AK PARTİ SAMSUN HABERLERİ

HaberlerAK PARTİ SAMSUNAK PARTİ SAMSUN
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a önemli görevler
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilim ve Teknoloji Komisyonu üyeliği yanında AK Parti Grubu Disiplin Kurulu Üyeliği'ne de seçildi
AK PARTİ SAMSUN 17.07.2018
Ahmet Demircan, görevi devretti
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gerçekleştirilen devir teslim töreniyle birlikte yeni görevine resmen başladı. Koca, ''AK Parti hükümetinin bugüne kadar sağlıkta dönüşüm reformu daha ileri bir noktaya taşımayı hedefliyoruz'' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 10.07.2018
Hayaller, gerçeğe dönüşecek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Her şey hayal etmekle başlar, hayal etmeden eser bırakmak mümkün değil. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek de ancak azim ve aşkla çalışarak olur' dedi
AK PARTİ SAMSUN 7.07.2018
Kadınlardan kurdeleli tepki
AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları yönetimi, Ağrı'da öldürülen 4 yaşındaki Leyla ve Ankara'da öldürülen 8 yaşındaki Eylül cinayetlerine tepki göstermek amacıyla yakalarına siyah kurdele taktı.
AK PARTİ SAMSUN 5.07.2018
Köktaş, Meclis'te kayıt yaptırdı
Köktaş, Meclis'te kayıt yaptırdı
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 27. dönem için kayıt işlemlerini tamamladı
AK PARTİ SAMSUN 5.07.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Samsun için gece gündüz çalışacağız
AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Samsun için gece gündüz çalışacağız
AK Parti'den Samsun milletvekili seçilen Yusuf Ziya Yılmaz, Havza'da ziyaretlerde bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 4.07.2018
O artık İstanbul'un vekili
Mazbatasını alan AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 'İstanbul milletvekili olarak mazbatamızı aldık. Rabbim vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin' dedi
AK PARTİ SAMSUN 3.07.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Mesajı aldık'
24 Haziran seçimlerinde seçmenin verdiği mesajı aldıklarını belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 24 Haziran seçimin değerlendirmesini yaparak yeni seçimler için çalışmaya başlayacaklarını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 1.07.2018
Samsun'da sandıklar yeniden sayıldı! Fark 48 oy çıktı
Samsun'da 24 Haziran seçimlerinin ardından AK Parti'nin itirazıyla yeniden sayılan sandıklarda milletvekilliği seçimlerinde geçersiz sayılan 48 oy, geçerli sayıldı.
AK PARTİ SAMSUN 29.06.2018
Yılmaz, sözünü tuttu
Yılmaz, sözünü tuttu
AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, kendisini çaya davet eden vatandaşa verdiği sözü yerine getirdi.
AK PARTİ SAMSUN 28.06.2018
AK Parti, Samsun'da sandıklara itiraz etti
AK Parti Samsun Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ersan Aksu, Samsun'un 17 ilçesinde yanlış sayım yapıldığı düşünülen bin 500 civarında sandığa itiraz ettiklerini belirterek, 'Arzu ettiğimiz milletin iradesinin sandıktan tam olarak ortaya çıkması' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 27.06.2018
Karaduman: 'Bir kez daha tarih yazıldı'
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Bu davanın başını öne eğmeyen, 24 Haziran'da da 'devam' diyerek bir kez daha tarih yazan değerli milletimize teşekkür ediyorum' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 25.06.2018
AK Parti'nin kalbi Samsun'da SKM'de attı
AK Parti'nin kalbi Samsun'da SKM'de attı
Samsun'da AK Parti heyeti, seçim sonuçlarını Seçim Koordinasyon Merkezi'nden takip etti
AK PARTİ SAMSUN 25.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş'tan 'sandık' çağrısı
AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Fuat Köktaş, hemşehrilerinden güçlü hükümet, güçlü Meclis, güçlü Türkiye için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye destek isteyerek, 'Sandığa gitmeyenleri sandığa götürün' çağrısında bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 23.06.2018
Köktaş'tan gençlere tavsiye
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, gençlerle bir araya geldi ve onlara, 'Siyasete yakın ilgi duyun ve apolitik yetişmeyin' tavsiyesinde bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 23.06.2018
Yılmaz: 'Sandıkta hiçbir tereddüt yaşamayın'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, seçimlerde tereddüdü olanlara seslenerek, 'Oy pusulasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Mecliste AK Parti'ye tereddütsüz mührü basın. Bu zamana kadar sizleri hiç mahcup etmedik' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 23.06.2018
AK Parti'den İYİ Parti'ye taziye ziyareti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kırıkkale'de geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İbrahim Özyer'in tedavi gördüğü Başkent Üniversitesi Hastanesinde yaşamını yitirmesi nedeniyle İYİ Parti'ye taziye ziyaretinde bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 22.06.2018
AK Parti 'sandığa' sahip çıkıyor
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerde 'mahalle ve sandık' odaklı bir çalışma yürütecek. Bu kapsamda, 'Mahalle Bazlı Seçim Stratejisi' programı düzenlendi.
