AK PARTİ SAMSUN HABERLERİ

HaberlerAK PARTİ SAMSUNAK PARTİ SAMSUN
Samsun'a sanayi hamlesi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Ankara'da gerçekleşen bakanlık ziyaretlerinde Samsun'un sanayi üretimi konusunda önemli görüşmeler yapıldığını belirterek, 'Şehrin ihtiyaçlarının kısa vadede olanlarını 1-2 yıl içerisinde rahatlıkla çözeceğiz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 19.09.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: '2019'da daha güçlü bir ülke olacağız'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Bağımsızlığımıza yönelik bir ekonomik saldırı altında olduğumuz herkesin malumu. Ama ülkemiz bunun altında çıkabilecek güçte ve kararlılıkta olduğunu herkese gösteriyor.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 18.09.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman yeğenini evlendirdi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın yeğeni Kadir Karaduman ile Tuğba Karahan'ın nikahını Canik Belediye Başkanı Osman Genç kıydı. Çok sayıda davetlinin katıldığı nikahta Milletvekili Fuat Köktaş, ise evlilik cüzdanını geline verdi
AK PARTİ SAMSUN 18.09.2018
Başkan Hakan Karaduman: 'Tarih, vesayetçi zihniyeti sildi'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, merhum Başbakan Adnan Menderes'in idam edilişinin 57. yılı dolayısıyla yaptığı açıklamada, '17 Eylül 1961 günü Türk milletinin iradesini küçümseyen vesayetçi zihniyeti tarih silip süpürmüştür' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 17.09.2018
Yarınlarımızın teminatı
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Sevgili öğrenciler; unutmayın ki sizler bu ülkenin yarınlarısınız ve geleceğimize sizler yön vereceksiniz. Güçlü yarınlarımızın teminatı sizlersiniz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 17.09.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Gizli ajandamız hiç olmadı
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'AK Parti'nin bu zamana kadar hiç bir gizli ajandası olmadı, halkımıza hep samimi açık olduk. Hiçbir kirli hesap içinde olmadık, olmayacağız' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 17.09.2018
Karaaslan: 'Güçlü Türkiye güçlü şehirler'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'AK Parti hükümetleri olarak şehirlerimizi bütüncül bir anlayışla, insanlarımızın daha huzurlu ve güven içerisinde yaşayacağı alanlar olarak görüyoruz. Güçlü Türkiye için güçlü şehirler anlayışıyla hareket ediyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 16.09.2018
Üretirsek kazanırız
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Türkiye'nin her alanda yerli ve milli duruşa, üretime, fikre, azme, çalışmaya ihtiyacı var, bu yönde büyük atılımlar başlatıldı' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 16.09.2018
Çiğdem Karaaslan, çevre temizliği yaptı
Daha temiz ve yeşil bir çevre seferberliği başlatan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, mahalleli kadınlar ve Türkiye'nin en büyük çevre hareketi çevre çiçekleri ile birlikte yeşil bir gün için çevre temizliği yaptı.
AK PARTİ SAMSUN 15.09.2018
Türkiye'de istikrar sürecek
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Ne hesap yapılırsa yapılsın, hangi oyunlar sergilenirse sergilensin kararlı bir irade, çok çalışma ve birliktelik ile ülkemizde büyüme, istikrar sürecek' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 13.09.2018
Samsun heyeti, Meclis Başkanı Yıldırım'ı ziyaret etti
Ankara'da bir dizi temaslarda bulunan Samsun Heyeti, Meclis Başkanı Binali Yıldırım'ı makamında ziyaret ederek Samsun'un gelecek vizyonu için fikir alışverişinde bulundular.
AK PARTİ SAMSUN 12.09.2018
Başkan Karaduman Ankara'da
Karaaslan, Demircan, Yılmaz, Köktaş, Kırcalı ve Şahin ile birlikte bugün Ankara'da üst düzey ziyaretler gerçekleştirecek olan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 3 günlük Başkent programının son bölümünde ise il başkanları toplantısına katılacak.
