ATAKUM

HaberlerATAKUM HABERATAKUM HABER
'Sessizliğe Ses' verildi
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen 'Sessizliğe Ses Ver 2' söyleşisi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İşaret Dili Çevirmeni Neslihan Kurt, 4N1K İlk Aşk dizisinin ünlü oyuncusu Cihan Şimşek ve Kırgın Çiçekler dizisinin ünlü oyuncusu Aleyna Solaker'in katılımıyla gerçekleştirildi
ATAKUM HABER 15.11.2018
Atakum ilk 30'da... Karadeniz'de tek
Atakum ilçesi, İNGEV tarafından ilçe belediyelerinde yapılan araştırma ve değerlendirmeler sonucunda, 'Birleşmiş Milletler ölçülerine göre' Türkiye'nin çok yüksek insani gelişme düzeyine sahip ilk 30 ilçesi arasına girdi.
ATAKUM HABER 13.11.2018
Engelsiz kent Atakum
Dezavantajlı gruplara yönelik projeleriyle engelli bireylere daha da yaşanılabilir bir kent sunabilmek için çalıştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımız için önemli çalışmalara imza atarak engelleri ortadan kaldırıyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 4.11.2018
Başkan Taşçı: 'Yol medeniyettir'
Samsun Denizevleri Mahallesi'nde gerçekleştirdikleri kilitli taş parke yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Yol medeniyettir anlayışıyla, 56 mahallemizin tamamında kapsamlı yol ve kaldırım çalışmaları gerçekleştiriyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 2.11.2018
Taşçı: 'Atakum'un gelişimine yön veriyoruz'
AK Parti Atakum İlçe Danışma toplantısında konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum'un gelişim ve değişimine, AK Belediyecilik yön verdi' dedi.
ATAKUM HABER 28.10.2018
Atakumlu kadınlara kanser farkındalığı
Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Koordinasyon Merkezi tarafından, 1-31 Ekim Meme Kanseri ile Uluslararası Mücadele ve Farkındalık Ayı nedeniyle, Atakumlu kadınlara farkındalık ve bilinçlendirme programı düzenlendi.
ATAKUM HABER 25.10.2018
Melek yüzlü milliler Atakum'da
Down Sendromlular Futsal Milli Takımını Atakum Down Kafede misafir eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Melek yüzlü millilerimiz, İtalya'dan şampiyonlukla dönecek' dedi.
ATAKUM HABER 23.10.2018
Atakum'da 4,5 yılda 65 park
Atakum ilçesinin çocuklar için de daha da yaşanılabilir bir kent olabilmesi için çalıştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '4,5 yıllık görev sürecimizde ilçemize 65 park kazandırdık' dedi.
ATAKUM HABER 16.10.2018
Başkan İshak Taşçı: 'Projelerimizde vatandaş imzası var'
Gerçekleştirdikleri mahalle buluşmalarıyla ilçe halkının talep ve önerilerini dinleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Projelerimizde, vatandaşımızın imzası var' dedi
ATAKUM HABER 7.10.2018
Atakum'da Mahalle Buluşmaları
Mahalle Buluşmaları kapsamında Büyükoyumca Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum Belediyesi olarak 4,5 yıldır 56 mahallemizin tamamında aralıksız olarak çalışıyor, ilçemizi geleceğe hazırlıyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 4.10.2018
Atakum'dan Türkiye'ye örnek proje
Tokat Başçiftlikliler Dernek Başkanı Şükrü Kaygusuz ile Atakum Belediyesi Yörekent Projesi kapsamında protokol imzalayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Samsun'da faaliyet sürdüren hemşehri dernekleri, 'Yörekent' projemiz sayesinde kendi kültürlerini Atakum'da yaşatıyor' dedi
ATAKUM HABER 2.10.2018
Karadeniz'in buluşma noktası
Atakum Belediyesi tarafından, yeşil ile mavinin kucaklaşmasına şahitlik etmek isteyenlerin, muhteşem Atakum manzarası eşliğinde vakit geçirebilmesi için hayata geçirilen Atakum Seyir Tesisleri, kısa süre içerisinde Atakum'un cazibe merkezi oldu
ATAKUM HABER 1.10.2018
Bu evler hem hobi hem de afet evleri olarak kullanılacak
Atakum belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Van depreminde faaliyet gösteren konteynerlerin kullanılarak yapılan Hobi Bahçeleri, herhangi bir afet durumunda 'afet evleri' olarak hizmet verecek.
ATAKUM HABER 29.09.2018
Atakum'dan eğitime destek
Muharrem ayının onuncu günü etkinlikleri kapsamında Tevfik İleri İmam-Hatip Ortaokulu öğrencilerine aşure dağıtan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Çocuklarımızın eğitimi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 27.09.2018
Atakum'un altın mahalleleri
Atakum Belediyesi olarak ilçenin 56 mahallesinin tamamına eşit hizmet parolasıyla çalıştıklarını ifade eden Atakum belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerleşim birimlerinde alt yapıyı iyileştirdik, üst yapıyı güzelleştirdik' dedi.
ATAKUM HABER 26.09.2018
Başkan Taşçı Atakumlu hacılarla buluştu
Kutsal topraklarda hac vazifesini yerine getirerek memleketlerine dönen Atakumluları, düzenlenen mevlid programında ağırlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Türk Milleti, her türlü haksızlık karşısında sergilediği dik duruşuyla, İslam'ın bayraktarlığını yapmaya devam ediyor' dedi.
