KAPAT

Samsunspor'da kayyum iş başında

Samsunspor'da beklenen kayyum ataması nihayet gerçekleşti. 3. Sulh Hukuk Mahkemesi'nin verdiği karara göre, Kayyum Heyeti'nin Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz oldu.

Samsunspor'da beklenen kayyum ataması 3. Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından gerçekleşti. Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından hazırlanan ve mahkemeye verilen listede yer alan isimler böylece resmi olarak göreve başladı.

BAŞKAN KARAYILMAZ

Atanan Kayyum Heyeti'nin başkanlığını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz yapacak. Heyette, Futbol Şube Sorumlusu olarak Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Suat Çakır, Altyapı Sorumlusu olarak da Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk yer alacak. Yine Samsun Valiliği Yazı İşleri Müdürü Mesut Aydoğdu, Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Hayri Şen, Avukat Mehmet Cem Yazgan ve mali müşavir Osman Arslan da yönetim kurulunda olacak.

BRİFİNG VERDİLER

Dün akşam saatlerinde ValiOsman Kaymak önderliğinde yapılan toplantıda,Samsunspor Kulüp Müdürü, muhasebe sorumlusu ve yetkililer, kayyum heyetine kulübün mali ve idari gidişatı hakkında detaylı brifing verdi. Ayrıca kayyum heyetinde yer alanlar, görevleri süresi boyunca hiçbir ücret ve maaş almayacak.

Salim YILDIZ

samsunspor samsunspor haber samsunspor haberleri Osman Kaymak
Ziraat Türkiye Kupası: Ümraniyespor: 1 - Fenerbahçe: 0
Tribünlerden Slimani'ye tepki
Mustafa Denizli: 'İki ayaklı maçların her zaman riski vardır'
Balkondan maç keyfi
Ziraat Türkiye Kupası: Ümraniyespor: 0 - Fenerbahçe: 0 (İlk yarı)