ATAKUM BELEDİYESİ HABERLERİ

HaberlerATAKUM BELEDİYESİATAKUM BELEDİYESİ
Samsun'un o mahallesi Atakum'a bağlanıyor
Atakum sınırlarına bağlanmak isteyen Samsun'un Bafra ilçesindeki Asmaçam Mahallesi sakinlerinin talepleri Atakum Belediyesinden oy birliğiyle geçti.
ATAKUM BELEDİYESİ 7.12.2018
İlk hediye Atakum Belediyesinden
Atakum'da doğan bebeklerin Atakumlu olma ayrıcalığını ilk günden hissettiklerini ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Hoşgeldin Bebek projemizle, bugüne kadar 3 bin 500 bebeğe, ilk hediyesini biz verdik' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 6.12.2018
Samsun'da ilk ve tek
Samsun'un ilk ve tek Özel Çocuklar Anaokulu, Atakum Belediyesi imzasıyla şehre kazandırıldı. Samsun'daki tüm özel çocuklara hizmet verecek olan Anaokulu, düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
ATAKUM BELEDİYESİ 5.12.2018
Samsun'da 225 engelliye araç
Samsun'un Atakum ilçesinde '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' nedeniyle belediye tarafından düzenlenen törende 225 engelliye araç dağıtıldı.
ATAKUM BELEDİYESİ 3.12.2018
Memnuniyet bize güç verdi
Atakum'da hayata geçirdikleri projelerde Atakumluların talep ve önerilerini dikkate alarak hareket ettiklerini kaydeden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Vatandaşlarımızın memnuiyetinden aldığımız güçle ilçemizin gelişimine yön verdik' ifadelerini
ATAKUM BELEDİYESİ 30.11.2018
Gönüllere dokunduk
Atakum Belediyesi olarak hayata geçirdikleri çalışmalarla, gönüllere dokunduklarını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Karadeniz'de birinciyiz. Hedefimiz, Atakum'u Türkiye'nin en yaşanılabilir kenti yapmak' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 27.11.2018
Şiddete karşıyız
Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen seminerde, Atakum Belediyesinde çalışan erkek personele, kadına yönelik şiddet eğitimi verildi. Seminere katılan Başkan İshak Taşçı, 'Şiddetin her türlüsüne karşıyız' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 26.11.2018
Atakum Belediyesine ek hizmet binası
Atakum Belediyesinin hizmet standardını artırmak ve belediye binasındaki yoğunluğu azaltmak için Ek Hizmet Binası inşa ettiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Ek hizmet binamızla, vatandaşlarımızı daha kaliteli hizmet ile buluşturmanın sevincini yaşıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 21.11.2018
Atakum'da rekor yatırımlar
Atakum ilçesinde sürdürdükleri kapsamlı proje hareketinin devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı İshak Taşçı, '4,5 yıllık görev sürecimizde, ilçemizin neredeyse her noktasında bir proje yükseldi' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 19.11.2018
Samsun'da küçük sanayi sitesi
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemize inşa edeceğimiz sanayi sitesi ile hem önemli bir eksiği gidermiş olacağız hem de şehrimizin ekonomisine katkı sağlamış olacağız' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 18.11.2018
Girişimcilere 'Atakum' desteği
Atakum Belediyesi ile KOSGEB işbirliğinde 12'ncisi gerçekleştirilen girişimcilik eğitiminde, 25 girişimci sertifika almaya hak kazandı.
ATAKUM BELEDİYESİ 17.11.2018
'Sessizliğe Ses' verildi
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen 'Sessizliğe Ses Ver 2' söyleşisi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İşaret Dili Çevirmeni Neslihan Kurt, 4N1K İlk Aşk dizisinin ünlü oyuncusu Cihan Şimşek ve Kırgın Çiçekler dizisinin ünlü oyuncusu Aleyna Solaker'in katılımıyla gerçekleştirildi
ATAKUM BELEDİYESİ 15.11.2018
Atakum'un Özel Çocukları Spor Yapıyor
Atakum Belediyesi, Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü arasında, 'Atakum'un Özel Çocukları Spor Yapıyor Projesi'nin protokolü imzalandı.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.11.2018
Atakum'da 'Her Anne Bir Okul' projesi
Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Koordinasyon Merkezi ile Kateder ve Dostder'in ortaklaşa düzenlediği 'Her Anne Bir Okul' projesinin açılışı gerçekleştirildi.
ATAKUM BELEDİYESİ 6.11.2018
Başkan Taşçı: 'Yol medeniyettir'
Samsun Denizevleri Mahallesi'nde gerçekleştirdikleri kilitli taş parke yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Yol medeniyettir anlayışıyla, 56 mahallemizin tamamında kapsamlı yol ve kaldırım çalışmaları gerçekleştiriyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 2.11.2018
Devlet korumasındaki kadınlara meslek kursu
Devlet korumasındaki kadınlara yönelik meslek edindirme kursu başlattıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği tüm dezavantajlı grupların her zaman yanındayız' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 31.10.2018
Atakum Belediyesinin o videosu rekora gidiyor
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında sosyal medya hesabında yayınladığı ve belediye çalışanlarının yer aldığı İstiklal Marşı videosu izlenme rekorları kırıyor.
ATAKUM BELEDİYESİ 28.10.2018
Atakum Belediyesinin o videosu rekora gidiyor
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında sosyal medya hesabında yayınladığı ve belediye çalışanlarının yer aldığı İstiklal Marşı videosu izlenme rekorları kırıyor.
