AK PARTİ KONGRE HABERLERİ

HaberlerAK PARTİ KONGREAK PARTİ KONGRE
AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Arısoy, İlim Yayma Cemiyeti kongresin
İlim Yayma Cemiyeti Zeytinburnu Şubesi'nin 31. Olağan Kongresi'ne katılan AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy, 'Ben İlim Yayma Cemiyeti'ni büyük bir çınara benzetiyorum. Bizim de bu büyük çınarın hizmetinde olacağımızı şimdiden ifade ediyorum' diye konuştu.
AK PARTİ KONGRE 13.01.2019
AK Partili vekiller, 'Ekim ayında yapılacak kongre hayırlı olsun'
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve yönetimi ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.
AK PARTİ KONGRE 6.09.2018
AK Parti 6.Olağan Büyük Kongresi sonrası Isparta İl Yönetiminde revizyon
AK Parti'nin 18 Ağustos'ta gerçekleştirilen, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden seçildiği 6.Olağan Büyük Kongre sonrasında Isparta İl Başkanlığı da yönetimdeki bazı isimlerde revizyon yaptı.
AK PARTİ KONGRE 28.08.2018
Çelik: 'AK Parti kongreleri Türk siyasi hayatının dönüm noktalarıdır'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'Her AK Parti kongresi, savunduğumuz geleneği ve yeni enerjileri kazandığımız sentezler ortaya çıkarır. Kongremiz 1. bayramdı, şimdi de Kurban Bayramı'nı kutlayacağız' dedi.
AK PARTİ KONGRE 20.08.2018
Zafere devam
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'AK Parti, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın genel başkanlığı ve liderliği ile tarihimize daha pek çok zaferler kazandırmaya devam edecektir' dedi.
AK PARTİ KONGRE 19.08.2018
Yeni cihan yolculuğu başladı
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderlerinde Türkiye yeniden büyük cihan yolculuğuna başlamıştır' dedi.
AK PARTİ KONGRE 19.08.2018
Samsun'dan kongreye akın
Ankara'da gerçekeleşen AK Parti 6. Olağan Kongresi'ne Samsun'dan da partililer akın etti. Ana kademenin yanı sıra milletvekilleri, parti teşkilatı ve ilçe belediye başkanları kongre coşkusuna ortak oldu.
AK PARTİ KONGRE 19.08.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeniden Genel Başkan!
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeniden Genel Başkan!
AK Parti 6. olağan kongresinde Cumhurbaşkanı Erdoğan 1380 oyla yeniden Genel Başkan seçildi.
AK PARTİ KONGRE 18.08.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Oyununuzu gördük ve meydan okuyoruz'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 6. Olağan Kongresi öncesinde konuştu. Erdoğan, salon dışındaki vatandaşlara hitabında 'Bugüne kadar bizi çökertemediler, bundan sonra da çökertemeyecekler' dedi. Konuşmasının ardından salona giren Erdoğan, partililere hitap ediyor.
AK PARTİ KONGRE 18.08.2018
AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi
AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi için kent genelinde geniş çapta güvenlik önlemi alınırken, kongrenin yapılacağı salon çevresinde kuş uçurtulmuyor.
AK PARTİ KONGRE 18.08.2018
Miting havasında Başkanlık kongresi
Genel başkanlık ve MKYK için tek oylama yapılacak. Kurban Bayramı'nın araya girecek olması sebebiyle, MYK'nın belirlenmesi konusunda ise hızlandırılmış bir takvim işleyecek.
AK PARTİ KONGRE 18.08.2018
Ak Parti'de revizyon
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AK Parti'de başlattığı yenilenme yarın yapılacak büyük kongreye de damgasını vuracak. 50 kişilik MKYK'nın en az yarısının değişmesi bekleniyor.
AK PARTİ KONGRE 17.08.2018
AK Parti 6. Olağan Kongresine doğru
AK Parti Hakkari İl Teşkilatı, 18 Ağustos'ta Ankara'da yapılacak 6. Olağan Kongreye güçlü bir şekilde katılacaklarını duyurdular.