AK PARTİ SAMSUN 22.06.2018
Köktaş: 'Türkiye'nin zaman kaybına tahammülü yok'
AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Fuat Köktaş, Türkiye'nin bu saatten sonra zaman kaybına tahammülünün olmadığını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 22.06.2018
Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenazesi için Samsun'a geliyor
Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenazesi için Samsun'a geliyor
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenaze töreni için Samsun'a geliyor.
AK PARTİ SAMSUN 22.06.2018
Bilgin: 'Ülke yönetmek tecrübe ister'
İlçeleri tek tek dolaşarak vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye destek isteyen AK Parti Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 'Değişecek olan sistemle ülkemizin önünü açmış olacağız. Ülke yönetmek liyakat, güven ve her şeyden önce tecrübe ister' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 21.06.2018
Göktepe: 'AK Parti milleti siyasetin odak noktasına koydu'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, 24 Haziran seçimleri kapsamında çalışmalarını İlkadım ilçesinde sürdürdü.
AK PARTİ SAMSUN 21.06.2018
Karaaslan: 'Teröristlerin inlerini başlarına geçiriyoruz'
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ' Kandil'de de biz, terörle, terörün uzantılarıyla her platformda mücadelemizi en yoğun şekilde sürdüreceğiz. Dağlarda inlerini başlarına geçiriyoruz.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 21.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Yıkım ekibi'ne geçit yok'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Bizler yeni projelerimizi, vizyonlarımızı anlatıyoruz. Diğerleri ise yıkmayı, satmayı anlatıyor. Milletimiz bu yıkım ekibine geçit verir mi?' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 21.06.2018
Karaaslan: 'İmar barışı Türkiye için önemli bir hamledir'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'İmar Barışı Türkiye için önemli bir hamledir. Çünkü İmar Barışı ile bizim hedefimiz Türkiye'de kangren olmuş bir soruna çare üretmektir.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 20.06.2018
Samsunlulara teşekkür
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine yoğun ilgi gösteren Samsunlulara teşekkür ederek, 'Cumhurbaşkanımız Samsun'a her zaman çok değer veriyor' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 20.06.2018
Bilgin: 'Samsun ve Türkiye şahlanacak'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 'Bugüne kadar çok güzel çalışmalar oldu ama 24 Haziran seçimlerinden sonra Samsunumuz da, Türkiyemiz de şahlanacak' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 19.06.2018
Köktaş: 'Asarcık-Canik karayolu mutlaka yapılacak'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun mitinginde Asarcıklılara verdiği müjdeyi hatırlatarak, Asarcık-Canik karayolunun mutlaka yapılacağını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 19.06.2018
Yılmaz: 'Dönem rehavete kapılma dönemi değil'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Dönem rehavete kapılma değil ülkemize, geleceğimize, irademize sahip çıkma dönemi' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 19.06.2018
AK Parti Atakum'da esnafla buluştu
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Atakum'da yeni açılan Velhasıl Kafe-Restorant'ta düzenlenen kahvaltı programında esnafla bir araya geldi.
AK PARTİ SAMSUN 19.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Başka Türkiye yok
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Milletimiz bize hangi yolu tayin ettiyse bugüne kadar biz o yolda yürüdük. Başka Türkiye yok, hepimiz aynı geminin yolcularıyız' dedi
AK PARTİ SAMSUN 19.06.2018
Yusuf Ziya Yılmaz: 'Türkiye dünyanın yıldızı olacak'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Aracıların ortadan kalktığı üniter bir yapı, 24 Haziran seçimlerinden sonra inşallah oluşacak. Bu da Türkiye'yi sadece bulunduğu bölgenin değil, dünyanın yıldızı haline getirecek' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 18.06.2018
Köktaş, şoför oldu
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1. hat dolmuş güzergahı üzerinde şoförlük yaparak, hem 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı hem de seçimin nabzını tuttu
AK PARTİ SAMSUN 17.06.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan davet
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 Haziran Pazartesi günü saat 14.00'te Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştireceği miting için çağrıda bulundu. Karaduman, 'Tüm Samsunlu hemşehrilerimizi bu büyük coşkuya ortak olmaya davet ediyorum' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 17.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: Keşke hiç yaşanmamış olsaydı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Sakarya'da patileri kesilen yavru köpeğin ölümüne ilişkin,'Keşke hiç yaşanmasaydı, böyle bir acıyı keşke hiç görmemiş olsaydık.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 16.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: AK kadroların yanında millet var
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'AK kadroların yanında aziz milletin dua ve desteği olduğu sürece ülkemizi gelecek hedeflerine doğru taşımaya, var gücümüzle ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 16.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz: İstikrar sürecek
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, çalışmalarının karşılığını 24 Haziran akşamı alacaklarına inandığını belirterek, 'Ülkeyi ilmek ilmek işleyen, tuğla tuğla yeniden inşa eden bir AK Parti vardı. Halkımızın da teveccühü ile inşallah bu sürecek' dedi
AK PARTİ SAMSUN 16.06.2018
Bakan Demircan: 'Buruk bir bayram yaşıyoruz'
AK Parti Samsun İl Teşkilatı'nda düzenlenen bayramlaşma programına katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Şanlıurfa'da ve İslam coğrafyasındaki karışıklıklar sebebiyle buruk bir bayram yaşadıklarını belirtti.
