DÜZCE HABERLERİ

HaberlerDÜZCEDÜZCE
Düzce'de 3,1 büyüklüğünde deprem!
Düzce'de 3,1 büyüklüğünde deprem!
Düzce'de merkez üssü Gölyaka ilçesi olan İçmeler köyünde 3,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
DÜZCE 20.06.2018
Bakan Özlü, Düzce'de nikah şahidi oldu
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Melensu Park'ta yapılan ilk nikah töreninde nikah şahidi oldu.
DÜZCE 17.06.2018
Düzce'de ağaçlar devrildi, sokaklar sular altında kaldı
Düzce'de ağaçlar devrildi, sokaklar sular altında kaldı
DÜZCE(İHA) – Düzce'de şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle ağaçlar devrildi, birçok cadde ve sokak sular altında kaldı.
DÜZCE 16.06.2018
Düzce'de ramazanda kimse yalnız bırakılmadı
Düzce Belediyesi tarafından oluşturulan Ramazan programı kapsamında 15 mahallede kurulan iftar sofralarında toplam 35 bin adet iftar yemeği dağıtıldı.
DÜZCE 14.06.2018
Düzce Üniversitesi kapılarını halka açtı
Düzce Üniversitesi 'Açık Kampüs' uygulaması ile kapılarını vatandaşlara açtı. Düzce Üniversitesi'ni merak eden vatandaşlar ücretsiz servisle Düzce Üniversitesi'ne götürülecek.
DÜZCE 14.06.2018
Düzce Üniversitesi öğrencilerinden Trabzon'da çifte zafer
Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri, Karadeniz Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi'nin (TTO) düzenlediği 'Düşünceden Gerçeğe Proje Pazarı 2018' adlı Ar-GE proje yarışmasına 1. ve 2.'lik ödülünün sahibi olarak damga vurdular.
DÜZCE 13.06.2018
Düzce'de atlı zabıta dönemi başlıyor
Düzce'ye yakında atlı zabıtalar geliyor. Zabıtaların kullanacağı atların ilk test binişini ise Belediye Başkanı Dursun Ay yaptı.
DÜZCE 10.06.2018
Düzce Üniversitesi hastanesi personeli iftarda bir araya geldi
Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen iftar programında bir araya gelen hastane personeli, Ramazan ayının bereketini ve huzurunu birlikte paylaştı.
DÜZCE 9.06.2018
Parkları Düzce belediyesi işletecek
Parkları Düzce belediyesi işletecek
DÜZCE(İHA) – Düzce Belediyesi'nden yapılan açıklamada parkların ihalelerin iptal edildiği bildirildi.
DÜZCE 8.06.2018
Düzce'de 70 bin öğrenci tatile 'merhaba' dedi
2018 eğitim öğretim dönemi sona erdi. Düzce'de 70 bin öğrenci yaz tatiline girerken, Vali Dr. Zülkif Dağlı Pakmaya İlkokulunda düzenlenen karne törenine katılarak öğrencilere hem karne hem hediye dağıttı.
DÜZCE 8.06.2018
Düzce Anıtparkta izdiham yaşandı
Düzce Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında vatandaşlarla buluşmak üzere Düzce'ye gelen TV Programcısı ve Yazar İkbal Gürpınar izdihama neden oldu.
DÜZCE 8.06.2018
Düzce Üniversitesi'nden Sakaryalı arı yetiştiricileri ile işbirliği protokolü
Sürdürülebilir kalkınma için işbirliklerine hızla devam eden Düzce Üniversitesi, 'Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Programı kapsamında Sakarya İli Arı Yetiştiricileri Birliği ile işbirliği sözleşmesine imza attı.
DÜZCE 7.06.2018
Ünlü ilahiyatçıdan Düzce'de Ramazan sohbeti
Ünlü ilahiyatçıdan Düzce'de Ramazan sohbeti
Düzce Belediyesi Ramazan Etkinlikleri ünlü konukları Düzcelilerle buluşturmaya devam ediyor.