AK PARTİ SAMSUN 12.09.2018
Şiddetle kınıyoruz
AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, 'Bizler, AK Partili gençler olarak, bundan 38 yıl önce yapılmış olan 12 Eylül Askeri Darbesini şiddetle kınıyoruz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 12.09.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Verimli bir çalışma yaptık
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Giresun'da yerel seçim çalışmalarını tamamladığını belirterek, 'Verimli bir çalışma yaptık' dedi
AK PARTİ SAMSUN 12.09.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman: Her zaman takdir aldı
AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Ortaya koyduğumuz çalışmalar, hayata geçirdiğimiz projelerle AK Parti belediyeciliği milletimizin her zaman takdirini almıştır' dedi
AK PARTİ SAMSUN 11.09.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Gönüllere girmeden olmaz
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'AK Parti'nin birinci hedefi gönüldür. Halkın gönlüne girmeden olmaz. Belediye başkan adaylarımızın da gönül insanı, her yönüyle ak adaylar olması birinci hedef' dedi
AK PARTİ SAMSUN 11.09.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Bu destek bize güç veriyor
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Bu destek bize güç veriyor
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Esnafımızın bizim yanımızda olması, bizlere güç veriyor' dedi
AK PARTİ SAMSUN 11.09.2018
AK Parti'nin A takımından Samsun zirvesi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'AK Parti olarak bizim milletimize ve hemşehrilerimize hizmette sınırımız yoktur, hiçbir zaman da olmadı' dedi
AK PARTİ SAMSUN 10.09.2018
Samsun için hareket vakti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un dönüm yaşadığı konusunda herkesin hemfikir olduğunu belirterek, 'Samsun için hepimizin ihtiyaçlarını, gelecek vizyonunu, nelerin daha iyi olacağının konuşulduğu bir zaman dilimi yaşadık. Bu konudaki ortak kararlarımızla birlikte, vakit harekete geçme vakti' dedi
AK PARTİ SAMSUN 9.09.2018
Samsun yerli üretim merkezi olacak
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Samsun, her alanda gelişme dinamiklerini içinde barındıran özel bir şehir. Bu avantajını en iyi şekilde kullanarak çok yakın bir zamanda yerli üretimin merkezi haline geleceğine inanıyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 9.09.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Birliktelik, kirli oyunları bozar
Şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Bizim vatan evlatlarımızın kahramanlıkları hiç bir zaman bitmez. Biz el ele gönül gönüle olduktan sonra her türlü zorluğu aşar, kirli oyunları bozarız' dedi
AK PARTİ SAMSUN 8.09.2018
Başkan Karaduman'dan 'ittifak' için yeşil ışık
Yerel seçimlerde yapılması gündemde olan ittifakı değerlendiren AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Hem AK Parti'nin hem de MHP kurullarının değerlendirmesi, tartışması gereken bir süreç. İttifak konusunda olumsuz bir düşüncemiz yok fakat biz hiç ittifak olmayacakmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 7.09.2018
Samsun heyetinden Ankara çıkarması
Samsun heyetinden Ankara çıkarması
AK Parti Samsun heyeti Ankara'da AK Parti Genel Merkezinde bir dizi temaslarda bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 3.09.2018
Kilit nokta sevgi
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Önce birbirimizi seveceğiz, çok çalışacağız başarı, kalkınma peşine zaten gelir, kilit nokta burada' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 31.08.2018
Başkan Karaduman: 'Görevimiz milletin derdine derman olmak'
Atakum İlçesi Sarıışık Mahallesi'nde gerçekleşen programda vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Sürekli milletimizle iç içeyiz. Samsun'un sadece merkezinde değil, en ücra köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın da dertlerini dinleyip rahat etmeleri için gece gündüz çalışıyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 30.08.2018
Öğrencilere bisiklet
AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenene 'Camiler Neşemiz Çocuklar Geleceğimiz' projesi kapsamında Kur'an kursu öğrencilerine bisiklet hediye edildi.
