CEVAT HABERLERİ

HaberlerCEVATCEVAT
Kavga kanlı bitti! 1 yaralı
Kavga kanlı bitti! 1 yaralı
Arkadaş grubu arasında çıkan tartışmada silahlar patladı. Çıkan kavgada bir kişi ağır yaralandı.
CEVAT 9.12.2018
Öncü'nün acı günü
İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü'nün, önceki gün vefat eden kayınvalidesi Aysel Yıkılmaz, gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı
CEVAT 10.10.2018
Türk Telekom, Cevat Soydaş Turnuvası'na hızlı başladı
Türk Telekom, Cevat Soydaş Turnavası'nda karşılaştığı TOFAŞ'ı uzatmalar sonunda 103-102 yenerek turnuvaya hızlı başladı. Türk Telekom turnuva kapsamında, 21 Eylül Cuma günü TOFAŞ Spor Salonu'nda Yunanistan ekibi Promitheas P.C ile karşılaşacak.
CEVAT 20.09.2018
'ABD'ye karşı Türkiye ile yapıcı görüşmelerimiz oldu'
İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, 'ABD'nin kinci tavırlarına karşı, Türkiye ile bölgesel işbirliği doğrultusunda yapıcı görüşmelerimiz oldu' dedi.
CEVAT 30.08.2018
Öncü: 'Afetlere hazırlıklı değiliz'
İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, 17 Ağustos 1999 depreminden bu yana 19 yıl geçtiğini hatırlatarak, 'Doğal afetlere karşı duyarlı ve hazırlıklı değiliz' dedi.
CEVAT 14.08.2018
Prof. Dr. Tunç Cevat Öğün: 'El bileğinde sinir sıkışması uyuşmayla kendini belli
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Tunç Cevat Öğün, geceleri uykudan uyandıracak şekilde rahatsızlık veren el bileği sinir sıkışmasında tedavinin test ve değerledirmelere göre planlandığını söyledi.
CEVAT 12.08.2018
Fethullah Gülen öldü mü? Ünlü İlahiyatçı mezarının yerini açıkladı
FETÖ lideri Fethullah Gülen'in öldüğünü, cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü belirten İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, 'Yoksa bizim polislerimiz onu Türkiye'ye getirecekti' ifadesini kullandı.
CEVAT 27.07.2018
Hayırsever Cevat Soyiç hayatını kaybetti
Antalya'nın Korkuteli ilçesi'nde Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezinin yapılmasını sağlayan hayırsever Cevat Soyiç hayatını kaybetti.
CEVAT 27.06.2018
Prof. Dr. Tunç Cevat Öğün: 'Düztaban çocuklara altı kalın ayakkabı öneriyoruz'
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Tunç Cevat Öğün, düztaban çocuklara altı kalın ayakkabı önerdiklerini söyledi.
CEVAT 25.06.2018
Sahteciliğin önü açılıyor
İMO Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, yapı ruhsatında yeni düzenlemelerin sahte mühendisliğin önünü açtığını savunarak, 'Bu uygulamadan vazgeçilmeli' dedi
CEVAT 9.06.2018
Hayatını kaybeden eski Bakan Cevat Ayhan için cenaze namazı kılındı
Ankara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Cevat Ayhan için Hacı Bayram Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
CEVAT 8.05.2018
Kansu Ödülü Cevat Çapan'ın
Ceyhun Atuf Kansu Şiir Ödülü'nü bu yıl 'Son Duraktan Bir Önce' kitabıyla Cevat Çapan kazandı. Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nin ev sahipliği yaptığı ödül töreninde, Kansu şiirlerinden örnekler okundu, türküler seslendirildi.
CEVAT 10.04.2018
Pof. Dr. Cevat Akşit Gebzeliler ile buluştu
Prof. Dr. Cevat Akşit, Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen 'İslam'da Çocuk Eğitimi ve Gençlik' konulu söyleşide Gebzelilerle bir araya geldi.
CEVAT 27.03.2018
Hızırtepe Cevat Ayhan Caddesi yenilendi
Hızırtepe Mahallesi'nde eski Yurt Caddesi olarak bilinen Cevat Ayhan Caddesi'nde başlatılan yenileme çalışmaları tamamlandı.
