğan' çıktı
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın oy kullandığı sandıktan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 160, AK Parti'ye 141, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye 108, CHP'ye de 93 oy çıktı.
AHMET DEMİRCAN 24.06.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan oyunu kullandı
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan oyunu kullandı
Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, memleketi Samsun'da sandık başına giderek oyunu kullandı.
AHMET DEMİRCAN 24.06.2018
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan oyunu kullandı
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan oyunu kullanmak için Haliç İlkokulu' na geldi. Başkan Demircan oyunu kullandıktan sonra 'İnşallah yarın sabahtan itibaren Türkiye yeni hedeflerine, yeni rüzgarlarına hep birlikte açılır' dedi.
AHMET DEMİRCAN 24.06.2018
Bakan Demircan: 'Türkiye kalkınmasın diye 35 senemizi terörle meşgul ettiler'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Bu coğrafya öyle kolay bir coğrafya değil. Burada zayıf devlet ayakta kalamaz. Bu coğrafyada güçlü olmak zorundasınız' dedi.
AHMET DEMİRCAN 22.06.2018
Hastane ihalesi tamam
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Samsun 19 Mayıs Devlet Hastanesi'nin ihalesi yapıldı. İhale için 12 firma teklif verdi. Dosyaları incelendikten sonra en uygun teklifi veren firma ile sözleşme imzalanarak inşaata başlanacak' dedi.
AHMET DEMİRCAN 22.06.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'Cezalar artırılmalı'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Sağlık hizmetlerinde şiddete karşı en ağır cezaların verilmesi için tedbirlerimizi alıyoruz. Ama demek ki yeterli olmuyor. Bu cezaların bir doz daha yukarı çıkarılması lazım ki, caydırıcı olsun' dedi.
AHMET DEMİRCAN 22.06.2018
Bakan Demircan: 'İmar Barışı' milat olacak'
Kadıköy Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiği toplantıda 'İmar Barışı'ndan söz eden Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Bu Türkiye için bir milat olacak' dedi.
AHMET DEMİRCAN 22.06.2018
Bakan Demircan, vatandaşlarla buluştu
Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, Samsun'un İlkadım İlçesi Liman Mahallesi'nde bulunan Gençlik Parkı'nda vatandaşlarla buluştu.
AHMET DEMİRCAN 21.06.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Ülkeye silah çeviren eli kolu kırarız'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Ülkemize silah çeviren karşısında 81 milyonu bulur. O silahı çevirdiğine pişman ederiz. Ülkeye silah çeviren eli kolu kırarız.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 21.06.2018
Bakan Demircan: 'Türkiye'ye 'dur' diyemeyecekler'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Türkiye'nin bulunduğu coğrafyada güvence olduğunu belirterek, 'İrademizi bir araya getirmemiz lazım. O zaman geçmişte olduğu gibi Türkiye'ye 'Dur, oraya geçme, bu tarafa geç' diyemeyecekler' dedi.
AHMET DEMİRCAN 21.06.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'İstikrarı güçlendirmeye ihtiyacımız var'
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından düzenlenen 2018 İstihdam Buluşmaları programına katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye'yi bulunduğu noktadan daha yukarı taşıyarak gelişmesini istiyorsak istikrarı güçlendirmeye ihtiyacımız var' dedi.
AHMET DEMİRCAN 20.06.2018
Bakan Ahmet Demircan: '100 yıl sonra ellerinde cetvellerle yeniden geldiler'
'Türk Tarihi, Kültürü ve Medeniyeti Gençlik Buluşması'na katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, '100 yıl sonra yeniden bölgeye geldiler. Ellerinde kalemler, cetveller, haritayı yeniden çiziyorlar. Buna müsaade etmemek için de Türkiye'nin güçlü olması lazım' dedi.
AHMET DEMİRCAN 20.06.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Türkiye'nin güçlenmesi hızlanacak'
Bakan Ahmet Demircan: 'Türkiye'nin güçlenmesi hızlanacak'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye 24 Haziran'da darbelerle büyük hasarlar almış sistemi terk edecek.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 20.06.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Karadeniz'e 4 tane şehir hastanesi yapılacak'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Karadeniz Bölgesi'nde Samsun'da da olmak üzere 4 tane Şehir Hastanesi olduğunu ifade etti.
