DURSUN HABERLERİ

HaberlerDURSUNDURSUN
Dursun Özbek: 'Hakkınızı helal edin'
Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda 23 günlük dönemi mali ve idari açıdan ibra edilen eski başkan Dursun Özbek, teşekkür konuşması yaparak sarı-kırmızılı kulübün kongre üyelerinden helallik istedi.
DURSUN 23.03.2019
Dursunbey'de akü üretecek firmaya yer tahsisi yapıldı
Dursunbey Organize Sanayi Bölgesinde başlayan tahsis taleplerine ilgi her geçen gün artıyor. Bu kapsamda yurt dışına ihracat yapan bir şirkete 20 dönümlük alan atılan imzalar ile tahsis edildi.
DURSUN 22.03.2019
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun: 'Dicle'nin kuzularını çakallara kaptır
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Anadolu Tarihi ve Kültür Birliği Çalıştayı'nda yaptığı konuşmada, 'Biz bundan sonra Dicle'nin kuzularını çakallara kaptırmayacağız. Önemli olan Anadolu coğrafyasındaki gençleri çakallara kaptırmamaktır' dedi.
DURSUN 16.03.2019
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun'dan gençlere tavsiyeler
Samsun'un ilçesi Atakum Gençlik Merkezi'nde düzenlenen 'Anadolu Tarih ve Kültür Birliği ile Gençlerle Başbaşa' konferansına katılan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun,, merak etmenin, araştırmanın ve her zaman öğrenme isteğini korumanın önemine işaret etti.
DURSUN 15.03.2019
Dursunbey OSB'de İlk Yatırımcı İle İmzalar Atıldı
Dursunbey Organize Sanayi Bölgesi, daha önce gerçekleştirilen kamulaştırma ve ihale çalışmalarının ardından ilk yatırımcıları için kapılarını açtı. Bölgesel teşvik avantajları ile yatırımcıların ilgisini çeken Dursunbey OSB iki farklı sektörden yatırımcının ziyaretine ev sahipliği yaptı. İlk ön tahsis sözleşmesi imzalandı.
DURSUN 15.03.2019
Yavuz'a ziyaret
 Samsun Tenis Kulübü Başkanı Özcan Dursun, Başkan Yardımcısı  Erkan Yavuzel, yönetim kurulu üyeleri Ali Türker ve Çağdaş Gökpınar'la kulüp üyeleri Av. Ali Serkan Bilgin ve Av. Süleyman Serkan Güler, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz ile Başsavcı Vekili Hasan Kıdıl'ı ziyaret etti.
DURSUN 14.03.2019
Samsun'da 8 kadın 8 hikaye
Samsun'da farklı meslek gruplarında çalışan sekiz kadın, kendi hikâyesi üzerinden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı verdi. Kadınlar ortak mesajında, kadının isterse her şeyi başarabileceğini vurguladılar
DURSUN 8.03.2019
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Cizre'de
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Cizre'de
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, bazı temas ve incelemelerde bulunmak üzere Cizre'ye geldi.
DURSUN 16.02.2019
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun Nusaybin'de
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. A. Haluk Dursun çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Mardin'in Nusaybin ilçesini ziyaret etti.
DURSUN 15.02.2019
Samsun'da intihar girişimi! Beton zemine çakıldı
Samsun'da intihar girişimi! Beton zemine çakıldı
Samsun'da Anakent İş Merkezin'nde kendini yüksekten atarak intihar teşebbüsünde bulunan bir kişi ağır yaralandı.
DURSUN 14.02.2019
Dursunbey'de 47 yaşındaki şahıs kayboldu
Dursunbey'de 47 yaşındaki şahıs kayboldu
Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde ikamet eden Ahmet Yaren isimli şahıstan 24 saattir haber alınamıyor.
DURSUN 29.01.2019
Valilik çalışanlarından bowling turnuvası
Samsun Valiliği çalışanları, kurum içi iletişimi güçlendirmek amacıyla düzenlenen 'Birinci Geleneksel Bowling Turnuvası'nda gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.
DURSUN 16.01.2019
Dursunbey Akbaşlar Rampasında Kaza:1 Yaralı
Dursunbey Akbaşlar Rampasında Kaza:1 Yaralı
Dursunbey Balıkesir yolu Akbaşlar bölgesinde bulunan rampada meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
DURSUN 15.01.2019
Dursunbeyli öğrenciler dart turnuvasına damga vurdu
Dursunbey'de çeşitli okullarda eğitim gören öğrenciler, Balıkesir'de gerçekleşen dart turnuvasına adeta damga vurdular. Dursunbeyli öğrenciler bölge turnuvasında Balıkesir'i temsil edecek.
