BİLEKLİK HABERLERİ

HaberlerBİLEKLİKBİLEKLİK
Bu bileklik sayesinde çocukların ateşi çıkmayacak
Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden 2 öğrenci, Erciyes Teknopark'ta şirket kurarak, bebeklerin ateş, nabız, vücut nemi ve kandaki oksijen miktarlarına dair verileri ölçen bileklik ve yazılım geliştirdi. Bileklik sayesinde ebeveynler, yanlarında olmasalar bile bebeklerinin sağlık verilerini anlık olarak edinebilecek.
BİLEKLİK 13.10.2018
Dünya turu için otostopla şehir şehir gezerek bileklik satıyorlar
Dünya turu için otostopla şehir şehir gezerek bileklik satıyorlar
Üniversite öğrencisi iki genç el emeği bilekliklerini satarak dünya turuna çıkabilmek için şehir şehir geziyorlar.
BİLEKLİK 14.08.2018
Burhaniye'de boncuk bileklikler küçük Sanem'e okul harçlığı olacak
Burhaniye ilçesinde, İlkokul öğrencisi Sanem Deniz'in hazırladığı boncuk bileklikler ilgi gördü. Sebze Pazarında tezgah açan babası İsmail Deniz'in yanında ürünlerini satmaya çalışan küçük kız, tatilde ürettiğini söyledi.
BİLEKLİK 30.07.2018
Kendi yaptığı bileklikleri satarak dünyayı geziyor
Dünyayı dolaşmak için işinden istifa eden genç, kendi yaptığı bileklikleri satarak dünyayı geziyor. Otostopla yollara koyulan genç, cebindeki 5 dolarla 20 gün boyunca İran'ı gezdi.
BİLEKLİK 30.07.2017
Bileklik paralarını 15 Temmuz kampanyasına bağışladılar
Eskişehir'de bileklik satarak kazandıkları parayı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Gazileri için düzenlenen kampanyaya aktaran 3 kız çocuğu, kahramanların unutulmaması gerektiğini söylediler.
BİLEKLİK 10.08.2016
Üç jönden Galatasaray'a dev destek
Türkiye'nin yakışıklı üç jönü Galatasaray'ın 'Tek Bilek-Tek Yürek' kampanyasında en büyük alımı yaparak kulüplerine büyük bir destek vermiş oldular.
BİLEKLİK 17.02.2016