KAPAT

İlkadım'da her gün kadınların

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde şehit anneleriyle, belediye çalışanlarıyla ve Samsunlu kadınlarla bir araya geldi. Başkan Tok, 'İlkadım'da her gün kadınlar günü gibi hizmet veriyoruz' dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, çeşitli etkinliklerde şehit aileleriyle, gazilerle, belediyenin kadın çalışanlarıyla ve Samsunlu kadınlarla bir araya geldi.

DESTEĞE DEVAM

Şehit aileleri ve gazilerle Ihlamur Cafe ve Restaurantta gerçekleşen buluşma ile başlayan programda, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril ve Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı Samsun İl Temsilcisi Bilal Erim ile bir araya gelen Başkan Tok, şehit anneleri ve eşlerine desteklerinin devam edeceğini vurguladı.

BAŞKAN TOK'A TEŞEKKÜR

Erim, "Sadece özel günlerde değil, ihtiyacımız olan her an bize desteğini ve ilgisini eksik etmeyen Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a teşekkür ederiz” dedi.

HER AN AKLIMIZDA

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine şehir ve gazi yakınları ile başlamanın ayrı bir mutluluk olduğunu belirten Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Sizler bize bu vatan için canını vermiş aziz şehitlerimizin emanetisiniz. Her an yüreğimiz sizinle birlikte atıyor. Bu buluşmayı kadınlar gününde yapmamızın ayrı bir önemi var. Şehit annesi, eşi ve kardeşi olmak gurur verici bir duygu ve bu duyguyu sizlerle paylaşıyoruz" dedi.

4 BİN KADIN KURSİYER

Ihlamur Cafe ve Restaurant'ta gerçekleşen buluşmanın hemen ardından “Tam Gün Kadınlar Günü Mesaisi” sloganı ile İlkadım Belediyesi Hizmet Binaları ve Kültür Merkezlerini ziyaret eden Başkan Tok, kadın personel ve kursiyerlere karanfil hediye etti. Tok, "4 bine yakın İlkadımlı hanım kardeşimiz kültür merkezlerimizde bir araya gelerek, sosyal hayatta dahil oluyor. İlkadım’da bir gün değil, her gün sizin" diye konuştu.

ŞİDDETİ KINADI

Ardından, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ile birlikte Mecidiye Çarşısı'ndaki kadın esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tok, "Hanımlar lokalimizde yüzlerce kadınımız tesisimizin tüm imkanlarından faydalanarak sosyal yaşamın içerisinde aktif bir şekilde yer alıyor. Geleceğimizi yetiştiren büyüten kadınlarımızın her zaman yanındayız. Her türlü fedakârlığı yapan kadınlarımıza şiddet gösterenleri şiddetle kınıyorum. Kadın dövülen değil övülen olmalı, kadın ezilen değil sevilen olmalı" sözlerini kaydetti.

samsun samsun haber samsun haberleri ilkadım belediyesi erdoğan tok
Öğrencilerin şifa yolculuğu
Doğu Karadeniz geçidinde TIR yan yattı
Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için tören düzenlenecek
5. kattan düşen yaşlı adam hayatını kaybetti
Rusya'da buzlu yolda hız yapan araç sürücüsü belediye başkanına çarptı