AHMET DEMİRCAN 19.06.2018
Bakan Demircan: 'Doktorlara yapılan saldırıları kendime yapılmış gibi görüyorum'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, doktorlara yapılan saldırıların insanlığa yönelik saldırılar olduğunu belirterek, 'Sağlık Bakanı olarak yapılan bu saldırıları kendime yapılan saldırılar olarak görürüm' dedi.
AHMET DEMİRCAN 19.06.2018
Demircan: 'Türkiye, milletin iradesiyle yönetilecek'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye iradeyle, milletin iradesiyle yönetilecek. Türkiye erdemle, cesaretle yönetilecek.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 18.06.2018
Sağlık Bakanı ve Samsun Mv. Ahmet Demircan: Güçlü Türkiye'nin adımları
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Yapılacak seçimlerde vatandaşların vereceği doğru kararla güçlü Türkiye'nin adımları atılacak' dedi
AHMET DEMİRCAN 18.06.2018
Bakan Demircan Samsun'da: Tüm canlıların haklarını korumak zorundayız
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Sakarya'daki patileri kesilen yavru köpeğin ölümü ile ilgili olarak, 'Bu yapılan şeyi bizim ne toplumumuz ne geleneğimiz ne inancımız ne de değer yargılarımız kabul eder. Bunu yapanları kınıyorum.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 16.06.2018
Bakan Demircan: 'Buruk bir bayram yaşıyoruz'
AK Parti Samsun İl Teşkilatı'nda düzenlenen bayramlaşma programına katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Şanlıurfa'da ve İslam coğrafyasındaki karışıklıklar sebebiyle buruk bir bayram yaşadıklarını belirtti.
AHMET DEMİRCAN 15.06.2018
Bakan Demircan, vatandaşlarla bayramlaştı
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile eşi Perihan Demircan, Samsun Valiliği ve Büyükşehir Belediyesinin 15 Temmuz Şehitler Parkı Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı.
AHMET DEMİRCAN 15.06.2018
Bakan Demircan: 'Samsun'u iyi günler bekliyor'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Samsun, AK Parti iktidarı döneminde bakansız kalmadı ve bundan sonraki dönemde en iyi şekilde temsil edilecek. Samsun'u iyi günler bekliyor' dedi
AHMET DEMİRCAN 15.06.2018
Bakan Demircan: 'Türkiye'ye silah çeken cezasını bulur'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Terörün içeride başlarını ezdik. Dışarıdan kuşatmaya kalkıştılar. Onun için Fırat Kalkanı Harekatı'nı yaptık. Onun için Zeytin Dalı Harekatı'nı yaptık. Onun için şimdi Kandil'e doğru gidiyoruz. Gideceğiz ve yuvalarında başlarını ezeceğiz. Türkiye'ye, bu koca devlete silah çeken cezasını bulur.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 14.06.2018
Bakan Demircan açıkladı, AK Parti'lilere saldırı!
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Şanlıurfa'da seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti'lilere bir grubun saldırdığı bilgisinin kendisine ulaştığını belirterek, 'Yaralılar var. İlk müdahale yapıldı, gerekli müdahaleler yapılıyor. Bölgede uçak ambulansa ihtiyaç vardı, gönderdik.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 14.06.2018
Bakan Demircan, Haber'le bayramlaştı
Bakan Demircan, Haber'le bayramlaştı
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Haber Medya Grubu çalışanları ile bayramlaştı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.
AHMET DEMİRCAN 14.06.2018
Bakan Demircan, Haberaks TV'de
Bakan Demircan, Haberaks TV'de
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, bugün saat 12.00'de Haberaks TV'de Haberin Sesi- Seçim Özel programının konuğu olacak.
AHMET DEMİRCAN 14.06.2018
Bakan Ahmet Demircan: '19 bin sağlık işçisi alacağız'
Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası Temel Atma Töreninde konuşan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 19 bin sağlık işçisi alınacağını söyledi.
AHMET DEMİRCAN 13.06.2018
'Sistemdeki bozukluğu düzeltmemiz gerekiyor'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye her alanda mükemmel başarılar elde etti. Ama yetmez, sistemdeki bozukluğu da düzeltmemiz gerekiyor. O bozukluğu düzeltme hamlesini anayasa değişikliğiyle yaptık şimdi uygulamayla yerine getireceğiz.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 11.06.2018
'Hasta garantisi diye bir şey yanlıştır ve tezvirattır'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Muhalefet meseleye tam vakıf olmadan,Türkiye'nin en başarılı projelerinden olan şehir hastaneleri projelerini karalamak için geçmişte diğer projelere olduğu gibi tezvirat üretiyor' dedi.
