AK PARTİ FET HABERLERİ

HaberlerAK PARTİ FETAK PARTİ FET
AK Parti Ayvalık aday adayı Erdinç Tügen'in 10 parmağında 10 marifet var
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; 30 Mart yerel seçimleri öncesinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden (AK Parti) belediye başkanlığına aday adayı olan Erdinç Tügen'in iş hayatı başta olmak üzere sosyal hayattaki başarıları bitmek tükenmek bilmiyor.
AK PARTİ FET 28.12.2018
AK Parti teşkilatları Fetih Müzesi'ne hayran kaldı
AK Parti Bursa ilçe teşkilatları, Osmangazi Belediyesi'nin şehre kazandırdığı dünyanın en büyük tam panoramik müzesi olan Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ne hayran kaldı.
AK PARTİ FET 25.09.2018
AK Parti 40 ilin analizini çıkardı
Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için yoğun mesai harcayan AK Parti kurmayları, haftalık toplantılarla adayları belirlemeye çalışırken, 81 ilin fotoğrafını da çekmeye başladı.
AK PARTİ FET 24.09.2018
AK Parti' 'tebdili kıyafet'le sahada
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, '(Yerel seçimler) Arkadaşlarımız, tebdili kıyafetle gidip çarşı, pazar, taksici, manav, bakkal, yolda yürüyen bir ablamızla, teyzemizle konuşuyor, ona göre bize bir saha analizi sunuyorlar' dedi.
AK PARTİ FET 20.09.2018
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Dolaşmaz, '15 Temmuz FETÖ Darbesi 60 darbesi il
AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz, 27 Mayıs 1960 yılında gerçekleşen darbenin izdüşümlerinin incelenmesiyle, 15 Temmuz 2016 tarihindeki alçak FETÖ darbe girişiminin aynı kalemden çıktığının anlaşıldığını belirtti.
AK PARTİ FET 17.09.2018
AK Parti Bursa il teşkilatı Fetih Müzesi'ni gezdi
AK Parti Bursa il teşkilatı, Osmangazi Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni ziyaret etti.
AK PARTİ FET 30.08.2018
AK Parti Isparta İl Başkanı Zabun: 'FETÖ kalıntılarının evlerini satıp, spekülas
AK Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun, FETÖ kalıntılarının evlerini satıp döviz satın alarak, spekülasyona destek verdikleri yönünde ihbarlar aldıklarını, bu ihbarları da devletin ilgili kurumları ile paylaştıklarını açıkladı.
AK PARTİ FET 15.08.2018
AK Parti'ye Yeşil Mahalle'de konfetili, meşaleli karşılama
AK Parti Zonguldak İl ve İlçe Teşkilatı Yeşilmahalle'de miting düzenledi. Düzenlenen mitinge vatandaş büyük ilgi gösterirken, mahalleli partilileri meşale ve konfetilerle karşıladı.
AK PARTİ FET 20.06.2018
Ak Partili Nejat Koçer'den muhalefete 'yıkım ekibi' benzetmesi
Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer 24 Haziran seçim ziyaretlerine ve gezilerine devam ediyor. Ziyaretlerinde muhalefet partileri için 'Yıkım Ekibi' benzetmesini yapan Koçer, 'Onlar yıkım, biz yapım ekibiyiz' dedi.
AK PARTİ FET 12.06.2018
AK Parti Fethiye Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı
AK Parti Fethiye Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı
Muğla'nın Fethiye ilçesinde, AK Parti Fethiye Seçim Koordinasyon Merkezi törenle açıldı.
AK PARTİ FET 1.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Tarih sizi asla affetmeyecek'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Tarih ve insanlık vicdanı, ABD'nin hukuksuz kararını ve Filistin halkına yönelik devlet terörü estiren İsrail'i asla affetmeyecek' dedi.
AK PARTİ FET 16.05.2018
AK Parti milletvekili aday adayı Fettah Şeker'den İsrail'e tepki
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır milletvekili aday adayı Fettah Şeker, İsrail'in Filistinlilere yönelik yaptığı insanlık dışı vahşeti kınadığını söyledi.