DURSUN 3.01.2019
Dursunbey'de yeni yıla fidan dikerek girilecek
Dursunbey Orman İşleme Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Yeni Yıla Ağaç keserek değil, fidan dikerek girelim' programında vatandaşlara ücretsiz olarak 4 bin adet çam, ceviz, selvi, fıstık çamı fidanı dağıtıldı.
DURSUN 28.12.2018
Dursun Türk'ten Samsunspor'a ziyaret ve inceleme
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Yılport Samsunspor'u ziyaret ederken, Başkanı İsmail Uyanık ve beraberindekilerle 19 Mayıs Stadyumu'nda incelemelerde bulundu.
DURSUN 23.12.2018
Dursun Türk'ten Samsunspor'a ziyaret ve inceleme
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Yılport Samsunspor'u ziyaret ederken, Başkanı İsmail Uyanık ve beraberindekilerle 19 Mayıs Stadyumu'nda incelemelerde bulundu.
DURSUN 23.12.2018
Dursunbey'de kişi başına 25 metrekare yeşil alan düşüyor
Dursunbey Belediyesi, 2014 yılından bu yana sürdürdüğü peyzaj çalışmaları kapsamında yeşil alan miktarını 700 bin metrekareden 920 bin metrekareye yükselterek ilçedeki kişi başına düşen yeşil alan miktarını 19 metrekareden 25 metrekareye yükseltti.
DURSUN 19.12.2018
Rütbelerini Başkan Dursun Ay taktı
Düzce Belediyesi Zabıta ve İtfaiye Müdürlüğü personeli için düzenlenen görevde yükselme programı sonunda başarılı olanların rütbelerini Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay taktı.
DURSUN 17.12.2018
Başkan Dursun, 'Tramvay hastaneye kadar gidecek'
DÜZCE(İHA) – Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İstanbul caddesinde nostaljik olarak bulunan tramvayın belediye ile hastane arasında hizmet vereceğini söyledi.
DURSUN 7.12.2018
Kızılay heyetinden Başkan Dursun Ay'a ziyaret
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Kızılay heyeti ile makamında bir araya geldi.
DURSUN 3.12.2018
Başkan Dursun Ay özel çocukları ağırladı
Düzce Körpeşler Özel Eğitim Anaokulu öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ı ziyaret etti.
DURSUN 30.11.2018
Dursun'la yollar ayrıldı
Tokatspor, takımın sportif direktörlük görevini üstlenen eski milli futbolcu Ahmet Dursun ile yollarını ayırdığını açıkladı.
DURSUN 29.11.2018
Ahmet Dursun, Tokatspor'dan ayrıldı
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Tokatspor, takımın sportif direktörlük görevini üstlenen eski milli futbolcu Ahmet Dursun ile yollarını ayırdığını açıkladı. Dursun'un yerine Namık Keskinsu görevi devraldı.
DURSUN 27.11.2018
Başkan Dursun Ay, 'Geleceğimiz onlara emanet'
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, 'Yetişmekte olan yeni nesillere şekil ve renk veren öğretmenlerimiz; bizler için de büyük önem teşkil etmektedir' dedi.
DURSUN 24.11.2018
Başkan Dursun Ay'ın yaptığı çalışmaya esnaftan teşekkür
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ın talematı ile Küçük Sanayi Sitesinde asflat çalışması yapıldı, esnaflarda yapılan bu çalışmaya plaketle teşekkür ettiler.
DURSUN 23.11.2018
Dursunbey'de Öğretmenlere Özel Ahşap Anı Defteri
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, 24 Kasım Öğretmenler günü sebebi ile ilçede görev yapan tüm öğretmenlere özel olarak hazırlattırılan anı defterlerini hediye etti.
DURSUN 23.11.2018
Eski Edirne Valisi Dursun Ali Şahin: 'İstanbul'a 50 yıl yetecek kum var'
2015 yılında her yıl taşkınlarla gündeme gelen Meriç Nehri'nin yatağından çıkarılan kumun satışının yapıldığı gün 'Bu kumu yiyesim var' diyerek tüm dikkatleri üzerine toplayan eski Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, 'Meriç kumunun ayda 45-50 bin ton nakli yapılıyor. İstanbul'a 50 yıl yetecek kum var' dedi.