ATAKUM HABER 23.09.2018
Muhsin Yüksel: 'Makam kapılarını kıracağım'
CHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Muhsin Yüksel, başkanlığı döneminde belediyedeki bütün makam kapılarını kıracağını söyleyerek, 'Atakum için şeffaf yönetim amacım var. Atakum'da bir değişim yaşanacak, bunu da oranın halkı hissedecek. Bütün gayem bu' dedi
ATAKUM HABER 23.09.2018
Başkan İshak Taşçı: 'Sözlerimizi tutmanın gururunu yaşıyoruz'
Atakum'da 4,5 yılda hayata geçirilen projeleri ve gerçekleştirilen çalışmaları düzenlenen basın toplantısında anlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Verdiğimiz sözleri fazlasıyla tutmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye'nin yıldız kenti Atakum hedefiyle üretmeye, çalışmaya devam ediyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 16.09.2018
Atakum Hayır Çarşısı ilçe sınırlarını aştı
Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirdikleri Hayır Çarşısı ile binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürdüklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Hayır Çarşısı, ilçe sınırlarını aşarak yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor' dedi.
ATAKUM HABER 13.09.2018
Atakum'da 4 projede sona yaklaşılıyor
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, çalışmaları devam eden Atakum Kent meydanı, Lozan Cadde Çarşı, Atakum Kent Ormanı Piknik Alanı ve Atakum Afanlı Rekreasyon Projelerini yerinde inceledi. Daha da yaşanılabilir bir Atakum için çalıştıklarını kaydeden Başkan Taşçı, 'Her alanda öncü, marka bir kent için çalışmaya devam ediyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 11.09.2018
Atakum Aqua Parka rekor ilgi
Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak, 2 ay önce hizmete açılan Atakum Aqua Park, Atakumlu çocukların vazgeçilmez eğlence merkezi haline geldi ve 2 ayda 20 bin çocuk aqua parkta eğlendi
ATAKUM HABER 10.09.2018
Atakum'da 87 proje hayat buldu
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizin nüfusu yaklaşık 55 bin kişi artarken, Atakum'u yarınlara hazırlamak adına 87 projeyi hayata geçirdik' dedi.
ATAKUM HABER 28.08.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Tüm güzellikleri hissettik'
Atakum'da Kurban Bayramı'nı dolu dolu yaşadıklarını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Kurban Bayramı'nın tüm güzelliklerini Atakumlu hemşehrilerimizle birlikte hissettik' dedi
ATAKUM HABER 26.08.2018
Atakum'dan 'Paylaşalım Bayram Olsun' kampanyası
Geleneksel hale getirdikleri 'Paylaşalım Bayram Olsun' kampanyasıyla her yıl binlerce ihtiyaç sahibi aileye kurban eti ulaştırdıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Bu yıl da Atakumlu hemşehrilerimizin destekleriyle, ihtiyaç sahiplerine güzel bir Kurban Bayramı yaşatacağız' dedi.
ATAKUM HABER 17.08.2018
Atakum Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Satış ve Kesim Yeri açıldı
Atakum Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Satış ve Kesim Yeri açıldı
Atakum Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Satış ve Kesim Yerinin açılışı yapılarak vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
ATAKUM HABER 15.08.2018
'Lozan Çarşı Cadde' yılsonuna tamam
Atakum Belediyesi olarak yapımını sürdürdükleri Lozan Cadde Çarşı projesi inşaatında incelemelerde bulunan Başkan İshak Taşçı, 'Cadde Çarşı projemizi yılsonunda vatandaşlarımızla buluşturacağız' dedi.
ATAKUM HABER 14.08.2018
Atakum'dan adaylara tercih desteği
Atakum Belediyesinde kurulan 'Doğru Tercih Danışma Merkezi' üniversite adaylarına hayallerini kurdukları okullara ve bölümlere gidebilmesine yardımcı oluyor.
ATAKUM HABER 8.08.2018
Atakum'a 'kent meydanı' müjdesi
Atakum Belediye Meclisi'nde Türkiye'nin en güzel kent meydanlarından birisini Atakum İlçesi'ne kazandırmaya hazırlandıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '15 bin metrekare alan üzerine yapmayı planladığımız Atakum Kent Meydanı, Türkiye'nin en güzel meydanlarından birisi olacak' dedi.
ATAKUM HABER 6.08.2018
Yarım asırlık davada sona doğru
Samsun'un Atakum İlçesi Altınkum mevkiinde yaklaşık 50 yıldır devam eden tapu mülk davasının, vatandaşların lehine sonuçlandığını belirten Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Yarım asırlık sorunun, bizim dönemimizde çözüme ulaşıyor olmasından mutluyuz' dedi.
ATAKUM HABER 23.07.2018
İsmail Kahraman Samsun'a geliyor
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 26. Dönem TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın katılımıyla gerçekleşecek olan toplu açılış törenine tüm Samsunluları davet ederek, 'Toplam değeri 75 milyon TL olan 8 projemizin resmi açılışını gerçekleştiriyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 19.07.2018
Samsun'daki kazadan acı haber
Samsun'da otomobilin bariyere çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralanan kadın hastanede hayatını kaybetti.
ATAKUM HABER 16.07.2018
Adları Atakum'da yaşıyor
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Şehitlerimizin adlarını ilçemizdeki tesislerde yaşatıyoruz. Onları asla unutmadık, unutmayacağız' dedi.
ATAKUM HABER 15.07.2018
Güçlü lider, güçlü Türkiye
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından oluşturulan yeni kabine için hayırlı olsun mesajı yayımlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, güçlü ve lider ülke Türkiye'ye bir adım daha yaklaştık' dedi.
