Arşiv

Kelime Ara

Tarihe göre ara

okullararas�� araması için bulunan sonuçlar..
Okullararası Okçuluk İl Birinciliği yarışması
Okullararası Okçuluk İl Birinciliği yarışması

Gaziantep'te düzenlenen Okullararası Okçuluk İl Birinciliği yarışlarında Sanko öğrencileri bir üçüncülük, bir de dördüncülük elde etti.

20.4.2018 16:13:30

Eyüpsultan Okullararası Basketbol Turnuvası sona erdi
Eyüpsultan Okullararası Basketbol Turnuvası sona erdi

Eyüpsultan Belediyesi tarafından 'Her Yerde Spor, Herkese Spor' sloganıyla düzenlenen Okullar Arası Basketbol Turnuvası sona erdi.

20.4.2018 11:25:37

Okullararası Minik, Küçük, Yıldız ve Gençler Okçuluk İl Birinciliği tamamlandı
Okullararası Minik, Küçük, Yıldız ve Gençler Okçuluk İl Birinciliği tamamlandı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 'Okullararası Minik, Küçük, Yıldız ve Gençler Okçuluk İl Birinciliği' tamamlandı.

19.4.2018 09:29:20

Okullararası Gençler Tekvando Şampiyonası
Okullararası Gençler Tekvando Şampiyonası

Türkiye Tekvando Federasyonunun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Okullar Arası Gençler Tekvando Şampiyonası Malatya Atatürk Spor Salonunda yapıldı.

18.4.2018 17:38:03

Okullararası Yıldızlar ve Gençler Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası
Okullararası Yıldızlar ve Gençler Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası

7-8 Nisan 2018 tarihleri arasında Konya'nın Karaman İlçesinde yapılan Okullar Arası Yıldızlar ve Gençler Özel Sporcular Türkiye Şampiyonasında Rahmi Akıncı Orta Okulu çeşitli derecelerle döndü.

17.4.2018 17:45:06

Okullararası Basketbol Yarı Final Müsabakaları sona erdi
Okullararası Basketbol Yarı Final Müsabakaları sona erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün 2018 yılı faaliyet programında yer alan, okullar Arası basketbol küçükler kız ve erkek yarı final müsabakaları Malatya'da sona erdi.

17.4.2018 17:20:29

Okullararası Basketbol Yarı Final müsabakaları başladı
Okullararası Basketbol Yarı Final müsabakaları başladı

Malatya'da Okullararası Basketbol Küçükler ve Yarı Final müsabakaları, start aldı.

13.4.2018 12:50:38

Adana'da Okullararası Hokey İl Birinciliği tamamlandı
Adana'da Okullararası Hokey İl Birinciliği tamamlandı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Okullar Arası Hokey İl Birinciliği' müsabakaları tamamlandı.

12.4.2018 10:15:42

Okullararası Voleybol Küçükler Yarı Final Müsabakaları sona erdi
Okullararası Voleybol Küçükler Yarı Final Müsabakaları sona erdi

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan 'Okullararası Küçükler Kız ve Erkek Voleybol Yarı Final' müsabakaları sona erdi.

10.4.2018 09:11:02

Okullararası Modern Pentatlon yarışları sona erdi
Okullararası Modern Pentatlon yarışları sona erdi

Okul Sporları Modern Pentatlon yarışları sona erdi. Pelit yüzme spor kulübü sporcuları elde ettikleri derecelerle önemli bir başarıya imza attı. Pelit Yüzme Spor Kulübü bütün kategorilerde ilk 4'e girdi.

4.4.2018 16:15:41

Yüzmede kupalı son
Yüzmede kupalı son

Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Yarışları yapılan finallerin ardından ödül töreniyle son buldu. Dereceye giren takımlara kupalarını veren İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi

31.3.2018 14:28:00

Adana'da Okullararası Bocce İl Birinciliği
Adana'da Okullararası Bocce İl Birinciliği

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 'Küçük, Yıldız, Genç Kız ve Erkek Bocce İl Birinciliği' tamamlandı.

