CEYHUN G HABERLERİ

HaberlerCEYHUN GCEYHUN G
Gazeteci-yazar Ceyhun Bozkurt'un 'Günlük' isimli kitabı çıktı
Güvenlik Uzmanı Mete Yarar ile birlikte yazdığı araştırma kitapları ve danışmanlığını yaptığı 'İsimsizler' dizisiyle tanınan gazeteci-yazar Ceyhun Bozkurt'un ilk romanı 'Günlük' piyasaya çıktı. Bozkurt, romanında okuyucuyu teröristlerin bazı kentlerde hendek-barikatlar kazdığı döneme götürüyor.
CEYHUN G 14.12.2018
Ceyhun Fersoy 'eşimi ilk gördüğümde oturduğum yerden düştüm'
Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Ceyhun Fersoy, Küçükçekmece Belediyesi'nin düzenlediği söyleşide gençlerle buluştu. Söyleşide özel hayatına dair soruları yanıtlayan Fersoy,' 'Eşimi ilk gördüğümde oturduğum yerden düştüm sonra ne güzel düştüm diye şaka yaptım. Tanıştıktan bir hafta sonra ona duygularımı açıkladım' dedi.
CEYHUN G 10.12.2018
Alanyaspor, Ceyhun Gülselam'ı renklerine bağladı
Aytemiz Alanyaspor, son olarak Osmanlıspor'da forma giyen orta saha oyuncusu Ceyhun Gülselam'ı kadrosuna dahil etti. Tecrübeli futbolcu kendisini turuncu-yeşilli renklere bağlayan 2 yıllık sözleşmeye imza attı.
CEYHUN G 29.08.2018
CHP Milletvekili Ceyhun İrgil: 'Öğrenci affına rektörler ayak diretmesin'
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, yürürlüğe giren öğrenci affı ile ilgili yaptığı açıklamada bazı rektörlerin öğrenci affına ayak diretmemesi gerektiğine vurgu yaparak, ayrıca KHK ile kapatılmış üniversitelerin öğrenci affından yararlanamadığının altını çizdi.
CEYHUN G 25.05.2018
Ceyhun Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Kadirli kampını tamamladı
Ceyhun Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Kadirli kampını tamamladı
Ceyhun Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Kadirli Kampını tamamladı.
CEYHUN G 29.03.2018
Yeni Malatyaspor, Ceyhun Gülselam transferini bitirmek istiyor
Transferde hareketli günler geçiren Evkur Yeni Malatyaspor, bir süre önce gündemine aldığı Kardemir Karabüksporlu Ceyhun Gülselam ile bir görüşme yapacak.
CEYHUN G 29.12.2017
Evkur Yeni Malatyaspor, Ceyhun Gülselam'ı istiyor
Süper Lig'in ilk yarısını 22 puanla 10. sırada tamamlayan Evkur Yeni Malatyaspor, Kardemir Karabükspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Ceyhun Gülselam ve Boluspor'un defans oyuncusu Umut Meraş'ı renklerine bağlamak için girişimlerini sürdürüyor.
CEYHUN G 27.12.2017
Milli Eğitim Komisyonu üyesi CHP Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil:
Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, 'Eğitim kalitesi yoksa, her kentte üniversitenin anlamı yok' dedi.
CEYHUN G 22.10.2016
Rize'de durumlar karıştı
Rize'de durumlar karıştı
Çaykur Rizespor'da 'anlaştık' denilen isimlerden bir bir kötü haberler geliyor.
CEYHUN G 5.07.2016
Çaykur Rizespor'da transfer depremi
Çaykur Rizespor şimdiye kadar yaptığı transferler dışında, Hikmet Karaman'ın anlaşmaya vardık dediği isimlerden tek tek olumsuz haber gelmesiyle gündemde kalmaya devam ediyor.
CEYHUN G 4.07.2016
Rizespor Ceyhun Gülselam'la anlaştı
Rizespor Ceyhun Gülselam'la anlaştı
Çaykur Rizespor Ceyhun Gülselam'la anlaştı.
CEYHUN G 29.06.2016
Gözyaşının göz sağlığındaki önemi
Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Göz Hastalığı ve Sağlığı Uzmanı Opr. Dr. Ceyhun Özkök, gözyaşının, göz sağlığındaki önemi konusunda bilgi verdi.
CEYHUN G 2.02.2016