AK PARTİ SAMSUN 15.06.2018
Köktaş: 'Hain bir saldırı'
Şanlıurfa'da AK Parti milletvekili ve yakınlarına yapılan saldırıyla ilgili konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Demokratik bir şekilde seçim çalışmalarını yürüten Şanlıurfa Milletvekilimiz İbrahim Halil Yıldız ve beraberindeki ekibe yapılan hain bir saldırıdır' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 15.06.2018
Yılmaz: '25 Haziran'dan sonra daha güzel bir Türkiye'ye uyanacağız'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Ramazan ayının son gününde Ladik ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından İlkadım ilçesine gelerek İstiklal Caddesi üzerinde bulunan esnafların ve vatandaşların bayramını tebrik etti.
AK PARTİ SAMSUN 14.06.2018
'Vakit Boyama Vakti'
24 Haziran'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri'ne yönelik çalışmalarına seçim bölgesi Samsun'da devam eden AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, yoğun çalışma temposu arasında çocukları ihmal etmedi.
AK PARTİ SAMSUN 14.06.2018
Milletvekili Kırcalı'ya hemşehrilerinden yoğun ilgi
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi çalışmalarına Bafra'da devam etti.
AK PARTİ SAMSUN 14.06.2018
Yılmaz: 'Türkiye'nin ayağındaki prangalar kalkacak'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran'dan sonra atılım döneminin başlayacağını söyleyerek, 'Türkiye ikide bir tökezleyen ayağı prangalı Türkiye olmayacak' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 14.06.2018
Bakan Demircan açıkladı, AK Parti'lilere saldırı!
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Şanlıurfa'da seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti'lilere bir grubun saldırdığı bilgisinin kendisine ulaştığını belirterek, 'Yaralılar var. İlk müdahale yapıldı, gerekli müdahaleler yapılıyor. Bölgede uçak ambulansa ihtiyaç vardı, gönderdik.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 14.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş:'Milletin hizmetindeyiz'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, 'İnşallah 24 Haziran'da milletimizden yetkiyi bir kere daha alacak ve daha büyük, daha iddialı hedeflerle milletimizin hizmetinde olacağız' dedi
AK PARTİ SAMSUN 14.06.2018
Fuat Köktaş: 'Yüzde 66 civarında destek bekliyorum'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Samsun'dan Cumhurbaşkanımıza yüzde 66 civarında destek bekliyorum. Milletvekilliği seçimlerinde de tahminim buna benzer bir oran' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 14.06.2018
Bilgin: 'Bir oyun bile önemi var'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 24 Haziran seçimlerinde kullanılacak 1 oyun bile önemi olduğunu söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 13.06.2018
Kırcalı'dan engellilere müjde
AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Canik ve Bafra ilçelerinde çeşitli programlara katıldı, esnafları ziyaret etti.
AK PARTİ SAMSUN 13.06.2018
Yılmaz: 'Emekçinin umudu AK Parti'dir'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Emekçinin, alın terinin değerini bilen parti AK Parti'dir' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 13.06.2018
Köktaş: 'Milletimiz eski Türkiye'yi çok iyi biliyor'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Aziz milletimiz AK Parti iktidarından önceki yolsuzlukların, yoksullukların, yasakların olduğu Türkiye'yi çok iyi biliyor. Meydanlarda ülkemizin o günlere dönmesini isteyenlere cevap 24 Haziran'da milletimiz sandıkta verecektir' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 13.06.2018
Karaaslan: 'Türkiye artık çok başka bir kulvarda'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin artık çok başka bir kulvarda olduğunu belirterek, 'Türkiye bugün sınırları ötesinde, süper güçlerin olduğu bölgelerde onları yarmak sureti ile 4 bin küsür teröristi etkisiz hale getirebilen bir ülke.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 12.06.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Türkiye'de yeni dönem başlayacak'
Bakan Ahmet Demircan: 'Türkiye'de yeni dönem başlayacak'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 24 Haziran'dan sonra Türkiye'de yeni dönem başlayacağını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 10.06.2018
Yılmaz: 'Su gibi ihtiyaç var'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'AK Parti iktidarının güçlü bir şekilde tekrar iktidara gelmesi ve ülkemizi geleceğe taşımasına gerçekten su gibi ihtiyacımız var' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 10.06.2018
Kırcalı: 'Milletimiz biliyor, AK Parti güven ve istikrardır'
SAMSUN (İHA) ? AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Av. Orhan Kırcalı, 'Milletimiz biliyor ki, ülkemizde güven ve istikrarın garantisi haline gelmiş bulunan AK Parti, verdiği sözleri tutar ve ortaya koyduğu hedeflere ulaşır, tutamayacağı sözleri vermez' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 10.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Eserler, başarı belgemiz'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Ülkemize 16 yıldır kazandırdığımız eserler, milletimiz nezdindeki başarı belgemizdir' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 10.06.2018
Hedefler daha da büyüyecek
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, 24 Haziran'da milletten yetkiyi bir kere daha alacaklarını, daha büyük ve daha iddialı hedeflerle milletin hizmetinde olacaklarını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 10.06.2018
Çiğdem Karaaslan: 'Gençler sandıkları patlatacak'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsunlu gençlerle bir araya geldiği programda 'Milletimizin en büyük gücü dediğimiz gençlerimiz sandıklara sahip çıkacak ve sandıkları patlatacak' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 10.06.2018
Çiğdem Karaaslan: 'Samsun siyasetinde nezaket var'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'da siyasetin diğer şehirlere oranla daha nezaketli yürüdüğünü belirterek, 'Bu, Samsun insanının nezaketini gösteriyor. Bu belki milletvekillerine de yansımış olabilir. Sonucunda bu milletin vekiliyiz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 10.06.2018
Yılmaz, Bafra'da seçim çalışmalarına devam etti
Yılmaz, Bafra'da seçim çalışmalarına devam etti
AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra ilçesinde seçim çalışmalarında bulundu.