29.3.2018 10:12:07

Yıldırım geçit vermedi
Yıldırım geçit vermedi

Okullararası Hentbol İl Şampiyonası'nda, İlkadım Yıldırım Beyazıt Ortaokulu, ortaya koyduğu etkili performans ile 19 Mayıs Ortaokulu'nu 17-7'lik skorla mağlup ederek günün kazananı oldu

27.3.2018 12:17:00

Onlardan mutlusu yok
Onlardan mutlusu yok

Okullararası Hentbol İl Şampiyonası'nda Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu, iyi başladığı karşılaşmada Ticaret Sanayi Ortaokulu'nu 18-7 mağlup etti

27.3.2018 12:07:00

Okullararası Judo Grup mMüsabakaları sona erdi
Okullararası Judo Grup mMüsabakaları sona erdi

24-25 Mart 2018 tarihleri arasında Battalgazi Spor Salonunda yapılan, Okul Sporları Gençler Judo Grup Müsabakaları sona erdi.

26.3.2018 15:10:18

Okullararası Gençler Serbest ve Grekoromen Güreş İl Birinciliği
Okullararası Gençler Serbest ve Grekoromen Güreş İl Birinciliği

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 'Okullararası Gençler (A) Serbest ve Grekoromen Güreş İl Birinciliği' tamamlandı.

20.3.2018 09:50:53

Okullararası tenis müsabakaları sona erdi
Okullararası tenis müsabakaları sona erdi

12-21 Şubat 2018 tarihleri arasında İntercourt Clup Tenis Kortunda yapılan Okullararası Gençler Kız-Erkek Tenis müsabakaları sona erdi.

23.2.2018 13:34:32

Okullararası kros grup yarışları Kuşadası'nda yapıldı
Okullararası kros grup yarışları Kuşadası'nda yapıldı

Kuşadası Kaymakamlığı ile Kuşadası Belediyesi'nin katkılarıyla Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar ve Gençler Kros Grup Yarışları Kuşadası'nda yapıldı.

19.2.2018 09:57:24

Kahramanmaraş'ta okullararası halk oyunları turnuvası
Kahramanmaraş'ta okullararası halk oyunları turnuvası

Kahramanmaraş'ta 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında 'Halk Oyunları İl Birinciliği Turnuvası' düzenlendi.

15.2.2018 14:41:12

Okullararası Gençler Atıcılık Müsabakalarında dereceye girenler belli oldu
Okullararası Gençler Atıcılık Müsabakalarında dereceye girenler belli oldu

16-19 Ocak tarihleri arasında Turgut Özal Antrenman Salonu'nda yapılan Okullar Arası Gençler Kız-Erkek Atıcılık müsabakaları sona erdi.

21.1.2018 14:23:03

Diyarbakır'da okullararası futbol müsabakaları
Diyarbakır'da okullararası futbol müsabakaları

Diyarbakır'da Okuıllararası Gençler Futbol müsabakaları tüm hızıyla devam ediyor. Seyrantepe Spor Tesislerinde oynanan müsabakalarda yarı finalle kalan takımlar belli oldu.

18.1.2018 12:00:41

Okullararası Satranç İl Birinciliği Başladı
Okullararası Satranç İl Birinciliği Başladı

Vali Süleyman Kamçı, Okullararası Satranç Küçük-Yıldız-Genç Kız Erkek İl Birinciliği müsabakalarının açılışına katıldı.

17.1.2018 16:06:45

Adana'da Okullararası Yıldız Erkekler Futbol Müsabakaları tamamlandı
Adana'da Okullararası Yıldız Erkekler Futbol Müsabakaları tamamlandı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 'Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği' tamamlandı. İstiklal Ortaokulu şampiyon oldu.

15.1.2018 11:32:59

Okullararası Küçükler Hentbol müsabakaları sona erdi
Okullararası Küçükler Hentbol müsabakaları sona erdi

Okullar Arası Küçükler Kız-Erkek Hentbol müsabakaları final maçlarıyla sona erdi.

12.1.2018 15:37:57

Okullararası salon futbolunda finalistler belli oldu
Okullararası salon futbolunda finalistler belli oldu

Okul Sporları faaliyet programında yer alan Yıldız Kız-Erkek Salon Futbolu (FUTSAL) Turnuvası Yeşiltepe Kapalı Spor Salonu'nda oynanan müsabakalarla sürüyor. Yarı final maçlarının oynadığı turnuvada finalistler belli oldu.