AK PARTİ KONGRE 16.08.2018
Ak Parti 6.Olağan Büyük Kongresini yapacak
Ak Parti 6.Olağan Büyük Kongresini yapacak
Adalet ve Kalkınma Partisi 6.Olağan Büyük Kongresini gerçekleştirecek.
AK PARTİ KONGRE 16.08.2018
AK Parti 6. olağan kongre gidiyor
AK Parti Kilis İl Başkanı Mehmet Murat Karataş, Adalet ve Kalkınma Partisi 6. Olağan Büyük Kongresini, 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştireceni söyledi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti 6. Olağan Büyük Kongreye doğru
AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, 18 Ağustos'ta Ankara'da düzenlenecek 6. Olağan Büyük Kongresine Niğdelileri davet etti.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti büyük kongresinde Manisa'dan 23 delege oy kullanacak
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, partisinin 18 Ağustos Cumartesi günü yapılacak olan 6. olağan kongresinde Manisa'dan 23 delegenin oy kullanacağını söyledi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti Bursa'dan büyük kongreye büyük destek
AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, 6. büyük olağan kongre için bütün teşkilatlarla 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda olacaklarını söyledi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın'dan kongre açıklaması
AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın'dan kongre açıklaması
AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, partisinin 6. Olağan Büyük Kongresiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığından kongre açıklaması
AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatında, 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan 6. Olağan Kongre nedeniyle basın açıklaması gerçekleştirildi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti kongreye çıkartma yapacak
Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) 18 Ağustos Cumartesi günü yapılacak olan 6. Olağan Kongresi öncesi Aydın İl Başkanı Ömer Özmen açıklamalarda bulundu. Özmen, kogre için Ankara'ya 25 otobüsle çıkartma yapacaklarını belirtti.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti İl Başkanı Aydın'dan kongre öncesi açıklama
Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, 18 Ağustos Cumartesi günü yapılacak Adalet ve Kalkınma Partisi 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti büyük kongre heyecanı
AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, 'Adalet ve Kalkınma Partisi 6'ncı Olağan Büyük Kongresini 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Spor Salonunda gerçekleştireceğiz.' dedi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'ne doğru
AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın,partisinin 6. olağan kongresinde Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde azim ve kararlılıkla yoluna devam edeceğini söyledi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti'den kongre açıklaması
Cumartesi günü gerçekleştirilecek 6. Olağan Kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye'de yeni bir dönemin başladığını söyledi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti Tunceli İl Başkanlığından kongre açıklaması
AK Parti Tunceli İl Teşkilatında 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenecek olan 6. Olağan Kongre nedeniyle basın açıklaması gerçekleştirildi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığından kongre açıklaması
AK Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Recep Çelik, partisinin 18 Ağustos'ta Ankara'da düzenlenecek Olağan Büyük Kongresinin demokrasi şöleni içerisinde gerçekleşeceğini söyledi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti İl Başkanı Mete'den Büyük kongre açıklaması
AK Parti'nin 6. Büyük Olağan kongresi öncesi açıklama yapan İl Başkanı Kadem Mete, görev ve sorumluluklardaki değişim kendileri açısından her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına geldiğini açıkladı.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti 6. Olağan Kongresine doğru
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yollarına devam edeceklerini söyledi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti 6'ıncı olağan kongresine doğru
AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, 'Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın neferleri olarak, bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz' dedi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti Ankara İl Başkanından 6. Olağan Kongreye ilişkin açıklama
AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 'Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır' dedi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'ne doğru
AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, 'Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye'yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz' dedi.
AK PARTİ KONGRE 15.08.2018
Milletvekili Erenler, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi'nde MKYK üyel
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeliğine seçildi.
AK PARTİ KONGRE 4.08.2018
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Kongresine Mardin'den 100 kişilik ekip
Ankara'da cumartesi günü gerçekleştirilecek olan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresine Mardin'den 100 kişilik bir ekip katılacak.