AK PARTİ SAMSUN 9.06.2018
Caner Göktepe: 'Yapanla 'yıkacağız' diyeni birbirinden ayırın
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, seçim çalışmaları için gittiği Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde vatandaşlara seslenerek, '4 Haziran'da sandığa gittiğinizde yapan zihniyetle, iktidara geldiğimizde 'yıkacağız' diyen zihniyeti birbirinden ayırın' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 9.06.2018
Karaaslan: 'Dünyada çevreye en az zarar veren ülkelerden biriyiz'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Bugün şunu övünerek söyleyebiliriz ki dünyada çevreye en az zarar veren ülkelerden biriyiz. Bu konuda günahı çok büyük olan ülkeler var.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 9.06.2018
Kurt, Haber Medya'da
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Haber Medya Grubu'na ziyarette bulundu. Haber Medya yöneticileriyle bir araya gelen Kurt, seçim çalışmalarını değerlendirdi.
AK PARTİ SAMSUN 9.06.2018
Bilgin'den destek turu
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 19 Mayıs'ta vatandaşlarla buluştu. Bilgin, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek istedi
AK PARTİ SAMSUN 8.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş ameliyat oldu
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, safra kesesi ameliyatı geçirdi. Operasyondan kısa bir süre sonra hastaneden taburcu olan Köktaş'ın birkaç gün içerisinde seçim çalışmalarına geri döneceği belirtildi
AK PARTİ SAMSUN 8.06.2018
AK Parti Samsun İl Başkan Hakan Karaduman: 'Yetki istiyoruz'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, '16 yıllık karnemizi gösteriyor, gelecek 5 yıl için yetki istiyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 7.06.2018
Karaaslan: 'Milletin taktığı apoletleri ancak millet çıkarır'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel'e yönelik sözlerine ilişkin, 'Milletin taktığı apoletleri ancak millet çıkarır. Biz 15 Temmuz'da hainlerin apoletlerinin nasıl millet tarafından alındığına şahitlik ettik.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 7.06.2018
Karaaslan: 'Hainlere rağmen Türkiye'yi üç buçuk kat büyüttük'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, '16 yıldır her şeye rağmen bütün hainlere rağmen Türkiye'yi üç buçuk kat büyüttük.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 7.06.2018
Keleş, Haber Medya'da
Keleş, Haber Medya'da
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, Haber Medya'yı ziyaret ederek, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.
AK PARTİ SAMSUN 7.06.2018
Bilgin: 'Hizmetler daha da katlanacak'
Ayvacık'ta vatandaşlarla buluşan ve 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek isteyen AK Parti Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, yeni sistemle birlikte Samsun ve Türkiye'de hizmetlerin daha da katlanacağını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 6.06.2018
Milletvekili Köktaş: 'Durmak yok, yola devam'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Samsun 24 Haziran'da yine durmak yok, yola devam diyerek, abudik gubidik işler yapanlara prim vermeyecektir. Yine istikrarına ve istikbaline sahip çıkacaktır' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 6.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Referans 16 yıl
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'AK Parti'nin referansı geçtiğimiz 16 yılda yaptıklarıdır. Hiç bir zaman yaptıklarımızla yetinmedik, 'üstüne ne koyabiliriz' hesabı içinde olduk' dedi
AK PARTİ SAMSUN 6.06.2018
Hizmet etmek istiyorum
Hizmet etmek istiyorum
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, doğup büyüdüğü şehre hizmet etmek istediğini söyledi
AK PARTİ SAMSUN 6.06.2018
Vakti geldi
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, 'Cumhurbaşkanımız önderliğinde Türkiye'yi ileriye taşıyacağız. Artık Türkiye'nin hak ettiği seviyede olmasının vakti geldi' dedi
AK PARTİ SAMSUN 6.06.2018
Keleş: 'Cumhurbaşkanımız önderliğinde Türkiye'yi ileriye taşıyacağız'
Keleş: 'Cumhurbaşkanımız önderliğinde Türkiye'yi ileriye taşıyacağız'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, 24 Haziran seçim çalışmalarını Vezirköprü ilçesinde sürdürdü.