DÜZCE 7.06.2018
Düzce Üniversitesi paydaşlarıyla iftar programında bir araya geldi
Düzce Üniversitesi Rektörlüğü'nün Ramazan ayı münasebetiyle her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programı, Konuralp Yerleşkesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirildi.
DÜZCE 7.06.2018
Bakan Faruk Özlü, Düzce'de iftar programına katıldı
DÜZCE(İHA) – Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Düzce'de katıldığı iftar programında yaptığı konuşmada 'Türkiye'nin sadece günlük sorunlarını çözmeyi değil, gelecek vizyonunu da belirlemeyi kendimize görev edindik' dedi.
DÜZCE 7.06.2018
Düzce belediyesi yeni yollar açıyor
Düzce belediyesi yeni yollar açıyor
Düzce Belediyesi asfaltlama çalışmaları kapsamında yeni açılan cadde ve bulvarlara ağırlık vermeye başladı.
DÜZCE 6.06.2018
Düzce'de 40 bin öğrenci 659 bin 491 kitap okudu
Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, 'Annem Varsa Bende Varım' projesinin önümüzdeki dönemde orta ve lise son sınıflarda da uygulanacağını, öğrenciler için sınavlarda motive edici mahiyette kitaplar hazırlanacağını söyledi.
DÜZCE 6.06.2018
Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Romanya'da düzenlenen elektro arts festivali'ne
Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Burhan Yılmaz, Romanya'da düzenlenen Elektro Arts Festivali'nde Düzce Üniversitesi'ni temsil etti.
DÜZCE 6.06.2018
Düzceli arıcılar bilinçli üretime yönlendiriyor
Düzce Üniversitesi, Sağlık ve Çevre Alanlarında İhtisaslaşma Programı kapsamında Düzce ili Arı Yetiştiricileri Birliği ile işbirliği protokolü imzalayarak bölgesel kalkınmaya destek olmayı sürdürüyor.
DÜZCE 6.06.2018
İkbal Gürpınar Düzcelilerle buluşacak
Düzce Belediyesi Ramazan etkinlikleri ünlü isimlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Ünlü Yazar ve TV Programcısı İkbal Gürpınar 7 Haziran'da Anıtpark meydanında Düzcelilerle bir araya gelecek.
DÜZCE 5.06.2018
Düzce Belediye personeli iftarda buluştu
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Erguvan Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programında belediye personeli ve aileleri ile bir araya geldi.
DÜZCE 5.06.2018
Düzce'de 2,5 ton atık pil toplandı
Düzce Belediyesi ve kısa adı TAP olan Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği işbirliği ile düzenlenen Düzce İl genelindeki atık pil toplama yarışması tamamlandı. 30 okulun katıldığı yarışma sonucunda öğrenciler tarafından 2 ton 520 kilo atık pil toplandı.
DÜZCE 5.06.2018
Düzce Üniversitesi Hastanesinde açık kapı uygulaması gerçekleştirildi
Katılımcı ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışının yansıması olarak Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından hayata geçirilen Açık Kapı Uygulaması, Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde gerçekleştirilmeye devam ediyor.
DÜZCE 5.06.2018
Düzce'de Amerikan kelebeği ile mücadele başladı
Düzce Belediyesi son yıllarda artan Amerikan Beyaz Kelebeğine karşı önlemleri aldı. Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan 4 ekip ile ilaçlama çalışmaları başladı.
DÜZCE 4.06.2018
Düzce Belediyesi ekipleri yoğun mesai harcıyor
Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2018 yaz dönemi için belirlenen 180 bin ton asfalt hedefine emin adımlarla ilerliyor. Hafta sonu da devam eden çalışmalar ile merkeze bağlı tüm asfalt ihtiyaçları karşılanıyor.
DÜZCE 4.06.2018
Düzcespor Başkanı Muzaffer Leblebici veda etti
Spor Toto 3. Lig takımlarından Düzcespor'da, Nisan ayı başında başkanlığını alarak sezon sonuna kadar getiren Muzaffer Leblebici, yapılacak genel kurulda aday olmayacağını açıkladı.
