KAPAT

Samsunspor'da çözüm aranıyor

Samsunspor'da Başkan Erkurt Tutu ve yönetim kurulu üyelerinin istifalarını sunduğu Divan Kurulu Başkanlığı, dün Samsun Valisi Osman Kaymak'la uzun süren bir toplantı yaptı. Toplantıda çözüm önerilerinin masaya yatırıldığı öğrenildi

ADETA KAOS ÇIKTI

Samsunspor'un Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu'ndan aday çıkmaması ve görevin yeniden Erkurt Tutu başkanlığındaki yönetime verilmesinin ardından 12 yönetim kurulu üyesi de istifa etmişti. Başkan Tutu ve yönetim kurulu üyeleri istifa dilekçelerini Samsunspor Divan Kurulu Başkanlığı'na sundu. Divan Kurulu da, dün Samsun Valisi Osman Kaymak'tan randevu talep etti ve akşamüzeri görüşme gerçekleştirildi.

TOPLANTILAR SÜRECEK

Toplantıda istifaların masaya yatırıldığı ve kısa vadede çözüm önerilerinin konuşulduğu öğrenildi. Konuyla ilgili resmi açıklama yapılmazken, Samsun Valisi Osman Kaymak'ın çözüm bulmak adına şehrin ileri gelenleriyle de toplantılar yapacağı ifade edildi. Sürecin bu noktaya gelmesi, Erkurt Tutu ve yönetimin istifa kararından dönmemesi, kısa vadede çözülmesi gereken sorunlar adeta camiada kaos yarattı.

samsunspor samsunspor haber samsunspor haberleri
Hakkari'de futbol sezonu açılış programı
Atiker Konyaspor'da Çaykur Rizespor maçı hazırlıkları sürüyor
Görsem, evine üçüncülükle döndü
Atiker Konyaspor'da Hurdato şoku
Kuşadalı sporcular Alanya'dan 7 madalya ile döndü