ATAKUM BELEDİYESİ 28.10.2018
Taşçı: 'Atakum'un gelişimine yön veriyoruz'
AK Parti Atakum İlçe Danışma toplantısında konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'un gelişim ve değişimine, AK Belediyecilik yön verdi' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 28.10.2018
Atakum'da 23 mahalleye muhtarlık binası
Muhtarların belediyecilik hizmetlerinin yol göstericisi olduğunu belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, vatandaşların muhtarlara daha rahat ulaşabilmesi ve muhtarların çalışma şartlarını iyileştirme adına birçok mahalleye muhtarlık binaları kazandırdıklarını söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 19.10.2018
Atakum'da 4,5 yılda 65 park
Atakum ilçesinin çocuklar için de daha da yaşanılabilir bir kent olabilmesi için çalıştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '4,5 yıllık görev sürecimizde ilçemize 65 park kazandırdık' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 16.10.2018
Taşçı: '4,5 yıla 87 proje sığdırdık'
Taşçı: '4,5 yıla 87 proje sığdırdık'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 4,5 yıla 87 proje sığdırdıklarını söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 15.10.2018
İDGM 15. yılını kutladı
Samsun'un Atakum ilçesinde 2003 yılında kurulan Toplum Gönüllüleri Vakfının bir alt kuruluşu olarak faaliyete geçen İğne Deliği Gençlik Merkezi, düzenlediği etkinliklerle 15. yılını kutladı
ATAKUM BELEDİYESİ 15.10.2018
Atakum Belediyesinden 4 milyonluk tasarruf
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, e-belediyecilik sistemiyle vatandaşların birçok hizmeti belediyeye gelmeden, bulundukları yerden alabildiğini söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 14.10.2018
15 yıl için özel kutlama
Samsun'un Atakum ilçesinde 2003 yılında kurulan Toplum Gönüllüleri Vakfının bir alt kuruluşu olarak faaliyete geçen İğne Deliği Gençlik Merkezi, bugün düzenleyeceği etkinliklerle 15. yılını yolcu ediyor
ATAKUM BELEDİYESİ 13.10.2018
Başkan Taşçı: 'Atakum'u yarınlara hazırlıyoruz'
Yeşiltepe Mahallesi'nde 83. Hayır Çarşısı Mağazasının açılışını gerçekleştiren, ardından da mahalle sakinleriyle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'u yarınlara hep birlikte hazırlıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 12.10.2018
Samsun'da fiyat farkı uygulayanlara ceza
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın ürünlerde usulsüz fiyat artışlarıyla ilgili olarak belediyelere verdiği talimatın ardından denetimleri daha da sıklaştırdıklarını belirterek, 'Usulsüz fiyat artışı yapan ya da reyon ile kasa arasında fiyat farkı uygulayanlarla ilgili cezai işlem uyguluyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 4.10.2018
Samsun'da fırsatçılara göz açtırılmıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın ürünlerde usulsüz fiyat artışlarıyla ilgili yaptığı uyarıların ardından ilçedeki denetimlerini sıklaştıran Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki marketlerde yaptığı fiyat, son kullanma tarihi ve tazelik denetimleriyle fırsatçılara göz açtırmıyor.
ATAKUM BELEDİYESİ 3.10.2018
Bu evler hem hobi hem de afet evleri olarak kullanılacak
Atakum belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Van depreminde faaliyet gösteren konteynerlerin kullanılarak yapılan Hobi Bahçeleri, herhangi bir afet durumunda 'afet evleri' olarak hizmet verecek.
ATAKUM BELEDİYESİ 29.09.2018
Atakum'dan eğitime destek
Muharrem ayının onuncu günü etkinlikleri kapsamında Tevfik İleri İmam-Hatip Ortaokulu öğrencilerine aşure dağıtan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Çocuklarımızın eğitimi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 27.09.2018
Samsun'da günde 30 bin üretim
Atakum Belediyesi Taflan Kilitli Taş Parke Fabrikası, ürettiği günlük 30 bin kilitli taş parke ile Atakum'un yol ve kaldırım ihtiyacını büyük ölçüde tamamlıyor
ATAKUM BELEDİYESİ 25.09.2018
Başkan Taşçı Atakumlu hacılarla buluştu
Kutsal topraklarda hac vazifesini yerine getirerek memleketlerine dönen Atakumluları, düzenlenen mevlid programında ağırlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Türk Milleti, her türlü haksızlık karşısında sergilediği dik duruşuyla, İslam'ın bayraktarlığını yapmaya devam ediyor' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 23.09.2018
Atakum'da engel yok
Dezavantajlı gruplara yönelik projeleriyle dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçede yaşayan dezavantajlı bireylere engelsiz bir kent sunabilmek için, 'Engelsiz Kent Atakum' parolasıyla çalıştıklarını söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 23.09.2018
Atakum'da 'kadın' önceliği
Atakum Belediyesi olarak kadınlara yönelik projelere her zaman öncelik verdiklerini dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum Belediyesi olarak kadınlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Atakum'da kadınlar her zaman ayrıcalıklı' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 18.09.2018
Atakum'da ilk ders zili heyecanı
Taflan Yalı İlkokulunda gerçekleşen 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi açılış törenine katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum Belediyesi olarak eğitime büyük önem veriyor ve eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 17.09.2018
Atakum'da 5 bin öğrenciye kırtasiye yardımı
Atakum Belediyesi tarafından, 17 Eylül Pazartesi günü başlayacak eğitim-öğretim yılı öncesi, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımı yapıldı.
ATAKUM BELEDİYESİ 14.09.2018
Başkan Taşçı: 'İlçemizi vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz'
Yenimahalle Mahallesi'nde gerçekleştirilen Atakum Mahalle Buluşmasında konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizin değişimi ve gelişimi için 4 buçuk yıldır aralıksız üretiyoruz, çalışıyoruz. Projelerimizi, hemşehrilerimizle birlikte belirliyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 12.09.2018
Atakum'da 4 projede sona yaklaşılıyor
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, çalışmaları devam eden Atakum Kent meydanı, Lozan Cadde Çarşı, Atakum Kent Ormanı Piknik Alanı ve Atakum Afanlı Rekreasyon Projelerini yerinde inceledi. Daha da yaşanılabilir bir Atakum için çalıştıklarını kaydeden Başkan Taşçı, 'Her alanda öncü, marka bir kent için çalışmaya devam ediyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.09.2018
Proje kenti Atakum
Atakum'a nefes aldıracak bir projede daha çalışmaların sona yaklaştığını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'un önemli bir cazibe merkezi olacak Afanlı Deresi Rekreasyon projemiz, bölgenin de ilgi odağı olacak' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 9.09.2018
Başkan Taşçı: 'OMÜ'lülerle güçlü bir bağımız var'
Ondokuz Mayıs Üniversitesini (OMÜ) bu yıl kazanan öğrencilere kayıt işlemleri boyunca yardım eden OMÜ Öğrenci Konseyi üyesi OMÜ'lülerle buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'OMÜ'lü öğrencilerle güçlü bir bağımız var' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.09.2018
Atakum'da yol seferberliği
Göreve geldikleri günden itibaren ilçenin yol ve kaldırım ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında kapsamlı çalışmalar sürdürdüklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Görev sürecimiz boyunca toplam 871 kilometrelik yol yapım çalışması gerçekleştirdik' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 4.09.2018
Atakum'da güçlü birliktelik
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'da sağladığımız birlik ve beraberlik ortamı, her geçen gün daha da kuvvetleniyor' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 26.08.2018
Atakum'da bayram coşkusu devam ediyor
Kurban Bayramı'nı, gerçekleştirdiği ziyaretlerle Atakumlularla kucaklaşarak geçiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Bayram boyunca gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle vatandaşlarımızla kucaklaşmanın mutluluğunu yaşıyorum' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 24.08.2018
Demircan: 'Kaybetmeye mahkumlar'
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programında konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, 'Türkiye'nin güçlü lider Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde şahlanışını hazmedemeyenler, milletimizin dik duruşu karşısında her zaman kaybetmeye mahkumdurlar' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 23.08.2018
