EKREM G HABERLERİ

HaberlerEKREM GEKREM G
Ekrem Memnun: 'Amacımız mağlubiyet almadan Avrupa Şampiyonası'na gitmek'
A Milli Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Ekrem Memnun, Polonya ve Belarus ile oynayacakları maçları kazanıp mağlubiyet almadan Avrupa Şampiyonası'na gitmek istediklerini söyledi.
EKREM G 13.11.2018
Ekrem Öztürk ikinci maçında da Özbek güreşçiyi yenmeyi başardı
Budapeşte'de düzenlenen Dünya Şampiyonasında mücadele eden Kayseri Şekersporlu Milli Güreşçi Ekrem Öztürk, 55 kiloda çıktığı ikinci maçında Özbek güreşçiyi 7-0 yenmeyi başardı.
EKREM G 25.10.2018
ÇAYKUR Genel Müdürü Ekrem Yüce göreve başladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı atama ile ÇAYKUR Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığı'na atanan Ekrem Yüce için Genel Müdürlük binası önünde karşılama töreni düzenlendi.
EKREM G 15.10.2018
Kayseri Şekersporlu milli güreşçi Ekrem Cengiz Dünya Şampiyonasına adım adım il
Kayseri Şeker sporlu Milli güreşçi Ekrem Öztürk (55), ö 36. Vehbi Emre &Hamit Kaplan Greko-Romen Güreş Şampiyonasında Kazakistanlı rakibini 10-2 yenerek ilk galibiyetini aldı.
EKREM G 20.07.2018
Ekrem Özdemir: 'Yıpranma payı hayata geçiyor'
Sağlık Sen İzmir 2 No'lu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, on binlerce sağlık personelinin merakla beklediği yıpranma payı uygulamasının hayata geçtiğini açıkladı.
EKREM G 19.07.2018
Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş üniversite personeliyle bir araya geldi
Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş üniversite personeliyle bir araya geldi
Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, akademik ve idari personel ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
EKREM G 2.06.2018
Ekrem Karaaslan: ' AK Parti Türkiye'nin geleceği'
Adalet ve Kalkınma Partisi Karabük Milletvekili aday adayı Ekrem Karaaslan, seçim çalışmaları kapsamında hız kesmeden çalışmalara devam ediyor.
EKREM G 7.05.2018
Ekrem Zomp 2. Bölge Yüzme Şampiyonası
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan ve 96 spor kulübünden 143 özel sporcunun yarıştığı Ekrem Zomp 2. Bölge Yüzme Şampiyonası madalya törenine katıldı.
EKREM G 23.02.2018
Düşen askeri uçaktaki şehitlerimizin isimleri belli oldu
İzmir Çiğli 2. Ana Jet Üssü'nden kalkış yaptıktan kısa bir süre sonra düşen askeri eğitim uçağında şehit olan askerlerin isimleri belli oldu.
EKREM G 16.02.2018
Ekrem Erdem: '3 milyon Suriyeli gelecekte Türkiye'nin şansıdır'
Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Genel Başkanı Ekrem Erdem, Türkiye'de bulunan 3 milyon Suriyelinin gelecekte Türkiye'nin şansı olduğunu belirtti.
EKREM G 8.11.2016
Aracın kontrolünü kaybedip tarlaya uçtu
Aracın kontrolünü kaybedip tarlaya uçtu
Çorum'un Sungurlu ilçesinde bir otomobilin tarlaya uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
EKREM G 6.06.2016
Recep Kara başpehlivan
Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'nde bu yıl üçüncüsü düzenlenen geleneksel Kızıklı güreşleri, çok hareketli güreşlere sahne olurken, Recep Kara başpehlivan oldu.
EKREM G 16.05.2016
4 milyon TL ödüllü terörist öldürüldü
Diyarbakır Lice kırsalında Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarınca hava destekli düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin başına 4 milyon TL ödül konulmuş olan bölücü terör örgütünün Orta Saha Sorumlusu 'Azad Siser' kod adlı Ekrem Güney olduğu belirlendi.
EKREM G 4.05.2016