AK PARTİ KONGRE 2.08.2018
Muhafazakar Yükseliş Partisi Lideri Yılmaz'dan, Akşener'in kongre kararıyla ilgi
Muhafazakar Yükseliş Parti (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Meral Akşener'in aldığı kongre kararını değerlendirerek, 'Akşener'in hedefinde Koray Aydın var. Akşener ve ekibi Koray Aydın'ın başarısını hazmedemiyor. İlerisi için tehlike görüyor' dedi. MYY Lideri Yılmaz Akşener'in aday olacağını da iddia etti.
AK PARTİ KONGRE 23.07.2018
AK Parti'de kongre tarihi belli oldu
AK Parti'de kongre tarihi belli oldu
AK Parti'nin olağan kongresinin 18 Ağustos'ta yapılmasına karar verildi.
AK PARTİ KONGRE 29.06.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul 6. Olağan İl Kongresi'nde konuşuyor (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul 6. Olağan İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, 'Ülkemizi içeriden çökertemeyince sınırlarımızı terör koridoru ile kuşatmaya kalktılar. Kiralık katillerin başını inlerinde ezdik. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarıyla terör koridorunu paramparça ettik' dedi.
AK PARTİ KONGRE 6.05.2018
AK Parti'li yöneticiler 6. Olağan İl Kongresi öncesi çalışmaları inceledi
AK Parti'li yöneticiler yarın yapılacak olan 6. Olağan İl Kongresi öncesinde çalışmaları yerinde inceledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, 'Bütün dünyaya Cumhurbaşkanımız bir manifesto okuyacak. Yarın burada aziz Türk milletinin hikayesi dile getirilecek' dedi.
AK PARTİ KONGRE 5.05.2018
AK Parti Kabadüz İlçe Kadın Kolları Olağan Kongresi
AK Parti Kabadüz İlçe Kadın Kolları Olağan Kongresi
Kabadüz ilçesinde AK Parti Kadın Kolları Olağan Kongresi yapıldı.
AK PARTİ KONGRE 25.04.2018
AK Parti'de büyük kongre süreci henüz belli değil
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, partide büyük kongre sürecine ilişkin, 'Partimizin yetkili organlarında henüz verilmiş bir karar söz konusu değil' dedi.
AK PARTİ KONGRE 19.04.2018
AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları kongreye gidiyor
AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları kongreye gidiyor
AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Kongresi 21 Nisan tarihinde yapılacak.
AK PARTİ KONGRE 17.04.2018
Erdoğan AK Parti Avcılar 6. Olağan Kongresine katıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Havası kirli, suyu olmayan, çöp dağlarının olduğu İstanbul aldık. O çöp dağlarının olduğu İstanbul'u CHP yönetiyordu. Ah kardeşlerim ah. Bu bilindiği halde güzelim Avcılar'ı nasıl oluyor da CHP'ye teslim ediyorsunuz' dedi.
AK PARTİ KONGRE 14.04.2018
AK Parti Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi
AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları 5'inci Olağan Kongresi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan'ın katılımı ile yapıldı.
AK PARTİ KONGRE 8.04.2018
Siverek AK Parti Kadın Kolları Kongresi yapıldı
Siverek AK Parti Kadın Kolları Kongresi yapıldı
AK Parti Siverek Kadın Kolları ilçe kongresinde mevcut Başkan Ayşe Çakmak yeniden başkanlığa seçildi.
AK PARTİ KONGRE 7.04.2018
Vanlılar AK Parti 6. Olağan İl Kongresine davet edildi
AK Parti Van İl Başkanlığı, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı AK Parti 6.Olağan İl Kongresine vatandaşı davet etti.
AK PARTİ KONGRE 7.04.2018
Bakan Kaya, AK Parti Gençlik Kolları Kongresi'ne katıldı
Bakan Kaya, AK Parti Gençlik Kolları Kongresi'ne katıldı
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Kilis İl Gençlik Kongresine katıldı.