ATAKUM HABER 11.07.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Onlar bizim gözbebeğimiz'
Atakum Belediyesi Down Kafede meslek edindirme kursunu tamamlayan 3 down sendromlu genç ile sözleşme imzaladıklarını belirten Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Onlar bizim gözbebeğimiz' dedi
ATAKUM HABER 10.07.2018
Taşçı'dan sürpriz ziyaret
Atakum Belediyesi'nin destekleri ve Samsun Motosiklet Kulübünün organizasyonu ile düzenlenen 6. Samsun Motosiklet Festivali ve Süperenduro motosiklet yarışlarına Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı sürpriz ziyaret gerçekleştirdi
ATAKUM HABER 9.07.2018
81 öğrenciye burs
81 öğrenciye burs
Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından 81 öğrenciye burs verilecek.
ATAKUM HABER 8.07.2018
Atakum'dan eğitime büyük destek! Samsun'da ilk olacak...
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın Atakum Belediye Meclisine sunduğu teklifle, dezavantajlı gruplara yönelik Samsun'un ilk ve tek özel öğrenci anaokulu Atakum'a kazandırıldı.
ATAKUM HABER 3.07.2018
Başkan İshak Taşçı: 'Atakumlu kadınlar önceliğimiz'
Atakum Belediyesi olarak açtıkları kadınlara yönelik meslek edindirme kurslarını tamamlayan ve üretim yapan kadınlara satış desteği sunduklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakumlu kadınlar, hediyelik ürün satış noktalarımız ve kurduğumuz internet sitesiyle, dünyanın dört bir yanına satış yapıyor' dedi.
ATAKUM HABER 2.07.2018
Atakum sahili Antalya'yı aratmadı
Samsun'da havaların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi ve deniz suyu sıcaklığının artması nedeniyle serinlemek isteyen vatandaşlar soluğu sahilde aldı.
ATAKUM HABER 30.06.2018
Başkan Taşçı: 'Atakum'un gelişimine yön veriyoruz'
Hayata geçirdikleri projelerle ilçeyi proje kenti haline getirdiklerini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '4 yıllık görev sürecimizde, ilçemizde 80 kapsamlı proje hayata geçirdik. Birçok projemiz de planlama aşamasında' dedi.
ATAKUM HABER 30.06.2018
Atakum'da 'Lozan Çarşı Cadde'ye ilk kazma
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın 55'te 55 proje sözü içerisinde yer alan 'Lozan Çarşı Cadde' projesi için ilk kazma vuruldu.
ATAKUM HABER 26.06.2018
Başkan Taşçı'dan teşekkür
Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimin demokrasi şölenine dönüştüğünü ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Milletimiz sandıkta verdiği mesajla, Türkiye düşmanlarını mağlup etmiştir' dedi.
ATAKUM HABER 25.06.2018
Atakum'da muhteşem açılış
Okulların tatil olmasıyla beraber Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü yaz spor okulları faaliyetlerini başlattı. Açılış törenine katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ak Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'da katıldı.
ATAKUM HABER 21.06.2018
Atakum'da ücretsiz bisiklet
Sağlıklı yaşamı desteklemek adına Atakumlulara ücretsiz olarak bisiklet kiraladıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '200 bisiklet vatandaşlarımızın hizmetinde. İstedikleri zaman herhangi bir bedel ödemeden kullanabiliyorlar' dedi.
ATAKUM HABER 18.06.2018
Atakum'da dua gecesi
Atakum Belediyesi tarafından Sultan Cami önünde kurulan sofralarda oruçlarını açan Atakumlular, iftarın ardından gerçekleştirilen Kadir Gecesi Özel programında dualarla şehitleri andı.
ATAKUM HABER 11.06.2018
Atakum'da dua gecesi
Atakum Belediyesi tarafından Sultan Cami önünde kurulan sofralarda oruçlarını açan Atakumlular, iftarın ardından gerçekleştirilen Kadir Gecesi Özel programında dualarla şehitleri andı.
ATAKUM HABER 11.06.2018
'Her masada söz sahibi olacağız'
Kamalı Mahallesi'nde gerçekleştirdikleri 5. Geleneksel Mahalle İftarları buluşmasında konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, '16 Nisan referandumunda onayladığımız başkanlık sistemine geçişimiz, 24 Haziran seçimleriyle tamamlanacak' dedi.
ATAKUM HABER 8.06.2018
Atakum'da işçilere 'sendika' müjdesi
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, geçen ay kadroya geçen işçilere, sendika müjdesi verdi. Personel iftarında konuşan Başkan Taşçı, 'Atakum Belediyesinin başarısında, çalışanlarımızın imzası var. Çalışanlarımızın sonunda kadar yanındayız' dedi.
ATAKUM HABER 6.06.2018
Atakum Hayır Çarşısı Salıpazarı'nda
Atakum Belediyesi'nin örnek projesi Hayır Çarşısı'nın 78. mağazası, Atakum ve Salıpazarı Belediyelerinin işbirliğiyle, Salıpazarılı ihtiyaç sahipleriyle buluşturuldu.
ATAKUM HABER 5.06.2018
Başkan İshak Taşçı: 'Marka kent Atakum için çalışıyoruz'
Atakum Korupark Sitesi sakinleriyle iftarda buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizi daha da yaşanılabilir bir kent haline getirmek için çalışıyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 5.06.2018
Gaziantep Fıstık Künefe'den közde künefe keyfi
Gastronomi başkenti Gaziantep'in tadına doyulmaz tatlı çeşitlerini Samsunlularla buluşturan Gaziantep Fıstık Künefe, hizmete açtığı üçüncü şubesi ile köz ateşinde pişen künefenin eşsiz lezzetini Samsunlularla buluşturuyor.