Atakum'da her yıl olduğu gibi yine kurban eti dağıtıldı
Geleneksel olarak gerçekleştirdikleri 'Paylaşalım Bayram Olsun' kampanyasıyla her yıl yüzlerce aileye kurban eti ulaştırdıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakumlu hemşehrilerimizin destekleriyle, bu yıl da kurban etlerini binlerce aileye ulaştırıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 22.08.2018
Atakum'dan 'Paylaşalım Bayram Olsun' kampanyası
Geleneksel hale getirdikleri 'Paylaşalım Bayram Olsun' kampanyasıyla her yıl binlerce ihtiyaç sahibi aileye kurban eti ulaştırdıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Bu yıl da Atakumlu hemşehrilerimizin destekleriyle, ihtiyaç sahiplerine güzel bir Kurban Bayramı yaşatacağız' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 17.08.2018
Atakum Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Satış ve Kesim Yeri açıldı
Atakum Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Satış ve Kesim Yeri açıldı
Atakum Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Satış ve Kesim Yerinin açılışı yapılarak vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
ATAKUM BELEDİYESİ 15.08.2018
'Lozan Çarşı Cadde' yılsonuna tamam
Atakum Belediyesi olarak yapımını sürdürdükleri Lozan Cadde Çarşı projesi inşaatında incelemelerde bulunan Başkan İshak Taşçı, 'Cadde Çarşı projemizi yılsonunda vatandaşlarımızla buluşturacağız' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 14.08.2018
Atakum, cazibe merkezi
Atakum'un cazibe merkezi olduğunu ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Vatandaşlarımıza daha da yaşanılabilir bir kent sunabilme adına mesai kavramı gözetmeksizin çalışıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 12.08.2018
Başkan Taşçı: 'Atakum'da 'ben yaptım oldu' anlayışına yer yok'
Yenimahalle Atakent esnafıyla düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'un geleceğini planlarken hemşehrilerimizin isteklerini her zaman ön planda tutuyoruz. Atakum'da 'ben yaptım oldu' anlayışına yer yok' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.08.2018
Samsun'da 47 yıllık dava sonuçlandı
Samsun'un Atakum İlçesi'nde binlerce konutun bulunduğu 430 dönüm arazide Milli Emlak Müdürlüğü ile vatandaşlar arasında süren 47 yıllık dava vatandaşların lehine sonuçlandı. Davayı kazanan vatandaşlar, yaklaşık yarım asır sonra sonra evlerinin tapusuna kavuşabilecek.
ATAKUM BELEDİYESİ 7.08.2018
Atakum'a 'kent meydanı' müjdesi
Atakum Belediye Meclisi'nde Türkiye'nin en güzel kent meydanlarından birisini Atakum İlçesi'ne kazandırmaya hazırlandıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '15 bin metrekare alan üzerine yapmayı planladığımız Atakum Kent Meydanı, Türkiye'nin en güzel meydanlarından birisi olacak' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 6.08.2018
Taşçı'dan 'Devamı gelecek' mesajı
Türkiye'nin yükselen değeri, Karadeniz Bölgesi'nin en hızlı büyüyen ilçesi Atakum'un değerine değer katan projelerle, ilçeyi başarılı bir belediyecilik anlayışıyla buluşturduklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '4 yıllık görev sürecimizde 80 kapsamlı projeyi ilçemize kazandırdık. Çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 5.08.2018
Taşçı: 'Eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz'
Atakum Belediyesi olarak eğitime büyük önem verdiklerini belirten Başkan İshak Taşçı, 'Eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 4.08.2018
Atakum'da sünnet şöleni
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Sünnet Şöleni kapsamında erkekliğe ilk adımı atan 195 çocuk, önce dev konvoy eşliğinde şehir turu attı, ardından da kendileri için hazırlanan şölende doyasıya eğlendi.
ATAKUM BELEDİYESİ 29.07.2018
İshak Taşçı: 'Sözlerimizi tutmanın gururunu yaşıyoruz'
75 milyon TL'lik 8 dev proje için gerçekleştirdikleri toplu açılış törenine gösterilen ilgiye teşekkür eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Sözlerimizi tutmanın gururunu yaşıyoruz. Hayalimizdeki şehir Atakum için, durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 22.07.2018
Kahraman: 'Satılmışlar Pensilvanya gibi dışarıdadırlar'
Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, ''Milletimizde satılmış yoktur. Satılmışlar Pensilvanya gibi dışarıdadırlar. Aldatılmışlar vardır. Neden birbirimize gireceğiz? Bu ülke, bu bayrak hepimizin. Biz nimetlerin kadrini bileceğiz. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz.'' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 21.07.2018
Adları Atakum'da yaşıyor
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Şehitlerimizin adlarını ilçemizdeki tesislerde yaşatıyoruz. Onları asla unutmadık, unutmayacağız' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 15.07.2018
Atakum'da 'Hayra Davet'
Semerkand Vakfı tarafından Atakum Belediyesi destekleriyle gerçekleştirilen Hayra Davet Şenliği'ne katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakumlu vatandaşlarımız, yardımseverlikte her zaman örnek oluyor' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 13.07.2018
Atakum'da 4 yılda 55 bin nüfus artışı
Atakum İlçesi'ndeki rekor düzeyde bir nüfus artışı gerçekleştiğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizin nüfusu 4 yılda yaklaşık 55 bin kişi arttı' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 11.07.2018
Atakum'da sünnet şöleni hazırlığı
Atakum Belediyesi'nin bu yıl beşincisini gerçekleştireceği Geleneksel Sünnet Şöleni'nde bu yıl da yüzlerce çocuk erkekliğe ilk adımı atacak. Çocuklara unutamayacakları bir şölen hazırladıklarını ifade eden Başkan Taşçı, Atakumluları bu coşkuya ortak olmaya davet etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 10.07.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Onlar bizim gözbebeğimiz'
Atakum Belediyesi Down Kafede meslek edindirme kursunu tamamlayan 3 down sendromlu genç ile sözleşme imzaladıklarını belirten Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Onlar bizim gözbebeğimiz' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 10.07.2018
Atakum'dan eğitime yüzde 100 destek
Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atakum Belediyesi Gençlik Etüt Eğitim Merkezi'nin gençleri üniversite sınavlarına hazırlayacağını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Gençlerimize verdiğimiz önemden hareketle, eğitime yatırım yapıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.07.2018
Atakum Kent Ormanı piknikçilere açılıyor
Atakum Belediyesi tarafından 17 hektarlık Kent Ormanı içerisinde yapımına devam edilen piknik alanı çalışmalarında sona yaklaştıklarını ifade eden Başkan İshak Taşçı, 'Doğanın dokusunu bozmadan, titizlik içerisinde çalışıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 7.07.2018
 Karadeniz'in turizm markası Atakum
Karadeniz'in turizm markası Atakum
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'u, Karadeniz'in önemli bir turizm markası haline getiriyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 4.07.2018
Atakum'dan motosiklet gönüllülerine jest
Atakum Belediyesi ve Samsun Motosiklet Spor Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği 6. Motosiklet Festivali'nde Türkiye'nin her yerinden motosiklet gönüllüleri ağırlanacak ve belediye tarafından gönüllülere tahsis edilmiş alanda motosiklet gösterisi yapılacak
ATAKUM BELEDİYESİ 4.07.2018
Atakum'a bir tesis daha
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 17 bin dönümlük Atakum Kent Ormanı içerisinde, doğayla baş başa vakit geçirmek isteyenler için Yayla Konaklama Tesisleri inşaatına başladıklarını ifade etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 1.07.2018
Başkan Taşçı: 'Atakum'un gelişimine yön veriyoruz'
Hayata geçirdikleri projelerle ilçeyi proje kenti haline getirdiklerini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '4 yıllık görev sürecimizde, ilçemizde 80 kapsamlı proje hayata geçirdik. Birçok projemiz de planlama aşamasında' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 30.06.2018
Atakum Belediyesi Aqua Parkta sona doğru
Atakum Belediyesi olarak yapımını sürdürdükleri Aqua Park projesinde sona yaklaştıklarını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Samsun'un önemli turizm ve eğlence merkezlerinden birini daha Atakum'a kazandırıyoruz' dedi. 