AK PARTİ FET 15.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Göksel: Muhalefet bile 'devama' inanıyor
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, 'Muhalefet bile 'tamama' değil 'devama' inanıyor. Güçlü Türkiye için devam' dedi
AK PARTİ FET 11.05.2018
AK Partili Yılmaz: 'Ana muhalefet partisinin genel başkanı aday olmaya cesaret e
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 'Bizim adayımız belli ama muhalefet partileri daha aday bile belirlemiş değil. Onlar halen kimi aday yapacaklarına karar veremediler. Ana muhalefet partisinin genel başkanı aday olmaya cesaret edemiyor başka adaylar arıyor' dedi.
AK PARTİ FET 30.04.2018
Söke AK Parti'de Fatih Gürer ve Rafet Göbekli adaylıklarını açıkladı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer ve ilçe yönetim kurulu üyesi Rafet Göbekli milletvekili aday adayı olduklarını açıkladılar. Basın toplantısı AK Parti Söke ilçe merkezinde gerçekleştirildi.
AK PARTİ FET 28.04.2018
AK Parti İl Başkanı Karaduman: '28 Şubat'ta FETÖ parmağı var'
AK Parti İl Başkanı Karaduman: '28 Şubat'ta FETÖ parmağı var'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 28 Şubat darbesinde FETÖ'nün de rolünün olduğunu söyledi.
AK PARTİ FET 28.02.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: '28 Şubat'ta FETÖ parmağı var'
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: '28 Şubat'ta FETÖ parmağı var'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 28 Şubat darbesinde FETÖ'nün de rolünün olduğunu söyledi. 
AK PARTİ FET 28.02.2018
AK Partili İnceöz: '15 Temmuz gecesi ana muhalefet lideri darbenin seyrini izliy
AK Parti Grup Başkan Vekili İlknur İnceöz, '15 Temmuz gecesi ana muhalefet partisinin genel başkanı İstanbul'da tankların yanına gidiyor, onlarla bir şey konuşuyor ve daha sonra sanki normal bir geceymiş gibi Bakırköy Belediye Başkanının evine giderek sabaha kadar orada darbenin seyrini izliyor' dedi.
AK PARTİ FET 24.02.2018
AK Parti'li Çanak'tan muhalefete 'Afrin' tepkisi
AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, 'Adam 10 bin kilometre öteden terör tehdidi var diye Irak'a, Suriye'ye, Afganistan'a operasyon yapıyor, bizim hemen sınırımızda cami cemaatimize, lokantamıza roket atan bir terör grubuna operasyon yapınca 'bizim orada ne işimiz var' diyor' dedi.
AK PARTİ FET 3.02.2018
AK Parti'li Kan'dan CHP'li vekillere 'FETÖ duruşmalarını da izleyin' çağrısı
İnsan Haklarından Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Adana'da izlediği FETÖ duruşması sonrası, 'Ana muhalefetteki milletvekillerinin, başka davaları takip ettikleri gibi darbe girişiminin sonucunun görüleceği bu davalara da katılımlarını bekliyoruz' dedi.
AK PARTİ FET 22.01.2018
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: 'Kılıçdaroğlu, FETÖ'den besleniyor'
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Best FM'de Ufuk Karcı'nın gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı. Kılıçdaroğlu'nun iddialarına ilişkin açıklamalar yapan Turan, 'Kumpas Davaları, aslı olmayan iddialar bizim kaderimizi belirleyemez' dedi.
AK PARTİ FET 15.12.2017
AK Partili Dilipak: 'İnsanı kılık-kıyafeti ile yargılamak ve ötekileştirmek CHP'
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, 'İnsanı kılık-kıyafeti ile yargılamak ve ötekileştirmek, küçümsemek, CHP'nin geleneksel zihniyetinin düşünce yapısının dışa vurumudur' dedi.
AK PARTİ FET 13.11.2017
AK Parti'li Ünal: 'FETÖ'yü bir kanser hücresini çekip alır gibi aldık ve beraber
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 'FETÖ'yü bir kanser hücresini çekip alır gibi aldık ve beraberce çıkardık' dedi.
AK PARTİ FET 11.11.2017
AK Parti'den minik öğrencilere oyunca ve kıyafet desteği
AK Parti'den minik öğrencilere oyunca ve kıyafet desteği
AK Parti Çaldıran Kadın Kolları Başkanlığı, anaokulu öğrencilerine kıyafet ve oyuncak desteğinde bulundu.
AK PARTİ FET 24.10.2017
AK Parti'den minik öğrencilere oyunca ve kıyafet desteği
AK Parti'den minik öğrencilere oyunca ve kıyafet desteği
AK Parti Çaldıran Kadın Kolları Başkanlığı, anaokulu öğrencilerine kıyafet ve oyuncak desteğinde bulundu.