ATAKUM HABER 5.06.2018
CHP Atakum'dan 'İnce' destek
CHP Atakum İlçe Örgütü, 24 Haziran'da yapılacak seçimde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin başlatmış olduğu bağış kampanyasına destek verdi
ATAKUM HABER 30.05.2018
Çocuklar 'Paytak Şov' ile eğlendi
Çocuklar 'Paytak Şov' ile eğlendi
Atakum Belediyesi Ramazan Sokağı'nda çocuklar ve aileleri, 'Kerem Eser ile Paytak Şov'la eğlendi.
ATAKUM HABER 28.05.2018
Geleceğin mucitlerinden icat
Atakum Denizevleri Ortaokulu öğrencileri, 'Sürtünme Kuvvetine' meydan okudu. Geleceğin mucitleri, tasarladıkları arabalar ile yarıştı
ATAKUM HABER 27.05.2018
Atakum'dan beraberlik tablosu
Atakum Belediyesi Mahalle İftarları buluşmalarıyla binlerce Atakumluyu aynı sofra etrafında bir araya getirmeye devam ediyor. Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakumlu vatandaşlarımızla birlikte, Ramazan ayının birleştirici gücünü en güzel şekilde yaşıyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 27.05.2018
Atakum'da 5 bin kişi aynı sofrada
Atakum Belediyesi'nin bu yıl 5. kez düzenlediği Geleneksel Mahalle İftarları buluşması, Azerbaycan Caddesi üzerine kurulan dev sofrada, 5 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti.
ATAKUM HABER 24.05.2018
Atakum'da 4 mahalle aynı sofrada buluştu
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle İftarları kapsamında 4 mahalle aynı sofra etrafında buluşarak iftar yaptı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Ramazan ayının birleştirici gücünü ilçemizde en güzel şekilde yaşıyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 22.05.2018
Atakum'da Fasl-ı Şahane, 333'le start verdi
Atakum'da Fasl-ı Şahane, 333'le start verdi
Atakum'da bu yıl yedincisi yapılan 'Fasl-ı Şahane' etkinlikleri, grup 333'ün konseri ile start aldı.
ATAKUM HABER 18.05.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Proje atağına tam gaz'
Atakum Belediyesi olarak gerçekleştirdikleri çalışmalarla fark yarattıklarını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizde sürdürdüğümüz proje atağına tam gaz devam edeceğiz' dedi.
ATAKUM HABER 17.05.2018
Başkan İshak Taşçı'dan vatandaşlara davet
Atakum Ramazan Sokağı'na tüm Atakumluları ve Samsunluları davet eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Ramazan ayı, birlik ve beraberlik ayıdır. Bunun en güzel örneklerini, bu Ramazan Ayında, Atakum Ramazan Sokağı'nda ortaya koyacağız' dedi.
ATAKUM HABER 16.05.2018
Samsunspor Çalıştayı'nın tarihi belli oldu
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor'un yaşadığı olumsuzlukların son bulması ve kulübün eski ihtişamlı dönemlerine geri dönebilmesi için gerçekleştirecekleri Samsun ve Futbol Çalıştayı'nın Mayıs ayında gerçekleştirileceğini ifade etti.
ATAKUM HABER 8.05.2018
Atakum'da Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması
Atakum'da Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması
Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması düzenlendi.
ATAKUM HABER 6.05.2018
Atakum'da Bahar Şenliği
Atakum'da düzenlenen Bahar Şenliği'nde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Nevruz geleneği olarak yumurta tokuşturdu.
ATAKUM HABER 5.05.2018
Atakum ilham kaynağı
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Sosyal belediyecilik noktasında örnek alınan Atakum Belediyesi'nin projeleri bir çok belediyeye ilham kaynağı oldu' dedi.
ATAKUM HABER 29.04.2018
'Atakum Hayır Çarşısı' Alaçam'da
Atakum Belediyesinin, Türkiye'de birçok belediyeye örnek olan Hayır Çarşısı, Kavak, Asarcık ve Ayvacık ilçelerinin ardından bu kez de Alaçam ilçesinde kuruldu.
ATAKUM HABER 26.04.2018
Atakum'dan '4. Geleneksel El Sanatları Sergisi'
Atakum'dan '4. Geleneksel El Sanatları Sergisi'
Atakum Belediyesi Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi (AKSEM) tarafından '4. Geleneksel El Sanatları Sergisi' açıldı.
ATAKUM HABER 25.04.2018
Atakum'un yüzölçümü 4 kat arttı
Atakum İlçesi'nde devam eden çalışmaları ve projeleri yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçenin 4 kat artan yüzölçümü ve sürekli artan nüfusu ile bölgenin önemli kentleri arasında yer aldığını söyledi.
ATAKUM HABER 24.04.2018
Şehidin emaneti Atakum'a başkan oldu
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda makamını şehit Piyade Er Umut Bulut'un oğlu Selçuk Yağız Bulut'a teslim etti.
ATAKUM HABER 23.04.2018
Şehidimizin emaneti Atakum'a başkan oldu
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, makamını, Şehit Piyade Er Umut Bulut'un oğlu Selçuk Yağız Bulut'a teslim etti.
ATAKUM HABER 23.04.2018
70 ilin kültürü Atakum'da tanıtılıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) öğrencileri ve Atakum Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen '70 İlin Yöresel Ürünleri Festivali'nde yöresel yemekler ve ürünler tanıtılıyor.
ATAKUM HABER 20.04.2018
Atakum'da kültür buluşması
Atakum'da kültür buluşması
Samsun'da 70 ilin yöresel kültür ve yemekleri tanıtıldı.
ATAKUM HABER 20.04.2018
Atakum Belediyesi'nden bir proje daha: 'Sağır Kafe'
Down Kafe projesiyle adından söz ettiren Atakum Belediyesi, şimdi de işitme engelli vatandaşlar için 'Sağır Kafe' projesinin startını verdi.
