ELVİNDER HABERLERİ

HaberlerELVİNDERELVİNDER
Elvinder'den kan bağışı
Türk Kızılayı'nın kan bağışı çağrısına kulak veren Elvinder üyeleri, kan ihtiyacı bulunan vatandaşlar için kan bağışında bulundu.
ELVİNDER 16.01.2019
Elvinder sahip çıktı
Samsun Elvinder Dernek Başkanı Yeşim Gürsoy, Yab-Pa Akademi kız futbol takımına sahip çıktı. Başkan Ali Akyüz ve sporcuları ağırlayan Gürsoy, takıma destek adına çeşitli projelere imza atacak.
ELVİNDER 29.12.2017
Mutluluğa yelken açtılar
İlkay-Halit Kazancı çiftinin kızları Hatice, Nurver-Abdullah Şahin çiftinin oğulları Ahmet Doğuhan ile düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.
ELVİNDER 16.10.2017
Samsun Haber: Acı gerçek: Kadınlar çaresizlikten intihar ediyor!
Samsun Haber: Samsun'da hamile kadın intiharlarının artması, doğum öncesi ve sonrasında çoğu kadının psikolojik destekten uzak kaldığı gerçeğini gözler önüne serdi
ELVİNDER 5.06.2017
'Kadın Forumu' böyle olur
Samsun Büyükşehir Belediyesi ile ELVİNDER tarafından yürütülen, Kadın Liderler Akademisi, 'Kadın Forumu' Türk Caz ustası Okay Temiz ile başladı. Kadınlar, kendilerine dağılan enstrümanlarla Okay Temiz'e eşlik etti
ELVİNDER 23.04.2016
Kadın Forumu buluşturuyor
Elvinder ve Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği Kadın Forumu, Caz Sanatçısı Okay Temiz ile kadınları buluşturuyor. Forumda, Haber Medya Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Çakıcı Hacıoğlu da sunum yapacak
ELVİNDER 22.04.2016
Samsun'da Kadın Liderler Akademisi Başladı
El Veren İnsanlar Derneği (ELVİNDER) ve Samsun Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen 'Kadın Liderler Akademisi Projesi' bugün başladı.
ELVİNDER 12.02.2016
Hayatları ELVİNDER İle Değişti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Biz ne olursa olsun her durumda yalnızlaşan ve suça karışmış veya potansiyeli olan gençlerimizi, evlatlarımızı kazanmak durumundayız. Bu hepimizin sorumlulukları arasındadır' dedi.
ELVİNDER 11.02.2016
Başkan Yılmaz'dan ELVİNDER'e Övgü
El Veren İnsanlar Derneği'nin (ELVİNDER) yeni binası Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın katılımıyla açıldı.
ELVİNDER 28.01.2016
Elvinder 30 Lider Kadın Yetiştirecek
El Veren İnsanlar Derneği(ELVİNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Yeşim Gürsoy, yeni geliştirdikleri proje ile Samsun'da kadın sorunlarıyla ilgili sosyal hayatta öncü olabilecek 30 tane lider kadın yetiştireceklerini söyledi.
ELVİNDER 2.12.2015