ATAKUM BELEDİYESİ 28.06.2018
Atakum Belediyesi Aqua Parkta sona doğru
Atakum Belediyesi olarak yapımını sürdürdükleri Aqua Park projesinde sona yaklaştıklarını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Samsun'un önemli turizm ve eğlence merkezlerinden birini daha Atakum'a kazandırıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 28.06.2018
Başkan Taşçı'dan teşekkür
Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimin demokrasi şölenine dönüştüğünü ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Milletimiz sandıkta verdiği mesajla, Türkiye düşmanlarını mağlup etmiştir' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 25.06.2018
Başkan Taşçı: 'Cumhur, başkanını seçecek, Türkiye şahlanacak'
Pazar günü gerçekleşecek seçimlerde vatandaşların oylarını istikrar ve milli duruştan yana kullanacağını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Güçlü lider, güçlü hükümet ve güçlü Meclisle birlikte Türkiye'nin yükseliş ve şahlanışı daha da güçlenerek devam edecek' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 22.06.2018
Atakum'dan 2 TIR yardım
Atakum Belediyesi tarafından hazırlanan 2 TIR dolusu yardım malzemesi, Şanlıurfa ve Adıyaman'daki konteyner kentlere gönderildi.
ATAKUM BELEDİYESİ 21.06.2018
Taşçı'dan Erdoğan'a kutlama
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun'da gerçekleşen dev miting öncesinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı alanda ailesiyle birlikte karşıladı. Başkan Taşçı'nın 8 yaşındaki kızı Zeynep, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın babalar gününü kutlayarak hediye verdi.
ATAKUM BELEDİYESİ 19.06.2018
 Ramazan dolu dolu yaşandı
Ramazan dolu dolu yaşandı
Atakum'da ramazan ayının dolu dolu yaşandığını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, vatandaşlara teşekkür etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 15.06.2018
Atakum'da yüzlerce çocuğun yüzü güldü
Atakum Belediyesi, her yıl gerçekleştirdiği 'Her Çocuk Bayramlık İster' kampanyasıyla, bu yıl da yüzlerce ihtiyaç sahibi çocuğun yüzünü güldürdü.
ATAKUM BELEDİYESİ 14.06.2018
Başkan Taşçı: 'Engelsiz Atakum için çalışıyoruz'
Gerçekleştirdikleri iftar buluşmasında Samsun genelinde yaşayan dezavantajlı gruplarla bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Her türlü engelin ilk önce zihinlerde aşılması gerektiği farkındalığıyla, engelsiz kent Atakum için çalışıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 13.06.2018
Atakum Belediyesi kreşinde mezuniyet coşkusu
Atakum Belediyesi Şehit Polis Demet Sezen Kreşi ve Gündüz Bakımevinde mezuniyet coşkusu yaşayan minikler, karnelerini Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan aldı.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.06.2018
Atakum Belediyesi kreşinde mezuniyet coşkusu
Atakum Belediyesi Şehit Polis Demet Sezen Kreşi ve Gündüz Bakımevinde mezuniyet coşkusu yaşayan minikler, karnelerini Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan aldı.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.06.2018
Başkan Taşçı: 'Bu sofralarda birlik var'
Atakum Belediyesi, Geleneksel Mahalle İftarları buluşmasıyla 5 mahalleyi aynı sofrada buluşturdu. İftar sofrasında konuşan Başkan İshak Taşçı, 'Atakumlular, her akşam örnek bir birlik ve beraberlik tablosu sergiliyor' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 10.06.2018
Atakum'da çalışmalar devam ediyor
Atakum Belediyesi olarak ilçenin yol ve kaldırım ihtiyaçlarını giderebilmek için gece-gündüz demeden çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı İshak Taşçı, çalışmalarını 'Yol, medeniyettir' parolasıyla sürdürdüklerini ifade etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 9.06.2018
Başkan Taşçı, 'Atakum'a güzel hizmetler kazandırdık'
Gerçekleştirdikleri 5. Geleneksel İftar Buluşmasında Atakum belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum'a güzel hizmetler kazandırdıklarını söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 7.06.2018
Atakum'da işçilere 'sendika' müjdesi
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, geçen ay kadroya geçen işçilere, sendika müjdesi verdi. Personel iftarında konuşan Başkan Taşçı, 'Atakum Belediyesinin başarısında, çalışanlarımızın imzası var. Çalışanlarımızın sonunda kadar yanındayız' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 6.06.2018
Atakum'da unutulmaz akşam
Atakum Belediyesi tarafından kurulan Ramazan Sokağı'na Karadeniz müziğinin başarılı isimlerinden Volkan Arslan konseri damga vurdu. İftardan sonra Ramazan Sokağında buluşan binlerce kişi unutulmaz bir akşam yaşadı
ATAKUM BELEDİYESİ 3.06.2018
'Karadeniz'in en büyük spor ailesiyiz'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Belediyespor sporcuları ve aileleriyle, iftar sofasında bir araya geldi. Başkan Taşçı, 'Karadeniz Bölgesi'nin en güçlü, en büyük spor ailesiyiz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 28.05.2018
Atakum'da 4 mahalle aynı sofrada buluştu
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle İftarları kapsamında 4 mahalle aynı sofra etrafında buluşarak iftar yaptı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Ramazan ayının birleştirici gücünü ilçemizde en güzel şekilde yaşıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 22.05.2018
Atakum'da binler aynı sofrada buluştu
Atakum Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Geleneksel Mahalle İftarları buluşmasında, binlerce Atakumlu aynı sofra etrafında buluştu. Başkan Taşçı, 'Ramazan ayının maneviyatını Atakumlu hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 20.05.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Proje atağına tam gaz'
Atakum Belediyesi olarak gerçekleştirdikleri çalışmalarla fark yarattıklarını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizde sürdürdüğümüz proje atağına tam gaz devam edeceğiz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 17.05.2018
Samsunspor Çalıştayı'nın tarihi belli oldu
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor'un yaşadığı olumsuzlukların son bulması ve kulübün eski ihtişamlı dönemlerine geri dönebilmesi için gerçekleştirecekleri Samsun ve Futbol Çalıştayı'nın Mayıs ayında gerçekleştirileceğini ifade etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.05.2018
İsimleri Atakum'da yaşıyor
Şehitlerin isimlerini Atakum'a kazandırdıkları parklarda yaşatmaya devam eden Atakum Belediyesi, yapımı tamamlanan 3 parka, Şehit Sedat Düzgün, Şehit Bekir Eker ve MHP Kurucusu Merhum Alparslan Türkeş'in isimlerini verdi.