AHMET DEMİRCAN 11.06.2018
Bakan Ahmet Demircan'dan Samsun'da hem temel atma hem açılış
Türkiye'nin güçlenmesi, bütün haklarının koruması, mazlumların da ellerinden tutması için 24 Haziran seçimlerinin belirleyici olacağını ifade eden Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Eski Türkiye'yi unutacağız. Eski Türkiye'yi unutma yolunda attığımız adımlar başarıya ulaşacak' dedi.
AHMET DEMİRCAN 11.06.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Türkiye'de yeni dönem başlayacak'
Bakan Ahmet Demircan: 'Türkiye'de yeni dönem başlayacak'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 24 Haziran'dan sonra Türkiye'de yeni dönem başlayacağını söyledi.
AHMET DEMİRCAN 10.06.2018
Demircan: 'Ülkemizin kalkınması için uğraşıyoruz'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye'de zihniyet değişti. Eski zihniyette asıl olan devletti, yeni zihniyette ise millettir. Millet varsa devlet vardır.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 9.06.2018
Bakan Demircan, İlkadım Yaz Spor Okulları'nın açılışına katıldı
Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, İlkadım Belediyesi tarafından her yaz düzenlenen Yaz Spor Okulları'nın açılış törenine katılarak gençlere başarılar diledi.
AHMET DEMİRCAN 9.06.2018
Bakan Demircan: '24 Haziran'da güçlü Türkiye inşa edilecek'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Türk milletinin 24 Haziran seçimlerinde vereceği karar ile güçlü başkan, güçlü Meclis modeliyle güçlü Türkiye'yi inşa edeceğini söyledi.
AHMET DEMİRCAN 9.06.2018
Sağlık turizminde hedef 20 milyar dolar
Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, sağlık turizminde Türkiye'nin mesafe kat etmeye başladığını belirterek, 'Yapılan hesaplamalar sonunda 4 milyar dolar civarında Türkiye sağlık turizminden gelir elde ediyor. Yaptığımız planlamalarla Türkiye'nin 2023 yılında sağlık turizminden gelir elde etme imkanımız var. Planlamalarımızı buna göre yapıyoruz' dedi.
AHMET DEMİRCAN 8.06.2018
'2023 yılına kadar Türkiye'de pratisyen hekim açığı kalmayacak'
'2023 yılına kadar Türkiye'de pratisyen hekim açığı kalmayacak'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Türkiye'de 2023 yılında pratisyen hekim açığı kalmayacağını ifade etti.
AHMET DEMİRCAN 8.06.2018
Samsun'a 1,5 milyar TL'lik sağlık yatırımı
Samsun'a yapılan sağlık yatırımları hakkında açıklama yapan Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, şehir hastanesi başta olmak üzere planlanan sağlık yatırımları tamamlandığında Samsun'un 30 yıl sağlık yatırımı sorununun olmayacağını söyledi.
AHMET DEMİRCAN 8.06.2018
Bakan Demircan: 'Bunlar gerici, bunlar irticacı'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Muhalefet diyor ki, 'beni seçerseniz geriye döneceğim'. Bunlar gerici, bunlar irticacı, şunlara bak geriye gideceklermiş. Millet ileriye gidiyor ileriye, buna dikkat etmek lazım.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 7.06.2018
Sağlık Bakanı Demircan bir günde 3 hastane açtı
Sağlık Bakanı Demircan bir günde 3 hastane açtı
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Sinop'ta bir günde üç ilçe hastanesinin açılışını gerçekleştirdi.
AHMET DEMİRCAN 7.06.2018
Sağlık Bakanı Demircan: 'Türkiye'yi çok güzel günler bekliyor'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye zihniyet dönüşümünü yakaladı. Türkiye'yi çok güzel günler bekliyor. İnşallah gelecek çok mükemmel olacak' dedi.
AHMET DEMİRCAN 7.06.2018
Demircan'dan Samsun'a müjdeler
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun'a yeni bir çevre yolu kazandırarak trafik yoğunluğunu rahatlatacaklarını, Sahra Sıhhiyedeki yeri Samsun'a park olarak kazandıracaklarını, eski stat ve etrafındaki eski binalar yıkılıp oraya da 'Millet Parkı' yapılacağını söyledi.