AK PARTİ SAMSUN 5.06.2018
Bilgin: 'Milletimiz cevabını verecek'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 'Ülkemize yapılan hain saldırılara ve şer odakların oyunlarına her zaman dur diyen bu aziz milletimiz 24 Haziran'da da gereken cevabı verecektir' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 5.06.2018
'Milletimizin bu kutlu yürüyüşüne engel olunmasına asla izin vermeyeceğiz'
AK Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı, 'Hiçbir güç odağının aziz milletimizin kutlu yürüyüşüne engel olmasına şimdiye kadar izin vermedik, bundan sonra da asla izin vermeyeceğiz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 5.06.2018
Bilgin, Haber Medya'da
Bilgin, Haber Medya'da
AK Parti Samsun Milletvekili Elif Coşkun Bilgin, Haber Medya'yı ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.
AK PARTİ SAMSUN 5.06.2018
Yaparsa yine AK Parti yapar
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Bugüne kadar ne yaptıysak, yatırım, proje, istihdam yine yaparsa AK Parti yapar diyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 5.06.2018
Daha güçlü olma zamanı
İlkadım'da vatandaşlarla buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 'Şimdi daha da güçlü olmanın zamanı. 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde bunun ilk temeli atılacak' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 5.06.2018
AK Partili Babuşcu Samsunlularla iftar sofrasında buluştu
AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, Gaziosmanpaşa Samsunlular Derneği'nin düzenlendiği iftar programına katıldı. Programda konuşan Babuşcu, 'Ülkemiz sıkıntılı günleri geride bıraktı ama buna rağmen bu ülkenin önünü kesmek isteyenler yine engeller çıkartmaya çalışıyorlar. Bu engelleri sizlerin desteğiyle aşmak istiyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 4.06.2018
Herkes için proje
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 'Gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz için istihdam, bilişim gibi alanlarda şehrimizi daha da ileriye taşıyacak projelerim var. Tecrübelerimi Samsun ve ülkemiz için harcamak arzusundayım' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 4.06.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'Kalkınma sekteye uğrar'
AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş'ın baba ocağında düzenlenen iftar programına katılan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Eğer Meclis'te hedeflenene ulaşamazsak, kalkınmayı kendi ellerimizle sekteye uğratmış oluruz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 3.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Vakit Samsun vakti'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Bugüne kadar hangi hizmetleri yaptıysak milletimizle el ele, omuz omuza birlikte yaptık. Ülkemizin güzel yarınları, aydınlık geleceği içinde yine milletimizle birlikte yapmaya devam edeceğiz. Vakit Türkiye vakti, vakit Samsun vaktidir' dedi
AK PARTİ SAMSUN 3.06.2018
Sandıklar patlayacak
Sandıklar patlayacak
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, '24 Haziran'da sandıklar patlayacak' dedi
AK PARTİ SAMSUN 2.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe: Rekor oy mücadelesi
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, 'Seçimlerde Samsun'da rekor oy almak için canla başla mücadele ediyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 1.06.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Tarihi karar
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, '24 Haziran Türkiye için tarihi bir karar günü. Güçlü iktidar, güçlü Meclis, sürekli istikrar için durmak yok yola devam' dedi
AK PARTİ SAMSUN 1.06.2018
Desteğimiz tam olacak
Desteğimiz tam olacak
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a desteğimiz tam olacak' dedi
AK PARTİ SAMSUN 31.05.2018
Güçlü Meclis şart
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, 'Cumhurbaşkanımızın elini güçlendirmek için güçlü bir Meclis'e de ihtiyacımız var. Güçlü bir Türkiye için bu şart' dedi
AK PARTİ SAMSUN 31.05.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: Belirsizlikler aşılmalı
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, '24 Haziran seçimleri, Türkiye için yeniden bir dirilişe ve şahlanışa vesile olacak. Belirsizlikler aşılıp, yeni yönetim sistemine geçiş yapılmalı' dedi
AK PARTİ SAMSUN 31.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin: '24 Haziran önemli viraj'
İlçe gezilerini sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, Terme'de ilçe halkıyla ve iş adamlarıyla buluştu.
AK PARTİ SAMSUN 30.05.2018
Milletvekili Köktaş: 'Yerli ve milli atılımlar yaptık'
Seçim çalışmaları kapsamında baba ocağı Çarşamba'da hemşehrileri ile buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, hükümet olarak sağlıkta, enerjide, savunma sanayinde yerli ve milli atılımlar yaptıklarını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 30.05.2018
AK Parti Samsun milletvekili adayından vatandaşa sakal tıraşı
24 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, esnaf ziyareti sırasında uğradığı bir berberde vatandaşa sakal tıraşı yaptı.
AK PARTİ SAMSUN 30.05.2018
Meral Akşener'den kaza geçiren Samsun heyetine ziyaret
Meral Akşener'den kaza geçiren Samsun heyetine ziyaret
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, kaza geçiren İYİ Parti Samsun heyetini ziyaret etti.
