KAPAT

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun: 'Türkiye'nin bekası için birlik beraber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan ile birlikte Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (KONESOB) ziyaret ederek Başkan Ali Osman Karamercan ile görüştü.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun Konya'da, oda, borsa ve Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) ziyaretlerini sürdürüyor. Bu ziyaretler çerçevesinde 55 bin esnaf ve sanatkar üyesi bulunan KONESOB'u da programına alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan ile birlikte KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan'ı makamında ziyaret etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, devletin milleti, esnaf ve sanatkarı için var olduğunu belirterek, 'AK Parti Hükümeti olarak bu bilinçle hareket ediyoruz. Türkiye'nin bekası için birlik beraberliğimiz çok önemli. Bu bağlamda esnaf ve sanatkarlarımız da bizim için önemli. AK Parti olarak Odalarımızı, STK'ları önemsiyor, ziyaretler yaparak Başkanlarımız ve STK temsilcilerimizi dinliyoruz, onlarla görüş alışverişinde bulunuyoruz' dedi.
KONESOB'u ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ali Osman Karamercan da, Ahmet Sorgun ve Hüsnüye Erdoğan'a ayrı ayrı teşekkür ederek, 'Esnaf teşkilatları olarak bizler huzur, barış ve birlik beraberlikten yanayız. Esnaf ve sanatkarlar olarak bugüne kadar devletimiz ve hükümetimizden ne istediysek aldık, özellikle 2017 yılında devletimizin esnaflarımıza sunduğu kredi ve vergi affı gibi imkanlar gerçekten önem arz etti. Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz adına sizlere teşekkür ediyoruz' ifadelerini kullandı.
Ziyarette KONESOB Başkanvekili Ahmet Çal ve Genel Sekreter Ziya Yavuz da hazır bulundu.

Kocaoğlu'nun adaylık açıklamasına AK Parti İzmir'den ilk yorum
AK Parti Yönetimi gazetecilerle buluştu
AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli: 'Küçük ve büyükbaş hayvanlarda yaş sınır
CHP Melikgazi Belediye Başkan Adayı Karaoğlu'nun ziyaretleri sürüyor
Türk Akımı'nın 2019 sonuna kadar çalışmasını planlıyoruz