AHMET DEMİRCAN 7.06.2018
Bakan Ahmet Demircan Haber Radyo'da: 'Gelecek inşa edilecek'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 24 Haziran'da Türkiye'nin istikrarı yakalaması ve milletin egemen olduğu bir demokratik modeli hayata geçilmesi halinde önünde hiçbir engel olamayacağını belirterek, 'Bu seçimde Türkiye'nin geleceğini inşa edeceğiz' dedi.
AHMET DEMİRCAN 7.06.2018
Bakan Demircan'dan esnaf ziyareti
Bakan Demircan'dan esnaf ziyareti
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, memleketi Samsun'da Site Camisi esnafını ziyaret etti.
AHMET DEMİRCAN 6.06.2018
'Millet kararı verdi, şimdi uygulamasını yerine getireceğiz'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne ilişkin, 'Millet bu kararı bir yıl önce verdi, şimdiki seçimde bu kararın uygulamasını yerine getireceğiz.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 6.06.2018
Bakan Demircan vatandaşlarla iftar yaptı
Bakan Demircan vatandaşlarla iftar yaptı
Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, Amasya'da vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.
AHMET DEMİRCAN 5.06.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Tarihin yazıldığı dönemdeyiz'
Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, Samsun'da katıldığı toplantıda, ''Şu anda bir tarih yazıldığı dönemin içerisinde yaşıyoruz Türkiye için. Bunu ileride daha net anlayacağız. Seçimlerin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.
AHMET DEMİRCAN 3.06.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'Kalkınma sekteye uğrar'
AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş'ın baba ocağında düzenlenen iftar programına katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Eğer Meclis'te hedeflenene ulaşamazsak, kalkınmayı kendi ellerimizle sekteye uğratmış oluruz' dedi
AHMET DEMİRCAN 3.06.2018
'Uydurma haberlerle kampanya yürütmeye kimsenin hakkı yok'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Uydurmaca haberlerle Türkiye'nin en başarılı olduğu alana, sağlık alanına, saldırmaya çalışıyorlar. Kendileri hakkında yalan haber yayınlamaktan, haber uydurmaktan dava açtık. Peşini de bırakacak değiliz. Uydurma haberlerle millete karşı kampanya yürütmeye kimsenin hakkı yok' dedi.
AHMET DEMİRCAN 2.06.2018
'İstikrarın kalıcı ve verimli olmasını istiyoruz'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye'yi demokrasinin daha ileri aşaması olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile yönetip istikrarın kalıcı ve verimli olmasını istiyoruz. Türkiye'nin beklemeye, zaman kaybetmeye tahammülü yok.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 2.06.2018
'İstikrarın olmadığı yerde, kalkınma olmaz'
Şehit Uzman Çavuş Seyfettin Turan Aktaş'ın cenaze törenine katılan Sağlık Bakanı ve Samsun Milletvekili Dr. Ahmet Demircan, istikrarın önemine dikkat çekerek, 'İstikrarın olmadığı yerde, birlik ve beraberliğin olmadığı yerde, kalkınma olmaz' dedi.
AHMET DEMİRCAN 2.06.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'Fırat'ın doğusunu da temizleyeceğiz'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Millet kararını verdi ve Mecliste uyum içinde Afrin'e girdik. Yuvalarına kadar gittik ve tek tek temizledik. Fırat'ın doğusunu da temizleyeceğiz, Münbiç'i de şimdi artık boşaltacaklar.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 31.05.2018
'Türkiye sağlık alanında dünyaya örnek gösteriliyor'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye sosyal politikaları uygulama noktasında dünya üzerinde örnek bir ülke olarak karşımızda duruyor. Biz sağlık alanında fevkalade güzel işler yaptık, şu anda dünyaya örnek olarak gösteriliyoruz.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 31.05.2018
'Siz 16 Nisan'da kararını verdiniz'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Siz 16 Nisan'da kararını verdiniz. Şimdi o kararın fiili uygulama sürecini yapacağız.' dedi
AHMET DEMİRCAN 30.05.2018
18 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacak
 Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Samsun'da, ÖSYM'nin yapacağı merkezi yerleştirmeyle ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyinde toplam 18 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacağını, bunun ilanının perşembe günü verileceğini bildirdi.
AHMET DEMİRCAN 29.05.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Tekkeköy İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında Samsun'a yapılacak hizmetler hakkında açıklamalarda bulundu.
