KAPAT

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'İşimizin başındayız'

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 'Şehrin artık ortak akılla hareket etmesi lazım. Sıkıntılı bir süreç. Ben ve hocamız bu süreçte görevdeyiz. İşimizin başındayız. Biz de bırakırsak, daha kötü olur' dedi

ORTAK AKIL ŞART

Samsunspor Sportif DirektörüCoşkun Zeren, başkan ve yönetimin istifa etmesiyle işlerin daha da karanlık bir hal aldığını söyledi. Zeren, "Bundan sonra ne olacak bende bilmiyorum. Ayın ikisinde toplanacağız. Bir çözüm bulmalıyız. Takımı dağıtmak sonumuz olur. Futbolculara sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz. Şehir ortak akılla hareket edip gerekeni yapmalı, yoksa işler daha da kötü olur" diye konuştu.

İŞLERİMİZ BEKLİYOR

Zeren, "Oyunculara ödemeler, kamp, hazırlık maçları derken birçok işimiz var. Bu işler halen bekliyor. Liglerin bir hafta ileriye atılması işimize yaradı. Ben ve hocamız bu süreçte bırakıp gidemeyiz. İşimizin başındayız. Oyuncularımızla da oturup konuşup durumu anlatacağız. Allah sonumuzu hayırlı etsin. Geçmişte büyük sıkıntılar yaşamış bu koca camia, bu sorunları da atlatacaktır. Ben buna inanıyorum" dedi.

Coşkun Zeren samsunspor samsunspor haberleri
Galatasaray taraftarı Alex Telles'i unutmadı
Galatasaray yoluna Avrupa Ligi'nde devam edecek
UEFA Şampiyonlar Ligi: Galatasaray: 1 - Porto: 2 (İlk yarı)
UEFA Şampiyonlar Ligi: Galatasaray: 0 - Porto: 1 (Maç devam ediyor)
Elazığspor'da yönetime talip çıkmadı,kayyuma kalabilir