DURSUN 22.11.2018
Kavuran uyardı! Kış lastiği şart
Vatandaşların kış lastiklerini bir an önce takması gerektiğini söyleyen Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şubesi Başkanı Dursun Kavuran, 'Kış aylarında normal lastiklerin fren mesafesi uzar ve bu durum kazalara sebep olabilir. Can güvenliği için kış lastiği şart' dedi
DURSUN 22.11.2018
Samsun'da tek! Yıllardır aynı mesleği yapıyor
Samsun'un tek şemsiye tamircisi olan 90 yaşındaki Dursun Yıldız'ın ilerleyen yaşına rağmen gözlük kullanmadan şemsiyeleri tamir etmesi herkesi şaşırtıyor. 
DURSUN 20.11.2018
Başkan Dursun Ay, vatandaşlarla bir araya geldi
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Konuralp'te yapılan çalışmaları inceledi. Gezi sırasında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Ay 'Vatandaşımız bizim başımızın tacıdır' dedi.
DURSUN 20.11.2018
Başkan Dursun Ay, yeni yolları inceledi
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce'nin şehir trafiğinin rahatlaması için çevre yollarına önem verdiklerini söyledi.
DURSUN 19.11.2018
Başkan Dursun Ay dere ıslah çalışmalarını inceledi
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Koçyazı Mahallesinde yapımı devam eden dere içiresi islah çalışmalarını yerinde inceledi.
DURSUN 15.11.2018
Başkan Dursun Ay, personeli ile buluşmaya devam ediyor
Başkan Dursun Ay, personeli ile buluşmaya devam ediyor
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay personel toplantılarına İtfaiye, Zabıta ve Kültür İşleri ile devam etti.
DURSUN 14.11.2018
Başkan Dursun Ay restorasyon çalışmalarını inceledi
Başkan Dursun Ay restorasyon çalışmalarını inceledi
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Konuralp'te yürütülen tarihi türbe restorasyonu çalışmalarını yerinde inceledi.
DURSUN 14.11.2018
Başsavcı Dursun, olay yerinde inceleme yaptı
Sakarya'nın Arifiye ilçesinde Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan'ın öldürülmesi olayı sonrasında Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, olayın gerçekleştirildiği yerde incelemede bulundu. Dursun çıkışta yaptığı açıklamada, 'Olayla ilgili iki cumhuriyet savcısı tarafımdan görevlendirilmiştir' dedi.
DURSUN 13.11.2018
Dursunbey OSB'de çalışmalar başladı
Dursunbey'in kaderini değiştirecek olan Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalar başladı. Türkiye'de ilk kez OSB içine kadar gelecek olan 8 hatlık Demiryolu lojistik istasyonu için de yer belirleme çalışmaları tamamlandı.
DURSUN 13.11.2018
Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Özer, Dursunbey'de konferans verdi
Dursunbey Belediyesi ve Dursunbey Kaymakamlığının ortaklaşa düzenlediği 'İyi Beslenme, İyi gelecek' konulu konferansa Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer, konuşmacı olarak katıldı.
DURSUN 8.11.2018
Dursunbey Çevre Yolunda Sıcak Asfalt Çalışmaları Başlıyor
Dursunbey Çevre Yolunda Sıcak Asfalt Çalışmaları Başlıyor
Balıkesir-Kütahya yolu Dursunbey Çevre yolu bölgesinde sıcak asfalt çalışmaları başladı.
DURSUN 5.11.2018
Dursun: 'Hava ulaştırmasında Türkiye çok güçlü bir potansiyele sahip'
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Genel Sekreteri ve Havacılık Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Erdal Dursun, sürekli gelişen ve büyüyen havacılık sektörü hakkında değerlendirmelerde bulundu.
DURSUN 29.10.2018
Dursunbey'de Organ Bağışı Farkındalığı
Dursunbey Devlet hastanesi tarafından düzenlenen 'Organ Bağışı Farkındalığı' programı kapsamında katılımcılara bağışçılığın önemi anlatıldı.
DURSUN 27.10.2018
Başkan Dursun Ay birim müdürleri ile görüştü
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay birim müdürleri ile düzenlediği toplantıda Kervan Kavşağı, TEM Otoyol bağlantısı ve şehir merkezi entegrasyonu hakkında istişarelerde bulundu.