ATAKUM HABER 18.04.2018
Atakum'da 23 Nisan coşkusu
Tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl da birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları, gösteriler, yarışmalar ve sürpriz hediyelerle Atakum'daki AVM'de kutlanacak.
ATAKUM HABER 18.04.2018
Atakum'da 23 Nisan coşkusu
Tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl da birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları, gösteriler, yarışmalar ve sürpriz hediyelerle Atakum'daki AVM'de kutlanacak.
ATAKUM HABER 18.04.2018
Başarılı diyetisyen Atakum'da
Başarılı diyetisyen Atakum'da
Bafralı işadamı Adem Acar'ın kızı, diyetisyen ve fizyoterapist Sıla Acar'ın Atakum'da bulunan ofisi, hizmete açıldı.
ATAKUM HABER 18.04.2018
Atakum zabıtası dilencilere göz açtırmıyor
Samsun'un Atakum ilçesindeki dilencilerin sayısında artış gözlemlediklerini belirten Atakum Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Türk, 'Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak ilçemizde duygu sömürüsü ve haksız kazanca müsaade etmiyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 17.04.2018
Dilencilere Atakum'da yer yok
Atakum İlçesi'ndeki dilencilerin sayısında artış gözlemlediklerini belirten Atakum Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Türk, 'Vatandaşlarımızın duygularını sömüren dilencilere Atakum İlçesi'nde asla yer yok' dedi.
ATAKUM HABER 17.04.2018
70 ilin yöresel ürünleri Atakum'da buluşuyor
Atakum Belediyesi OMÜ işbirliğinde düzenlenecek olan Yöresel Ürünler Pazarı 18 Nisan tarihinde kapılarını vatandaşlara açıyor. 1 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan fuarın üçüncü ve dördüncü günü, Uluslararası Venedik Sirki tarafından, tüm ziyaretçilere ücretsiz gösteriler sunacak.
ATAKUM HABER 17.04.2018
Atakum Hayır Çarşısı'na 'Osmanlı' modeli
Atakum Hayır Çarşısı'nın veren elin alan eli görmediği bir sistemle çalıştığını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı 'Atakum Hayır Çarşısı, Osmanlı yardımlaşma kültüründeki 'Sadaka Taşı' gibi çalışıyor' dedi.
ATAKUM HABER 16.04.2018
Başkan Taşçı: 'Atakum'u, Türkiye'nin yıldızı yapacağız'
Atakum'un, Türkiye'nin önemli turizm duraklarından birisi olması için çalıştıklarını ve projeler ürettiklerini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum'u, Türkiye'nin yıldızı yapacaklarını söyledi.
ATAKUM HABER 15.04.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Türkiye'nin yıldızı olacağız'
Atakum İlçesi'nin, Türkiye'nin önemli turizm duraklarından birisi olması için çalıştıklarını ve projeler ürettiklerini söyleyen Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Karadeniz'in yıldızı Atakum'u, Türkiye'nin yıldızı yapacağız' dedi
ATAKUM HABER 15.04.2018
Atakum sahilinde mimoza güzelliği
Türkiye'nin en güzel sahillerinden birine sahip olan Samsun'un Atakum ilçesinde açan mimozalar görenleri adeta büyülüyor.
ATAKUM HABER 14.04.2018
Lisede, küresel problemler konuşuldu
Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi, ana teması 'Turn The Tide' (Akışı Değiştir) olan ATAMUN'18 Konferansı'nın final programını büyük bir coşku ile gerçekleştirdi. Konferansta küresel problemlere, çözüm arandı
ATAKUM HABER 14.04.2018
Polis teşkilatı Atakum'da buluştu
Türk Polis Teşkilatının 173. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında, Atakum Belediyesi ile Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen yemek programında, birlik ve beraberlik mesajları verildi.
ATAKUM HABER 13.04.2018
Atakum'da dostluk kazandı
Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası kapsamında düzenlenen dostluk maçında Atakum Belediyesi ile Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü karşılaştı. Dostluğun skora da yansıdığı karşılaşma 5-5 berabere bitti.
ATAKUM HABER 12.04.2018
Rekor yine Atakum'da
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizin nüfusu, 4 yılda yaklaşık 50 bin kişi arttı. Adeta herkes, Atakum'da yaşamak istiyor' dedi.
ATAKUM HABER 11.04.2018
Anne ve babalar dikkat! İstismarcılar yakınımızda
Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen konferansta konuşan Psikolojik Danışman Elif Topaç, 'Cinsel istismar suçlarında, sanıkların yüzde 60'lık kısmının, ailenin yakınlarından çıktığı gerçeği unutulmamalı' dedi.
ATAKUM HABER 10.04.2018
Atakum'da 'istismar' toplantısı
Atakum Belediyesi ve Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen eğitim programı kapsamında, Atakumlu annelere 'Çocuk ihmali ve istismarına karşı bilinçli aile bilinçli çocuk' konferansı verildi.
ATAKUM HABER 10.04.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Açıkla, millet görsün'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yargılandığı suçun ağırlığı sebebiyle görevinden uzaklaştırılan belediye çalışanı hakkında açıklama yapan Akcagöz'e çağrıda bulunarak, 'Açıklama yarım kalmış. Suçlamanın ne olduğunu da açıkla ki, neyin avukatlığını yaptığını millet görsün' dedi.
ATAKUM HABER 8.04.2018
Atakum'da 'otizm' farkındalığı
Atakum Belediyesi tarafından 'Otizm Farkındalık Ayı' kapsamında düzenlenen etkinlik, otizmli çocuklar ve ailelerini buluşturdu.