2.1.2018 16:35:02

TSO sonradan açıldı
TSO sonradan açıldı

Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Ortaokulu, Okullararası Küçük Erkekler Futbol İlkadım İlçe Birinciliği'nde Osmangazi İmam Hatip Ortaokulu'nu ikinci yarıda bulduğu gollerle 3-1 mağlup etti

28.12.2017 13:22:00

Kızlar penaltılarla güldü
Kızlar penaltılarla güldü

Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu ile Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Ortaokulu, Okullararası Yıldız Kızlar Futbol İlkadım İlçe Birinciliği'nde 0-0 berabere kaldı. Avantaj penaltılarını 4-2 kazanan TSO, sahadan mutlu ayrıldı

28.12.2017 13:20:00

KEAL farklı geçti
KEAL farklı geçti

İlkadım Köksal Ersayın Anadolu Lisesi (KEAL), Okullararası Genç Erkekler (A) Basketbol Samsun İl Birinciliği'nde Terme Kozluk OMV Fen Lisesi'ni 74-28 devirdi

28.12.2017 13:19:00

Bafra galibiyete yükseldi
Bafra galibiyete yükseldi

Bafra Anadolu Lisesi, Okullararası Genç Erkekler (A) Basketbol Samsun İl Birinciliği'nde İlkadım Özel Karadeniz Yükseliş Anadolu Lisesi'ni 51-13 yendi

28.12.2017 13:17:00

Tek golle devirdi
Tek golle devirdi

Atatürk Ortaokulu, Okullararası Küçük Erkekler Futbol İlkadım İlçe Birinciliği'nde Ahmet Sarı Ortaokulu'nu 1-0 mağlup etti

28.12.2017 13:16:00

FBO'nun yüzü güldü
FBO'nun yüzü güldü

Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi (FBO), Okullararası Genç Erkekler (A) Basketbol Samsun İl Birinciliği'nde Çarşamba Anadolu Lisesi'ni 103-24'lük skorla farklı geçti

28.12.2017 12:45:00

3 golle kazandı
3 golle kazandı

Mehmetçik Ortaokulu, Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İlkadım İlçe Birinciliği'nde Osmangazi İmam Hatip Ortaokulu'nu (İHO) 3-0'lık skorla devirdi

27.12.2017 13:16:00

Rakibi gelmedi
Rakibi gelmedi

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Genç Erkekler Futbol İl Şampiyonası müsabakası tüm heyecanıyla devam ediyor.

27.12.2017 13:15:00

Diyarbakır'da okullararası futbol müsabakaları
Diyarbakır'da okullararası futbol müsabakaları

Diyarbakır'da Okullararası Küçükler Futbol İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı. Seyrantepe Spor Tesislerindeki sentetik sahada düzenlenen müsabakalarda şampiyonluk ipini Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu göğüsledi.

22.12.2017 13:05:11

Rakibini 7 bitirdi
Rakibini 7 bitirdi

Yunus Emre Ortaokulu, Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İlkadım İlçe Birinciliği'nde Yıldırım Beyazıt Ortaokulu'nu 7-1'lik sonuçla yendi

22.12.2017 12:33:00

Şampiyon Sınav Lisesi
Şampiyon Sınav Lisesi

Okullararası Genç Erkekler (B) Voleybol İlkadım İlçe Birinciliği'nde Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni (MTAL) 2-0 mağlup eden Özel Sınav Temel Lisesi, şampiyonluğun sahibi oldu

22.12.2017 12:31:00

İlgim kazanmasını bildi
İlgim kazanmasını bildi

Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İlkadım İlçe Birinciliği'nde Osmangazi Ortaokulu ile karşılaşan Özel İlgim Ortaokulu, rakibini 3-1 mağlup etti

22.12.2017 12:30:00

Baruthane penaltılarla
Baruthane penaltılarla

Baruthane Ortaokulu, Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İlkadım İlçe Birinciliği'nde 0-0 biten maçta Mehmetçik Ortaokulu'nu avantaj penaltılarında 2-0 üstünlük kurdu

22.12.2017 12:27:00

Okullararası Hentbol Genç Kız ve Erkek Grup Müsabakaları
Okullararası Hentbol Genç Kız ve Erkek Grup Müsabakaları

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan 'Okullar arası Hentbol Genç Kız ve Erkek Türkiye Grup Müsabakaları' tamamlandı.