AK PARTİ KONGRE 5.04.2018
AK Parti İl Gençlik Kolları'nda kongre tarihi belli oldu
AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Fatih Özata, 5. Olağan Kongre tarihinin 8 Nisan Pazar günü yapılacağını duyurdu.
AK PARTİ KONGRE 3.04.2018
AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Kongresi gerçekleştirildi
AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Kongresi gerçekleştirildi
AK Parti Konya İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.
AK PARTİ KONGRE 2.04.2018
Ak Parti Çaldıran ilçe gençlik kolları 6. olağan kongresi yapıldı
Ak Parti Çaldıran ilçe gençlik kolları 6. olağan kongresi yapıldı
AK Parti Çaldıran İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresine mevcut başkan Nurullah Taş yeniden seçildi.
AK PARTİ KONGRE 1.04.2018
Bakan Yılmaz, Sinop'ta partisinin kadın kolları kongresine katıldı
Sinop 5. Olağan İl Kadın Kolları Kongresi Milli Eğitim Bakanı Dr. İsmet Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleşti. Mevcut Başkan Nurdan Tekin Altınkök güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
AK PARTİ KONGRE 1.04.2018
AK Parti Malatya Gençlik Kolları Kongresi
AK Parti Malatya Genlik Kolları 5. Olağan Kongresi'ne katılan Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a tepki göstererek, 'Yahu önce bir liderlik geliştir, ülkene hakim ol. Avrupa Birliği'nin hali ne olacak buna bir bak. Senin neyine Türkiye'nin Suriye'deki sorunlarıyla ilgilenmek' dedi.
AK PARTİ KONGRE 31.03.2018
AK Parti'nin büyük kongresi bayram sonrası
AK Parti'nin büyük kongresi bayram sonrası
Mahir Ünal, AK Parti'nin Büyük Kongresinin Ramazan Bayramından sonra yapılacağını açıkladı.
AK PARTİ KONGRE 28.03.2018
Van'da AK Parti'nin ilçe kongreleri tamamlandı
Van'da AK Parti ilçe kongreleri tamamlanırken, il kongresinin ise 8 Nisan günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacağı belirtildi.
AK PARTİ KONGRE 26.03.2018
Karaaslan: 'Kadınlar AK Parti'nin gerçek mimarı'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Kadınlarımızı AK Parti'nin gerçek mimarları olarak adlandırıyorum' dedi
AK PARTİ KONGRE 25.03.2018
İşte yeni yönetim
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı AK Parti Samsun 6. Olağan Kongresi'nde tek liste ile seçime giren Av. Hakan Karaduman başkan seçildi.
AK PARTİ KONGRE 24.03.2018
AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!
AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!
AK Parti Samsun 6. Olağan Kongresi'nde İl Başkan Adayı Hakan Karaduman'ın yönetim listesi belli oldu
AK PARTİ KONGRE 24.03.2018
AK Parti Trabzon İl Başkanı Revi: 'Trabzon'a yakışır bir kongre olacak'
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, 25 Mart'ta gerçekleşecek İl Kongresi için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, 'Trabzon'umuza yakışır şekilde Dünya Lideri Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılayarak coşkulu bir şekilde kongremizi gerçekleştireceğiz' dedi.
AK PARTİ KONGRE 13.03.2018
AK Parti Fatsa 6. Olağan Kongresi gerçekleşti
AK Parti Fatsa 6. Olağan Kongresi gerçekleşti
6.olağan genel kongrede AK Parti Fatsa İlçe Başkanlığına İnşaat Mühendisi işadamı Cenan Kır seçildi.
AK PARTİ KONGRE 12.03.2018
Erdoğan, AK Parti Giresun İl Kongresi'ne katılacak
AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 25 Mart Pazar günü Giresun'a geleceğini bildirdi.
AK PARTİ KONGRE 12.03.2018
Türel, AK Parti Antalya 6. Olağan Kongresinde konuştu
AK Parti Antalya 6. Olağan İl Kongresi'nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya'nın 19 ilçesinde 912 mahallesinde yatırım ve hizmet rekoru kırdıklarını belirterek, ' Türel, 'Çöpten elektrik üreten, güneşten elde ettiği enerji ile sulama suyu elektriğini eli nasırlı çiftçimize ücretsiz veren şehrinizle gurur duyun' dedi.