ATAKUM HABER 7.04.2018
'Aşık', Atakum'da gösterildi
Atakum Belediyesi tarafından, Aşık Veysel'in (Veysel Şatıroğlu) hayatını anlatan ve yönetmenliğini Bilal Babaoğlu'nun yaptığı 'Aşık' filminin gösterimi yapıldı.
ATAKUM HABER 6.04.2018
Başkan Taşçı: 'Atakum'un değerine değer katıyoruz'
Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen projelerin, inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan İshak Taşçı, 'Atakum'da, vatandaş-belediye işbirliğinin en güzel örneklerinden birini ortaya koyuyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 5.04.2018
Sokak hayvanları Atakum'da mutlu
Her türlü hava koşulunda zor şartlar altında yaşayan sokak hayvanlarının imdadına Atakum Belediyesinin yetiştiğini söyleyen Başkan İshak Taşçı, 'Kedi, köpek evleri ve mamamatikler ile Atakum'da yaşayan sokak hayvanlarını yaşama bağlıyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 3.04.2018
Atakum'a yeni hastane
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 200 yataklı bir kent hastanesini ilçeye kazandırmak için girişimlere başladıklarını söyledi.
ATAKUM HABER 2.04.2018
Atakum Seyir Tesisi açıldı
Atakum Seyir Tesisi açıldı
Atakum Belediyesinin en önemli projelerinden biri olan 'Atakum Seyir Tesisi', kapılarını vatandaşlara açtı.
ATAKUM HABER 2.04.2018
Atakum'da Afrin Zaferi dualarla kutlandı
Atakum Alanlı Mahallesi sakinleri tarafından organize edilen ve Atakum Belediyesinin destekleriyle gerçekleştirilen buluşmada, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin Zaferi, dualarla kutlandı.
ATAKUM HABER 1.04.2018
Atakum, Afrin zaferini dualarla kutladı
Alanlı Mahallesi sakinleri tarafından organize edilen ve Atakum Belediyesi'nin destekleriyle gerçekleştirilen buluşmada, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin zaferi, dualarla kutlandı.
ATAKUM HABER 1.04.2018
Atakum'dan 4 yılda 79 proje
Hayata geçirdikleri projelerle Atakum'un gelişimine yön verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Hayalimizdeki şehir Atakum'u her geçen gün büyüyen ailemizle, hep birlikte inşa ediyoruz' dedi
ATAKUM HABER 30.03.2018
Atakum'da 27 Mart Tiyatrolar Günü
İlkokul öğrencilerinin Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında sahnelediği oyunda rol alan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Tiyatroyla büyüyen çocuklarımız, eğlenerek öğreniyorlar' dedi.
ATAKUM HABER 27.03.2018
Atakum'da 466 taşeron kadroya kavuştu
Atakum Belediyesi olarak taşerona kadro sürecini tamamladıklarını kaydeden Başkan Taşçı, 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla başlayan süreç, 466 işçimizin lehine tamamlandı' dedi
ATAKUM HABER 26.03.2018
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: 'Yapamayacakları şey yok'
Down sendromlu gençlerle birlikte pizza yapan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Fırsat verildiğinde, melek yüzlülerimizin yapamayacağı hiçbir şey yok' dedi
ATAKUM HABER 25.03.2018
Başkan Taşcı: 'Marka kent Atakum'u inşa ediyoruz'
Atakum'u hak ettiği hizmet ve kent anlayışına ulaştırmak için çalıştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Hayata geçirdiğimiz projeler ve kapsamlı yatırımlarla 'Marka Kent Atakum'u inşa ediyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 22.03.2018
Atakum Anadolu İHL öğrencileri Arapça dil eğitimi için Ürdün'de
Atakum Anadolu İHL öğrencileri Arapça dil eğitimi için Ürdün'de
Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi(İHL), öğrencilerini Arapça dil eğitimi almak için Ürdün'e uğurladı.
ATAKUM HABER 22.03.2018
Afrin şehitlerinin adı Atakum'da yaşatılacak
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı öncülüğünde gerçekleştirilen fidan dikiminde 150 fidan toprakla buluşturuldu. Atakent İlkokulu öğrencilerinin diktikleri fidanlara, Afrin'de şehit olan 46 askerin isimlerini verdi.
ATAKUM HABER 21.03.2018
Atakum'da parklara meyve ağacı dikildi
Samsun'un Atakum İlçesi'nde sürdürdükleri 'Yeşil Adım Projesi' kapsamında başlattıkları uygulamayla, çocuk parklarına meyve ağaçları dikmeye başladıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Çocuklarımız parklarda oyunlar oynarken, meyveleri dalından kopararak yiyecekler' dedi.
ATAKUM HABER 20.03.2018
Atakum'da engel yok
21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında Atakum Down Kafe'de düzenlenen programa katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Engelli vatandaşlarımız için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Melek yüzlülerimize karşı da özel bir hassasiyetimiz var' dedi
ATAKUM HABER 19.03.2018
Atakum'da melek yüzlülere 'özel' hassasiyet
21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında Atakum Down Kafe'de düzenlenen programa katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Engelli vatandaşlarımız için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Melek yüzlülerimize karşı da özel bir hassasiyetimiz var' dedi.
ATAKUM HABER 19.03.2018
Atakum'da taşeron işçilere müjde!
Taşeron yasası kapsamında kadroya geçecek olan Atakum Belediyesi çalışanı 466 işçi için mülakat süreci başladı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İşçilerimizin alın teri artık devlet güvencesi altında olacak. Şimdiden hayırlı olsun' dedi.