AK PARTİ FET 24.10.2017
AK Partili Metin Külünk: 'Giresun FETÖ'nün en önemli üslerinden birisidir'
Giresun'daki FETÖ davalarını yakından takip ettiğini belirten AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, 'Giresun FETÖ'nün en önemli üslerinden birisidir. Açıkça da söylüyorum çünkü terör örgütünün liderinin ak saçlılarından, önemli isimlerinden birisi buralıdır' dedi.
AK PARTİ FET 5.10.2017
AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Ana muhalefete yazıklar olsun'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Şehit ailemize dava açan bir ana muhalefet partisi liderinden bahsediyoruz. Yazıklar olsun' dedi
AK PARTİ FET 17.09.2017
AK Parti Sözcüsü Ünal: 'Devlet FETÖ'yü 2012'de fark etti'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal, devletin FETÖ'yü 2012 yılında fark ettiğini, 2013 yılında ise mücadeleye başladığını söyledi. Ünal, FETÖ'nün o dönem sivil toplum kuruluşu kılığında olduğunu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 17 Şubat 2012 tarihinde, 'Yargı içerisinde bir paralel yapılanma olduğunu söylemek doğru d
AK PARTİ FET 9.09.2017
Kapılarımız FETÖ'ye kapalı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Kapılarımız FETÖ ile aynı cümle içine giren, yanından, ötesinden, berisinden geçmiş herkese kapalı' dedi
AK PARTİ FET 26.08.2017
AK Parti'li Dağ'dan muhalefete tepki: 'Ülkeye zarar veriyorsunuz'
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, 'iktidarı nasıl zayıflatabilirim' düşüncesiyle hareket edildiği takdirde iktidara değil Türkiye'ye zarar verildiğini ve ihanet edilmiş olacağını vurgulayarak 'Eksiklikler ve daha yapılması gereken şeylerin mutlaka muhalefet partisi tarafından söylenmesi lazım ama ötesine gi
AK PARTİ FET 10.08.2017
AK Parti'den 'tek tip kıyafet' açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, cezaevlerinde tek tip kıyafet uygulamasına dönük çalışmalara işaret ederek, 'Elbette ki dünyadaki örnekleri, bunun yansımalarını da dikkate almak suretiyle bu konu üzerinde çalışılıyor' dedi.
AK PARTİ FET 1.08.2017
AK Parti'den 'tek tip kıyafet' açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, cezaevlerinde tek tip kıyafet uygulamasına dönük çalışmalara işaret ederek, 'Elbette ki dünyadaki örnekleri, bunun yansımalarını da dikkate almak suretiyle bu konu üzerinde çalışılıyor' dedi.
AK PARTİ FET 1.08.2017
AK Parti'li Turan afet bölgesinde
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün etkili olan dolu ve yağmur nedeniyle ürünleri hasar gören çiftçileri ziyaret etti. Turan, bu afetin etkilerini gidermek için tüm kurumların gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi.
AK PARTİ FET 29.07.2017
AK Parti'li Dağ'dan cezaevinde FETÖ'cülere işkence iddialarına ilişkin açıklama
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Aliağa Ceza İnfaz Kurumu Kampüsü'nde FETÖ'den tutuklu mahkumlara işkence iddialarına ilişkin, 'AK Parti iktidarları döneminde işkence pozisyonunda hiç kimse bir işkence olduğunu, sistematik bir takım şeyler olduğunu söyleyemez. Böyle bir iddia çok gülünç bir iddia olur' dedi.