AK PARTİ KONGRE 11.03.2018
AK Parti Antalya 6. Olağan İl Kongresi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, kardeşlik ve dayanışma içinde bir kongre gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Cumhurbaşkanının kente her geldiği zaman Antalya'nın şölen havasında karşıladığını söyledi.
AK PARTİ KONGRE 10.03.2018
AK Parti Denizli İl Kongresi 7 Nisan'da
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli İl Kongresi'nin Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 07 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirileceğini söyledi.
AK PARTİ KONGRE 10.03.2018
Bakan Sarıeroğlu ve Tüfenkci AK Parti Malatya Kadın Kolları Kongresine katıldı
AK Parti Malatya Kadın Kolları 5. Kongresi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin katılımıyla gerçekleştirildi.
AK PARTİ KONGRE 10.03.2018
AK Parti Gümüşhane İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi yapıldı
AK Parti Gümüşhane İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Kayıtlı 600 delegenin bulunduğu ve tek listeyle gidilen kongrede Münire Şeyhoğlu başkan seçildi.
AK PARTİ KONGRE 10.03.2018
AK Parti Ağrı İl Kadın Kolları Kongresi yapıldı
AK Parti Ağrı İl Kadın Kolları Kongresi yapıldı
AK Parti Ağrı İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi partililer ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.
AK PARTİ KONGRE 4.03.2018
Hakkari Ak Parti gençlik kongresi yapıldı
Hakkari Ak Parti gençlik kongresi yapıldı
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Hakkari İl Başkanlığı Gençlik Kollarının 5. Oğlan kongresi yapıldı.
AK PARTİ KONGRE 3.03.2018
Başkan Altay: 'Selçuklu AK Parti 6. Olağan İl Kongresine hazır'
Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan Ak Parti Konya 6.Olağan İl Kongresine tüm Selçuklu halkını davet etti.
AK PARTİ KONGRE 2.03.2018
AK Parti'de ilçe kongreleri hafta sonu tamamlanacak
AK Parti Samsun İl Başkanlığı kalan dört ilçenin kongrelerini hafta sonu gerçekleştirecek. 24 Mart'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yapılacak il kongresinin hazırlıkları da devam ediyor.
AK PARTİ KONGRE 1.03.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: 'Kongre değil miting olacak'
İl kongresi hazırlıklarının devam ettiğini ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, '24 Mart'taki kongremize Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da katılacak ve kongremiz bir mitinge dönüşecek' dedi
AK PARTİ KONGRE 1.03.2018
AK Parti Çamaş 6. Olağan Kongresi
AK Parti Çamaş 6. Olağan Kongresi
AK Parti Çamaş İlçe Başkanlığına Aydın Bölükbaş yeniden seçildi.
AK PARTİ KONGRE 28.02.2018
AK Parti Korgan 6. Olağan Kongresi
AK Parti Korgan 6. Olağan Kongresi
AK Parti Korgan İlçe Başkanlığı'na Eyüp Karabayrak yeniden seçildi.
AK PARTİ KONGRE 27.02.2018
AK Parti 19 Mayıs'ta kongre heyecanı
AK Parti 19 Mayıs 6. Olağan kongresi'nde konuşan Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 'Afrin' de ne işimiz varmış diye söylenenler şunu iyi bilsinler. Biz oradaki masum insanlar için barış için ve ülkemizi tehdit etmeye kalkan terör örgütlerine hadlerini bildirmek için gidiyoruz.' dedi.
AK PARTİ KONGRE 26.02.2018
Ak Parti İl Başkanı Kahtalı kongreyi değerlendirdi
AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahatalı hafta sonu Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımları ile gerçekleştirilen il kongresini değerlendirdi.
AK PARTİ KONGRE 26.02.2018
AK Parti Alaçam 6. Olağan kongresi başladı
AK Parti Alaçam 6. Olağan kongresi başladı
AK Parti Alaçam 6. Olağan kongresi, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.