ATAKUM BELEDİYESİ 6.05.2018
Atakum turizm merkezi olacak
Karadeniz'in önemli turizm duraklarını, Atakum Belediyesi imzasıyla Samsun'a kazandırdıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum, Türkiye'nin önemli bir turizm merkezi haline gelecek' dedi. 
ATAKUM BELEDİYESİ 4.05.2018
Atakum ilham kaynağı
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Sosyal belediyecilik noktasında örnek alınan Atakum Belediyesi'nin projeleri bir çok belediyeye ilham kaynağı oldu' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 29.04.2018
Atakum Hayır Çarşısı, Alaçam'da
Atakum Belediyesi'nin, Türkiye'de birçok belediyeye örnek olan Hayır Çarşısı projesi, Kavak, Asarcık ve Ayvacık ilçelerinin ardından bu kez de Alaçam İlçesi'nde kuruldu.
ATAKUM BELEDİYESİ 26.04.2018
Atakum'un yüzölçümü 4 kat arttı
Atakum İlçesi'nde devam eden çalışmaları ve projeleri yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçenin 4 kat artan yüzölçümü ve sürekli artan nüfusu ile bölgenin önemli kentleri arasında yer aldığını söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 24.04.2018
Atakum Belediyesinden 23 Nisan kutlaması
Atakum Belediyesinden 23 Nisan kutlaması
Samsun Atakum Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda miniklere unutulmaz bir gün yaşattı.
ATAKUM BELEDİYESİ 23.04.2018
Atakum'a 15. halı saha müjdesi
Geride kalan 4 yıl içerisinde Atakum'a 14 halı saha ve spor tesisi kazandıran Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 15. halı sahayı Mimar Sinan İlk ve Ortaokulu bahçesine yaptıracaklarını söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 20.04.2018
Atakum Belediyesi'nden bir proje daha: 'Sağır Kafe'
Down Kafe projesiyle adından söz ettiren Atakum Belediyesi, şimdi de işitme engelli vatandaşlar için 'Sağır Kafe' projesinin startını verdi.
ATAKUM BELEDİYESİ 18.04.2018
Başkan Taşçı'dan müdürlere talimat
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, düzenli olarak gerçekleştirdiği müdürler toplantısında, birim müdürlerine projeleri daha da hızlandırmaları talimatı verdi.
ATAKUM BELEDİYESİ 18.04.2018
Samsun'da minikler pazarcı oldu
Atakum Halide Edip Adıvar Anaokulu öğrencileri, kendileri için hazırlanan alanda pazarcı olurken, pazarcı çocukları da aynı okul öğrencisi minik zabıtalar denetledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 17.04.2018
70 lezzet Atakum'da
70 lezzet Atakum'da
Atakum Belediyesi ve OMÜ işbirliğinde düzenlenecek olan Yöresel Ürünler Pazarı, bugün kapılarını vatandaşlara açıyor.
ATAKUM BELEDİYESİ 17.04.2018
Polis teşkilatı Atakum'da buluştu
Türk Polis Teşkilatının 173. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında, Atakum Belediyesi ile Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen yemek programında, birlik ve beraberlik mesajları verildi.
ATAKUM BELEDİYESİ 13.04.2018
Atakum'da dostluk kazandı
Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası kapsamında düzenlenen dostluk maçında Atakum Belediyesi ile Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü karşılaştı. Dostluğun skora da yansıdığı karşılaşma 5-5 berabere bitti.
ATAKUM BELEDİYESİ 12.04.2018
Rekor yine Atakum'da
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizin nüfusu, 4 yılda yaklaşık 50 bin kişi arttı. Adeta herkes, Atakum'da yaşamak istiyor' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.04.2018
Anne ve babalar dikkat! İstismarcılar yakınımızda
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen konferansta konuşan Psikolojik Danışman Elif Topaç, 'Cinsel istismar suçlarında, sanıkların yüzde 60'lık kısmının, ailenin yakınlarından çıktığı gerçeği unutulmamalı' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 10.04.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Açıkla, millet görsün'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yargılandığı suçun ağırlığı sebebiyle görevinden uzaklaştırılan belediye çalışanı hakkında açıklama yapan Akcagöz'e çağrıda bulunarak, 'Açıklama yarım kalmış. Suçlamanın ne olduğunu da açıkla ki, neyin avukatlığını yaptığını millet görsün' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.04.2018
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Atakum Belediyesi denetlenemiyor'
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Atakum Belediye Meclisi Denetim Komisyonu'nda CHP'li meclis üyesinin şerh reddine suç duyurusunda bulunduklarını belirterek, 'Atakum Belediyesi denetlenemiyor. Meclis üyelerimiz engellendi. Hukuk hiçe sayıldı' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 6.04.2018
Atakum'da 466 taşeron kadroya kavuştu
Atakum Belediyesi olarak taşerona kadro sürecini tamamladıklarını kaydeden Başkan Taşçı, 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla başlayan süreç, 466 işçimizin lehine tamamlandı' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 26.03.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Yapamayacakları şey yok'
Down sendromlu gençlerle birlikte pizza yapan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Fırsat verildiğinde, melek yüzlülerimizin yapamayacağı hiçbir şey yok' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 25.03.2018
Ünlü tarihçi Samsunlulara Çanakkale'yi anlattı
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen 'Çanakkale Son Şafak' isimli program ünlü tarihçi-yazar Talha Uğurluel, 'Çanakkale Son Şafak' adlı konferansla Samsunlulara buluştu.
ATAKUM BELEDİYESİ 21.03.2018
Afrin şehitlerinin adı Atakum'da yaşatılacak
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı öncülüğünde gerçekleştirilen fidan dikiminde 150 fidan toprakla buluşturuldu. Atakent İlkokulu öğrencilerinin diktikleri fidanlara, Afrin'de şehit olan 46 askerin isimlerini verdi.
ATAKUM BELEDİYESİ 21.03.2018
Vali Kaymak: 'Down sendromlu gençlerimizi önemsiyoruz'
Vali Kaymak: 'Down sendromlu gençlerimizi önemsiyoruz'
'Dünya Down Sendromlu Farkındalık Günü' kapsamında, Atakum Belediyesi tarafından etkinlik düzenlendi.