ATAKUM HABER 13.03.2018
Atakum Belediyesinde 466 işçi kadrolu olmak için mülakata giriyor
Taşeron yasası kapsamında kadroya geçecek olan Atakum Belediyesi çalışanı 466 işçi için mülakat süreci başladı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İşçilerimizin alın teri artık devlet güvencesi altında olacak. Şimdiden hayırlı olsun' dedi.
ATAKUM HABER 13.03.2018
Atakum'da Osmanlı Hamamları açıldı
Atakum'da Osmanlı Hamamları açıldı
Atakum Belediyesi tarafından yapılan Osmanlı Hamamları hizmete girdi.
ATAKUM HABER 12.03.2018
AHBAP Grubu'ndan Başkan Taşçı'ya ziyaret
Samsun'da sosyal yardımlaşma çalışmaları gerçekleştiren AHBAP grubu üyesi gençler, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'ya gençlerle olan iletişimi dolayısıyla teşekkür etti.
ATAKUM HABER 7.03.2018
Atakum'dan Zeytin Dalı'na destek
Atakum'da düzenlenen Dünya Kadınlar Günü Buluşması'nda katılımcılara zeytin dalı broşu hediye edildi. Başkan Taşçı, Afrin'de görev yapan askerlerin anneleri, eşleri ve aileleri başta olmak üzere, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı
ATAKUM HABER 6.03.2018
Başkan Taşçı: 'Farklı kültürler Atakum'da birleşiyor'
Hemşeri derneklerinin kendi kültürlerini Atakum'da yaşatabilmeleri için hayata geçirilen Yörekent Projesi'nde Balaçlılar Derneğiyle protokol imzalayan Başkan İshak Taşçı, 'Yörekent ile kültürel zenginliklerimizi koruma altına alıyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 5.03.2018
Halk oyunlarında 'Atakum' farkı
Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Samsun İl Şampiyonasına, minikler ve gençler kategorilerinde katılan Atakum Belediyespor Halk Oyunları Takımı, yüksek puan farkıyla şampiyon olarak, bölge şampiyonasında Samsun'u temsil etme hakkı kazandı.
ATAKUM HABER 4.03.2018
Halk oyunlarında 'Atakum' farkı
SAMSUN (İHA) – Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Samsun İl Şampiyonasına, minikler ve gençler kategorilerinde katılan Atakum Belediyespor Halk Oyunları Takımı, yüksek puan farkıyla şampiyon olarak, bölge şampiyonasında Samsun'u temsil etme hakkı kazandı.
ATAKUM HABER 4.03.2018
Atakum'da Afrin için eller semaya açıldı
Atakum Belediyesi tarafından ilçede görev yapan din görevlilerine yönelik düzenlenen kahvaltı buluşmasında şehitler için mevlit okundu, dualar edildi.
ATAKUM HABER 3.03.2018
Atakum'dan 'Sessizliğe Ses Ver' söyleşisi
Samsun'da Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen 'Sessizliğe Ses Ver' söyleşisi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çevirmeni Neslihan Kurt, Payitaht Abdülhamid dizisinin ünlü oyuncusu Elif Özkul ve Kalp Atışı dizisinin ünlü oyuncusu Ali Burak Ceylan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
ATAKUM HABER 27.02.2018
Samsun'da miniklerin oyuncak arkadaşlığı
Samsun'da 'Oyuncak Arkadaşım Projesi' kapsamında toplanan yüzlerce koli oyuncak, köy okullarında okuyan minik öğrencilere dağıtıldı.
ATAKUM HABER 27.02.2018
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Büyük bir aileyiz'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'AK kadrolarla birlikte çalışıyor, birlikte başarıyoruz. Belediyemiz ile teşkilatımız arasında örnek bir birliktelik var' dedi
ATAKUM HABER 27.02.2018
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Hainlere fırsat vermeyiz'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun Serinofil Derneği tarafından düzenlenen Şehitleri Anma Programı'nda, 'Türk milleti bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da asla ihanete müsaade etmeyecektir' dedi.
ATAKUM HABER 26.02.2018
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Birlikte yönetim Atakum'u güçlendiriyor'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Birlikte yönetim anlayışının en başarılı örneklerini ilçemizde ortaya koyuyoruz. Amacımız daha da yaşanılabilir bir Atakum' dedi.
ATAKUM HABER 25.02.2018
Atakum Aqua Park yaza hazır
Atakum Belediyesi tarafından Yeni Mahalle'de yapımına başlanan Aqua Park çalışmalarını yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, projenin yaza tamamlanacağını söyledi.
ATAKUM HABER 21.02.2018
Atakum Aqua Park yaza hazır
Atakum Belediyesi tarafından Yeni Mahalle'de yapımına başlanan Aqua Park çalışmalarını yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, projenin yaza tamamlanacağını söyledi.
ATAKUM HABER 21.02.2018
Atakum Anadolu İHL öğrencileri İngiltere'den döndü
Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi(İHL) öğrencileri, sömestir döneminde İngiltere'de 4 haftalık dil eğitimi faaliyetini tamamlayarak yurda döndüler.
ATAKUM HABER 21.02.2018
AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı'ndan Güroymak'taki okullara umut eli
AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı, sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Bitlis'in Güroymak ilçesindeki Tahtalı ve Yazıkonak Köyü İlkokullarında okuyan öğrencilere giysi, kırtasiye, kitap ve eğitim seti yardımında bulunarak okullarda kütüphane oluşturdu.
ATAKUM HABER 13.02.2018
Taşçı'dan yabancı dil seferberliği
Atakum Belediyesi, Karadeniz turizminin vazgeçilmez adreslerinden olan ilçede yabancı dil seferberliği başlattı. Atakumluların ilçeye gelen turistlerle daha iyi iletişim kurmalarını önemsediklerini ifade eden Başkan Taşçı, American Life Dil Okulları ile İngilizce eğitim protokolü imzaladı.