DÜZCE 3.06.2018
Düzce'de 10 binden fazla kişi okuma yazma bilmiyor
Düzce'de 10 binden fazla kişi okuma yazma bilmiyor
DÜZCE(İHA) – TÜİK Düzce'de okuma yazma bilmeyenlerin sayısı 10 bin 732 kişi olduğunu bildirdi.
DÜZCE 2.06.2018
Düzce Genç MÜSİAD düşleri gerçekleştiriyor
DÜZCE(İHA) – Düzce Genç MÜSİAD 'Sosyal sorumluluk değil toplumsal zorunluluk' diyerek çocukların düşlerinin gerçekleşmesine destek oluyor.
DÜZCE 2.06.2018
Düzce Üniversitesi kalkınmaya destek oluyor
Düzce Üniversitesi, Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması programı kapsamında sektörün önde gelen firmalarından 'Anatolia Haramain İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.' ile işbirliği sözleşmesi imzaladı.
DÜZCE 2.06.2018
Düzce Üniversitesi'nde sigaranın zararları anlatıldı
Düzce Üniversitesi Bağımlılıkla Mücadele ve Araştırma Merkezi (DÜBAM), İl Sağlık Müdürlüğü ve Türk Toraks Derneği'nin işbirliğiyle '31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü Etkinlikleri' başlıklı panel düzenlendi.
DÜZCE 1.06.2018
Düzce İlim, Fikir ve Sanat Akademisi protokolü imzalandı
Düzce Valiliği, Düzce Üniversitesi, İl Özel İdaresi ve Düzce Belediyesi ile 'Düzce İlim, Fikir ve Sanat Akademisi' kurulması amacıyla bir protokol imzaladı.
DÜZCE 1.06.2018
Düzce Üniversitesi işbirliği protokollerine hızla devam ediyor
Düzce Üniversitesi, Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması programı kapsamında Aymnet Bitkisel ve Temizlik Ürünleri İthalat İhracat Danışmanlık firmasıyla işbirliği sözleşmesi imzaladı.
DÜZCE 1.06.2018
Düzce Üniversitesi'nde Nüfus ve Vatandaşlık ön lisans programı açıldı
Düzce Üniversitesi, Nüfus ve Vatandaşlık ön lisans programını açarak Türkiye'de yükseköğretim kurumları arasında bir ilki başarmanın gururunu yaşıyor.
DÜZCE 1.06.2018
Bakan Özlü, Düzce'de binlerce kişi ile iftar yaptı
DÜZCE(İHA) – Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kardeşlik ve aile iftarına binlerce kişiyle birlikte orucunu açtı.
DÜZCE 31.05.2018
Düzce Üniversitesi Hastanesi'nde Epilepsi hastaları için poliklinik açıldı
Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ndeki Nöroloji Polikliniği bünyesinde, epilepsi (sara) hastaları için Pazartesi günleri haftada 1 gün poliklinik hizmeti verilmeye başlandı.
DÜZCE 31.05.2018
Yerli üretim paletli sandalyeler Düzce'de
Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, engelli ve hastaların kendi imkanları ile merdiven kullanmasını sağlayacak tamamen yerli üretim olan paletli sandalyeleri inceledi.
DÜZCE 31.05.2018
Düzce İl Özel İdaresi asfalt sezonuna hızlı başladı
Düzce Valiliği İl Özel İdaresi, öncelikle yeni araçlar alarak makine parkını güçlendirdi. İl Özel İdaresinin makine parkı büyümeye ve yenilenmeye devam ediyor.
DÜZCE 31.05.2018
Düzce'de Nüfus ve Vatandaşlık Ön Lisans bölümü açıldı
Düzce Üniversitesi bünyesinde Türkiye'de ilk kez Nüfus ve Vatandaşlık Ön Lisans bölümü açılması YÖK tarafından onaylandı. Bölümün açılması ile birlikte, nüfus ve vatandaşlık öğrenimi alan öğrenciler il müdürlüklerinde istihdam edilecek.