ATAKUM BELEDİYESİ 21.03.2018
Atakum'da engel yok
21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında Atakum Down Kafe'de düzenlenen programa katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Engelli vatandaşlarımız için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Melek yüzlülerimize karşı da özel bir hassasiyetimiz var' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 19.03.2018
Atakum'da taşeron işçilere müjde!
Taşeron yasası kapsamında kadroya geçecek olan Atakum Belediyesi çalışanı 466 işçi için mülakat süreci başladı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İşçilerimizin alın teri artık devlet güvencesi altında olacak. Şimdiden hayırlı olsun' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 13.03.2018
Atakum Belediyesinde 466 işçi kadrolu olmak için mülakata giriyor
Taşeron yasası kapsamında kadroya geçecek olan Atakum Belediyesi çalışanı 466 işçi için mülakat süreci başladı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İşçilerimizin alın teri artık devlet güvencesi altında olacak. Şimdiden hayırlı olsun' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 13.03.2018
Başkan Taşçı'dan işitme engellilere müjde
Atakum ilçesinde yaşayan işitme engellilerle bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, işitme engelli vatandaşlar için istihdam sağlayacak ve onlara hizmet verecek bir kafe-park projesinin müjdesini verdi.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.03.2018
Başkan Taşçı: '79 proje hayat buldu'
Atakum Belediyesi olarak 3,5 yıl içerisinde 79 projeyi hayata geçirdiklerini belirten Başkanı İshak Taşçı, 'Atakumlulara verdiğimiz sözleri tutmanın gururuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 9.03.2018
AHBAP Grubu'ndan Başkan Taşçı'ya ziyaret
Samsun'da sosyal yardımlaşma çalışmaları gerçekleştiren AHBAP grubu üyesi gençler, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'ya gençlerle olan iletişimi dolayısıyla teşekkür etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 7.03.2018
Atakum'dan Zeytin Dalı'na destek
Atakum'da düzenlenen Dünya Kadınlar Günü Buluşması'nda katılımcılara zeytin dalı broşu hediye edildi. Başkan Taşçı, Afrin'de görev yapan askerlerin anneleri, eşleri ve aileleri başta olmak üzere, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı
ATAKUM BELEDİYESİ 6.03.2018
Şehitler Atakum'da anıldı
Atakum ilçesi Akalan Mahallesi'nde Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan askerlerimiz için mevlit okutuldu, dualar edildi.
ATAKUM BELEDİYESİ 4.03.2018
Halk oyunlarında 'Atakum' farkı
Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Samsun İl Şampiyonasına, minikler ve gençler kategorilerinde katılan Atakum Belediyespor Halk Oyunları Takımı, yüksek puan farkıyla şampiyon olarak, bölge şampiyonasında Samsun'u temsil etme hakkı kazandı.
ATAKUM BELEDİYESİ 4.03.2018
Atakum'da Afrin için eller semaya açıldı
Atakum Belediyesi tarafından ilçede görev yapan din görevlilerine yönelik düzenlenen kahvaltı buluşmasında şehitler için mevlit okundu, dualar edildi.
ATAKUM BELEDİYESİ 3.03.2018
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Büyük bir aileyiz'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'AK kadrolarla birlikte çalışıyor, birlikte başarıyoruz. Belediyemiz ile teşkilatımız arasında örnek bir birliktelik var' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 27.02.2018
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Hainlere fırsat vermeyiz'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun Serinofil Derneği tarafından düzenlenen Şehitleri Anma Programı'nda, 'Türk milleti bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da asla ihanete müsaade etmeyecektir' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 26.02.2018
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Birlikte yönetim Atakum'u güçlendiriyor'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Birlikte yönetim anlayışının en başarılı örneklerini ilçemizde ortaya koyuyoruz. Amacımız daha da yaşanılabilir bir Atakum' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 25.02.2018
Taşçı'dan miniklere 'kitap' öğüdü
Taşçı'dan miniklere 'kitap' öğüdü
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Fahrettin Ulusoy İlkokulu öğrencileriyle bir araya geldi.
ATAKUM BELEDİYESİ 24.02.2018
Taşçı'dan işitme engellilere müjde
Atakum İşitme Engelliler Spor Kulübü sporcularıyla bir araya gelerek bowling oynayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, işitme engellilerin istihdam edileceği, sosyal ve sportif alanların da içerisinde bulunduğu bir kafe-park projesi hayata geçireceklerini söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 22.02.2018
Taşçı'dan Samsunspor izni
Taşçı'dan Samsunspor izni
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor maçı nedeniyle belediye çalışanlarına izin verdi.
ATAKUM BELEDİYESİ 20.02.2018
Başkan Taşçı'ya 'hastane' teşekkürü
Atakum Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Bayram Boz, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı ziyaret ederek, Mimarsinan Mahallesi'nde ilçeye kazandırılan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hizmet Binası ve diğer hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 13.02.2018
Taşçı'dan yabancı dil seferberliği
Atakum Belediyesi, Karadeniz turizminin vazgeçilmez adreslerinden olan ilçede yabancı dil seferberliği başlattı. Atakumluların ilçeye gelen turistlerle daha iyi iletişim kurmalarını önemsediklerini ifade eden Başkan Taşçı, American Life Dil Okulları ile İngilizce eğitim protokolü imzaladı.
ATAKUM BELEDİYESİ 12.02.2018
Atakum'da Aqua Park inşaatı başladı
Atakum Belediyesi tarafından yapımına başlanan Aqua Park alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Karadeniz'in turizm cenneti haline gelen Atakum'da, ilçe turizmine önemli bir katkı sağlayacak olan Aqua Park, vazgeçilmez bir eğlence merkezi olacak' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.02.2018
Atakum'da 'hemşehri' buluşması
Samsun'da faaliyet gösteren hemşehri derneklerinin başkanları ve üyeleriyle bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum ilçesi, farklı memleketlerden vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşadığı bir Türkiye mozaiğidir' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 10.02.2018
Atakum'dan Samsunspor'a tam destek
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum Belediyesi olarak, sporun ve sporcunun destekçisiyiz. Özellikle konu Samsunspor olduğunda, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.02.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'CHP özür dilemeli'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, CHP'li meclis üyelerinin denetim komisyonu çalışmalarını kişisel husumet nedeniyle tahrik ettiğini belirterek, 'CHP'li üye özellikle kadın meclis üyesi arkadaşımıza bir özür borçlu. İl başkanı kendi meclis üyesine küfür ve hakaretlerden dolayı özür diletmeli' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.02.2018
 Atakum Meclisinden vefa
Atakum Meclisinden vefa
Atakum Belediye Meclisinde alınan kararla, bazı cadde, bulvar ve sokakların isimlerinde değişikliğe gidildi.