DURSUN 18.10.2018
Başsavcı Lütfi Dursun'dan Başkan Öztürk'e ziyaret
Başsavcı Lütfi Dursun'dan Başkan Öztürk'e ziyaret
Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaretti.
DURSUN 15.10.2018
Samsun Vezirköprü'de Eğitim-Bir-Sen 'Dursun' dedi
Samsun Vezirköprü'de Eğitim-Bir-Sen 'Dursun' dedi
Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Eğitim-Bir-Sen Temsilciliğine Hasan Dursun seçildi.
DURSUN 15.10.2018
Amaç; ceza yazmak değil
Trafikte yapılacak ceza düzenlemesiyle ilgili konuşan Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şubesi Başkanı Dursun Kavuran, 'Amaç; ceza yazmak değil, kurallara uyulmasını sağlamak' dedi
DURSUN 14.10.2018
Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, 'Türkiye'de şuan yürüttüğümüz 37 tane s
ELAZIĞ (İHA) – Türkiye genelinde şuan 37 stadyum çalışması yürüttüklerini belirten Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Türk, 'Bunların 18'ini tamamladık. Elazığ Atatürk Stadyumu ise bulunduğu yere yapacağımız 2 stattan birisi' dedi.
DURSUN 11.10.2018
Dursunbey OSB'ye 50 milyon TL'lik yatırım
Dursunbey'de alt yapı çalışmaları bu ay başlayacak olan Organize Sanayi Bölgesine 50 Milyon TL'lik yatırım ile 2 bin kişilik istihdam sağlamayı hedefleyen firma yetkilileri, ilçede incelemelerde bulundu.
DURSUN 11.10.2018
Dursunbey'de yangın
Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde bir evden yükselen dumanlar heyecana sebep oldu. Yangın itfaiyenin zamanında müdehelesi ile büyümeden söndürüldü.
DURSUN 5.10.2018
Vali Yazıcı Dursunbey'de Kitap Okuma Etkinliğine Katıldı
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı Bengi projesi kapsamında Dursunbey'de kitap okuma etkinliğine katıldı. Vali Yazıcı, etkinlik sonrası öğrenciler ile söyleşi gerçekleştirdi.
DURSUN 4.10.2018
Dursunbey'de tek katlı ev alevlere teslim oldu
Dursunbey'de tek katlı ev alevlere teslim oldu
Dursunbey'e bağlı Yunuslar Mahallesi'nde meydana gelen yangında tek katlı bir ev alevlere teslim oldu.
DURSUN 3.10.2018
Başkan Dursun Ay konferansa katıldı
Başkan Dursun Ay konferansa katıldı
Düzce'de Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla program düzenlendi.
DURSUN 2.10.2018
Başkan Dursun Ay 'Yaşlılarımız başımızın tacıdır'
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay 1-7 Ekim Yaşlılar Haftası dolayısıyla Yukarı Yahyalar'da ikamet eden 103 yaşındaki Münevver Bakkaloğlu'nu ziyaret etti.
DURSUN 1.10.2018
Başkan Dursun Ay çalışmaları anlattı
Başkan Dursun Ay çalışmaları anlattı
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, 1 yıl içinde 200 ton asfalt serdiklerini söyledi.
DURSUN 28.09.2018
Görev Dursun'da
TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Tokatspor'da Teknik Direktör Murat Yoldaş'ın istifasının ardından Sportif Direktör olarak görev Ahmet Dursun takımın başında idmanlara çıktı.
DURSUN 28.09.2018
Dursunbey'de insana ait olduğu iddia edilen kemikler bulundu
Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde işçiler tarafından yol kenarında bulunan ve insana ait olduğu iddia edilen kemik parçalarıyla ilgili çalışma başlatıldı.
DURSUN 26.09.2018
Başkan Dursun Ay 'Hedef rahat bir kış'
Başkan Dursun Ay 'Hedef rahat bir kış'
Düzce Belediyesi, il genelinin tüm yollarında asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
DURSUN 26.09.2018
FETÖ'den aranan Dursunbey Jandarma Bölük Komutanı Kuşadası'nda yakalandı
Sivas'ta Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan Balıkesir'in Dursunbey ilçesi Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen M. Emin Turhan, yurt dışına kaçma hazırlığı içerisindeyken Kuşadası'nda polis tarafından yakalandı.