DÜZCE 31.05.2018
Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi araştırma projesi sunum programı düz
Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen '2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Araştırma Projesi Sözel Sunum' programı, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
DÜZCE 31.05.2018
Düzce'de bir anda yanan halk otobüsü küle döndü
DÜZCE(İHA) – Düzce'nin Orhangazi Mahallesi Teknopark Caddesi'nde park halinde olan Düzce Belediyesi Halk Otobüsü bir anda yanmaya başladı. Ön kısmından başlayan yangında otobüs küle döndü.
DÜZCE 30.05.2018
Düzce Ticaret İl Müdürü Acar oldu
Düzce Ticaret İl Müdürü Acar oldu
Sosyal Güvenlik kurumunda idareci olarak görev yapan Çiğdem Acar, Düzce Ticaret İl Müdürü olarak göreve başladı.
DÜZCE 29.05.2018
Lise öğrencilerinden Düzce Üniversitesi'ne ziyaret
İstanbul'da eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi'ni ziyaret ederek üniversite eğitimi ve kampüs yaşamıyla ilgili bilgiler edindi.
DÜZCE 29.05.2018
Düzce Üniversitesi Tıbbi ve yenilebilir mantar üretimine başladı
Düzce Üniversitesi, Çevre ve Sağlık Alanında İhtisaslaşma Programı kapsamında Tıbbi ve Yenilebilir Mantar yetiştirmeye başladı.
DÜZCE 29.05.2018
Düzce Ramanzanda haftasonu dolu dolu
Düzce Ramanzanda haftasonu dolu dolu
Düzce Belediyesi Ramazan etkinlikleri özellikle hafta sonu programları ile Düzcelilerin yoğun ilgisini görüyor.
DÜZCE 28.05.2018
Düzce'den 4 ayda 6 bin 615 ton fındık ihraç edildi
Düzce'den 4 ayda 6 bin 615 ton fındık ihraç edildi
Düzce'de 2018 yılı ilk 4 ayında 6 bin 615 ton iç fındık ihracatı gerçekleştirildi.
DÜZCE 28.05.2018
Düzce'de binin üzerinde katılım ile satranç turnuvası başladı
Düzce'de binin üzerinde katılım ile satranç turnuvası başladı
Düzce Valiliği 1. Satranç Kupası spor salonunda başladı. Turnuvaya binin üzerinde rekor bir katılım oldu.
DÜZCE 26.05.2018
Düzce'de geçen yıl 5 bin 238 bebek dünyaya geldi
Düzce'de geçen yıl 5 bin 238 bebek dünyaya geldi
Düzce ilçelerinde en fazla doğum 3 bin 481 bebek ile Merkez ilçesinde olmuştur.
DÜZCE 26.05.2018
Karaman Tazeoğlu, Düzcelileri büyüledi
Düzce Belediyesi Ramazan etkinliklerine konuk olan Ünlü Şair ve Radyocu Kahraman Tazeoğlu, şiirleriyle vatandaşları hayran bıraktı.
DÜZCE 25.05.2018
Düzce'de hedef 180 bin ton asfalt
Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kalıcı Konutlar bölgesinden başlattığı asfaltlama çalışmalarına farklı noktalarda yoğun bir şekilde devam ediyor.
DÜZCE 25.05.2018
Düzce Üniversitesi Hastanesi'nde Demans Polikliniği hizmete girdi
Düzce Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniği bünyesinde açılan Demans (Bunama) Polikliniği hasta kabulüne başladı.
DÜZCE 25.05.2018
TFF 3. Lig Play-Off Finali: Düzcespor: 2 - Bayrampaşa: 3
TFF 3. Lig Play-Off Finali: Düzcespor: 2 - Bayrampaşa: 3
TFF 3. Lig Play-Off final müsabakasında Bayrampaşa, Düzcespor'u 3-2 mağlup ederek TFF 2. Lig'e yükselen taraf oldu.
DÜZCE 24.05.2018
Düzce Üniversitesi DÜKKAN Mağazasını açtı
Teknolojik, fiziki ve sosyal yatırımlarına hız kesmeden devam eden Düzce Üniversitesi, markalı ürünlerinin satışa sunulduğu DÜKKAN mağazasının açılışını gerçekleştirdi.