ATAKUM BELEDİYESİ 7.02.2018
Atakumlulara nefes aldıracak proje
Akarsu rekreasyon projeleri kapsamında, Afanlı Deresi'nde incelemeler yapan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum Belediyesi olarak ürettiğimiz projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. 55'te 55 projemiz içerisinde yer alan bir proje daha hayat bulacak' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 6.02.2018
Başkan Taşçı, müteahhitlerle buluştu
Başkan Taşçı, müteahhitlerle buluştu
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçede yatırım yapan müteahhitlerle bir araya geldi.
ATAKUM BELEDİYESİ 4.02.2018
Atakum'da rekor nüfus artışı
2016 yılında Karadeniz'in nüfusu en hızlı artan ilçesi Atakum, 2017 yılında da yüzde 7'lik nüfus artışıyla rekorunu yinelerken, Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum, adeta herkesin yaşamak istediği bir kent haline geldi' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 2.02.2018
'Çocuklarımızın sağlığı için temizliyoruz'
'Çocuklarımızın sağlığı için temizliyoruz'
Atakum Belediyesi, ilçedeki okullarda kapsamlı temizlik çalışması başlattı.
ATAKUM BELEDİYESİ 1.02.2018
Atakum'dan Muhsin Yazıcıoğlu'na vefa
Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun adını yaşatacak olan park ve spor tesisinde incelemelerde bulunan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Böylesine önemli bir siyasetçinin adını ilçemizde yaşatacak olmanın gururunu yaşıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 30.01.2018
Taşçı'dan Atakum'a yerleşik alan çözümü
Atakum'da her mahallenin eşit hizmetle buluşturulması için çalıştıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hazırladıkları düzenleme ile tapu anlaşmazlıkları ve su aboneliği alırken yaşanan problemlerin ortadan kalkacağını ifade etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 29.01.2018
Atakum'da vatan buluşması
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ev sahipliğini yaptığı toplantıda AK Parti, MHP, CHP, BBP, Saadet ve İYİ Parti ilçe başkanlarını ve yöneticilerini buluşturarak, 'Siyaseten rakip olabiliriz ama söz konusu vatan olduğunda, hepimiz biriz. Hepimiz Türkiye'yiz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 28.01.2018
Atakum'da karla mücadele
Atakum Belediyesi ekipleri, Samsun'u etkisi altına alan yoğun kar yağışının olumsuz etkileriyle gece boyunca mücadele etti. Çalışmaları yerinde inceleyen ve ekipleri koordine eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Ekiplerimiz 7/24 görevlerinin başında' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 26.01.2018
Atakum'da 'muhtar' zirvesi
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum ilçesindeki mahalle muhtarları ve azalarını, gerçekleştirilen kahvaltı programında ağırladı.
ATAKUM BELEDİYESİ 21.01.2018
Atakum'un örnek projesi büyüyor
Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarla, hayırsever vatandaşlar arasında kurulan sağlam bir paylaşım köprüsü haline gelen Atakum Hayır Çarşısı, giysi toplama kutularıyla daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor.
ATAKUM BELEDİYESİ 17.01.2018
Başkan Taşçı: 'Herkese örnek olmalı'
Atakum'da bir kolej öğrencileri, kendi aralarında topladıkları 300 parça kıyafet ve ayakkabıyı Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı Mağazasına teslim etti. Başkan İshak Taşçı, 'Gençlerimizin bu duyarlılığı herkese örnek olmalı' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 16.01.2018
Atakum'da hasta kabulü başladı
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın girişimleriyle ilçeye kazandırılan Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası, hasta kabulüne başladı. Başkan Taşçı, 'Son teknoloji cihazlarla donatılan toplamda 35 poliklinik, Atakumlulara hizmet verecek' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 16.01.2018
Atakum'dan Suriye'ye yardım eli
Atakum Belediyesi tarafından organize edilen ve Semerkand Vakfı Atakum Şubesi ile Beşir Derneği'nin katkılarıyla gerçekleştirilen yardım kampanyasında toplanan gıda ve kıyafetlerin yüklendiği TIR, Suriye'deki mazlumların yüzünü güldürmek üzere yola çıktı.
ATAKUM BELEDİYESİ 15.01.2018
Atakum, devlet hastanesine kavuşuyor
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası'nın, 15 Ocak Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacağını söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.01.2018
Başkan Taşçı'nın mutlu günü
Başkan Taşçı'nın mutlu günü
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, üçüncü kez baba olma sevincini yaşadı.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.01.2018
Başarıya altın ödülü
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Paralimpik Boccia Şampiyonası'nda 2. olarak ülkemize gümüş madalya kazandıran Atakum Belediyespor Paralimpik Boccia sporcusu Emre Vural'ı altınla ödüllendirdi
ATAKUM BELEDİYESİ 5.01.2018
Atakum'da Seval Çöpür'den etkili iletişim semineri
Atakum Belediyesi tarafından çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen 'Etkili İletişim ve Hitabet' konulu seminerde konuşan Başkan İshak Taşçı, 'Halkla ilişkiler ve etkili iletişim konusunda örnek gösterilen belediyemizde, personel eğitim çalışmalarına önem veriyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 20.12.2017
2018 açılış yılı olacak
Atakum'da 2017 yılı boyunca ardı ardına önemli projeler hayata geçirdiklerini kaydeden Belediye Başkanı İshak Taşçı, '2018 yılının ilk ayından itibaren yapacağımız açılışlarla, ilçemizin değerine değer katan dev projeleri vatandaşlarımızla buluşturacağız' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 19.12.2017
Atakum Belediyesinden WhatsApp iletişim hattı
Atakum Belediyesi tarafından kurulan WhatsApp iletişim hattının Atakumluların belediye ile iletişiminde önemli rol oynadığını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '7 gün 24 saat hizmet veren hattımız sayesinde vatandaşlarımızla birlikte düşünüyor, birlikte üretiyor, birlikte hayata geçiriyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 17.12.2017
Atakum iletişimde öncü
Atakum Belediye Belediye Başkanı İshak Taşçı, '7 gün 24 saat hizmet veren Whatsapp iletişim hattımız sayesinde vatandaşlarımızla projelerimizi birlikte düşünüyor, birlikte üretiyor, birlikte hayata geçiriyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 17.12.2017
İshak Taşçı: 'Hedeflerimize birlikte yürüyoruz'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, kendisini ziyarete gelen mahalle muhtarlarına teşekkür ederek, 'Aynı hedef doğrultusunda çalışıyoruz. Hedefimiz daha da yaşanılabilir, daha da güzel bir Atakum inşa etmek. Bu hedefe muhtarlarımızla birlikte yürüyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 14.12.2017
İshak Taşçı: 'Engellerin aşılması için çalışıyoruz'
Atakum İşitme Engelliler Spor Kulübünü ziyaret eden Atakum Belediye Başkamı İshak Taşçı, 'Atakum'da engel yok. Engelsiz bir kent ve engelli vatandaşlarımız için daha da yaşanılabilir bir Atakum için çalışıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 13.12.2017
İshak Taşçı: 'Vatandaşların her sıkıntısında yanındayız'
Atakum Belediyesi tarafından Atakumluların da desteğiyle birbirinden önemli yardım projelerinin hayata geçirildiğini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği vatandaşlarımızın yanındayız' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 12.12.2017
Atakum'dan eğitime dev yatırım
Atakum Belediye Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitimlerinizi sürdürebilmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Bugüne kadar toplam 5 milyon TL'yi aşkın eğitim odaklı yatırım yaptık' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.12.2017
İlk baret Taşçı'dan
OMÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerini ağırlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, mühendis adayı gençlere Atakum Belediyesi çalışmalarını anlatarak ilk baretlerini hediye etti
ATAKUM BELEDİYESİ 10.12.2017
Taşçı'ya proje teşekkürü
Atakum İlçesi Kasnakçımermer Mahallesi Çayır mevkii sakinleri, belediye tarafından mahallede hayata geçirilen projeler ve gerçekleştirilen hizmetler için Başkan Taşçı'ya teşekkür etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 10.12.2017
Samsun'da 'Hayır Çarşısı' çığ gibi büyüyor
Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hayır Çarşısı projesinin yenilenen merkez mağazası, düzenlenen tören ile vatandaşların hizmetine sunuldu. Törende konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Bu projenin gerçek sahibi Atakum halkıdır' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.12.2017
Atakum Belediyesi sokak hayvanlarına sahip çıkıyor
Samsun'un Atakum İlçesi'nde, Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın başlattığı seferberlikle ilçenin çeşitli noktalarına yerleştirilen kedi evleri, mamamatikler ve köpek kulübeleri, ilçede yaşayan vatandaşların da desteğiyle sokak hayvanlarını yaşama bağlıyor.