ATAKUM HABER 12.02.2018
Atakum'dan 'dil' seferberliği
Atakum'dan 'dil' seferberliği
Atakum Belediyesi, Karadeniz turizminin vazgeçilmez adreslerinden olan ilçede yabancı dil seferberliği başlattı.
ATAKUM HABER 12.02.2018
Atakum'da 20 günde 15 bin muayene
Samsun İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr Muhammet Ali Oruç, yeni hizmete giren Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binasında 20 günde 15 bin muayene yapıldığını söyledi.
ATAKUM HABER 12.02.2018
Atakum'da Aqua Park inşaatı başladı
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakumlulara verdiği sözleri tutmaya devam ettiğini belirterek, Aqua Park'ın inşaatına başlandığını söyledi.
ATAKUM HABER 11.02.2018
Atakum'da Aqua Park inşaatı başladı
Atakum Belediyesi tarafından yapımına başlanan Aqua Park alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Karadeniz'in turizm cenneti haline gelen Atakum'da, ilçe turizmine önemli bir katkı sağlayacak olan Aqua Park, vazgeçilmez bir eğlence merkezi olacak' dedi.
ATAKUM HABER 11.02.2018
Atakum'da 'hemşehri' buluşması
Samsun'da faaliyet gösteren hemşehri derneklerinin başkanları ve üyeleriyle bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum ilçesi, farklı memleketlerden vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşadığı bir Türkiye mozaiğidir' dedi.
ATAKUM HABER 10.02.2018
Atakum'dan Karaduman'a 'hayırlı olsun'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile ilçe yönetimi ve meclis üyeleriyle birlikte, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ı ziyaret etti.
ATAKUM HABER 9.02.2018
Atakum'da rekor nüfus artışı
2016 yılında Karadeniz'in nüfusu en hızlı artan ilçesi Atakum, 2017 yılında da yüzde 7'lik nüfus artışıyla rekorunu yinelerken, Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum, adeta herkesin yaşamak istediği bir kent haline geldi' dedi
ATAKUM HABER 2.02.2018
Samsunspor'a ceza kapıda
Samsunspor sezon başında Erzurum kampında Kapaz'la oynadığı karşılaşmayı federasyona bildirip, hakem istemediği için 7 Bin 500 TL para cezası almıştı.
ATAKUM HABER 18.01.2018
Atakum'un örnek projesi büyüyor
Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarla, hayırsever vatandaşlar arasında kurulan sağlam bir paylaşım köprüsü haline gelen Atakum Hayır Çarşısı, giysi toplama kutularıyla daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor.
ATAKUM HABER 17.01.2018
Atakum'daki devlet hastanesi hizmete açıldı
Atakum'daki devlet hastanesi hizmete açıldı
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum ek hizmet binası Atakum'da hizmete açıldı.
ATAKUM HABER 15.01.2018
Atakum'a yeni hastane... Sağlık Müdürü incelemede
Samsun Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Muhammet Ali Oruç, birim müdürleriyle Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum ek hizmet binasındaki çalışmaları inceledi.
ATAKUM HABER 12.01.2018
Başkan Taşçı'nın mutlu günü
Başkan Taşçı'nın mutlu günü
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, üçüncü kez baba olma sevincini yaşadı.
ATAKUM HABER 8.01.2018
Başarıya altın ödülü
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Paralimpik Boccia Şampiyonası'nda 2. olarak ülkemize gümüş madalya kazandıran Atakum Belediyespor Paralimpik Boccia sporcusu Emre Vural'ı altınla ödüllendirdi
ATAKUM HABER 5.01.2018
2018 açılış yılı olacak
Atakum'da 2017 yılı boyunca ardı ardına önemli projeler hayata geçirdiklerini kaydeden Belediye Başkanı İshak Taşçı, '2018 yılının ilk ayından itibaren yapacağımız açılışlarla, ilçemizin değerine değer katan dev projeleri vatandaşlarımızla buluşturacağız' dedi.
ATAKUM HABER 19.12.2017
Atakum iletişimde öncü
Atakum Belediye Belediye Başkanı İshak Taşçı, '7 gün 24 saat hizmet veren Whatsapp iletişim hattımız sayesinde vatandaşlarımızla projelerimizi birlikte düşünüyor, birlikte üretiyor, birlikte hayata geçiriyoruz' dedi.
ATAKUM HABER 17.12.2017
Hz. Mevlana şiirlerle anıldı
Hazreti Mevlana'nın 744. vuslat yıldönümü dolayısıyla Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen anma programının konuğu şair İbrahim Sadri oldu.
ATAKUM HABER 10.12.2017
Samsun'da 10 tonun üstünde hamsi ikramı
Samsun'da 10 tonun üstünde hamsi ikramı
Samsun'un Atakum İlçesi'nde düzenlenen 3. Hamsi Şenliği'nde katılımcılara 10 tonun üstünde hamsi ikram edildi.
ATAKUM HABER 26.11.2017
Bakanlık Atakum'u pilot ilçe seçti
Değerinden yaklaşık 4 milyon lira daha ucuza mal ettikleri e-belediyecilikle Türkiye'deki sayılı belediyeler arasında yer aldıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı Taşçı, 'Karadeniz'de 3 modülü aynı anda kullanan tek öncü pilot belediyeyiz' dedi.
ATAKUM HABER 13.11.2017
Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'İlelebet koruyacağız'
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'El ele, omuz omuza, yürek yüreğe vererek, atalarımızın bize emaneti olan cumhuriyetimizi korumaya devam edeceğiz' dedi.
ATAKUM HABER 29.10.2017