AK PARTİ KONGRE 26.02.2018
AK Parti Konya il kongresine hazır
AK Parti 6. olağan Konya il kongresi hazırlıklarında sona gelindi. Konya il kongresi, 3 Mart Cumartesi günü saat 13.00'de Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
AK PARTİ KONGRE 25.02.2018
AK Parti Malatya Kongresi yapıldı
AK Parti Malatya 6. Olağan İl Kongresi Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımı ile gerçekleşti. Kongrede mevcut Başkan Hakan Kahtalı güven tazeledi.
AK PARTİ KONGRE 24.02.2018
AK Parti Kadın Kolları 5. Olağan İl Kongresi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Kadın Kolları 5. Olağan İl Kongresinde mevcut başkan Aslı Karakahya güven tazeledi.
AK PARTİ KONGRE 24.02.2018
Samsun'da bir günde üç kongre heyecanı
AK Parti Canik, Tekkeköy ve Asarcık ilçe teşkilatlarında yarın kongre heyecanı yaşanacak. Canik ve Asarcık'ta mevcut başkanlarla yola devam kararı alınırken, Tekkeköy'de ise değişim yaşanacak.
AK PARTİ KONGRE 23.02.2018
Samsun AK Parti'de kongre heyecanı
AK Parti Samsun ilçe teşkilatlarında gerçekleştirilen temayüllerin ardından 24 Şubat'ta kongre heyecanı başlıyor. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılacağı il kongresi öncesinde Samsun'da 1 hafta içerisinde 12 ilçenin kongresi tamamlanacak
AK PARTİ KONGRE 23.02.2018
AK Parti Gölköy İlçe 6. Kongresi
AK Parti Gölköy İlçe 6. Kongresi
AK Parti Gölköy İlçe Başkanlığına Enver Katırcı yeniden seçildi.
AK PARTİ KONGRE 22.02.2018
AK Parti ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor
AK Parti ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, kongre takviminin 24 Şubat'ta tekrar başlayacağını söyledi.
AK PARTİ KONGRE 22.02.2018
AK Parti'de kongre hazırlıkları başladı
Kütahya'da, Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımlarıyla 3 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanlığı'nın 5.Olağan Genel Kurulu için hazırlıkların başladığı bildirildi.
AK PARTİ KONGRE 22.02.2018
AK Parti Gülyalı İlçe Kongresi
AK Parti Gülyalı İlçe Kongresi
AK Parti Gülyalı İlçe Başkanlığına İlyas Yılmaz yeniden seçildi.
AK PARTİ KONGRE 21.02.2018
Başkan Bozkurt AK Parti Olağan Kongresine katıldı
İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı 6'ncı Olağan Kongresine katıldı. Bozkurt, gerçekleştirilen kongrenin Eskişehir'e ve Türkiye'ye hayırlı olması temennisinde bulundu.
AK PARTİ KONGRE 19.02.2018
AK Parti Sur ve Hazro kongreleri yapıldı
AK Parti Sur ve Hazro kongreleri yapıldı
AK Parti Sur ve Hazro ilçe kongreleri yapıldı.
AK PARTİ KONGRE 19.02.2018
AK Parti Çankırı Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi
AK Parti Çankırı Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi
AK Parti Çankırı İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi'nde Hacer Rukiye Yıldırım yeniden başkan seçildi.
AK PARTİ KONGRE 17.02.2018
AK Parti'nin Yüreğir İlçe Kongresi yapıldı
Adana'da AK Parti'nin Yüreğir İlçe Kongresinde tartışma yaşandı. Yaklaşık 1.5 saat gecikmenin ardından kongre tek aday üzerinden devam etti.
AK PARTİ KONGRE 17.02.2018
AK Parti İskenderun ilçe teşkilatı kongresi yapıldı
Hatay'da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İskenderun ilçe kongresi yapıldı. Tek listeyle gidilen kongrede Beyazıt Bestami Bilgili, AK Parti İskenderun ilçe başkanı seçildi.