DÜZCE 24.05.2018
Düzce'de çevre düzenleme çalışmaları hızlandı
Düzce'de çevre düzenleme çalışmaları hızlandı
Düzce Belediyesi şehir merkezinde yeni yol açma, çevre düzenleme ve bakım çalışmalarına hız verdi.
DÜZCE 23.05.2018
Ortaöğretim Öğrencilerinden Düzce Üniversitesi'ne ziyaret
Düzce Üniversitesi, yaklaşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde ortaöğretim kurumlarını ağırlamaya devam ediyor.
DÜZCE 23.05.2018
Düzce meclisi üyeleri iftarda buluştu
Düzce meclisi üyeleri iftarda buluştu
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, belediye meclisinin AK Partili üyeleri ile iftar davetinde buluştu.
DÜZCE 23.05.2018
Düzce ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor
Düzce Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında ünlü TV programcısı Serdar Tuncer ile sanatçı Sedat Uçan, Düzcelilerle buluştu.
DÜZCE 23.05.2018
Muharrem İnce Düzce'de
Muharrem İnce Düzce'de
DÜZCE (İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, seçim çalışması kapsamında Düzce'ye geldi.
DÜZCE 22.05.2018
Düzce MYO Halk eğitim merkezi kurslarına ev sahipliği yapıyor
Düzce Meslek Yüksekokulu, Düzce Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Arı Yetiştiriciliği, Autocad ve Emlak Danışmanlığı kurslarına ev sahipliği yapıyor.
DÜZCE 22.05.2018
Düzce Belediyesi mahalle iftarları devam ediyor
Düzce Belediyesi mahalle iftarları devam ediyor
Düzce Belediyesi'nin Ramazan iftarları, Beyciler ve Çavuşlar Mahallelerini buluşturan iftarlar devam etti.
DÜZCE 20.05.2018
Düzce'de 4 ayda 2 bin 325 konut satıldı
Düzce'de 4 ayda 2 bin 325 konut satıldı
Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü verilerine göre 2018 yılı Nisan ayında Düzce'de 588 konut satıldı.
DÜZCE 19.05.2018
Düzce'de 19 Mayıs kutlamaları Fener Alayı ile başladı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları çerçevesinde Fener Alayı düzenlendi. Fener Alayına yüzlerce Düzceli ellerinde fener ve bayraklarla katılırken, Mehter takımının marşlarına eşlik ettiler.
DÜZCE 19.05.2018
Düzceliler Ramazanın ilk cuması camileri doldurdu
Ramazan ayının ilk Cuma Namazı'nda Düzce'deki camiler tıklım tıklım doldu. Camiye sığmayan vatandaşlar, bahçede namaz kıldı.
DÜZCE 18.05.2018
Düzceli ailelere 'Bilinçli veli bilinçli gelecek' eğitimi
Düzce Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü katkılarıyla, 'Sosyal Hizmet Mesleği Uygulamaları' kapsamında Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı Yeni Mahalle İlkokulu'nda 'Bilinçli Veli Bilinçli Gelecek' başlıklı bir aile eğitim programı düzenlendi.
DÜZCE 18.05.2018
Düzce Üniversitesi'nden 'Müzede Bir Gün' etkinliği
Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Müzeler Haftası kapsamında Konuralp Müzesinde 'Müzede Bir Gün' adlı etkinlik gerçekleştirdi.
DÜZCE 18.05.2018
Düzce'de Ramazan gelenekleri yaşatılıyor
DÜZCE(İHA) – Düzce Belediyesi tarafından Ramazan gelenekleri yaşatılıyor. Kentte vatandaşları sahura kaldıran Ramazan davulcuları tek tip kıyafet giyerken Başkan Dursun Ay, 'Geleneklerimizi yaşatmaya çalışıyoruz' dedi.
DÜZCE 17.05.2018
Düzce Üniversitesi Minik Öğrencileri Mekatronik bölümüyle tanıştırdı
Düzce Üniversitesi Dr. Engin PAK Cumayeri Meslek Yüksekokulu Mekatronik Programı, anaokulu öğrencilerine yönelik 'Mekatroniğin Tanıtımı' başlıklı bir etkinlik düzenledi.