AK PARTİ SAMSUN 30.08.2018
Kirli hesaplar bozulacak
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Kent olarak iktisadi kalkınmaya odaklanmalıyız. Bahane üretmeyeceğiz ve kirli hesapları üreterek, güçlenerek, çok çalışarak, dik durarak, el ele vererek bozacağız' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 29.08.2018
Karaaslan: 'Güçlü bir mesaj veriyoruz'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Birlik ve beraberliğimizle çok güçlü bir mesaj veriyoruz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 25.08.2018
Karaaslan: 'AK Parti'nin değişmez ilkesi değişimdir'
SAMSUN (İHA) ? AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Her zaman AK Parti'nin değişmez ilkesi değişimdir. Bizim değişimden yana bir tereddüdümüz yok. O yüzden, çok genç kadro ile birlikte durmak yok yola devam diyeceğiz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 22.08.2018
İlk tebrik Karaduman'dan
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın yeniden MKYK'da yer aldığı haberini genel merkezde aldı. Karaaslan'ı ziyaret eden Karaduman, tebrik edip, başarı diledi
AK PARTİ SAMSUN 20.08.2018
Zafere devam
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'AK Parti, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın genel başkanlığı ve liderliği ile tarihimize daha pek çok zaferler kazandırmaya devam edecektir' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 19.08.2018
Yeni cihan yolculuğu başladı
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderlerinde Türkiye yeniden büyük cihan yolculuğuna başlamıştır' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 19.08.2018
Türkiye yoluna devam ediyor
AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi'ne katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiye'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde azim ve kararlılıkla yoluna devam ettiğini söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 19.08.2018
Samsun'dan kongreye akın
Ankara'da gerçekeleşen AK Parti 6. Olağan Kongresi'ne Samsun'dan da partililer akın etti. Ana kademenin yanı sıra milletvekilleri, parti teşkilatı ve ilçe belediye başkanları kongre coşkusuna ortak oldu.
AK PARTİ SAMSUN 19.08.2018
Çiğdem Karaaslan, tekrardan Genel Başkan Yardımcısı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında belirlenen Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerini açıkladı.
AK PARTİ SAMSUN 18.08.2018
Karaaslan, AK Parti MKYK'da
AK Parti'nin yeni Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) belli oldu. AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da MKYK'da yer aldı.
AK PARTİ SAMSUN 18.08.2018
Türkiye milli duruş sergiledi
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Ekonomik saldırılara karşı Türkiye kenetlendi ve büyük bir milli duruş sergilendi' dedi
AK PARTİ SAMSUN 18.08.2018
Gerçekle yüzleşmeliyiz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Ülkemizde şiddetli depremlerin meydana gelmesi kaçınılmaz olduğundan deprem gerçeğiyle yüzleşmeliyiz ve yapılarımızı depreme dayanıklı inşa etmek durumundayız' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 17.08.2018
Hizmet içimize işledi
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Faydalı olmadığımız, faydalı işler yapmadığımız her an büyük ızdırap yaşıyoruz. Çünkü hizmet etmek içimize işledi' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 17.08.2018
Köktaş, kampanyaya destek verdi
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Amerikan malı akıllı telefonları boykot çağrısının ardından Samsun'da akıllı telefon üretimi yapan yerli teknoloji markası Reeder'in başlattığı kampanyaya tablet ve cep telefonu alarak destek verdi.
AK PARTİ SAMSUN 16.08.2018
Samsun'dan büyük kongreye dev katılım
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'ne Samsun teşkilatı olarak 2 bin kişiyle katılacaklarını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 15.08.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: AK Parti bir sevdadır
 'Hedeflerimize ulaşmak için ilk günkü aşkla yolumuza devam ediyoruz. AK Parti bir sevdadır, millete hizmet partisidir' dedi
AK PARTİ SAMSUN 14.08.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Tek hedef, aydınlık günler
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Karanlık günler değil, aydınlık günler bizim tek hedefimizdir. AK Parti büyük bir ailedir bu ailenin içerisinde 81 milyon insan vardır ve tek vücuttur' dedi
AK PARTİ SAMSUN 14.08.2018
Karaduman'dan vefa ziyareti
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, merkez ilçe kuruluşunda ve il yönetim kurulunda birlikte görev aldığı Günaydın Ölmez'i evinde ziyaret ederek, vefa örneği gösterdi.