ATAKUM BELEDİYESİ 7.12.2017
Samsun'da down sendromlular için anlamlı proje
Samsun'da down sendromlular için anlamlı proje
Atakum Down Park Kafe'de yapılan 'Down'lu Garsonlar Mesleki Eğitim ve İstihdam' projesinin açılışı yapıldı.
ATAKUM BELEDİYESİ 3.12.2017
Atakum Down Kafede 9 melek yüzlü iş başı yaptı
Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen Down Kafede melek yüzlüler için istihdam seferberliğine başladıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Down Kafe, melek yüzlülerimizi hayata kazandırıyor' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 30.11.2017
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Kimsenin seçimi bizi ilgilendirmez'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Esnaf odalarının seçimleri, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da bizi ilgilendirmez. Bu iddialar bana, o meşhur kuyu ve taş hikayesini hatırlatıyor' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 30.11.2017
Taşçı'dan 'şölen' teşekkürü
'3. Hamsi Şöleni'nde 50 binden fazla vatandaşı bir araya getirdiklerini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Ev sahipliğini yaptığımız Hamsi Şöleni, son zamanlarda Samsun'da düzenlenmiş olan en büyük organizasyon' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 28.11.2017
Samsun'da 10 tonun üstünde hamsi ikramı
Samsun'da 10 tonun üstünde hamsi ikramı
Samsun'un Atakum İlçesi'nde düzenlenen 3. Hamsi Şenliği'nde katılımcılara 10 tonun üstünde hamsi ikram edildi.
ATAKUM BELEDİYESİ 26.11.2017
Atakum'da 10 milyon liralık hizmet
Atakum Belediyesi olarak ilçede bulunan okul ve camilerin fiziki şartlarının iyileştirilmesini önemsediklerini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '3 buçuk yıllık görev süremiz içerisinde, ilçemizdeki okul ve camilere gerek tesis kazandırma, gerekse onarım ve bakım olmak üzere yaklaşık 10 milyon liralık bir yatırım yaptık' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 21.11.2017
Samsun'da kadınlardan Karadeniz'de bir ilk
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Kursu'nda çini eğitimi alan kadın girişimci Karadeniz Bölgesi'nde bir ilki gerçekleştirdi.
ATAKUM BELEDİYESİ 20.11.2017
Taşçı: 'Çocuklar bizim geleceğimiz'
Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Atakum Belediyesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Atakum Mimar Sinan İlkokulu öğrencilerinin sorularını cevaplayan Başkan ishak Taşçı, 'Çocuklar bizim en kıymetli varlıklarımız, toplumun geleceği, insanlığın umududur' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 20.11.2017
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Sorumluluğumuzun bilincindeyiz'
Atakum'daki çalışmaların ilçenin yaşanılabilirliğini artırmayı ve ilçeyi marka kent haline getirebilmeyi hedeflediğini kaydeden Başkan İshak Taşçı, 'İlçemizin mevcut yaşam kalitesini arttırmak gibi büyük bir sorumluluğumuz var ve bu bilinçle hareket ediyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 19.11.2017
Samsun'da doğayla iç içe hobi
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yapımını tamamlayarak hizmete sundukları Hobi Bahçelerinin vatandaşların doğayla iç içe vakit geçirebileceği bir alan olmasının yanı sıra doğal afet durumunda da sığınak olarak kullanılabileceğini söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 14.11.2017
Bakanlık Atakum'u pilot ilçe seçti
Değerinden yaklaşık 4 milyon lira daha ucuza mal ettikleri e-belediyecilikle Türkiye'deki sayılı belediyeler arasında yer aldıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı Taşçı, 'Karadeniz'de 3 modülü aynı anda kullanan tek öncü pilot belediyeyiz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 13.11.2017
Sendikacılardan Başkan Taşçı'ya tam not
Sendika temsilcileriyle Atakum'daki projeleri gezen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum'u marka bir kent haline getirdiklerini ifade etti.
ATAKUM BELEDİYESİ 12.11.2017
Atakum'dan okula halı saha
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakent Ortaokuluna gerçekleştirdiği bir ziyareti sırasında kendisinden halı saha isteyen öğrencilere verdiği sözü tuttu.
ATAKUM BELEDİYESİ 9.11.2017
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Alevi vatandaşlarımızın temsilcisiyim'
İnşaatı, Atakum Belediyesi tarafından üstlenilen Pir Sultan Abdal Derneği Samsun Şubesi Cem Evi inşaatında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Alevi vatandaşlarımızın temsilcisi benim' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 6.11.2017
Atakum'da Türk sanat müziği konseri
Atakum'da Türk sanat müziği konseri
Atakum Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu(TSM) tarafından Samsunlulara, Türk sanat müziği ziyafeti sunuldu.
ATAKUM BELEDİYESİ 6.11.2017
Atakum'da imar hamlesi
İlçedeki her mahallenin eşit hizmetle buluşturulması için çalıştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Taflan, yapacağımız imar uygulamasıyla tüm altyapı çalışmalarına kavuşacak' dedi
ATAKUM BELEDİYESİ 5.11.2017