22.12.2017 10:10:14

GSK rahat kazandı
GSK rahat kazandı

Gülsüm Sami Kefeli (GSK) Ortaokulu, Okullararası Küçük Erkekler Futbol İlkadım İlçe Birinciliği'nde Yunus Emre Ortaokulu'nu 5-1 yenerek, sahadan mutlu ayrıldı

20.12.2017 10:16:00

Çarşamba'ın efesi Fen Lisesi
Çarşamba'ın efesi Fen Lisesi

Okullararası Genç Erkekler (A) Voleybol Çarşamba İlçe Birinciliği finalinde Çarşamba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni 3-0'lık skorla yenen Çarşamba Fen Lisesi, şampiyon oldu

20.12.2017 10:08:00

Filede Sınav farkı
Filede Sınav farkı

Genç Erkekler B İlkadım İlçe Voleybol Şampiyonası'nda Samsun Anadolu Lisesi ile karşılaşan Sınav Koleji rakibini 2-0 mağlup ederek sahadan mutlu ayrılan taraf oldu

19.12.2017 09:49:00

Şampiyon SAL
Şampiyon SAL

Atatürk Anadolu Lisesi ile final maçında karşılaşan Samsun Anadolu Lisesi rakibini iyi oyunla 2-0 mağlup ederek İlkadım ilçe şampiyonu oldu

19.12.2017 09:48:00

Kupa Karşıyaka'nın
Kupa Karşıyaka'nın

Karşıyaka Anadolu Lisesi (KAL), Okullararası Genç Erkekler Voleybol Canik İlçe Birinciliği'nde 15 Temmuz Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni (İHL) 2-0 yenerek, şampiyon oldu

19.12.2017 09:42:00

Bilgi hükmen kazandı
Bilgi hükmen kazandı

Özel Artı Bilgi Ortaokulu, Başkonak Ortaokulu'nun maça gelmemesiyle karşılaşmayı hükmen kazandı.

19.12.2017 09:41:00

Final biletini kaptılar
Final biletini kaptılar

Okullararası Genç Erkekler (A) Futsal Samsun İl Birinciliği yarı finalinde İlkadım Gazi Anadolu Lisesi ile karşılaşan Atakum Onur Ateş Anadolu Lisesi, rakibini 3-1 devirdi

5.12.2017 10:15:00

Okullararası Badminton Müsabakaları sona erdi
Okullararası Badminton Müsabakaları sona erdi

27-30 Kasım 2017 tarihleri arasında Tecde Spor Salonunda yapılan Okullar arası Gençler Badminton müsabakalarında erkeklerde Şehit Kemal Özalper Lisesi, bayanlarda ise Atatürk Kız Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

1.12.2017 16:10:55

Okullararası Gençler Futsal Müsabakaları sona erdi
Okullararası Gençler Futsal Müsabakaları sona erdi

13-30 Kasım 2017 tarihleri arasında Battalgazi Spor Salonunda yapılan Okullar arası Gençler Futsal Müsabakaları sona erdi.

1.12.2017 16:07:48

Kavak ilk devrede
Kavak ilk devrede

Okullararası Genç Erkekler (A) Futsal Samsun İl Birinciliği'nde Çarşamba Dikbıyık Anadolu Lisesi ile karşılaşan Kavak Rıdvan Çelikel Fen Lisesi, rakibini ilk yarıda bulduğu gollerle 2-1 devirdi

23.11.2017 10:50:00

Çekişmeli maç gergin bitti
Çekişmeli maç gergin bitti

İlkadım Ondokuz Mayıs Anadolu Lisesi ile Ladik Akpınar Fen Lisesi arasında oynanan ve 2-1 Ladik ekibinin kazandığı Okullararası Genç Erkekler (A) Futsal Samsun İl Birinciliği maçın sonunda gerginlik yaşandı.

23.11.2017 10:48:00

Yüzmede Gülsüm Sami farkı
Yüzmede Gülsüm Sami farkı

Okullararası Yıldızlar Türkiye Yüzme Şampiyonası'na 8 sporcu ile katılan Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu önemli başarılara imza attı. Okul, sporcusu Akif Emre Sever ile 2 kategori de birden madalya kazandı

7.6.2017 10:13:00

Samsun'un gururları
Samsun'un gururları

Okullararası Genç Kızlar Hentbol Türkiye Şampiyonası finalinde Eskişehir Özel Şehir Temel Lisesi'ne 32-25 kaybeden İlkadım Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi, Samsun'a Türkiye ikinciliği gururunu yaşattı