AK PARTİ SAMSUN 13.08.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Boyun eğmek yok!
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'ye ekonomik bir savaş başlatıldığını belirterek, 'Bağımsızlığımızı kimseye teslim etmeyiz, bize kimse boyun eğdiremez' dedi
AK PARTİ SAMSUN 13.08.2018
Karaaslan: 'Dolarla kurulan oyunu, doları bozdurarak bozarız'
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Bizi, dolarla, parayla, ekonomiyle korkutamayacaklarını aslında 15 Temmuz akşamı anlamaları gerekiyordu. Dolarla kurulan bu oyunu, dolarları bozdurarak bozarız' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 12.08.2018
İnancımız bizi güçlü kılıyor
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Eski Türkiye'den yeni Türkiye'ye geçişte, milletimize olan inancımız bizi güçlü kıldı' dedi
AK PARTİ SAMSUN 11.08.2018
Karaduman inanıyor
Karaduman inanıyor
Başkan Karaduman, 'Bir Samsunspor taraftarı olarak sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum' dedi
AK PARTİ SAMSUN 11.08.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Mutluluğa ortak oldu
Geleneksel Sünnet Şöleni'ne katılan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Çocukların ve ailelerin mutluluklarına ortak olmak bizleri memnun etti' dedi
AK PARTİ SAMSUN 11.08.2018
Karaduman'dan başkanlara seçim tavsiyesi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 2019 mart yerel seçimleri için belediye başkanlarına 'yaya olun' önerisinde bulundu. Karaduman, 'Halka iç içe, gönül gönüle olmalılar' dedi
AK PARTİ SAMSUN 9.08.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Gurur duyuyoruz
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Kızılay Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü'nde kurban bağışı yaptı. Yılmaz, 'Türk Kızılay'ı ile gurur duyuyor ve yaptığı her başarılı çalışma ile onurlanıyoruz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 9.08.2018
Yılmaz: 'Üreten toplum değiliz'
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, üreten bir toplum olmaktan uzaklaşıldığını belirterek, 'Atakum sahilinden geçiyorum, kafeler gençlerle dolu. Gençlerimiz maalesef üretmiyor. Üzülüyorum gerçekten' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 8.08.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Kaybedecek vakit yok
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin vakit kaybedecek bir dakikasının dahi olmadığını belirterek, 'Yeni bir sayfa açıldı. Ülkemizde artık projeler ve hizmetler konuşulacak' dedi
AK PARTİ SAMSUN 7.08.2018
Köktaş: 'Şahlanış dönemine girildi'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, il başkanlığında vatandaşlarla bir araya geldi. Köktaş, 'Türkiye şahlanış dönemine girdi. Tarımdan sanayiye, savunmadan, bilişime, ticaretten, ekonomiye her alanda Türkiye'nin her köşesini ilgilendiren icraat eylem planında Samsunumuzda da projeler hayata geçecek' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 5.08.2018
AK kadınlar formalarıyla kongrede
Samsun il ve 17 ilçe kadın kolları üyeleri, AK Parti Genel Merkez 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi'ne Samsunspor formaları giyerek gitti.
AK PARTİ SAMSUN 4.08.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 400 projeden oluşan 100 Günlük Eylem Planı'nında Türkiye'nin tamamını ilgilendiren icraat programında Samsun'a da müjdeler var.