DÜZCE 17.05.2018
Düzce Üniversitesi'nde Polimer Mühendisliği araştırma laboratuvarı açıldı
Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi bünyesinde kurulumu tamamlanan 'Polimer Mühendisliği Araştırma Laboratuvarı'nın açılışı gerçekleştirildi.
DÜZCE 16.05.2018
Düzce'de zabıta Hijyenik değilse ihbarda bulunun
DÜZCE(İHA) – Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Düzce'de zabıta ekipleri fırın ve tatlı üretimi yapar yerleri denetledi. Zabıta Müdürü Mehmet Ali Kahraman, yasal üretim yapmayan yada hijyenik olmayan işletmelerle ilgili kendilerine mutlaka ihbarda bulunulmasını istedi.
DÜZCE 16.05.2018
Bayburt elendi Düzce finalde
Süper Toto 3. Lig 1. Grup'ta Play-off rövanş maçında Düzcespor deplasmanda Bayburt Grup İl Özel İdare'yi 2-1 yenerek finale adını yazdırdı.
DÜZCE 15.05.2018
Başkan Ay: 'Düzcenin tarihini geleceğe aktarmalıyız'
18-24 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Müzeler Haftası dolayısıyla Düzce'de de bir dizi etkinlik düzenlendi. Konuralp'de yapılan anma programına Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da katıldı.
DÜZCE 15.05.2018
Binlerce Düzceli Filistin için sokaklara döküldü
Amerika Birleşik Devletleri'nin Kudüs'e Büyükelçilik açması ve onlarca Filistinliyi şehit etmesi ile ilgili Düzceliler, İsrail'e tepki yürüyüşü düzenledi.
DÜZCE 15.05.2018
Düzce Belediyesi
DÜZCE(İHA) – Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, şehrin belli noktalarına sponsorlar aracılığı ile çeşmeler inşa edileceğini, Kartlı Su Sayacı kullanan vatandaşların mağdur olmaması için mesai saatleri dışında suyun kesilmemesi talimatı verdiğini kaydetti.
DÜZCE 15.05.2018
Düzce Üniversitesi liseli öğrencileri ağırlamaya devam ediyor
Düzce Üniversitesi liseli öğrencileri ağırlamaya devam ediyor
Düzce Üniversitesi, Bartın Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerini ağırladı.
DÜZCE 14.05.2018
Düzce'ye tayini çıkan müftüye veda yemeği
Düzce'ye tayini çıkan müftüye veda yemeği
Ordu'nun Fatsa ilçesinden tayini Düzce'ye çıkan Müftü Hüseyin Can'a veda yemeği verildi.
DÜZCE 14.05.2018
Düzce'de çam kese böceği zararlısına karşı mücadele devam ediyor
Düzce Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Melen Orman İşletme Şefliğinde çam ağaçlarında görülen Çam Kese böceği zararlısına karşı mekanik mücadeleye başlandığı ve bölgedeki köylü vatandaşların da gayretiyle çalışmaların hızla tamamlandığı bildirildi.
DÜZCE 12.05.2018
Düzce'de motorlu araç sayısı 109 bin 668 oldu
DÜZCE(İHA) – Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü verilerine göre Düzce ilinde trafiğe kayıtlı araç sayısı 109 bin 668 olduğu açıklandı.
DÜZCE 12.05.2018
TFF 3. Lig Play-Off: Düzcespor: 1 - Bayburt Grup Özel İdare: 0
TFF 3. Lig Play-Off: Düzcespor: 1 - Bayburt Grup Özel İdare: 0
Off 1. Grup'ta Düzcespor sahasında Bayburt Grup Özel İdare'yi 1-0 mağlup etti.
DÜZCE 11.05.2018
Düzce'de bir ilk işaret dili ile hutbe
Düzce'de bir ilk işaret dili ile hutbe
Düzce Hacı Davut Camiinde ilk kez uygulanmaya başladı. Cuma Hutbesi işaret dili ile cemaate anlatıldı.