28.5.2017 09:57:00

Gül ve Yusufoğlu Türkiye Şampiyonası'nda
Gül ve Yusufoğlu Türkiye Şampiyonası'nda

Okullararası Yüzme Türkiye Yarı Finalleri'nde Samsun'u temsil eden Nisanur Gül, iki altın ve bir gümüş kazanırken, Ilgın Yusufoğlu, dördüncü olarak finallere yükseldi

18.5.2017 10:13:00

Madalya avcıları
Madalya avcıları

Okullararası Genç Erkekler Boks Türkiye Şampiyonası'nda Samsunlu sporcu Yiğit Us, altın madalya kazanırken, Selahattin Sinecek ise Türkiye ikinciliği elde etti. Antrenör Fazlı Us, Samsun'a madalya getirme alışkanlıklarını sürdürmek istediklerini söyledi

17.5.2017 10:58:00

Plajda finalin adı: Gazi - Samsun MTAL
Plajda finalin adı: Gazi - Samsun MTAL

Okullararası Genç Erkekler Plaj Futbolu Turnuvası'nda rakiplerini mağlup eden Samsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) ile İlkadım Gazi Anadolu Lisesi finale yükseldi

17.5.2017 10:09:00

Tekkeköy yarı finalde
Tekkeköy yarı finalde

Okullararası Yıldız Erkekler Hentbol Türkiye Grup Şampiyonasında yer alan Tekkeköy Ortaokulu rakiplerini geride bırakarak adını Türkiye yarı finallerine yazdırdı. 7 yıldır Samsun şampiyonluğunu kimseye bırakmayan Tekkeköy Ortaokulu, gözünü Türkiye şampiyonluğuna dikti

13.5.2017 10:56:00

Şampiyon kızlar
Şampiyon kızlar

Gazi Anadolu Lisesi 1 Takımı, Okullararası Genç Kızlar Plaj Voleybolu Samsun İl Birinciliği finalinde Canik Karşıyaka Anadolu Lisesi'ni 2-0 mağlup ederek, şampiyonluk kupasına uzandı

12.5.2017 10:27:00

Plajda futbol keyfi
Plajda futbol keyfi

Okullararası Genç Erkekler Plaj Futbolu Samsun İl Birinciliği'nde İlkadım Samsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL), İlkadım Gazi Anadolu Lisesi, İlkadım Maraşal Fevzi Çakmak MTAL ve Samsun Anadolu Lisesi yarı finale yükseldi

12.5.2017 10:26:00

Plajda SAL rüzgarı
Plajda SAL rüzgarı

Okullararası Genç Erkekler Plaj Voleybolu Samsun İl Birinciliği yarı finalinde Samsun Anadolu Lisesi - (1) ile Samsun Anadolu Lisesi - (2) rakiplerini yenerek, finale yükseldi

11.5.2017 10:04:00

Yarı finale yükseldiler
Yarı finale yükseldiler

Okullararası Genç Kızlar Plaj Voleybolu Samsun İl Birinciliği çeyrek finalinde rakiplerini mağlup eden Canik Karşıyaka Anadolu Lisesi, Gazi Anadolu Lisesi (1), Atatürk Anadolu Lisesi (3) ve Alaçam MTAL yarı finale adını yazdırdı

11.5.2017 10:02:00

Demir yumruklar iş başında
Demir yumruklar iş başında

Okullararası Türkiye Boks Şampiyonası'nda boy gösteren Akademik Boks Spor Kulübü sporcuları Yiğit Us ve Selahattin Sinecek altın madalya peşinde

9.5.2017 10:23:00

Kıyasıya yarış
Kıyasıya yarış

Yıldızlar Türkiye Yüzme Şampiyonası grup müsabakalarının bir ayağı da Samsun'da başladı. 20 ilden 260 sporcu katıldığı yarışlar sonrası dereceye girecek sporcular finallere katılmaya hak kazanacak

6.5.2017 09:58:00

Üst tura galibiyetle Yükseliş
Üst tura galibiyetle Yükseliş

Sinop Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi'ni 3-0 mağlup eden İlkadım Özel Karadaniz Yükseliş Anadolu Lisesi, Okullararası Genç Erkekler (A) Voleybol Türkiye Bölgesel Elemeleri 3. Bölge A Grubu'nu 6'da 6 yaparak zirvede tamamladı

