Haber Gazetesi

Giresun şehidine ağlıyor

Siirt’in Pervari ilçesi kırsalında düşen askeri helikopterde şehit düşen 17 askerden Giresunlu Astsubay Kıdemli Üstçavuş Hakan Gemici’nin 3 hafta önce evlendiği öğrenildi.

Bölge - 10 Kasım 2012, Cumartesi
 

Siirt 3. Komando Tugay Komutanlığı’ndan Pervari ilçesine asker sevkiyatı yapan askeri helikopterin Pervari ilçesine 16 kilometre uzaklıkta bulunan Doğanca köyü Hasantepe mevkisinde teknik arıza ve sis nedeniyle düşmesi sonucu Jandarma Özel Harekat Timi’nden yer alan Giresunlu Astsubay Kıdemli Üstçavuş Hakan Gemici (24) hayatını kaybetti. Giresun’un Keşap ilçesinde oturan ve 18 Ekim 2012 tarihinde hayatını Elif Gemici ile birleştiren Hakan Gemici’nin Konya’dan bir hafta önce Siirt’in Pervari ilçesine tayininin çıktığı öğrenildi.Bir süre önce evlenen Gemici’nin Giresun’un Keşap ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu, Yusuf Tüfekçi’nin ise Gümüşhane’nin Kürtün ilçesi Akçal köyü nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

Yorum Yazın


Yorumlar Yorum


ORDU İSKELESİ'NDEN 7 AYDA 66 MİLYON DOLARLIK İHRACAT

Ordu Gümrük Müdürü Ahmet Kartal, Ordu İskelesi'nden Ocak-Temmuz ayları arasında 66 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirildiğini söyledi.

EVİ YANAN AİLELER İÇİN YARDIM KAMPANYASI

Çorum’un Osmancık ilçesinde hafta sonu çıkan yangında evi yanan aileler için yardım kampanyası başlatıldı.

DAVUTOĞLU GÜMÜŞHANE’DE

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Gümüşhane'ye gitti.


DÜNYANIN EN BÜYÜK DOĞALGAZ TESİSİ

Dünyanın en büyük sıkıştırılmış doğalgaz (CNG) tesisi Rize'de faaliyetini sürdürüyor.

ARAP TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI OLDU

Giresun’da, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından toplu açılış töreni yapılan tesislerden biri olan Kulakkaya Zifin Otel, Arap turistlerin ilgi odağı oldu.

YAYLALARDA ÇÖP REZALETİ

Giresun’un yaylaları sorumsuz piknikçilerin yüzünden çöplüğe döndü.

PORTEKİZLİ KADIN HUZURU İSLAM’DA BULDU

Portekiz asıllı 30 yaşındaki kreş öğretmeni Luıs Andreia Filipa, Sinop İl Müftülüğü’nde Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu.

OTOMOBİL TÜNEL ÇIKIŞINDA YAN YATTI

Sinop'ta meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.

ÇEVRE YOLU PROJESİ DEĞİŞTİ

AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Türkiye’nin en uzun tünellerine sahip olan ve Türkiye ekonomisine ciddi katkılar sağlayacak olan Ordu Çevre Yolu’nun bitim noktasında proje değişikliğine gidildiğini söyledi.

İNTERNETTEN TANIŞTILAR, ENGELLİLERİ KALDIRDILAR

Tokat’ın Niksar ilçesinde bedensel engelli çift evlenerek bir engeli daha ortadan kaldırdılar.