AHMET DEMİRCAN 27.05.2018
Samsun'un en büyük iftar sofrası
Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen ve 12 bin vatandaşın birlikte oruç açtığı programa katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı birinci turda seçeceğiz' dedi.
AHMET DEMİRCAN 27.05.2018
Bakan Ahmet Demircan, Caniklilerle buluştu
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, '24 Haziran önemli bir tarih. Sayın Cumhurbaşkanımızı, yeniden cumhurbaşkanı seçeceğiz ve yanına güçlü bir Meclis vereceğiz' dedi.
AHMET DEMİRCAN 27.05.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'dan Canik'e övgü
Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, önce iftarda ardından ise teravih sohbetlerinde Caniklilerle buluştu. 24 Haziran seçimlerinin önemine ve Samsun'a yeni dönemde yapılacak hizmetlere dikkat çeken Bakan Demircan, Canik'in Karadeniz'in parlayan yıldızı olduğunu söyledi.
AHMET DEMİRCAN 27.05.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'Milletle tarih yazıyoruz'
AK Parti Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında konuşan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Bazı nesiller başkalarının yazdığı tarihi okur, ancak bazen öyle dönemler olur ki tarih yazılır. AK Parti'yle bu millet tarih yazıyor' dedi.
AHMET DEMİRCAN 27.05.2018
'Cumhurbaşkanlığı sistemi daha önceden olsa 6 kat kalkınırdık'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'İnanın eski sistem gibi darbeler getiren, müdahaleler getiren bir sistem olmasaydı, şu anda geçeceğimiz Cumhurbaşkanlığı sistemi önceden olsaydı 3 kat değil 6 kat kalkınırdık. Bunu unutmayın' dedi.
AHMET DEMİRCAN 26.05.2018
Bakan Demircan: 'Bu coğrafyada haritaları yeniden çizmek istiyorlar'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Yüzyıl önce bu coğrafyayı parçalayan güçlerin torunları bugün bu coğrafyada haritaları yeniden çizmek istiyorlar. Coğrafyanın karşı karşıya kaldığı tehlikeyi görün' dedi.
AHMET DEMİRCAN 25.05.2018
Demircan, Haberaks TV'ye konuştu: Fevkalade bir liste
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Samsun'da AK Parti listesinin içinde olduğum için söylemiyorum, fevkalade bir liste belirledi' dedi
AHMET DEMİRCAN 25.05.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'Ne nasıl yapılacak ona millet karar verecek'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Bu ülkede ne nasıl yapılacak ona millet karar verecek. Millet iradesinin etkin olması için parlamenter sistem yerine cumhurbaşkanlığı sistemine geçiyoruz. ' dedi.
AHMET DEMİRCAN 23.05.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Son 16 yılda istikrar yakalandı'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye, parlamenter sistemle bugüne kadar arzuladığımız seviyeye yeterince ulaşamadı. Son 16 yılda AK Parti'nin tek başına iktidarı sayesinde bir istikrar yakalandı ve o sayede birtakım gelişmeler gördük'' dedi.
AHMET DEMİRCAN 22.05.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Parlamenter sistemde darbeler ve krizler eksik olmadı'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, ''Maalesef parlamenter sistem yönetimince Türkiye'de darbeler eksik olmadı, krizler eksik olmadı. Türkiye'de cumhurbaşkanlığı seçimleri her zaman sıkıntılı geçti'' dedi.
AHMET DEMİRCAN 22.05.2018
Bakan Ahmet Demircan'dan Samsun'daki hastaneye müjde
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile görüşen Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'İlçemizdeki eksiklikleri Bakanımıza anlattık. Doktor atama döneminde de yeni doktorların Terme Devlet Hastanesi'nde göreve başlayacağının sözünü de Bakanımızdan aldık' dedi
AHMET DEMİRCAN 17.05.2018
Bakan Ahmet Demircan: '24 Haziran seçimini 2017 Nisan'ında yaptık'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, '24 Haziran'da yapacağımız seçimi 2017 Nisan'ında yaptık. Millet tercihini verdi, anayasasını değiştirdi. Şimdi onun uygulamasını yapacağız'' dedi.
AHMET DEMİRCAN 13.05.2018
Bakan Demircan: 'Yaşamın en büyük mucizesi'
Anneler Günü Pikniği'ne katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Anneler, toplumun ilk hücresini oluşturan, ailenin mimarıdır. Annelik, yaşamın en büyük mucizelerinden' dedi.