19.4.2017 09:44:00

Badmintonu BİL'iyor
Badmintonu BİL'iyor

Samsun BİL Okulları, Kastamonu'da gerçekleşen Okullararası Badminton Türkiye Grup Elemeleri'nde küçük erkeklerde birinci olarak, Türkiye Finalleri'ne adını yazdırdı

17.4.2017 09:52:00

Çekişmeli maç Spor Lisesi'nin
Çekişmeli maç Spor Lisesi'nin

İlkadım Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi, Okullararası Genç Kızlar (B) Basketbol Türkiye Bölgesel Elemeleri'nde Çorum Bahçelievler Anadolu Lisesi'ni 38-33 mağlup etmeyi başardı

14.4.2017 10:08:00

Başarıya doymuyorlar
Başarıya doymuyorlar

Ladik Tayyar Mehmet Paşa Ortaokulu'ndan bir başarı daha. Okullararası Yıldız Erkekler Puanlı Atletizm yarışmasında üstün bir performans sergileyen okul Samsun 3.cüsü oldu

13.4.2017 09:36:00

Bafra Mavi Aday, Gazi oldu
Bafra Mavi Aday, Gazi oldu

Bafra Özel Mavi Aday Anadolu Lisesi, Okullararası Genç Kızlar (A) Voleybol Türkiye Bölgesel Elemeleri'nde Sivas Gazi Anadolu Lisesi'ne 3-0 yenildi

13.4.2017 09:31:00

Samsun Haber: Şampiyon Hasköy
Samsun Haber: Şampiyon Hasköy

Samsun Haber: Küçük Erkekler Canik Futsal İlçe Şampiyonası müsabakaları final maçının ardından yapılan törenle son buldu. Finalde Fatih Temiz Ortaokulu'nu 6-1'lik farklı skorla mağlup eden Hasköy Cumhuriyet Ortaokulu şampiyonluk kupasını kaldıran isim oldu

8.4.2017 10:00:00

Samsun Haber: Fatih Temiz finalde
Samsun Haber: Fatih Temiz finalde

Samsun Haber: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti(KKTC) The Amerikan Future Koleji ile karşılaşan Samsun Fatih Temiz Ortaokulu rakibini 54-52'lik skorla mağlup ederek adını grup finaline yazdırdı. Kırmızı-Beyazlı ekip bugün karşılaşacağı Mersin ekibini mağlup ederse Türkiye finallerine kalacak

7.4.2017 09:40:00

Samsun Haber: Dört dörtlük kızlar
Samsun Haber: Dört dörtlük kızlar

Samsun Haber: Samsun Haber: İlkadım Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi, Okullararası Genç Kızlar Hentbol Türkiye Bölgesel Elemeleri'nde deplasmanda karşılaştığı Ordu Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ni 36-9 yenerek, 4'te 4 yaptı

7.4.2017 09:30:00

Samsun Haber: Şampiyonluk için yarıştılar
Samsun Haber: Şampiyonluk için yarıştılar

Samsun Haber: Okullararası Yıldız Erkek ve Kızlar Yüzme İl Şampiyonası tüm heyecanıyla sona erdi. 60 sporcunun yer aldığı ve 3 gün süren yarışlar sonrasında dereceye girenler Samsun'u Türkiye şampiyonası grup yarışlarında temsil etmeye hak kazandı

7.4.2017 10:06:00

Hasköy'e yan bakılmıyor
Hasköy'e yan bakılmıyor

6-0'lık farklı skorla mağlup ederek günü 3 puanla tamamlayan ekip oldu

6.4.2017 09:01:00

Bahçeşehir farklı kazandı
Bahçeşehir farklı kazandı

Samsun Haber: Canik Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi, Okullararası Genç Erkekler (B) Basketbol Türkiye Bölgesel Elemeleri'nde Kayseri Melikgazi Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi'ni 57-18'lik skorla farklı yendi

5.4.2017 10:19:00

Kızlar yarı finallerde
Kızlar yarı finallerde

Samsun Haber: Canik Tevfik İleri Ortaokulu, Okullararası Yıldız Kızlar Futbol Türkiye Grup Elemeleri'nde Tokat grubunu birinci tamamlayarak, adını yarı finallere yazdırdı