AK PARTİ FET 24.07.2017
AK Parti'li Gündoğdu'dan dünyaya FETÖ uyarısı
15 Temmuz hain işgal girişimini gerçekleştiren FETÖ ve Orta Afrika'ya asker gönderilmesine ilişkin tezkerenin uzatılması hakkında TBMM Genel Kurulunda konuşan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, 'Dünyanın bütün ülkelerini ve iyi insanlarını bu işgalci terör örgütü konusunda ikaz ediyorum. İnsanlığın barış ve huzuru için bütün dünyanın bu k
AK PARTİ FET 18.07.2017
AK Parti milletvekilleri FETÖ davasını takip etti
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında 15 Temmuz gecesi gözaltına alınan ilk isim olan, çantasında 'sıkıyönetim atama listeleri' ve 'yeni yapılanma' dokümanı ele geçirilen eski Bursa Jandarma Alay Komutanı Albay Yurdakul Akkuş ile 15 sanığın yargılanmasına devam edildi. Davayı AK Parti milletvekilleri ve
AK PARTİ FET 10.07.2017
Eski AK Partili vekil FETÖ'den gözaltına alındı
Yalova eski milletvekili ve 1. sınıf emniyet müdürü Şükrü Önder FETÖ/PDY Terör Örgütüne yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 22.06.2017
AK Parti MYK üyeleri, FETÖ çatı davasını takip etmek üzere Sincan Cezaevi Kampüs
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, 'Bütün demokratlar, vatanseverler gerçek kişi olarak, tüzel kişi olarak 15 Temmuz darbe sürecinin mağduru durumundadır. Hepimiz mağdur durumdayız, millet bu davanın mağduru durumundadır' dedi.
AK PARTİ FET 5.06.2017
AK Parti İl Başkanı Dr. Selim Temurci: 'Tiyatrocu sanatçılarımız beni affetsin e
'Yurtta Sulh Konseyi'' İstanbul yapılanmasını kapsayan İstanbul'daki 'darbe ana davası'nın görülmesine devam edilirken, cezaevine gelip duruşmayı izleyen AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Temurci, 'Tiyatrocu sanatçılarımız beni affetsin eğer bir oyun görmek istiyorlarsa büyük oyun bu
AK PARTİ FET 1.06.2017
AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Demir'den FETÖ iddialarına yalanlama
AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Demir'den FETÖ iddialarına yalanlama
AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, kendisinin ve ailesinin FETÖ'den gözaltına alındığı iddialarını yalanladı.
AK PARTİ FET 19.05.2017
AK Parti İlçe Başkanı Çevik'ten folklor ekine kıyafet desteği
VAN (İHA) – AK Parti Saray İlçe Başkanı Şeref Çevik, ilçedeki Ahmet Nacar Çok Programlı Anadolu Lisesine folklor kıyafeti hediye etti.
AK PARTİ FET 17.05.2017
AK Parti'li eski vekile FETÖ'den gözaltı
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında 24. Dönem Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 8.05.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: 'CHP ana muhalefet değil, bir marjinal
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 'sokak çağrısı' yapan Kemal Kılıçdaroğlu ve Meclis'ten çekilme tehditleri savuran CHP'ye cevap verdi. Turan, 'CHP ana muhalefet partisi değil de tıpkı bir marjinal parti gibi hareket ediyor' dedi.
AK PARTİ FET 24.04.2017
AK Parti'li Baybatur'dan ana muhalefete eleştiri:
AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, ana muhalefetin 'Cumhurbaşkanına fesih yetkisi veriliyor' iddiasını büyük bir çarpıtma olarak niteledi. Yetkinin fesih değil, seçimleri yenileme yetkisi olduğunu ve mevcut anayasanın 116'ncı maddesinde yer aldığını vurgulayan Baybatur, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 7 Haziran'da bu yetkisini ku
AK PARTİ FET 10.04.2017
AK Parti'li Turan: 'Millet adına karar veren mahkemeler FETÖ'cülüğüyle gurur duy
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 'Millet adına karar veren mahkemeler FETÖ'cülüğüyle gurur duyanlara hakettikleri cezaları verecektir, vermelidir. Aksi tutum ve kararlar 'idam' diye meydanları inleten aziz millete, 15 Temmuz şehit ve gazilerine büyük haksızlık olacaktır' dedi.
AK PARTİ FET 31.03.2017
Ak Partili eski Mudurnu Belediye Başkanı FETÖ'dan gözaltına alındı
Bolu'nun Mudurnu ilçesinde sabah saatlerinde yapılan FETÖ operasyonunda Mudurnu Belediyesi eski Belediye Başkanı Metin Soygür ve 2 kişi daha gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 3.03.2017
AK Parti'li Şamil Tayyar: 'Birçok ilde FETÖ borsası kuruldu'
AK Parti'li Şamil Tayyar: 'Birçok ilde FETÖ borsası kuruldu'
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, birçok ilde FETÖ borsası kurulduğunu iddia etti.
AK PARTİ FET 23.02.2017
AK Partili Çalık, şehit polis Fethi Sekin'in ailesini ziyaret etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, İzmir'deki terör saldırısında şehit olan polis Fethi Sekin'in Elazığ'daki ailesini ziyaret etti.