DURSUN 21.09.2018
Başkan Dursun Ay çalışmaları yerinde inceledi
Başkan Dursun Ay çalışmaları yerinde inceledi
Düzce Belediyesi, asfalt serme işleminin tamamlanması için çalışmalarına hızla devam ediyor.
DURSUN 21.09.2018
Vezirköprü hizmet alacak
MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, 'Vezirköprü ilçemiz yıllardır alamadığı hizmetleri çok yakında MHP'li belediyecilik anlayışı ve hizmetleri ile alacak' dedi
DURSUN 21.09.2018
Başkan Dursun Ay, 'Yollarda iyileştirmeler yapılıyor'
Hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdı.
DURSUN 19.09.2018
Başkan Dursun Ay öğrencileri yalnız bırakmadı
Başkan Dursun Ay öğrencileri yalnız bırakmadı
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Uzun Mustafa Ortaokulu'nu ziyaret etti.
DURSUN 18.09.2018
Dursunbey'de Okula Yeni Başlayan Öğrencilere Sürpriz
Dursunbey Belediyesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında okula yeni başlayan ana sınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerine kırtasiye seti hediye etti.
DURSUN 17.09.2018
Başkan Dursun Ay il başkanları toplantısına katıldı
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Ankara'da düzenlenen 'AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. Toplantıda AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Düzce eski milletvekili Fevai Arslan'da hazır bulundu.
DURSUN 14.09.2018
BTÜ Teknoloji Fakültesine Prof. Dr. Mahir Dursun atandı
Yükseköğretim Kurumu (YÖK) tarafından Batman Üniversitesi (BTÜ) Teknoloji Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Mahir Dursun atandı.
DURSUN 11.09.2018
Samsun'da velilere servis uyarısı!
Samsun Trafik Kazalarını Önleme Derneği Başkanı Ahmet Dursun Kavuran, 'UKOME tarafından belirlenen ücret dışında velilerimiz kesinlikle servislere fazla ücret ödememelidir' dedi.
DURSUN 11.09.2018
Başkan Dursun Ay demir dövdü
Başkan Dursun Ay demir dövdü
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, demir ustası Sabri ustayı ziyaret etti, demir dövdü.
DURSUN 10.09.2018
Evliliğe ilk adımı attılar
Dursun Ali-Hadice Çebi çiftinin oğulları Burak Deniz ve merhum Kemal-Hatice Aygün çiftinin kızları Setenay ile evliliğe ilk adımı attı
DURSUN 10.09.2018
Dursunbey'de STK'lar o iddialar hakkında suç duyurusunda bulundu
Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde infiale sebep olan adli olayın ardından sivil toplum kuruluşları suç duyurusunda bulundu. 15 yaşındaki mağdure kızın babasının da suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.
DURSUN 6.09.2018
Dursunbey'de İzinsiz Kazı Yapan 2 Kişi Suç Üstü Yakalandı
Dursunbey'de Jandarma tarafından yapılan operasyonla izinsiz kazı yapan iki kişi suç aletleri ile birlikte kazı yaparken yakalandı.
DURSUN 29.08.2018
Başkan Dursun Ay, hayvan kesim yerlerini gezdi
DÜZCE(İHA) – Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, bayram namazının hemen ardından Düzce Belediyesi mezbahanesine giderek hem vatandaşlarla bayramlaştı hem de çalışmaları yerinde inceledi.
DURSUN 21.08.2018
Dursun Türk'e anlamlı ziyaret
1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri Samsunlu Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk'ü makamında ziyaret etti
DURSUN 17.08.2018
belediye Başkanı Dursun Ay muhtarlarla buluştu
belediye Başkanı Dursun Ay muhtarlarla buluştu
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Beyciler Sosyal Tesislerinde mahalle muhtarları ile görüştü.
DURSUN 16.08.2018
Dursunbey er meydanında başpehlivan Ali Gürbüz
Dursunbey er meydanında başpehlivan Ali Gürbüz
Bu yıl 79'uncusu düzenlenen Dursunbey Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Ali Gürbüz oldu.
DURSUN 15.08.2018
Erdoğan: Yastık altında doları, altını olan bozdursun
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Dolar bizim yollarımızı kesmez, hiç endişe etmeyin. Yastığının altında doları, avrosu, altını olan varsa bozdursun. Bu bir milli, yerli mücadeledir.' dedi.