5.4.2017 10:18:00

Çarşamba'nın sultanları şampiyon
Çarşamba'nın sultanları şampiyon

Samsun Haber:Çarşamba Atatürk Ortaokulu, Okullararası Küçük Kızlar Voleybol Türkiye Grup Elemeleri Kastamonu grubundaki tüm maçlarını kazanarak, şampiyon oldu ve yarı finallere yükseldi

5.4.2017 10:16:00

 Onlardan mutlusu yok
Onlardan mutlusu yok

Samsun Haber: Emrullah Efendi Ortaokulu ile karşılaşan Fatih Temiz Ortaokulu rakibini kıyasıya geçen müsabaka sonrası 2-1'lik skorla mağlup etti

5.4.2017 10:16:00

Hasköy farka koştu
Hasköy farka koştu

Samsun Haber: Küçük Erkekler Futsal Canik İlçe Şampiyonası müsabakasında Canik Fatih İmam Hatip Ortaokulu ile karşılaşan Hasköy Cumhuriyet Ortaokulu rakibini 7-2'lik farklı skorla mağlup etmeyi başardı

5.4.2017 10:14:00

4-1 kere maşallah
4-1 kere maşallah

Samsun Haber: Tevfik İleri Ortaokulu ile karşılaşan Fatih Temiz İmam Hatip Ortaokulu rakibini 4-1'lik farklı skorla mağlup etmeyi başardı

5.4.2017 10:13:00

 Hasköy farklı kazandı
Hasköy farklı kazandı

Emrullah Efendi Ortaokulu ile karşı karşıya gelen Hasköy Cumhuriyet Ortaokulu rakibini 8-0'lık farklı skorla mağlup ederek günün kazanan ismi oldu

4.4.2017 08:17:00

Havza'dan büyük başarı
Havza'dan büyük başarı

Okullararası Dart İl Birinciliği, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapıldı.

31.3.2017 09:49:00

Tekkeköy, Giresun'a takıldı
Tekkeköy, Giresun'a takıldı

Okullararası Genç Erkekler Hentbol Türkiye Bölgesel Elemeleri'nde Giresun Spor Lisesi'ni konuk eden Tekkeköy Ali - Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL), rakibine 25-23 boyun eğd

31.3.2017 09:46:00

Çarşamba rahat kazandı
Çarşamba rahat kazandı

Çarşamba Mustafa Kemal Ortaokulu, Okullararası Yıldız Erkekler Hentbol Samsun İl Birinciliği'nde İlkadım Yunus Emre Ortaokulu'nu 16-4 yenmeyi başardı

29.3.2017 09:55:00

Kazanan Tekkeköy
Kazanan Tekkeköy

Okullararası Yıldız Erkekler Hentbol Samsun İl Birinciliği'nde Canik Hacıismail Ortaokulu ile kozlarını paylaşan Tekkeköy Ortaokulu, rakibini 18-10 mağlup etti

29.3.2017 09:15:00

Bahçeşehir lider döndü
Bahçeşehir lider döndü

Okullararası Genç Erkek (B) Basketbol Türkiye Bölgesel Elemeleri grup karşılaşmasında Samsun Bahçeşehir Koleji, Sivas Fen Lisesi'ni deplasmanda 53-44 mağlup etmeyi başardı

29.3.2017 09:49:00

Trabzon'da okullararası bisiklet yarışması
Trabzon'da okullararası bisiklet yarışması

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen bisiklet yarışında dereceye girenler belli oldu.

28.3.2017 09:51:24

Samsun ekibine çirkin saldırı
Samsun ekibine çirkin saldırı

Samsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin İstanbul Profesör Faik Somer Spor Lisesi ile oynadığı maçta spora yakışmayan görüntüler yaşandı. Rakibine 4-2 penaltılarla yenilen Samsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı soyunma odasına giderken rakip takımdan bazı oyuncuların ve taraftarların saldırısına uğradı

27.3.2017 09:54:00

Şampiyon Sema Cengiz
Şampiyon Sema Cengiz

Okullararası Genç Kızlar Futsal Türkiye Grup müsabakalarında boy gösteren Sema-Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, tüm rakiplerini geride bırakarak adını Türkiye yarı finallerine yazdırmayı başardı

27.3.2017 09:40:00

Okullararası Gençler Karate müsabakaları Gümüşhane'de başladı
Okullararası Gençler Karate müsabakaları Gümüşhane'de başladı

Okullararası Gençler Karate müsabakaları 16 ilden 311 sporcunun katılımıyla Gümüşhane'de başladı.