CEVAT 30.01.2018
İMO Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü: Üye sayısı kaygı verici
İMO Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, 'Üye sayımız 124 bin 500'e ulaştı. Meslektaş sayımızdaki bu yoğun artış övünülecek bir durum değil, aksine kaygı verici' dedi
CEVAT 20.12.2017
İnşaatın kalbi Samsun'da atacak
TMMOB İnşaat Mühensileri Odası Samsun ve Antalya şubelerinin 6-7 Ekim tarihlerinde gerçekleştireceği 7. Uluslararası İnşaat Yönetimi Kongresi ile sektörün kalbi Samsun'da atacak.
CEVAT 6.10.2017
Cevat Şakir'in izinden Gökova'da deniz dibi temizliği
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi, Gökova'da Ekim ayının ilk haftası gerçekleştirilecek olan, 'Denize En Çok Mavi Yakışır-Cevat Şakir'in İzinden Gökova Deniz Dibi Temizliği' çalışmaları öncesi, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.
CEVAT 27.09.2017
2017 Erdal Öz Edebiyat Ödülü Sahibi Cevat Çapan Oldu
2017 Erdal Öz Edebiyat Ödülü Sahibi Cevat Çapan Oldu
Şair ve çevirmen Cevat Çapan bu sene Erdal Öz Edebiyat Ödülü'nün sahibi oldu
CEVAT 14.09.2017
Özel İmperial Hastanesi'nde Cevat Ocak'a imza töreni
Özel İmperial Hastanesi'nde Cevat Ocak'a imza töreni
Özel İmperial Hastanesi'nde Cevat Ocak için imza töreni düzenlendi.
CEVAT 11.09.2017
İMO Samsun Şube Başkanı Öncü: 'O bina çevre felaketi'
İMO Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, halk arasında 'Melanet Apartmanı' olarak bilinen binanın çevre felaketi olduğunu ifade ederek, ''Samsun'un bu tip sorunlardan acilen kurtulması lazım'' dedi.
CEVAT 29.08.2017
Samsun Haber: Samsun'daki cami göçüğü faciasının nedeni: Tedbirsizlik
Samsun Haber:İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, Atakum'da cami inşaatında 3 işçinin hayatını kaybettiği çökmeyle ilgili ''Maalesef ülkemizde, tedbirsizlikten, deneyimsizlikten ve bilgisizlikten bu tip facialar çok sık yaşanıyor. Acilen düzenleme getirilmeli'' dedi
CEVAT 1.05.2017
TÜBA Başkanı Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar, Rektör Özer'i ziyaret etti
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) Akademik Başkanı Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer'i makamında ziyaret etti.
CEVAT 7.04.2017
İMO Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü: 'İnşaat sektörü canlanacak'
İMO Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, tapu harçlarında yaşanan indirimin olumlu ve geç kalınmış bir karar olduğunu belirterek, ''Elbette bu indirim katkı sağlar, konut stoğunun eritilmesine de etki eder ama piyasayı uçurur diyemeyiz'' dedi
CEVAT 19.03.2017
Zuhal Olcay sahne sonrası acı haberi aldı
Ünlü sanatçı Zuhal Olcay'ın uzun süredir rahatsız olan babası Cevat İsanç, dün akşam saatlerinde bulunduğu hastanede vefat etti.
CEVAT 24.05.2016
İMO'da Cevat Öncü yeniden başkan
İMO'da Cevat Öncü yeniden başkan
TMMOB İMO Samsun Şubesi 16. Dönem Olağan Kurulu'nda Cevat Öncü, tek aday olduğu seçimlerde yeniden başkan seçildi
CEVAT 22.02.2016
Adı konulmamış büyük bir kriz var
TMOBB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, terör olayları nedeniyle adı konulmamış büyük bir kriz olduğunu belirterek, ''İnşaat sektörü bu krizi hat safhada yaşıyor'' dedi
CEVAT 21.02.2016
Depo işçisi ölümden döndü
Ordu'da iş makinesinden dökülen kömürün altında kalan işçi, yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından yaralı halde kurtarıldı
CEVAT 27.01.2016