AK PARTİ SAMSUN 30.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bilgin: 'Samsun ile ilgili projelerim var'
AK Parti'nin Samsun'da iki kadın milletvekili adayından biri olan Elif Coşkun Bilgin, yaşadığı şehir ile ilgili hayalleri ve projeleri olduğunu söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 30.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Artık son tümsekteyiz
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, '24 Haziran, ülkemiz için çok önemli bir gün. Hedeflerimize daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaşması adına artık son tümsekteyiz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 30.05.2018
Cumhurbaşkanı'ndan Samsun'a 'özel mesai'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Cumhurbaşkanı'mızı tekrar şehrimizde misafir edeceğiz. Bir aksilik çıkmazsa Cumhurbaşkanı'mızla çok büyük bir coşkuyla buluşacağız. Samsun için çok yeni müjdeler verildi ama bunların ötesi de var' dedi
AK PARTİ SAMSUN 29.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Türkiye şahlanacak
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Milletimizin büyük desteğiyle son 16 yıldır Türkiye'nin gücüne güç katmaya devam ediyoruz. İnşallah Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle de Türkiye şahlanacak' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 28.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz: 'Fırsat vermek yok'
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Kazanımlarımıza sahip çıkacağız. Ülkemizin tökezlemesini isteyenlere fırsat vermeyeceğiz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 27.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: '16 yıl dolu dolu geçti'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Milletimize, ülkemize hizmet etmek için gece gündüz çalıştık. 16 yılı dolu dolu geçirdik, dünyada az görülen bir başarı hikayesini yazdık' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 27.05.2018
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: 'Milletle tarih yazıyoruz'
AK Parti Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında konuşan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 'Bazı nesiller başkalarının yazdığı tarihi okur, ancak bazen öyle dönemler olur ki tarih yazılır. AK Parti'yle bu millet tarih yazıyor' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 27.05.2018
AK Parti Samsun milletvekili adayları tanıtıldı
AK Parti Samsun milletvekili adayları tanıtıldı
AK Parti Samsun Milletvekili Adayları, Ankara'da düzenlenen toplantıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından tanıtıldı
AK PARTİ SAMSUN 24.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç: Samsun'dan kopamam
İstanbul 3. bölge 3. sıradan milletvekili adayı gösterilen Eski Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 'Samsun'un evladı olmanın ve uzun yıllar hizmet etmiş olmanın gururu içindeyim. Samsun'un her zaman yeri ayrı, buradan kopmam mümkün değil' dedi
AK PARTİ SAMSUN 24.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yılmaz: Millet gereken cevabı verecek
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'AK Parti'nin başarılı olmasını istemeyen şer odaklarına 24 Haziran'da milletimiz gereken cevabı verecek. 25 Haziran sabahına zaferle çıkacağız' dedi
AK PARTİ SAMSUN 24.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Rekor oyla tarihe geçilecek
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Rekor oyla tarihe geçilecek
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'İnşallah 24 Haziran'da rekor bir oyla siyaset tarihimize geçeceğiz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 24.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yılmaz: Bu değer karşılıksız kalmayacak
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Cumhurbaşkanımızın Samsun'a verdiği değeri karşılıksız bırakmayacağız. Gece gündüz çalışacağız' dedi
AK PARTİ SAMSUN 23.05.2018
AK Parti Samsun'dan 'Durmak yok' mesajı
AK Parti Samsun'dan 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olan isimler adaylıklarını kişisel sosyal medya hesapları üzerinden paylaşarak kutladı. Adaylar, ''Durmak yok, yola devam'' mesajı verdi
AK PARTİ SAMSUN 23.05.2018
Bakan Ahmet Demircan: 'Parlamenter sistemde darbeler ve krizler eksik olmadı'
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, ''Maalesef parlamenter sistem yönetimince Türkiye'de darbeler eksik olmadı, krizler eksik olmadı. Türkiye'de cumhurbaşkanlığı seçimleri her zaman sıkıntılı geçti'' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 22.05.2018
Samsun milletvekili aday listelerinde sürpriz
Günlerdir heyecanla beklenen Samsun'da 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylığı için yarışacak isimler belli oldu. Listelerde sürpriz isimler görülürken, değişimler de yaşandı
AK PARTİ SAMSUN 22.05.2018
Akif Çağatay Kılıç İstanbul'dan aday!
Akif Çağatay Kılıç İstanbul'dan aday!
Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 27. dönemde milletvekili seçimlerinde İstanbul'dan aday gösterildi.
AK PARTİ SAMSUN 21.05.2018
AK Parti Samsun milletvekili adayları belli oldu
AK Parti Samsun milletvekili adayları belli oldu
24 Haziran seçimleri öncesi AK Parti Samsun'un 27. dönem Samsun milletvekilli adayları belli oldu.
AK PARTİ SAMSUN 21.05.2018
Samsun'da yüzde 70 hedefi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 24 Haziran seçimlerinde Samsun'da önceki seçimlere göre oy oranlarını artırmak istediklerini belirterek, 'Samsun'da kazanımlarımızı artırarak devam ettirme hedefimiz var. Seçimde en az yüzde 70 oy oranı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 21.05.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: 'Daha güçlü bir Türkiye için çalışıyoruz'
Cumhurbaşkanlığı sistemi ile Türkiye'nin daha dinamik bir yapıya kavuşacağını belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, daha güçlü bir Türkiye için çalıştıklarını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 20.05.2018
AK Parti Samsun İl Başkan Hakan Karaduman: 'Daha güçlü bir Türkiye için'
AK Parti Samsun İl Başkan Hakan Karaduman: 'Daha güçlü bir Türkiye için'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 'Tüm gayretimiz daha güçlü bir Türkiye'nin inşası için' dedi
AK PARTİ SAMSUN 20.05.2018
Yusuf Ziya Yılmaz: 'Kudüs'te barış istiyoruz'
Yusuf Ziya Yılmaz: 'Kudüs'te barış istiyoruz'
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, origami sanatıyla turna yaptı, barış mesajı verdi.