AK PARTİ KONGRE 17.02.2018
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Ünlü'den kongre öncesi açıklamalar
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Ünlü'den kongre öncesi açıklamalar
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Dündar Ünlü, bugün gerçekleştirilecek olan il kongresi öncesinde açıklamalarda bulundu.
AK PARTİ KONGRE 17.02.2018
Başkan Özen, AK Parti Olağan Kongresine katıldı
Başkan Özen, AK Parti Olağan Kongresine katıldı
Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen, AK Parti Eskişehir 6'ıncı Olağan Kongresine katıldı.
AK PARTİ KONGRE 17.02.2018
AK Parti'li Mersinli'den kongre teşekkürü
Geçtiğimiz Pazar günü yapılan kongrede yeniden AK Parti Manisa İl Başkanlığına seçilen Berk Mersinli, kongreye katılan vatandaşlara ve partililere teşekkür etti.
AK PARTİ KONGRE 12.02.2018
AK Parti Gençlik Kolları Uşak il kongresi gerçekleşti
AK Parti Gençlik Kolları Uşak İl Teşkilatı 5. olağan kongresinde Ahmet Mıllık, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi.
AK PARTİ KONGRE 12.02.2018
Beytüşşebap'ta AK Parti Gençlik Kolları kongresi yapıldı
AK Parti'nin Şırnak'ın Beytüşşebap İlçe Başkanlığı Gençlik Kolları 5'inci olağan kongresi geniş katılımla gerçekleştirildi.
AK PARTİ KONGRE 11.02.2018
AK Parti kongresi öncesi hazırlıklar tamamlandı
AK Parti'nin 25 Şubat tarihinde yapacağı büyük il kongresi öncesi AK Parti İl Başkanlığı bünyesinde bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyeleri ve AK Parti İl başkanlığı hazırlıklarını gözden geçirdi.
AK PARTİ KONGRE 10.02.2018
Siirt AK Parti Kadın Kolları kongresi yapıldı
Siirt AK Parti Kadın Kolları kongresi yapıldı
AK Parti Siirt 5. Olağan Kadın Kolları kongresi Türgev Konferans Salonu yapıldı.
AK PARTİ KONGRE 10.02.2018
AK Parti Mardin İl Kongresi tarihi belli oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan AK Parti Mardin İl Başkanlığı Olağan Kongresi'nin tarihi belli oldu.
AK PARTİ KONGRE 9.02.2018
AK Parti Samsun İl Kongresi 24 Mart'ta
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İl Kongresi'nin 24 Mart'ta Yaşar Doğu Spor Salonu'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirileceğini açıkladı.
AK PARTİ KONGRE 9.02.2018
AK Parti Şavak Aşireti'ni kongreye davet etti
Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Merkez İlçe Başkanı Ferhat Bulut, Erzincan Şavaklılar Derneği'ni ziyaret ederek, Şavak Aşireti'ni 13 Şubat'ta yapılacak olan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı AK Parti Erzincan İl Kongresi'ne davet etti.
AK PARTİ KONGRE 8.02.2018
AK Parti Altındağ Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi
AK Parti Altındağ Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi'nde 2010 yılından beri Altındağ Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten Bilgin Satar, görevini Selma Araç'a devretti.
AK PARTİ KONGRE 8.02.2018
AK Parti Samsun'dan 'istifa' açıklaması... Kongre tarihleri belli oldu
AK Parti Samsun İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, ilçe başkanlarının istifalarının parti içi bayrak değişimi olduğu ifade edildi. Açıklamada ilçe kongrelerinin tarihlerine de yer verildi.
AK PARTİ KONGRE 8.02.2018
AK Parti Gençlik Kollarından hafta sonunda kongre heyecanı yaşanacak
AK Parti Gençlik Kollarından hafta sonunda kongre heyecanı yaşanacak
AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları, 5. Olağan Kongresi, bu hafta sonu gerçekleştirilecek.
AK PARTİ KONGRE 7.02.2018