KAPAT

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: Ciddi projelerle geliyoruz

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, siyasette birlik sağlamak istediklerini belirterek, 'Çok ciddi projelerle geliyoruz. Türk milletinin sıkıntılarına çözüm bulacak bir parti programıyla ortaya çıkacağız' dedi

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, Yakakent Kurucu İlçe Başkanı olarak Kadir Güntay’ı atadı.

TAŞIN ALTINA ELİMİ KOYDUM

Başkan Ömer Süslü, Güntay’a yeni görevinde başarılar diledi. Güntay ise, “Ülkemizin geldiği konumdan dolayı çocuklarımın geleceğinden dahi şüphe eder duruma geldim. Artık bu kötü gidişata dur demenin zamanı geldi. Ülkemizin de İYİ Parti'yle yeniden huzuru, adaleti ve barışı bulacağına inandığım için taşın altına ben de elimi koydum” dedi.

TATLI DİL LAZIMDI

Başkan Ömer Süslü yaptığı açıklamada, “Türkiye’de siyasetin tıkandığını görmek için siyasetçi olmaya gerek yok. Sürekli kavga eden bir ülke pozisyonundayız. Sürekli hata yapan bir iktidar var. Sürekli kandırılan bir iktidarla karşı karşıyayız. Siyasetin önünün açılması için bir bayan elinin değmesi ve tatlı dil lazımdı. Biz bir birliktelik sağlamak istiyoruz. Çok ciddi projelerle geliyoruz. Türk milletinin sıkıntılarına çözüm bulacak bir parti programıyla ortaya çıkacağız” diye konuştu.

samsun samsun haber samsun haberleri
Bakan Gül ve Arslan AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti
MHP'li Avşar, Kızılcahaman toplantısını değerlendirdi
Didim'de AK Parti'ye yeni katılımlar
AK Parti Efeler'den bayraklı ziyaret
Başbakan Yardımcısı Işık: 'Abhaz toplumu, bizi biz yapan değerlere en fazla sahi
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: '100 bin imzayı toplarsın ve cumhurbaşkanı ad