DÜZCE 11.05.2018
Üniversite, Düzceli öğrencileri ağırladı
Düzce Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliği ile düzenlenen 'Düzce Üniversitesi Tanıtım Günleri' etkinliğinde, liseli öğrenciler Düzce Üniversitesi'nin yerleşkelerini ve fakültelerini gezdiler.
DÜZCE 11.05.2018
Düzce Üniversitesi'nden Gürcü kaligrafisi etkinliği yapıldı
Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Gürcü Dili ve Edebiyatı Bölümü tarafından düzenlenen 'Gürcü Kaligrafisi' etkinliği, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
DÜZCE 11.05.2018
Düzce Üniversitesi öğrencileri baharın coşkusunu yaşıyor
Düzce Üniversitesi tarafından Öğrenci Konseyi ve Öğrenci Toplulukları işbirliğiyle düzenlenen '3. Bilim Kültür ve Sanat Günleri'nin ikinci günü, gerçekleştirilen farklı ve renkli etkinliklerle devam etti.
DÜZCE 10.05.2018
Düzce Üniversitesi'nde MARKA projesi kapanış töreni gerçekleştirildi
Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİT) tarafından düzenlenen 'MARKA Projesi Kapanış Töreni' DÜBİT hizmet binasında gerçekleştirildi.
DÜZCE 10.05.2018
DÜ 'İzler' sergisi ziyaretçilerini bekliyor
Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Resim ve Heykel Bölümü'nün düzenlediği 'Lorem İpsum' (İzler) başlıklı sergi, sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
DÜZCE 9.05.2018
DÜ'de 'Küçük Adımlar Büyük Umutlar'
Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü öğrencileri, 'Topluma Hizmet' dersi bünyesinde 75. Yıl Ortaokulu'na 'Fen Bilgisi Koridoru' oluşturdu.
DÜZCE 9.05.2018
El emekleri görenleri hayran bıraktı
Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları Karma Sergi açılışı Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ın katıldığı törenle yapıldı.
DÜZCE 9.05.2018
Gündemde çocuk teknopark görüşüldü
Düzce Üniversitesi TEKNOPARK yönetim kurulu gündem maddelerini görüşmek üzere Mayıs ayı toplantısını Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar başkanlığında yaptı.
DÜZCE 9.05.2018
DTSO özel öğrencilere ev sahipliği yaptı
DTSO özel öğrencilere ev sahipliği yaptı
DÜZCE(İHA) – Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) özel öğrencileri ağırladı.
DÜZCE 9.05.2018
Başkan Yiğit'e yılın belediye başkanı ödülü
Başkan Yiğit'e yılın belediye başkanı ödülü
Der) tarafından yılın belediye başkanı plaketi verildi.
DÜZCE 9.05.2018
Milletvekili aday adayı Gündüz, 'Düzce'ye kalıcı yatırımlar gelmeli'
AK Parti 27. Dönem Düzce Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Zafer Gündüz, ziyaret ettiği teşkilatlar ve sivil toplum kuruluşlarındaki heyecanı, hedeflerinin olması, genç yaşta yaptığı mücadeleyle elde ettiği başarılar ve duruşu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
DÜZCE 9.05.2018
Uluslararası Türk Dili çalıştayı gerçekleştirildi
Düzce Üniversitesi Türk Dili Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin (TÖMER) düzenlemiş olduğu 'Uluslararası Türk Dili Çalıştayı', İstiklal Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
DÜZCE 9.05.2018
Koruyucu Ailem Olur Musun? konferansı düzenlendi
Düzce Üniversitesi Sosyal Hizmet ve Toplumsal Değişim Topluluğu tarafından 'Bir Dokunuş Bir Hayat, Koruyucu Ailem Olur Musun?' projesi kapsamında düzenlenen Koruyucu Aile Konferansı, İstiklal Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
DÜZCE 9.05.2018
Karate turnuvasından başarıyla döndü
Birçok spor branşında başarılarıyla ses getiren Düzce Üniversitesi, bu kez karatede kazandığı başarılarla kupalarına bir yenisini ekledi.