AK PARTİ SAMSUN 20.05.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: 'Aksiliğe meydan vermek yok'
AK Parti ailesinin iftar yemeğinde konuşan Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Hiçbir aksiliğe meydan vermeden 24 Haziran seçimlerini almak ve ülkemizi hedeflediğimiz seviyelere çıkarmak zorundayız' dedi
AK PARTİ SAMSUN 18.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Kaldırım: Bu katliam kabul edilemez
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Süleyman Kaldırım, 'İsrail, Gazze'de katliam yapıyor, bu durum asla ve asla kabul edilemez' dedi
AK PARTİ SAMSUN 18.05.2018
İsrail terör devleti
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, İsrail'in bir terör devleti olduğunu vurgulayarak, 'Katil İsrail demek için çok fazla gerekçemiz var. Türkler, insan canını politik malzeme olarak kullanmaz. Katile katil der' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 16.05.2018
Arap ülkeleri, zalimliğe duyarsız
İsrail'i kınayan AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 'Arap ülkelerinin devlet başkanları, kendi koltuklarının dertlerine düşmüş, bu zalimliğe duyarsız' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 16.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Tarih sizi asla affetmeyecek'
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Tarih ve insanlık vicdanı, ABD'nin hukuksuz kararını ve Filistin halkına yönelik devlet terörü estiren İsrail'i asla affetmeyecek' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 16.05.2018
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: 'AK Parti'den 15 bin kişilik ordu'
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 24 Haziran seçimlerini Samsun'da 15 bin kişilik orduyla yürüteceklerini ifade ederek, 'Bizim için sefer zorunluluğu var, elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 16.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yılmaz: Gece gündüz çalıştım
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun için 19 yıl gecesini gündüzüne katarak, halka hizmet etmeyi amaçladığını söyledi.
AK PARTİ SAMSUN 15.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan: Çiftçi, Turan'dan umutlu
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, sahada bir araya geldiği her kesimden vatandaştan olumlu tepkiler aldıklarını belirterek, 'Çiftçiler umutlu ve bizden çok beklentileri var' dedi
AK PARTİ SAMSUN 15.05.2018
Kongreye renk kattılar
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'ne Samsun'dan büyük katılım sağlandı. Samsunlu gençler, kongreye renk kattı.
AK PARTİ SAMSUN 13.05.2018
Yusuf Ziya Yılmaz: 'Samsun evladım gibi'
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Bu şehir evladım gibi oldu. Bir babanın çocuklarının ihtiyaçlarının ne olduğunu bildiği gibi ben de bu şehrin ve milletimizin ihtiyaçlarının ne olduğunu biliyorum' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 13.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Göksel: Seçimin adı: Güçlü devlet
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, 'Güçlü lider, güçlü meclis, güçlü devlet' sloganıyla seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, 'Partimiz için sahada çalışarak güçlü bir parlamento inşa edeceğiz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 12.05.2018
Kadınlardan, engellilere destek
Kadınlardan, engellilere destek
AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Teşkilatı, TSD Samsun Şubesi tarafından düzenlenen kermese destek verdi.
AK PARTİ SAMSUN 12.05.2018
AK Parti Kadın Kollarından engellilere destek
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şubesi tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen kermese AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Teşkilatı destek verdi.
AK PARTİ SAMSUN 11.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Göksel: Muhalefet bile 'devama' inanıyor
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, 'Muhalefet bile 'tamama' değil 'devama' inanıyor. Güçlü Türkiye için devam' dedi
AK PARTİ SAMSUN 11.05.2018
Yusuf Ziya Yılmaz: 'Her zaman esnafın yanındayız'
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta biz hep esnafımızla beraberiz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 11.05.2018
Karaduman'dan 'sahte hesap' tepkisi
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, ünlü sosyal medya sitesinin manipüle edildiğini iddia ederek, 'Yıkım ittifakının partileri, terör örgütleri, PKK'lısı FETÖ'cüsü hepsi bir araya gelmişse bize saldırıyorsa bizim yolumuz doğrudur. Bırakın onlara terör örgütü üyeleri, batı medyası, küresel güçler destek olsun bize Allahımız yeter' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 10.05.2018
Karaduman: 'AK Parti olarak hep hizmet eksenli çalışıyoruz'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile birlikte Samsun'da hizmet planlama çalışmalarını başlattı.
AK PARTİ SAMSUN 8.05.2018
Murat Bircan: 'STK'lar kılavuzumuz olacak'
Samsun'da sivil toplum örgütlerine yönelik çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Murat Bircan, 'Sivil toplum örgütleri her daim yol haritamızın kılavuzu olacak' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 8.05.2018
AK Parti Samsun aday adayları mülakatta
AK Parti'de, Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın da yer aldığı 14 komisyon, milletvekili aday adaylarına mülakat yapıyor.