18.3.2017 17:32:56

Atakum Tevfik İleri'den tam isabet
Atakum Tevfik İleri'den tam isabet

Atakum Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Basri Mert Turan, Okullararası Yıldız Erkekler Atıcılık (Havalı Tabanca) Samsun İl şampiyonu oldu

16.3.2017 09:25:00

Fen Lisesi yarı finallerde
Fen Lisesi yarı finallerde

Okullararası Voleybol Genç Erkekler B Bölge Şampiyonası'nda Çarşamba Fen Lisesi, zorlu rakiplerini geride bırakarak Türkiye yarı finallerine katılma hakkı kazandı.

15.3.2017 10:06:00

SPOR LİSESİ FARKI
SPOR LİSESİ FARKI

Okullararası Hentbol Türkiye Bölgesel Elemeleri'nde Ordu Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ni konuk eden İlkadım Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi, rakibini 22 sayı farkla 37-15 yendi

15.3.2017 10:04:00

Okullararası Şehit Ömer Halisdemir Basketbol Turnuvası'nın galibi belli oldu
Okullararası Şehit Ömer Halisdemir Basketbol Turnuvası'nın galibi belli oldu

Beyoğlu Spor Salonu'nda gerçekleştirilen İstanbul 2016-2017 Okullararası Şehit Ömer Halisdemir Genç Erkekler Basketbol Turnuvası Ödül töreninde konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 'Başarılarından dolayı da gençlerimizi tebrik ediyorum. hepsine iyi bir gelecek ve sportif başarılar diliyorum' dedi.

28.2.2017 10:20:59

Okullararası Genç Erkek Hentbol Müsabakaları
Okullararası Genç Erkek Hentbol Müsabakaları

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 'Okullararası Genç Erkekler Hentbol İl Birinciliği' tamamlandı.

23.1.2017 09:50:29

Adana'da Okullararası Genç Kızlar Hentbol Müsabakaları
Adana'da Okullararası Genç Kızlar Hentbol Müsabakaları

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 'Okullararası Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği'ni Şakirpaşa Anadolu Lisesi kazandı.

19.12.2016 10:10:51

Okullararası Basketbol Gençler Müsabakaları başladı
Okullararası Basketbol Gençler Müsabakaları başladı

Malatya'da Okullararası Basketbol Gençler müsabakaları başladı.

30.11.2016 17:57:38

 Samsun 23 Nisan Ortaokulu Türkiye beşincisi
Samsun 23 Nisan Ortaokulu Türkiye beşincisi

Okullararası Küçük Erkekler Futbol Türkiye Şampiyonası finallerinde boy gösteren 23 Nisan Ortaokulu, Bursa ekibine 2-0'lık skorla mağlup olarak Türkiye 5.cisi oldu.

10.6.2016 09:54:00

Samsun Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu final kapısında
Samsun Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu final kapısında

Okullararası Küçük Erkekler Futbol Türkiye Şampiyonası yarı final maçında İzmir temsilcisiyle karşılaşacak olan Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu gözünü finale dikti.

6.6.2016 09:33:00

Samsun'daki şampiyona sona erdi
Samsun'daki şampiyona sona erdi

Samsun'da yapılan Okullararası Kickboks Türkiye Şampiyonası final karşılaşmalarının ardından yapılan ödül töreniyle sona erdi.

1.6.2016 09:43:00

Finalin kapısından döndüler
Finalin kapısından döndüler

Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu, Okullararası Puanlı Atletizm Türkiye Grup yarışmaları sonrası grubunda dördüncülükte kalarak Türkiye finallerinin kapısından döndü.

6.5.2016 09:38:00

Badmintonda ödüller verildi
Badmintonda ödüller verildi

Samsun'da düzenlenen Okullararası Yıldızlar Badminton Grup müsabakalarında erkeklerde Erzincan Ortaokulu, kızlarda ise İstanbul Nasrettin Hoca Ortaokulu şampiyonluğa ulaştı

31.3.2016 11:02:00

Gülen taraf Ladik
Gülen taraf Ladik

Onur Ateş Anadolu Lisesi ile karşı karşıya gelen Ladik Akpınar Fen Lisesi, 2-2 berabere biten maçın ardından puan fazlasıyla gruptan çıkmayı başaran takım oldu

16.12.2015 10:03:00