AK PARTİ SAMSUN 4.08.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Tek hedef hizmet
AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'daki ofisinde iş ve siyaset dünyasından isimlerle bir araya geldi. Yılmaz, 'Gerçekleşen ziyaretler bizleri mutlu etti. Ellerimiz birleştikçe dava yolunda gücümüze güç katılır. Tek hedefimiz halkımıza, vatanımıza hizmet' dedi
AK PARTİ SAMSUN 4.08.2018
AK Parti Samsun seçimlere hazır
AK Parti Samsun seçimlere hazır
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'AK Parti teşkilatları her zaman sahada ve seçimlere hazır' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 1.08.2018
Birliktelik ışık saçacak
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Biz hiçbir zaman doğruluktan, birbirimize sarılmaktan, halka hizmetten şaşmayacağız. Önce teşkilatlar, çalışma arkadaşları olarak bir olacağız, bu birliğimiz her tarafa ışık saçacak' dedi
AK PARTİ SAMSUN 1.08.2018
Karaduman: 'Gönüllere talibiz'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Önümüzde yerel seçim var. Herkes kendi ilçesinde kendi bölgesinde tek bir insanı bırakmayacak şekilde çalışmalarımızı planlayarak yapacağız. AK Parti bir dava, gönül partisidir. Biz gönüllere talibiz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 31.07.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: 'Gönüllere talibiz'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Salıpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, gönüllere talip olduklarını ifade etti.
AK PARTİ SAMSUN 31.07.2018
Topluca üye oldular
AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, Kazım Karabekir Mahalleli gençlerle bir araya geldi. Gençlerin topluca AK Parti'ye üyeliklerini kabul eden Ay, onlarla yakından ilgilendi.
AK PARTİ SAMSUN 31.07.2018
Samsun'un hedefi ekonomi
AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un hedefinde ekonomi, gelişim, iş ve aş olduğunu belirterek ''İktisadi kalkınmamızı el birliği içerisinde mutlaka tamamlamamız gerekli. Bunun için mücadele veriyoruz'' dedi
AK PARTİ SAMSUN 31.07.2018
Günübirlik siyaset yapmıyoruz
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Günübirlik siyaset yapmıyoruz. Geleceğe yönelik ortaya hedef koyan, hizmet yapan, proje üreten, insana merkeze alan sosyal politikalar geliştirerek ülkemizin ve milletimizin huzuru ve refahı için siyaset yapıyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 31.07.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Ucuz tehdide tahammül yok
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye'ye yönelik kullanılan tehditkâr dilin kabul edilmesinin mümkün olmadığını belirterek, 'Ucuz tehdidlere karşı tahammülümüz yok. Kimsenin tehdidine de boyun eğecek değiliz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 30.07.2018
AK Parti Samsun Mv. Karaaslan: Tanıtım için herkese görev düşüyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Tüm Türkiye'nin, Samsunumuzun zenginliklerini yakından tanıması için yerel yöneticilerimize, şehrimizi Ankara'da temsil eden biz milletvekillerine ve tüm hemşehrilerimize çok önemli görevler düşüyor' dedi
AK PARTİ SAMSUN 30.07.2018
Karaaslan: 'Başarı asla bizi şımarıklığa,sürüklemedi'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Başarı asla bizi şımarıklığa, asla bizi bir boşluğa sürüklemedi. Aksine bu başarı çıtasını öyle yükselttik ki, bu çıtanın altında aldığımız her bir oyun nedeni, niçini ve sonuçlarını araştırmaya gerek duyduk.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 29.07.2018
Karaaslan: 'En doğru isimlerle yola devam'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, kısa bir süre sonra yerel seçimler için isimlerin konuşulmasına başlanacağını belirterek, 'İsimler üzerinden yeni senaryolar oluşturulmaya çalışılacak. Biz bugüne kadar bunların parçası olmadık olmadık. En doğru isimlerle yolumuza devam edeceğiz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 29.07.2018
Karaaslan: 'Türkiye siyasetine damga vuracağız'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Kadın Kolları kongremiz, sonra büyük kongremiz, arkasından yerel seçimlerle birlikte biz Türkiye siyasetine ve dolayısıyla dünya siyasetine damga vurmaya devam edeceğiz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 29.07.2018
AK Parti'de yoğun mesai
AK Parti Samsun İl Teşkilatı yerel seçimler öncesinde yoğun mesaiyle Çarşamba, Ladik ve Alaçam İlçe Danışma Kurulu toplantılarını gerçekleştirdi.