AHMET DEMİRCAN 13.05.2018
Samsun'un yüz akı oldu
Samsun'un yüz akı oldu
Samsun'da yılın hemşiresi seçilen Özge Taşçı, ödülünü Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan'ın elinden aldı.
AHMET DEMİRCAN 12.05.2018
Bakan Demircan kazada yaralananların yardımına koştu
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Erzincan'ın Refahiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan biri polis memuru 2 kişiye müdahale etti.
AHMET DEMİRCAN 12.05.2018
Bakan Demircan müjde verdi
Bakan Demircan müjde verdi
Sağlık Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, 18 bin sağlık personeli alımı için izin çıktığını müjdeledi
AHMET DEMİRCAN 12.05.2018
Sağlık Bakanı Demircan, Şahin'i ziyaret etti
Sağlık Bakanı Demircan, Şahin'i ziyaret etti
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Zihni Şahin'i ziyaret etti.
AHMET DEMİRCAN 6.05.2018
Ankara'da 'Başkanlar' zirvesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı'nın belirlenmesi için Ankara'ya giden AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ve belediye başkanları, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ı makamında ziyaret ederek 'Samsun zirvesi' gerçekleştirdi.
AHMET DEMİRCAN 3.05.2018
Ankara'da seçim zirvesi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, genişletilmiş il başkanları toplantısı için gittiği Ankara'da Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve Samsun milletvekilleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu
AHMET DEMİRCAN 28.04.2018
Bakan Demircan: 'Hekim açığımız kapanıyor'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan,'Türkiye sağlık alanında çok önemli atılımlar yaptı. Türkiye'nin bu alanda gücü, potansiyeli arttı. Altyapısını yeniledi, sağlıkta insan gücü de giderek artıyor. Uzman sayısı artıyor ve artacak. Pratisyen hekim açığımız kapanıyor.' dedi.
AHMET DEMİRCAN 22.04.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan:
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Vesayet anlayışının Türkiye'de sona erdirilmesi hamlesini bir yıl önce milletimiz anayasa referandumunda tamamladı' dedi.
AHMET DEMİRCAN 22.04.2018
Bakan Demircan'a hizmetleri anlattı
Ankara'ya giden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile görüşerek, ilçeye yapılacak olan hizmetleri anlattı.
AHMET DEMİRCAN 20.04.2018
Sağlık Bakanı Demircan: '2019 seçimleriyle vesayeti tarihe gömmüş olacağız'
15 Temmuz'da gerçekleşen vesayet hamlesini milletin 250 şehit vererek durdurduğunu belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle vesayetin tarihe gömüleceğini söyledi.
AHMET DEMİRCAN 15.04.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'dan tam not
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'dan tam not
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun'da Büyükşehir Belediyesi Atlı Binicilik Tesisi'ni gezdi.
AHMET DEMİRCAN 8.04.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'Mazlumların umuduyuz''
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Türkiye mazlumların ve insanlığın umudu oldu. Türkiye insanlığın vicdanını temsil ediyor' dedi.
AHMET DEMİRCAN 8.04.2018
Sağlık Bakanı Demircan Samsun'da hastaneleri ziyaret etti
Sağlık Bakanı Demircan Samsun'da hastaneleri ziyaret etti
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun'da bazı hastaneleri ziyaret etti.
AHMET DEMİRCAN 7.04.2018
Bakan Demircan'dan çıkan yangınla ilgili açıklama
İstanbul Gaziosmanpaşa'da bulunan Taksim İlk Yardım Hastanesinde yangın çıktı. Yangının kontrol altına alındığı, itfaiyenin çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.
AHMET DEMİRCAN 5.04.2018
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Teknoloji Zirvesine katıldı
Turkcell'in düzenlediği Teknoloji Zirvesi'nde konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 'Şehir hayatını kolaylaştıracak teknolojilerin nasıl olması gerektiğini anlatmamız gerekiyor'' dedi.
AHMET DEMİRCAN 4.04.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'Samsun ikinci üniversiteye kavuşuyor'
AK Parti iktidarı olarak Türkiye'deki bütün şehirlere üniversite kazandırdıklarını belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun'un da ikinci üniversiteye kavuşacağını söyledi.
AHMET DEMİRCAN 30.03.2018