KAPAT

Sinop'un beyaz perdesi açıldı

Sinop'ta 'Hababam Sınıfı' oyuncularının katılımı ile sinemanın resmi açılışı gerçekleşti.


Yoğun bir katılımın gözlendiği açılışa Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül 'Hababam Sınıfı' efsaneleri Ercan Gezmiş, Teoman Ayık, Ahmet Arıman, Tuncay Akça ve çok sayıda Sinoplu vatandaş katıldı.
Sinop Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır sinemanın Sinop için öneminden bahsetti. Tanışır yaptığı açıklamada, 'İlimizin kültür ve sanat hayatına katkı sağlayacak Cıne1can Sineması'nın hayırlı olmasını diliyorum. Çocukluğumuzdan beri keyifle izlediğimiz Türk sinemasının unutulmaz eseri Hababam Sınıfı'nın efsane oyuncularını ilimizde görmekten duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Programın hayırlı geçmesini diliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum' dedi.
Cıne1can sinema işletmecisi Serkan Bircan yaptığı açıklamada, 'Bu mutlu günümüzde burada olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Hayırlı olsun diyoruz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yapacağız' ifadelerini kullandı.
Programın sonunda Serkan Bircan tarafından Sinop Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Ercan Gezmiş, Teoman Ayık, Ahmet Arıman ve Tuncay Akça'ya günün anısına plaket takdim edildi.

Gümüşhane'de İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı
Evinin önünden arabası çalındı
Artvin'de Kayın Mantarı görücüye çıktı
Jandarmanın havadan tarafik denetimi sürüyor
Bingöl'de 2'si tuzaklanmış toplam 340 kilo patlayıcı ele geçirildi