EL HALİL

HaberlerEL HALİL HABERLERİEL HALİL HABERLERİ
Yeni başkan görevi devraldı
Ayvacık ilçesinde 31 Mart seçimlerinin galibi olan Halil Kalaycı, görevi devraldı. Kalaycı, 'Herkesin mutlu ve huzurlu yaşayacağı bir Ayvacık'ı inşallah hep beraber inşa edeceğiz. Hiç kimseye ayrım yapmadan herkese eşit mesafede hizmet edeceğiz' dedi
EL HALİL HABERLERİ 7.04.2019
Başkan Halil Akgül, 'Sorunlar tarihe gömülecek'
Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül, 'Alt belediye, üst belediye ayrımı olmaksızın tüm mahallelerde, ara yollarımızda ve ilçemizin ulaşım sorununu kalıcı çözümler üreterek tarihe gömmek istiyoruz' dedi
EL HALİL HABERLERİ 16.03.2019
İsrail, Filistinli bir gazeteciyi gözaltına aldı
İsrail, Filistinli bir gazeteciyi gözaltına aldı
İsrail güvenlik güçleri, El-Halil şehrinde çekim yapan Filistinli bir gazeteciyi gözaltına aldı.
EL HALİL HABERLERİ 22.04.2018
Gençler geleceğe Haliliye Belediyesi ile hazırlanıyorlar
Haliliye Belediyesi, geleceğin teminatı olan gençlere yönelik hizmet verdiği Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezinde, üniversiteye hazırlanan mezunlara yönelik üniversite hazırlık eğitimi kurslarını sürdürüyor.
EL HALİL HABERLERİ 17.04.2018
El Halil'de Türk hamamı müze olarak açıldı
İsrail işgal güçlerinin engellemelerine rağmen Batı Şeria'nın güney kesiminde bulunan El Halil'de tarihe şahitlik eden Türk hamamı müze olarak açıldı. Türk hamamının açılış törenine yetkililer ve halk katıldı. Yapılan açılış konuşmalarında şehrin tarihi ve kültürel mirasının korunması gerektiği ifade edildi.
EL HALİL HABERLERİ 23.02.2018
Hazreti İbrahim Camisi katliamı, 24. yılında telin edildi
Filistin'in El Halil şehrinde 25 Şubat 1994'te, Hazreti İbrahim Camisi'nde sabah namazında gerçekleştirilen ve 30 Filistinlinin öldürüldüğü, 150 kişinin yaralandığı katliam bugün El Halil'de lanetlendi.
EL HALİL HABERLERİ 16.02.2018