DURSUN 10.08.2018
84 .Dursunbey Panayırı 10 Ağustos'ta Başlıyor
84 .Dursunbey Panayırı 10 Ağustos'ta Başlıyor
Dursunbey Belediyesi tarafından organize edilen Dursunbey Panayırı 10 Ağustos Cuma günü başlıyor.
DURSUN 7.08.2018
Binlerce Dursunbeyli Bu Festival'de Buluşacak
Dursunbey Belediyesi, 24 Ağustos'ta Dursunbey dışında yaşayan binlerce Dursunbeyliyi ikinci kez saz mesire alanında yapılacak olan dev organizasyonunda bir araya getirecek. Ünlü isimlerin de renk katacağı festivale binlerce Dursunbeylinin katılması bekleniyor.
DURSUN 7.08.2018
HAK-İŞ'den ziyaret Başkan Dursun Ay'a ziyaret
Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Başkan Yardımcısı Hüseyin Öz, Düzce Şube Başkanı Seyhan Sarıhüzel ve Sakarya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ı ziyaret etti.
DURSUN 6.08.2018
Eski Başkan Keleş'ten Dursun Ay'a ziyaret
Eski Başkan Keleş'ten Dursun Ay'a ziyaret
Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ı makamında ziyaret etti.
DURSUN 2.08.2018
Seçen, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun ile görüştü
Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, bakanlığı ile ilgili temas ve incelemelerde bulunmak üzere Nevşehir'e gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun ile bir görüşme yaptı.
DURSUN 31.07.2018
Dursunbey'e Sağlık Merkezi Yapılıyor
Dursunbey'e Sağlık Merkezi Yapılıyor
Dursunbey Hıdırlık bölgesine içerisinde Aile Sağlığı, Toplum Sağlığı ve 112'nin yer alacağı Sağlık Merkezi yapılıyor.
DURSUN 31.07.2018
MHP Meclis Üyesi İrfan Dursun'un annesi son yolculuğuna uğurlandı
İşadamı Yavuz Dursun ile aynı zamanda MHP Büyükşehir Meclis Üyesi İrfan Dursun'un annesi Fatma Dursun son yolculuğuna uğurlandı.
DURSUN 28.07.2018
Başkan Dursun Ay yağmurun bilançosunu açıkladı
DÜZCE(İHA) – Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, bir anda bastıran yağış ve fırtına ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ekiplerin gece geç saatlere kadar mesai yaparak sıkıntılı noktalara müdahale ettiklerini söyledi.
DURSUN 19.07.2018
Dursunbey'de kaza: 1 ölü, 2 yaralı
Dursunbey ilçesi Akbaşlar Mahallesi yakınlarında bulunan D-230 yolunda meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, iki kişi ise yaralandı.
DURSUN 17.07.2018
Dursun Sorgun, TKİ Tavşanlı Linyitspor ile anlaştı
Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Çobanköyspor'da yetişen ve geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligde (BAL) Moymulspor'da oynayan 19 yaşındaki sağ açık ve orta saha futbolcusu Dursun Sorgun, 3. Lig ve BAL'dan gelen birçok teklifi ret ederek tercihini TKİ Tavşanlı Linyitspor'dan yana kullandı.
DURSUN 17.07.2018
Dursunbey'de kınalı keklik salımı yapıldı
Dursunbey'de Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından Girencik Bölgesi'nde bin 250 adet kınalı keklik salımı gerçekleştirildi. Bölgeye üç yıllığına av yasağı getirildi.
DURSUN 16.07.2018
Dursunbey Yaz Okullarının Açılışı Yapıldı
Dursunbey Belediyesi ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü arasında oluşturulan protokolle, 8 farklı dalda açılan yaz okullarının açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu.
DURSUN 13.07.2018
Dursunbey'de Şehit Kabirleri Ziyaret Edildi
15 Temmuz Haftası etkinlikleri çerçevesinde Dursunbey genelinde bulunan şehit kabirlerine ziyaretler gerçekleştirilerek dualar edildi.
DURSUN 12.07.2018
14. Dursun Akçam Kültür ve Sanat günleri başlıyor
14. Dursun Akçam Kültür ve Sanat günleri başlıyor
Ardahan'da, bu yıl 14'üncüsü düzenlenecek olan Dursun Akçam Kültür ve Sanat Günleri cuma günü başlıyor.