AK PARTİ SAMSUN 26.07.2018
Milletvekili Yılmaz, ÇEKÜL heyetini ağırladı
Milletvekili Yılmaz, ÇEKÜL heyetini ağırladı
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ÇEKÜL Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen ve üyelerle bir araya geldi
AK PARTİ SAMSUN 21.07.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a önemli görevler
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilim ve Teknoloji Komisyonu üyeliği yanında AK Parti Grubu Disiplin Kurulu Üyeliği'ne de seçildi
AK PARTİ SAMSUN 17.07.2018
Ahmet Demircan, görevi devretti
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gerçekleştirilen devir teslim töreniyle birlikte yeni görevine resmen başladı. Koca, ''AK Parti hükümetinin bugüne kadar sağlıkta dönüşüm reformu daha ileri bir noktaya taşımayı hedefliyoruz'' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 10.07.2018
Hayaller, gerçeğe dönüşecek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Her şey hayal etmekle başlar, hayal etmeden eser bırakmak mümkün değil. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek de ancak azim ve aşkla çalışarak olur' dedi
AK PARTİ SAMSUN 7.07.2018
Kadınlardan kurdeleli tepki
AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları yönetimi, Ağrı'da öldürülen 4 yaşındaki Leyla ve Ankara'da öldürülen 8 yaşındaki Eylül cinayetlerine tepki göstermek amacıyla yakalarına siyah kurdele taktı.
AK PARTİ SAMSUN 5.07.2018
Köktaş, Meclis'te kayıt yaptırdı
Köktaş, Meclis'te kayıt yaptırdı
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 27. dönem için kayıt işlemlerini tamamladı
AK PARTİ SAMSUN 5.07.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Samsun için gece gündüz çalışacağız
AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Samsun için gece gündüz çalışacağız
AK Parti'den Samsun milletvekili seçilen Yusuf Ziya Yılmaz, Havza'da ziyaretlerde bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 4.07.2018
O artık İstanbul'un vekili
Mazbatasını alan AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 'İstanbul milletvekili olarak mazbatamızı aldık. Rabbim vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin' dedi
AK PARTİ SAMSUN 3.07.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Mesajı aldık'
24 Haziran seçimlerinde seçmenin verdiği mesajı aldıklarını belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 24 Haziran seçimin değerlendirmesini yaparak yeni seçimler için çalışmaya başlayacaklarını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 1.07.2018
Samsun'da sandıklar yeniden sayıldı! Fark 48 oy çıktı
Samsun'da 24 Haziran seçimlerinin ardından AK Parti'nin itirazıyla yeniden sayılan sandıklarda milletvekilliği seçimlerinde geçersiz sayılan 48 oy, geçerli sayıldı.
AK PARTİ SAMSUN 29.06.2018
Yılmaz, sözünü tuttu
Yılmaz, sözünü tuttu
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, kendisini çaya davet eden vatandaşa verdiği sözü yerine getirdi.
