KAPAT

Emekli personeller unutulmadı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, emekli belediye personeli ile yemekte bir araya gelerek vefa örneği sergiledi. 

Samsun Büyükşehir Belediyesinde yıllarca çeşitli kademelerde görev yaparak emekli olan 146 personel unutulmadı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın emekliler için düzenlediği yemekte emekli personel, eski günlerini yad etti. Yine bir arada olmanın mutluluğunu yaşayan personele, teşekkür plaketi ve hediye takdim eden Başkan Yılmaz, emekli olan bazı personellerle ilgili ilginç anılarını paylaştı.

"Emeklilik başka bir güzellik"

Emekli personeli yine bir arada görmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Yılmaz, emekli olduktan sonra da aidiyet duygusunun kaybolmaması gerektiğini söyledi. Kurum çalışanlarının zamanla bir evin mensupları halini aldığını belirten Başkan Yılmaz, "Samsun Büyükşehir Belediyesi de öyle oldu. Hayat devam ediyor. Hayatın devamlılığı içerisinde çeşitli evreler var. Bunlardan bir tanesi de emeklilik evresi. Emeklilik evresi de başka bir güzelliktir. Bundan sonraki hayatınızda sağlıklı olmanızı diliyorum" dedi. 

samsun samsun haber samsun haberleri
Şişli'de gece kulübü önünde silahlı kavga: 1 yaralı
Bağdat Caddesi'nde 50 metre arayla iki soygun
Cinnet getiren şahıs dehşet saçtı sosyal medyada canlı yayın yaptı: 3 ölü 4 yara
Evli çifti trafik kazası ayırdı
3 kişi öldürdü sonra sosyal medyadan yayın yaptı
Gaziantep'te 2 araç çarpıştı:5 yaralı