KAPAT

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'İhtimal bile vermiyorum'

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, büyük bir camia olduklarını belirterek, 'Gaziantepspor örneği ortada ama biz büyük bir camiayız ve onlar gibi olmayız. Buna ihtimal bile vermiyorum' dedi.

SIKINTIYI BİZ ÇEKİYORUZ

Kırmızı- Beyazlılarda Teknik Direktör Engin İpekoğlu, son gelişmeleri değerlendirdi. Deneyimli teknik adam, "Sıkıntılarla birlikte yeni yıla girdik. Umarız ve dileriz bu sıkıntılar bir an önce aşılır. Divan Kurulu da bu yönde ciddi çalışmalar yapıyor. Oyuncularla da konuyla ilgili toplantılar yaptık, profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Federasyona başvuran oyuncularımızın günü doluyor, ödemelerinin yapılması lazım. En büyük sıkıntıyı teknik ekip olarak biz çekiyoruz. Futbolculara idman yaptırmalıyız, motive etmeliyiz. Ciddi bir şekilde çalışıyoruz" diye konuştu.

NE GETİRİR BİLMİYORUM

İpekoğlu, "Önümüzdeki günler ne getirecek bilemiyorum. Biz teknik ekip olarak bugüne kadar hiçbir kulüpten kaçmadık, maddi konularda sıkıntı yaratmadık. Ancak 22 futbolcunun TFF'ye başvurması bizi sıkıntıya sokuyor. Eğer ödemelerde adım atılmazsa, camia adına çok üzücü şeyler olabilir. Oyunculara teklifler var. Bu da sıkıntılı bir durum. Gaziantepspor örneğini verdiniz ama biz camia olarak onlar gibi olmayız. Samsunspor köklü ve büyük bir camia. Onlar gibi olacağımıza ihtimal bile vermiyorum. Bu sorunlar bir şekilde aşılacaktır diye umuyorum" dedi.

Samsunspor samsunspor haber samsunspor haberleri engin ipekoğlu
Balkondan maç keyfi
Ziraat Türkiye Kupası: Ümraniyespor: 0 - Fenerbahçe: 0 (İlk yarı)
Sadri Şener'den Trabzonspor'a ziyaret
Ziraat Türkiye Kupası: Ümraniyespor: 0 - Fenerbahçe: 0 (Maç devam ediyor)
Ziraat Türkiye Kupası: Aytemiz Alanyaspor: 0 - Kasımpaşa: 0