AK PARTİ SAMSUN 28.06.2018
AK Parti, Samsun'da sandıklara itiraz etti
AK Parti Samsun Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ersan Aksu, Samsun'un 17 ilçesinde yanlış sayım yapıldığı düşünülen bin 500 civarında sandığa itiraz ettiklerini belirterek, 'Arzu ettiğimiz milletin iradesinin sandıktan tam olarak ortaya çıkması' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 27.06.2018
Karaduman: 'Bir kez daha tarih yazıldı'
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Bu davanın başını öne eğmeyen, 24 Haziran'da da 'devam' diyerek bir kez daha tarih yazan değerli milletimize teşekkür ediyorum' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 25.06.2018
AK Parti'nin kalbi Samsun'da SKM'de attı
AK Parti'nin kalbi Samsun'da SKM'de attı
Samsun'da AK Parti heyeti, seçim sonuçlarını Seçim Koordinasyon Merkezi'nden takip etti
AK PARTİ SAMSUN 25.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş'tan 'sandık' çağrısı
AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Fuat Köktaş, hemşehrilerinden güçlü hükümet, güçlü Meclis, güçlü Türkiye için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye destek isteyerek, 'Sandığa gitmeyenleri sandığa götürün' çağrısında bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 23.06.2018
Köktaş'tan gençlere tavsiye
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, gençlerle bir araya geldi ve onlara, 'Siyasete yakın ilgi duyun ve apolitik yetişmeyin' tavsiyesinde bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 23.06.2018
Yılmaz: 'Sandıkta hiçbir tereddüt yaşamayın'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, seçimlerde tereddüdü olanlara seslenerek, 'Oy pusulasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Mecliste AK Parti'ye tereddütsüz mührü basın. Bu zamana kadar sizleri hiç mahcup etmedik' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 23.06.2018
AK Parti'den İYİ Parti'ye taziye ziyareti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kırıkkale'de geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İbrahim Özyer'in tedavi gördüğü Başkent Üniversitesi Hastanesinde yaşamını yitirmesi nedeniyle İYİ Parti'ye taziye ziyaretinde bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 22.06.2018
AK Parti 'sandığa' sahip çıkıyor
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerde 'mahalle ve sandık' odaklı bir çalışma yürütecek. Bu kapsamda, 'Mahalle Bazlı Seçim Stratejisi' programı düzenlendi.
AK PARTİ SAMSUN 22.06.2018
Köktaş: 'Türkiye'nin zaman kaybına tahammülü yok'
AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Fuat Köktaş, Türkiye'nin bu saatten sonra zaman kaybına tahammülünün olmadığını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 22.06.2018
Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenazesi için Samsun'a geliyor
Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenazesi için Samsun'a geliyor
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenaze töreni için Samsun'a geliyor.
AK PARTİ SAMSUN 22.06.2018
Bilgin: 'Ülke yönetmek tecrübe ister'
İlçeleri tek tek dolaşarak vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye destek isteyen AK Parti Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 'Değişecek olan sistemle ülkemizin önünü açmış olacağız. Ülke yönetmek liyakat, güven ve her şeyden önce tecrübe ister' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 21.06.2018
Göktepe: 'AK Parti milleti siyasetin odak noktasına koydu'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, 24 Haziran seçimleri kapsamında çalışmalarını İlkadım ilçesinde sürdürdü.
AK PARTİ SAMSUN 21.06.2018
Karaaslan: 'Teröristlerin inlerini başlarına geçiriyoruz'
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ' Kandil'de de biz, terörle, terörün uzantılarıyla her platformda mücadelemizi en yoğun şekilde sürdüreceğiz. Dağlarda inlerini başlarına geçiriyoruz.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 21.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Yıkım ekibi'ne geçit yok'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Bizler yeni projelerimizi, vizyonlarımızı anlatıyoruz. Diğerleri ise yıkmayı, satmayı anlatıyor. Milletimiz bu yıkım ekibine geçit verir mi?' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 21.06.2018
Karaaslan: 'İmar barışı Türkiye için önemli bir hamledir'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'İmar Barışı Türkiye için önemli bir hamledir. Çünkü İmar Barışı ile bizim hedefimiz Türkiye'de kangren olmuş bir soruna çare üretmektir.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 20.06.2018
Samsunlulara teşekkür
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine yoğun ilgi gösteren Samsunlulara teşekkür ederek, 'Cumhurbaşkanımız Samsun'a her zaman çok değer veriyor' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 20.06.2018
Bilgin: 'Samsun ve Türkiye şahlanacak'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 'Bugüne kadar çok güzel çalışmalar oldu ama 24 Haziran seçimlerinden sonra Samsunumuz da, Türkiyemiz de şahlanacak' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 19.06.2018
Köktaş: 'Asarcık-Canik karayolu mutlaka yapılacak'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun mitinginde Asarcıklılara verdiği müjdeyi hatırlatarak, Asarcık-Canik karayolunun mutlaka yapılacağını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 19.06.2018
Yılmaz: 'Dönem rehavete kapılma dönemi değil'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Dönem rehavete kapılma değil ülkemize, geleceğimize, irademize sahip çıkma dönemi' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 19.06.2018