KAPAT

Samsunspor'da seferberlik

Samsunspor Kulübü Başkanlık Divan Kurulu, kulübün krizden kurtulması adına Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve milletvekillerinin yoğun ve samimi bir mesai harcadığını açıkladı.

YOĞUN VE SAMİMİ GAYRET

Tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden birisini yaşayan Samsunspor'da Kulüp Başkanlık Divan Kurulu, yazılı bir açıklama ile değerlendirmelerde bulundu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Kulüp Başkanlık Divan Kurulumuz, Samsunsporumuzun yaşadığı krizden kurtulması amacı doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir. Bu mücadelede, en yakın destekçi ve yardımcılarımız, Sayın Valimiz Osman Kaymak, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz ve milletvekillerimizin de yoğun mesaileri ve samimi gayretleri olduğunun bilinmesini isteriz."

ÜZÜNTÜLER PAYLAŞILDI

"Kamuoyu iletişim araçlarında, sorunlara çare bulmak, dertlere derman olmak ve önerilerde bulunmak yerine, zamanında, maddi ve manevi yardımda bulunmuş olan, gerektiğinde de, çare ve yardım odağı kabul edilerek kendilerine başvurulan kişi ve kuruluşların, kişilikleri, şahısları, aile fertleri ve sevdiklerine yönelik, çirkin, sözel ve yazılı şekilde saldırılarda bulunulduğunu, maalesef duymakta ve gözlemlemekteyiz. Hiç kimsenin şahsı, ailesi ve yakınlarına karşı, bu türlü saldırıların kurulumuzca tasvip edilmesinin mümkün olamayacağını ve bizi çok üzdüğünü belirtmek isteriz."

MALİ SORUMLULUKLAR

"Açıkça beyan ettiğimiz üzere kulübümüzün mali sorumluluklarında, darboğaz aşılmadıktan sonra, gereksiz yere ümitlenmenin anlam taşımadığını herkes bilmektedir. Bu anlamda, acilen borçların ertelenerek, yeniden taksitlenme yapılandırılmasına gidilerek veya ödenerek çözümlenmesi gerektiği gerçeği ortada ve uzun zamandır kamuoyunca malum ve alenidir. Çözüm, borçların ödenmesi veya bu konuda alacaklılarla anlaşarak rızaları ve gönülleri alınarak ikna edilmesi sureti ile meselenin halinden geçer."

ÇÖZÜME YOL GÖSTERMEK

"Geceli gündüzlü tüm çalışmalarımız, kötü gidişe son vermek içindir. Problemlere çare sunmak, çözüme yol gösterici olmak, yardım etmek yerine, içinde bulunulan durum fırsat bilerek 'sadece şikayet ve tenkit etmeyi tercih etmenin' zamanı değildir. Zaman, sebep ve neticelerin tartışmalarının geleceğe aktarılarak, bir an evvel Samsunspor'u bu krizden çıkarmak zamanıdır. Samsunsporumuzun yaşayacak hayatı ve gerçekleştirecek hayalleri vardır."

samsunspor samsunspor haber samsunspor haberleri osman kaymak yusuf ziya yılmaz
93 yıllık çınar Mersin İdmanyurdu, yaşamaya çalışıyor
Lider Fenerbahçe, Karadağ deplasmanında
Salihli Belediyespor'un ilk yarı karnesi kötü
Samsunspor'da 200 oyuncu mercek altında
Şampiyon Atakum Anadolu