AK PARTİ SAMSUN 8.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz: Hizmet için varız
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Biz Samsun'a hizmet için var olduk. Bu kentin gelişimi için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 8.05.2018
AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay: Soluksuz çalışacağız
AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, 'Gece gündüz demeden, koşar adım seçim gecesine kadar, soluksuz bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 8.05.2018
Samsun'da gençlik şöleni
Samsun'da gençlik şöleni
AK Parti Vezirköprü Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından gençlik şöleni düzenlendi.
AK PARTİ SAMSUN 6.05.2018
Kaldırım'dan destek teşekkürü
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Süleyman Kaldırım, temayül yoklamasına katılan tüm partililere ve kendisine verilen desteğe teşekkür etti.
AK PARTİ SAMSUN 6.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt: 'İhracat yüz güldürdü'
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, ilk 4 ay itibarıyla Samsun'daki ihracatın 202 milyon doları bulduğunu belirterek, ' İhracatta hedefe ulaşacağız. Bu rakamlara göre yılsonu 600 milyon dolarlık hedefi tuttururuz' dedi
AK PARTİ SAMSUN 6.05.2018
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Hakan Durmuşoğlu: 'Gönlümüzü ortaya koyduk'
Samsun'un 17 ilçesindeki destek turunu tamamlayan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Hakan Durmuşoğlu, 'Gönlümüzü, sevdamızı ortaya koyarak bu yola çıktık. Bu süreçte aday olalım, olmayalım hiç fark etmez. Bizler partimizin birer neferi olarak hizmete devam edeceğiz' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 6.05.2018
Çiğdem Karaaslan: 'Kadınlar isterse her şeyi yapar'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Kadınlar isterse her şeyi yapar. Bir de kadına fırsat verilir ve desteklenirse kadının yapamayacağı hiçbir alan yok diye düşünüyorum.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 5.05.2018
Çiğdem Karaaslan: 'CHP'nin sonunda aday bulması çok sevindirici'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, CHP'nin Muharrem İnce'yi cumhurbaşkanı adayı göstermesine ilişkin, 'Hayırlı olsun, sonunda bir aday bulmaları çok sevindirici. Hakikaten ülke olarak merakla bekliyorduk, bu işin sonu ne olacak diye. Biraz 'arkası yarın' hikayesine dönüşmüştü.' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 5.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yılmaz: Gözüm hiç arkada değil
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Gözüm hiç arkada değil. Büyükşehir Belediyemizin yeni başkanı sevdiğimiz bir kardeşimiz. Onun başarılarından mutluluk duyacağız' dedi
AK PARTİ SAMSUN 5.05.2018
Yola çıkış nedenim belli
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muradiye Ergin, 'Davamın ne olduğunu çok iyi bilen biriyim. Yola çıkış nedenim de bu' dedi
AK PARTİ SAMSUN 5.05.2018
Güçlü Türkiye için güçlü lider şart
Teşkilat ziyaretlerinde açıklamada bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Murat Bircan, 'Güçlü bir Türkiye için güçlü bir lidere ihtiyacımız var. Bu güçlü liderde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır' dedi.
AK PARTİ SAMSUN 4.05.2018
AK Parti Samsun'da adaylık temayülü
AK Parti Samsun'da adaylık temayülü
AK Parti Samsun'da milletvekili aday adayları temayülü yarın yapılacak.
AK PARTİ SAMSUN 4.05.2018
AK Parti Samsun aday adaylarını tanıttı
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, milletvekilli aday adayı olan 103 kişiyi düzenlediği toplantıda basına ve partililere tanıttı.
AK PARTİ SAMSUN 4.05.2018
AK Parti Samsun aday adaylarını tanıttı
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, milletvekilli aday adayı olan 103 kişiyi düzenlediği toplantıda basına ve partililere tanıttı.
AK PARTİ SAMSUN 4.05.2018
İnancımdan taviz vermem
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muradiye Ergin, 'Rabbim bu görevi nasip ederse kişiliğimden, duruşumdan ve inancımdan taviz vermeden, sizlerle birlikte olmak istiyorum' dedi
AK PARTİ SAMSUN 4.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Göksel: Yolumuz Erdoğan'ın yolu
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, ''Aday olalım ya da olmayalım bizim istikametimiz belli. Yolumuz Recep Tayyip Erdoğan'ın yolu' dedi
AK PARTİ SAMSUN 4.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Turan: AK Parti, Türkiye'nin vicdanı
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, 'AK Parti, bir destan yazarak, Türkiye'nin ruhu, aklı ve vicdanı oldu' dedi, 'AK Parti, bir destan yazarak, Türkiye'nin ruhu, aklı ve vicdanı oldu' dedi
AK PARTİ SAMSUN 4.05.2018
AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan, Güney Kore'de
Güney Kore ziyaretlerinin çok iyi geçtiğini vurgulayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Seul ziyaretimizde ilişkilerimizi daha ileriye taşıma noktasında somut adımlar atıldı' dedi
AK PARTİ SAMSUN 4.05.2018