AK PARTİ FET 8.01.2017
İzmir AK Parti'den 30 ilçeye 'etkili muhalefet' talimatı
AK Parti İzmir Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, 30 ilçede yapılması gereken çalışmalar masaya yatırılırken, etkili muhalefet, projelerin yakından takibi, vatandaşlarla yakın temas gibi konular ana gündem maddesi oldu.
AK PARTİ FET 5.01.2017
AK Parti'li Ülgen: 'Bu gidişle CHP yavru muhalefet partisi olacak'
AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, rakibi CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü'nün sosyal medyada yaptığı paylaşımlara sert tepki gösterdi.Ülgen, CHP'nin oylarının eridiğini savunarak 'Bu gidişle CHP ana muhalefet değil yavru muhalefet partisi olacak' yorumunda bulundu.
AK PARTİ FET 21.12.2016
AK Partili Özdağ: 'Fethullahçı Terör Örgütü'nün belli bir dönem içerisinde palaz
AK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanvekili Selçuk Özdağ, 'Bu Fethullahçı Terör Örgütü'nün belli bir dönem içerisinde palazlandığı yalan. Doğru değil. 50 yıldır yola çıkmış bir yapı. Hain bir yapı' dedi.
AK PARTİ FET 4.12.2016
AK Parti'den ihraç edilen İliç Belediye Başkanı FETÖ'den gözaltına alındı
ERZİNCAN (İHA) – AK Partiden ihraç edilen Erzincan'ın İliç ilçesi belediye Başkanı Muhlis Doğan, sürdürülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 27.11.2016
Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin FETÖ'yle mücadelesine destek yürüyüşüne başladı
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin FETÖ'yle mücadelesine destek için Söke'den Didim'e kadar sürecek 56 kilometrelik yürüyüşüne başladı.
AK PARTİ FET 25.11.2016
Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin FETÖ'yle mücadelesine destek vermek için yürüyor
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin FETÖ'yle mücadelesine destek için Söke'den Didim'e kadar sürecek 56 kilometrelik yürüyüşüne başladı.
AK PARTİ FET 25.11.2016
AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: FETÖ'cü olduğunu bildiklerimiz daha alınmadı
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, parti içinde FETÖ'cü olduklarından şüphelendikleri isimleri yetkili kurumlara bildirdiklerini belirterek, ''FETÖ'cü olduğunu bildiğimiz kişilere operasyon yapılmadı. Ancak sistem delille işliyor, delil olmadan kimseyi almıyorlar'' dedi
AK PARTİ FET 23.11.2016
AK Partili Bilen: 'Biz tecavüzcüleri affetmiyoruz'
Geçtiğimiz günlerde meclise sunulan ve büyük tartışmalara neden olan cinsel istismar suçu yasa tasarısı hakkında konuşan AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, 'Bir kız çocuğu babası aynı zamanda bir hukukçu olarak, inanarak ve bildiğim hukuk bilgilerin süzgecinden geçirerek size söylüyorum; biz şiddeti, istismarı, cebri, tehdidi uygulayıp ır
AK PARTİ FET 20.11.2016
AK Parti'li Özdağ'dan 'Fetullah Gülen' açıklaması
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamasında, 'Eski Genelkurmay başkanlarını eski MİT müsteşarlarını, eski emniyet müdürlerini, FETÖ'den dolayı mağdur olan işadamlarını davet etmek istiyoruz. Bir de Sayın Başbakan'a ve Sayın Cumhurbaşkanı'na sorular gönderece
AK PARTİ FET 11.11.2016
AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Teşkilatımız içerisinde FETÖ'cü yok
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 'Biz teşkilatımızı 17-25 Aralık'tan sonra kurduk. Bu nedenle teşkilatımız içerisinde FETÖ'cü yok. Biz teşkilatlarımızı buna göre kurduk' dedi.
AK PARTİ FET 1.11.2016
AK Partili Belediye Başkanı FETÖ'den tutuklandı
Burdur'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında dün gözaltına alınan Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu tutuklanırken, eşi Mine Mutlu adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
AK PARTİ FET 25.10.2016
AK Parti'li Özdağ, 2. Fethullah Gülen tahminini açıkladı
AK Parti Manisa Milletvekili ve FETÖ Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonu Başkanvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Şafak Ertan'ın dinlenmesi esnasında dile getirdiği 2. Fettullah Gülen'in kim olabileceği konusundaki tahminini açıklayarak, 'Bu yapıyı biraz bildiğim için benim şahs
AK PARTİ FET 21.10.2016
FETÖ'den tutuklanmıştı, cezaevinde hayatını kaybetti
Mersin'in Anamur ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında tutuklanan şahıs, cezaevinde geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.
