KAPAT

Bilgi Okulları'nda mezuniyet coşkusu

Samsun Özel Artı Bilgi Okulları'nda mezuniyet heyecanı dolu dolu yaşandı. Anasınıfı, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve fen lisesi öğrencileri mezuniyet coşkusunu bir arada kutladı

Samsun Özel Artı Bilgi Okulları, muhteşem bir mezuniyet töreni düzenledi. Bilgi Okulları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kılıçarslan,  Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Süleyman Uğurlu, İlkokul-Ortaokul Müdürü Kemal Ertören’in konuşma yaptığı törende, duygu dolu anlar yaşandı. Anasınıfı, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve fen lisesi öğrencilerinin bir arada mezuniyet coşkusu yaşadığı programda, anaokul öğrencileri ilk mezuniyet heyecanını öğretmenleri ve anasınıfı koordinatörü Ayşe Hanik eşliğinde yaşadı. İlkokul-Ortaokul Müdürü Kemal Ertören’in konuşmasının ardından 4.sınıf öğrencileri, sınıf öğretmenleri Reşat Erdoğan ile birlikte mezuniyet sevinci yaşadı. 

KILIÇARSLAN, TEBRİK ETTİ

Öğrencileri yarınlara uğurlamanın mutluluğu içinde olduğunu dile getiren Bilgi Okulları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kılıçarslan öğrencilere ve velilere seslenerek, “Sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bugünün haklı gururunu yaşayan, kalpleri heyecanla çarpan siz velilerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Değerli velilerimiz; sizlerden emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı bütün idarecilerim, öğretmenlerim, personelim ile hizmet ederek, onların kendinden daha emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden bilgili, görgülü, yaşamı seven, yaşatmayı görev bilen, sevgi dolu bireyler olarak sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyoruz. Sayın veliler, öğrencilerimize yaklaşan sınavlarında başarılar diler, onlara olan desteklerinizin devamını temenni ederim. Değerli meslektaşlarım; bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız bir nesli daha bugün buradan uğurluyoruz. Onlara gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi için sizlere teşekkür ediyorum. Sevgili gençler; okula ilk başladığınız günden bugüne eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün bir mezuniyet yaşıyorsunuz. Biliniz ki her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Okul günleriniz, okul anılarına dönüşecektir. Gelecekte başarıyla okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancım tamdır“ şeklinde konuştu.

Tören, bayrak-flama tesliminin ardından toplu resim çekimleri ile son buldu.

Mehtap YILDIZ

Bilgi Okulları
E-5'te yolun karşısına geçmeye çalışan şahsa araç çarptı: 1 ölü, 1 yaralı
İzmir'de korkutan yangın
Kuzey Marmara otoyolunda feci kaza: 2 yaralı
Kuşadası Körfezi'nde 8'i çocuk 16 kaçak göçmen yakalandı
Araçta sıkışan sürücüyü hayatta tutmak için uzun süre uğraştılar