DURSUN 11.07.2018
Başkan Dursun Ay 'Hep birlikte güzel işler yapacağız'
DÜZCE(İHA) – Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, 24 Haziran seçimlerinde Düzce'de AK Parti'den milletvekili seçilen Fahri Çakır ile Ayşe Keşir ve MHP'den Milletvekili seçilen Ümit Yılmaz'ı ziyaret etti hayırlı olsun dileklerinde bulunarak 'Hep birlikte güzel işlere imza atacağız' dedi.
DURSUN 9.07.2018
Dursunbey'de kaza: 1 ölü
Dursunbey'de kaza: 1 ölü
Dursunbey-Balıkesir yolunda otomobilin çarptığı yaşlı adam hayatını kaybetti.
DURSUN 9.07.2018
Dursunbey'de korkutan yangın
Balıkesir'in Dursunbey ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesinde öğle saatlerinde başlayan yangında iki ev, 2 araç kül olurken, 2 büyükbaş hayvan da telef oldu.
DURSUN 8.07.2018
Dursunbey Belediyesi Trafik Eğitim Pisti Açıldı
Dursunbey Belediyesi'nin Saz bölgesinde hizmete kazandırdığı Çocuk Trafik Eğitim Pisti'nin açılışı, törenle gerçekleştirildi.
DURSUN 6.07.2018
Dursun Ataş mazbatasını aldı
Dursun Ataş mazbatasını aldı
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş mazbatasını aldı.
DURSUN 2.07.2018
Başkan Bahçavan: 'Dursunbey'e Yakışır Bir Çevre Yolu Olacak'
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan devam eden Balıkesir-Dursunbey yolunun Dursunbey Çevre yolu kısmı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Dursunbey'in şehir yapısına uygun güzel bir çevreyolu geçişi yapılacağını söyleyen Başkan Bahçavan yolda 9 bin 100 metrelik aydınlatma çalışması yapılacağını söyledi.
DURSUN 2.07.2018
MHP Dursunbey İlçe Başkanı Özkan: 'Bizi yıkmak istediler başaramadılar'
Dursunbey Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Özkan 24 Haziran seçimlerinde elde edilen başarı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
DURSUN 2.07.2018
Dursunbey dünya devlerine üretim yapacak
Balıkesir'in Dursunbey ilçesine bağlı Çınarlıpınar bölgesinde kurulum işlemleri devam eden, tekstil devlerine üretim yapacak fabrikada çarklar temmuz ayından itibaren dönmeye başlayacak.
DURSUN 1.07.2018
Dursunbey OSB teşvik kapsamına alındı
Balıkesir Ticaret Odası (BTO) Başkanı Rahmi Kula, Resmi Gazete'de yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile Dursunbey Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) yüzde 80 arsa teşvikinin gelmesinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.
DURSUN 30.06.2018
Dursun'a kanca
Dursun'a kanca
Giresunspor, Trabzonspor'un genç sol bek oyuncusu Abdurrahim Dursun'u kiralamak istiyor.
DURSUN 30.06.2018
Ahmet Dursun, Tokatspor yönetiminde
Beşiktaş'ta uzun yıllar forma giyen eski futbolcu Ahmet Dursun, Tokatspor'un yönetim kuruluna seçilerek Tokatspor Kulübü'nün A.Ş olması yolunda adım attı.
DURSUN 29.06.2018
Dursunbey Belediyesi Yaz Spor Okulları Başlıyor
Dursunbey Belediyesi ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü arasında oluşturulan protokolle, 8 farklı dalda yaz okulları açılacak.
DURSUN 29.06.2018
Dursunbey OSB Yatırımcıya yüzde 80'lik teşvik sağlayacak
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanlar kurulunun imzası resmi gazetede yayınlanan genelge ile Dursunbey OSB'ye yüzde 80 arsa teşvikinin geldiğini müjdeledi.
DURSUN 28.06.2018
Başkan Dursun Ay, Ramazan Bayramını kutladı
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında 'Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin sürdüğü nice bayramlarda birlikte olmak dileğiyle, tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun' dedi.
DURSUN 14.06.2018
(Özel) Oğluna kavuşan anne 'Artık canımı yakmasın, uzak dursun bizden'
Sancaktepe'de eski eşi tarafından kaçırılan 5 yaşındaki çocuğuna kavuşan anne Serpil Uzer, devletten yardım istedi. 'Bu saatten sonra artık canımı yakmasın, uzak dursun bizden, çocuklarımdan' diyen gözü yaşlı anne, devletten kendisine sahip çıkılmasını istedi.