AK PARTİ FET 20.10.2016
AK Parti Kastamonu teşkilatında FETÖ depremi
Kastamonu Emniyet Müdürlüğü tarafından Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik gerçekleştirilen operasyonda 24 kişi gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 13.10.2016
İşte AK Parti'de FETÖ'den ihraç edilen başkan sayısı
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti'de FETÖ'den ihraç edilen başkan sayısını açıkladı.
AK PARTİ FET 8.10.2016
AK Parti eski ilçe başkanı FETÖ'den tutuklandı
Bolu'da Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen, aralarında AK Parti eski İlçe Başkanı İsmail Gezgin'in de bulunduğu 25 kişiden, 10'u tutuklandı.
AK PARTİ FET 7.10.2016
AK Partili vekilin kardeşi FETÖ'den tutuklandı
İskenderun'da devam eden FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınan AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar'ın kardeşi İsa Karasayar, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
AK PARTİ FET 6.10.2016
Binali Yıldırım AK Parti teşkilatlarını uyardı
Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti teşkilatlarını FETÖ'ye karşı uyararak, 'Hiçkimse FETÖ'nün oyununa gelmesin. FETÖ diğer partilerle birlikte, AK Parti teşkilatları içinde de tereddütler ortaya çıkarmak, kendisine karşı yürütülen mücadelenin kararlılığına gölge düşürmek için her türlü hileye, yalana dolana başvuruyor' dedi.
AK PARTİ FET 4.10.2016
AK Partili vekilin kardeşine FETÖ gözaltısı!
TBMM İdari Amiri ve AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar'ın kardeşi İsa Karasayar, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 30.09.2016
AK Parti ilçe başkanı tutuklandı!
Denizli'nin Honaz ilçesinde, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) 'eleman kazandırmak ve finansal destek sağlamak' suçundan gözaltına alınan 14 kişiden 11'i tutuklandı.
AK PARTİ FET 27.09.2016
Kurtulmuş açıkladı: AK Partili vekiller Bylock kullanıyor mu?
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Partili vekillerin kriptolu mesajlaşmada kullanılan Bylock programını kullandığı iddialarına ilişkin, 'Bu soruşturma devam eder, eğer doğru olan bilgiler varsa bu bilgiler çerçevesinde de gerekli adımlar atılır' dedi.
AK PARTİ FET 26.09.2016
Genel Başkan Yardımcısı açıkladı: İşte AK Parti içindeki FETÖ'cü sayısı
AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 15 Temmuz sonrası teşkilatların bankalar, dernekler, sendikalar ve STK ilişkilerini sorguladıklarını ve bu çalışma sonucunda toplamda FETÖ ile bağlantılı olduğu düşünülen 519 kişi ile teşkilatlarda il ve ilçe yöneticisi olan 100 kişinin tespit edildiğini açıkladı.
AK PARTİ FET 24.09.2016
AK Parti ilçe başkanına FETÖ gözaltısı!
Denizli'nin Honaz ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında aralarında AK Parti İlçe Başkanı Halit Tosun'un da bulunduğu 3'ü kadın 14 kişi gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 22.09.2016
Rize'de AK Partili eski başkana FETÖ gözaltısı
Bir süre önce Rize'de partisinden istifa eden AK Partili Büyükköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Külünkoğlu FETÖ üyeliği suçlaması ile gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 20.09.2016
FETÖ iddiası AK Partili Belediye Başkanını istifa ettirdi
Rize'de hakkında çıkartılan FETÖ iddiaları üzerine, AK Partili Büyükköy Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Külünkoğlu görevinden istifa etti.
AK PARTİ FET 9.09.2016
AK Partili eski vekil FETÖ'cülere yeniden yargılama istedi
AK Parti Diyarbakır eski milletvekili Cuma İçten, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mağdurlarının yeniden yargılanması için sosyal medya üzerinden kampanya başlattı. İçten, FETÖ üyesi yargı mensupların yönettiği davaların yeniden gözden geçirilmesini istedi.,
AK PARTİ FET 8.09.2016
Samsun'da AK Parti İlçe Başkanı'na FETÖ gözaltısı!
