KAPAT

Minikler, Harika Kanatlarla buluştu

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi, 8-9 Eylül tarihlerinde TRT Çocuk ekranlarının sevilen çizgi filmi 'Harika Kanatları' müzikal sahne gösterisi ile birlikte minik hayranlarıyla buluşturdu

Karadeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi olan Lovelet Outlet, yaptığı etkinlikler ve 4 mevsim outlet olma özelliğiyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Tekstilden mobilyaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet, hafta sonunu Harika Kanatların eğlenceli müzikal gösterisiyle renklendirdi.

3 SEANS OLARAK İZLENDİ

Çizgi filmin konusuna uygun olarak geliştirilen Harika Kanatlar müzikalinde çizgi filmin eğlenceli karakterleri Jett, Dizzy ve Jimbo çocuklarla dans edip şarkı söyleyerek, keyifli vakit geçirmelerini sağladı. 8 – 9 Eylül tarihlerinde gerçekleşen müzikal 14.00- 16.00 18.00 şeklinde üç seans olarak izleyici ile buluştu. Lovelet Outlet Alışveriş merkezi özgün konsepti, göz dolduran mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine alışılmışın dışında bir alışveriş keyfi sunuyor.

Lovelet Outlet
Yıllar sonra Diyarbakır'da oynanacak
TAHSİN TUNCALI
Ressam Murat Oğuz'un sergisi
Anadolu Üniversitesi memur personeli 60'ıncı yılı kutladı
Çocuk sinema günleri başladı