KAPAT

Sinop'un beyaz perdesi açıldı

Sinop'ta 'Hababam Sınıfı' oyuncularının katılımı ile sinemanın resmi açılışı gerçekleşti.


Yoğun bir katılımın gözlendiği açılışa Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül 'Hababam Sınıfı' efsaneleri Ercan Gezmiş, Teoman Ayık, Ahmet Arıman, Tuncay Akça ve çok sayıda Sinoplu vatandaş katıldı.
Sinop Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır sinemanın Sinop için öneminden bahsetti. Tanışır yaptığı açıklamada, 'İlimizin kültür ve sanat hayatına katkı sağlayacak Cıne1can Sineması'nın hayırlı olmasını diliyorum. Çocukluğumuzdan beri keyifle izlediğimiz Türk sinemasının unutulmaz eseri Hababam Sınıfı'nın efsane oyuncularını ilimizde görmekten duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Programın hayırlı geçmesini diliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum' dedi.
Cıne1can sinema işletmecisi Serkan Bircan yaptığı açıklamada, 'Bu mutlu günümüzde burada olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Hayırlı olsun diyoruz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yapacağız' ifadelerini kullandı.
Programın sonunda Serkan Bircan tarafından Sinop Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Ercan Gezmiş, Teoman Ayık, Ahmet Arıman ve Tuncay Akça'ya günün anısına plaket takdim edildi.

Komşuların kömür kavgası kanlı bitti: 2 yaralı
İran'a ihracatımız neredeyse durma noktasına gelebilir
Ataşehir'de alacak verecek kavgasında kan aktı: 3 yaralı
Cenaze yolunda trafik kazası: 3 yaralı
Kızak Festivali renkli görüntülere sahne oldu