Samsun'da AK Parti İlçe Başkanı'na FETÖ gözaltısı!
Samsun'da devam eden FETÖ/PDY soruşturması kapsamında AK Parti Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 8.09.2016
AK Parti ilçe başkanına FETÖ gözaltısı
Manisa'nın Selendi ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanı Muharrem Sezer yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 6.09.2016
AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: FETÖ eşittir PKK
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, vatan hainlerinin Türkiye üzerindeki emellerinin asla başarıya ulaşamayacağını söyledi. Göksel, 'PKK eşittir, FETÖ eşittir, DAİŞ. Hiçbirinin birinden farkı yoktur' ifadelerini kullandı.
AK PARTİ FET 5.09.2016
AK Partili belediye meclis üyesine FETÖ tutuklaması
Balıkesir'in Gönen ilçesinde FETÖ ile bağı olduğu tespit edilen AK Partili Belediye Meclis Üyesi E.O. sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.
AK PARTİ FET 5.09.2016
AK Partili eski vekile FETÖ gözaltısı
TBMM 24. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili ve Anayasa Komisyon Başkan Vekili Av. İdris Şahin FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 31.08.2016
AK Parti eski il başkanı tutuklandı
AK Parti eski il başkanı tutuklandı
Kayseri'deki FETÖ operasyonunda AK Parti eski il başkanı tutuklandı.
AK PARTİ FET 27.08.2016
4 ilçe belediye başkanı Ak Parti'den ihraç edildi!
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantılı olduğu tespit edilen 4 ilçe belediye başkanının AK Parti'den ihraç edildiğini açıkladı.
AK PARTİ FET 25.08.2016
Hainler şimdi de vekilleri hedef aldı
FETÖ'cü temizliğini fırsata çevirmek isteyen hainler, bu defa 'Şunlar Paralelci' diye fitne yayıyor. Eski Bakan Mahir Ünal da hedef alındı. İftiracılar vatandaşa takıldı.
AK PARTİ FET 21.08.2016
Ak Partili vekil Gülen'le diyaloğunu anlattı
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, 2009 yılında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile ilgili arasında geçen bir diyaloğu anlattı.
AK PARTİ FET 20.08.2016
Onlar için ölümden büyük ölümler var
Başbakan Binali Yıldırım, grup toplantısında yaptığı konuşmasında 'Kimsenin yaptığı yanına kalmayacak. İdam bir sefer ölümdür ama ölümden daha büyük ölümler var onlar için.' dedi.
AK PARTİ FET 16.08.2016
Eski vekil FETÖ'den tutuklandı
Trabzon'daki FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve dün adliyeye sevk edilen AK Parti eski Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu ile beraberindeki 7 kişi tutuklandı.
AK PARTİ FET 16.08.2016
AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Bizde FETÖ'den kimse olamaz
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, genel merkezden tüm teşkilatlara gönderilen genelgeye göre FETÖ mensuplarına yönelik bir çalışma yapacaklarını söyledi.
AK PARTİ FET 6.08.2016
AK Parti'de temizlik başladı: 3 meclis üyesi gözaltında
AK Parti'de temizlik başladı: 3 meclis üyesi gözaltında
İzmir'de Kemalpaşa Belediyesi'nden AK Partili üç meclis üyesi, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
AK PARTİ FET 5.08.2016
AK Parti'de FETÖ temizliği başlıyor!
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı imzasıyla teşkilatlardaki ve belediyelerdeki FETÖ mensuplarının ayıklanması için genelge yayımlandı.
AK PARTİ FET 5.08.2016
AK Parti'de FETÖ/PDY temizliği
AK Parti'de FETÖ/PDY temizliği
AK Parti, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ülkedeki tüm teşkilatlarına genelge gönderdi.
AK PARTİ FET 5.08.2016
AK Partili belediye başkanının oğluna FETÖ tutuklaması
AK Partili belediye başkanının oğluna FETÖ tutuklaması
15 Temmuz darbe girişiminin ardından ucu siyasilere de dokunan gözaltılar ve açığa almalar devam ediyor.
AK PARTİ FET 2.08.2016
AK Parti hayırcı çıktı
MHP Samsun Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyon Üyesi Erhan Usta, komisyonda toplumun yararına olacak tüm önergelere AK Parti'den hayır cevabı aldıklarını belirterek, 'AK Parti hayırcı çıktı' dedi
AK PARTİ FET 29.01.2016