DURSUN 9.06.2018
Dursunbey OSB altyapı ihalesi yapıldı
Dursunbey Organize Sanayi Bölgesi Alt yapı ihalesi Ankara'da 4 büyük firmanın katılımı ile yapıldı. İhaleyi daha önce birçok OSB'nin altyapı işlerini alan Güvenç Yapı A.Ş isimli firma kazandı.
DURSUN 7.06.2018
Bayrampaşa'da Dursun Ali Erzincanlı ile şiir ziyafeti
Bayrampaşa Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında Bayrampaşalılar ile buluşan Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu ilahiler ve şiirler ile Namazgâh alanını dolduran vatandaşlara güzel bir Ramazan akşamı yaşattı.
DURSUN 6.06.2018
Dursunbey Belediyesi ekmeğini taştan çıkarıyor
Kendi kaynağını kendi üreten Belediye sloganı ile yola çıkan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, taş kırma tesisi (konkasör) ile Belediye'ye önemli derecede gelir elde ettirdiklerini söyledi.
DURSUN 5.06.2018
Biri bu ilçeyi durdursun
Ordu-Giresun Havalimanının hizmete açılmasının ardından Ordu'nun Gülyalı ilçesinde daha önce en pahalı arsa veya gayrimenkulün metrekaresi 200 liradan alıcı bulurken, bugün metrekaresi bin 250 ile bin 500 liradan satışa sunulmaya başlandı.
DURSUN 1.06.2018
Dursunbey AK Parti'den Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek
Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde Ak Parti teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına bağış yapıldı.
DURSUN 31.05.2018
Dursun Fakıh İmam Hatip Ortaokulu'ndan 'İngilizce Festivali'
Bilecik Dursun Fakıh İmam Hatip Ortaokulu'nda 'İngilizce Festivali' gerçekleştirilirken, 'Ebru ve Kat' sanatı sergisi açıldı.
DURSUN 30.05.2018
İlahi sanatçısı Hasan Dursun Ağrı'da konser verdi
Ağrı Belediyesi tarafından düzenlenen ramazan etkinlikleri kapsamında ilahi sanatçısı Hasan Dursun, vatandaşlarla bir araya geldi.
DURSUN 28.05.2018
İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, 'Daha iyi makamlarda hizmet edebilmek
İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, 'Daha iyi makamlarda hizmet edebilmek
İYİ Parti Kayseri 1. Sıra Milletvekili Adayı Dursun Ataş, 'Daha iyi makamlarda hizmet edebilmek için yola çıktık' dedi.
DURSUN 28.05.2018
Dursunbey Belediyesi güneşten günlük 1000 dolar kazanıyor
Dursunbey Belediyesi güneşten günlük 1000 dolar kazanıyor
Dursunbey Belediyesi bünyesinde hizmete açılan güneş enerji santralinde günlük yaklaşık bin dolar gelir elde ediliyor.
DURSUN 24.05.2018
Dursunbey OSB Alt Yapı İhalesine çıkıyor
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan'ın en önemli projeleri arasında yer alan Dursunbey Organize Sanayi Bölgesinde son aşamaya gelindi. OSB'nin alt yapı ihalesi 6 Haziran'da Ankara'da gerçekleşecek.
DURSUN 23.05.2018
Edremit'te Hasan Dursun konseri
Edremit'te Hasan Dursun konseri
Van'ın Edremit Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinlikleri çerçevesinde sanatçı Hasan Dursun sahne aldı.
DURSUN 19.05.2018
Dursun, 'Bu güzelliği koruyacağız'
Bartın'da yeni bir görünümü ile çok sayıda tatilciyi ağırlamaya hazırlanan Güzelcehisar sahilinde temizlik çalışması yapıldı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü öncülüğünde düzenlenen etkinlikte öğrenciler, katılımcılarla birlikte sahilde bulunan çöpleri toplayarak, çevre temizliğinin önemine dikkat çektiler.
DURSUN 14.05.2018
Dursun Özbek: Galatasaray'ı 3 yıl en iyi şekilde yönetmek istiyoruz
Dursun Özbek: Galatasaray'ı 3 yıl en iyi şekilde yönetmek istiyoruz
Galatasaray Başkan Adayı Özbek, 'Galatasaray'ı 3 yıl en iyi şekilde yönetmek istiyoruz.' dedi.
DURSUN 9.05.2018