DÜZCE 9.05.2018
Düzce fındık çalıştayı gerçekleştirildi
Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen 'Düzce Fındık Çalıştayı' İstiklal Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
DÜZCE 9.05.2018
Düzce Üniversitesi'nde 3. Bilim Kültür ve Sanat Günleri başladı
Düzce Üniversitesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Bilim Kültür ve Sanat Günleri'nin üçüncüsü, Konuralp Yerleşkesi'nde gerçekleştirilen birbirinden farklı ve etkileyici etkinliklerle başladı.
DÜZCE 9.05.2018
Off-road yarışlarındaki kazalar kamerada
Düzce'de 12'ncisi gerçekleşen Geleneksel DÜSOF Off-Road Şenliklerinde, iki off-road aracının yaptığı kaza kameralara yansıdı.
DÜZCE 9.05.2018
Bolu Dağı'nda yağış ve sis etkili oluyor
Bolu Dağı'nda yağış ve sis etkili oluyor
100 Karayolu Bolu Dağı geçişinde sis ve yağış etkili oluyor.
DÜZCE 9.05.2018
Düzce'de yaşanan patlama anı güvenlik kamerasına yansıdı
Düzce'nin Cumayeri ilçesinde bir kuru temizleme dükkanında meydana gelen patlama anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
DÜZCE 8.05.2018
Düzce'de kuru temizleme dükkanında patlama: 1 yaralı
Düzce'de kuru temizleme dükkanında patlama: 1 yaralı
DÜZCE(İHA) – Düzce'nin Cumayeri ilçesinde bir kuru temizleme dükkanında meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı.
DÜZCE 8.05.2018
Uluslararası öğrencilerden Düzce Üniversitesi'ne yoğun ilgi
Uluslararası öğrencilerin 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı'nda Düzce Üniversitesi'nde eğitim hakkı kazanabilmeleri için düzenlenen 'Düzce Üniversitesi Yurtdışından Öğrenci Seçme Sınavı'na (DÜ-YÖS), yoğun ilgi gösterildi.
DÜZCE 8.05.2018
Spor Bilimleri Fakültesinden lisans bitirme tezi
Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü tarafından Spor Bilimlerinde Araştırma Uygulaması dersi kapsamında ilk kez düzenlenen 'Lisans Bitirme Tezi Sunumları' Orman Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
DÜZCE 8.05.2018
Rektör Çakar dinledi
Yükseköğretim kurumları arasında birçok yenilikçi uygulamayı hayata geçiren Düzce Üniversitesi, Açık Kapı Uygulamasıyla bu alandaki öncü rolünü sürdürüyor.
DÜZCE 8.05.2018
Gölyaka MYO Uluslararası Sosyal ve stratejik araştırmalar sempozyumuna katıldı
Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Pazarlama Programı öğrencileri, bildiri sunmak üzere katıldıkları 'ISASOR: Uluslararası Sosyal ve stratejik Araştırmalar Sempozyumu''nda Düzce Üniversitesi'ni başarılı bir şekilde temsil etti.
DÜZCE 8.05.2018
Divapan ailesinden ecdada ziyaret
Divapan Çalışanları Dünya'da eşi benzeri olmayan Çanakkale Zaferinin yaşandığı toprakları ziyaret ederek şehitlerimiz için bol bol dualar ettiler.
DÜZCE 8.05.2018
MÜSİAD Düzce Şubesi yeni Başkan Pehlivan oldu
MÜSİAD Düzce Şubesi yeni Başkan Pehlivan oldu
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şubesinin yeni Başkanı Vefa Pehlivan oldu.
DÜZCE 8.05.2018
Ramazan stantları için son gün 9 mayıs
Düzce Belediyesi tarafından Ramazan etkinlikleri için kurulacak stantları kiralamak isteyen vatandaşların 9 Mayıs Çarşamba mesai bitimine kadar başvurularını yapması gerekiyor.
DÜZCE 8.05.2018
Kursiyerlerin el emeği Düzcelilerle buluşuyor
Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları 2018 dönemi yıl sonu sergi serisi 'Karma Sergi' ile 9 Mayıs Çarşamba günü Düzce Belediyesi Ogün Danış Salonunda başlıyor.
DÜZCE 8.05.2018