ERKURT TUTU HABERLERİ

HaberlerERKURT TUTUERKURT TUTU
Eski Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu: 'Veremeyecek hesabım yok'
Eski Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, İstanbulspor maçı sonrası bir grup taraftarın kendisi için yaptığı söylemlerle ilgili, 'Görev yaptığı sürede kulübe 66 Milyon TL para geldi. Tüm girdi ve çıktılar bankalar üzerinden yapıldı. Kayıtlar mevcut. Kimseye veremeyeceğim hesabım yok' dedi.
ERKURT TUTU 10.04.2018
Tutu: 'Vali Bey çağırdı koşarak gittim'
İstifa eden Başkan Erkurt Tutu'nun buna rağmen Vali Osman Kaymak'ın çalışmalarının içinde yer alması bazı kesimlerce 'Yeniden aday olacak' diye yorumlanmıştı. Tutu, bu duruma ilişkin, 'Vali bey bana 'kulübün her şeyini bilen kişi sensin, şehri tanıyorsun, bana yardımcı ol' dedi, ben de koşarak gittim'' dedi.
ERKURT TUTU 1.02.2018
Tutu iddiası
Tutu iddiası
Samsun Valisi Osman Kaymak'ın futbolcularla yaptığı toplantıda Erkurt Tutu'nun da olduğu iddia edildi.
ERKURT TUTU 10.01.2018
Samsunspor'da ilk çözüm kongre
Başkan Erkurt Tutu ve yönetiminin istifa etmesi, yedeklerin de yönetim kurmaya yanaşmamalarının ardından şu anda Samsunspor'da tek çıkış yolu yeniden genel kurula gitmek olarak görülüyor
ERKURT TUTU 1.01.2018
Samsunspor'da 'şeytanca' sözü bardağı taşırdı
Samsunspor'da Başkan Erkurt Tutu ve yönetiminin kongrede aday çıkmaması durumunda görevlerine devam etmeyi düşündükleri ancak kongre salonundaki ortam ve İzzet Altuntaş'ın 'şeytanca planlanmış tarih' sözlerinin ardından istifa kararı aldıkları öğrenildi.
ERKURT TUTU 1.01.2018
Başkan Tutu fenalaştı
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, kongre salonunu gerilmesinin ardından fenalaştı. Söz alan Başkan Tutu, 'Buradaki stres ve ilaçlarımı alamamamdan dolayı kötü durumdayım. Beni bağışlayın' diyerek salondan ayrıldı.
ERKURT TUTU 29.12.2017
'Devam edip etmemek benim kararım değil'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, 'Ben aday değilim, bugüne kadar yönetime aday olarak kulübe gelen de olmadı. İnşallah güçlü bir yönetim oluşur. Yönetime aday çıkmazsa Divan Kurulu'nun vereceği karar önemli. Devam edip etmemek benim elimde değil' dedi.
ERKURT TUTU 27.12.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Yargıya gideceğim'
Görevde olduğu 3 yıl boyunca sürekli hakaretlere uğradığını anlatan Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, 'Bundan sonra yasal yollarla hakkımı arayacağım. Bana ve aileme hakaret eden 7 kişi hakkında geçtiğimiz gün suç durusunda bulundum'' dedi.
ERKURT TUTU 26.12.2017
Samsunspor yönetimi gönül aldı
Hem futbolcuların maça geç gitme kararı hemde yaptığı açıklamaların ardından Samsunspor yönetiminden hamle geldi. Yönetim oyunculara Giresunspor maçının primini oyunculara dağıttı.
ERKURT TUTU 24.12.2017
Samsunsporlu futbolculardan şok karar!
Samsunspor'da bugün için ödeme bekleyen oyuncular, yönetimden bir hamle gelmeyince kazan kaldırdı. Futbolcuların para almadan Ümraniye maçına gitmeyeceği öğrenildi
ERKURT TUTU 23.12.2017
Samsunspor'da dedikodu çok, aday yok
Samsunspor'da gözler ilki ertelenen kongrenin ikincisine çevrildi. Bir yandan da camiada birçok ismin başkan adayı olacağı konuşulsa da, henüz net bir gelişme yok.
ERKURT TUTU 21.12.2017
Erkurt Tutu o iddiayı açıkladı
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, bir internet sitesinde kulübe kendi teminatlarıyla 10 Milyon TL'lik kredi çektiklerine yönelik habere ilişkin soruları yanıtladı.
ERKURT TUTU 20.12.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Kesinlikle aday değilim'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, kongre öncesi kararını açıkladı. Tutu, 'Sorunların çözümünde kaynak bulamayacağımız için kongrede aday olmama kararı aldık' dedi
ERKURT TUTU 19.12.2017
Samsunspor'da yarın kongre var hala aday yok
Samsunspor'da yarınki Seçimli Olağanüstü Genel Kurul öncesi, hala net bir başkan adayı çıkmadı. Mevcut başkan Erkurt Tutu'nun da ne yapacağı merakla bekleniyor.
ERKURT TUTU 19.12.2017
Samsunsporlu o taraftar özür diledi
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu hakkında bazı iddialar ortaya atan Samsunspor taraftarı Rıza Akel, söylediklerinden pişman olduğunu ifade ederek, 'Başkanın şirketinde hiç çalışmadım. Çok pişmanım, özür diliyorum' dedi
ERKURT TUTU 18.12.2017
Samsunspor Başkanı Tutu'nun yüzü güldü
Samsunspor Başkanı Tutu'nun yüzü güldü
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, gelen galibiyetle büyük sevinç yaşadı.
ERKURT TUTU 17.12.2017
Söz Erkurt Tutu'da
Başkan Erkurt Tutu'nun bugün basın mensuplarıyla bir araya gelerek kongrede aday olup olmayacağı ve gündemdeki diğer konularla ilgili önemli açıklamalar yapması bekleniyor.
ERKURT TUTU 15.12.2017
Bakan Bak, sorun dinledi
TFF 1. Ligi Kulüpler Birliği Vakfı, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı ziyaret etti. Ziyarette Bakan Bak, kulüplerin sorunlarını dinledi ve çözüm için de ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
ERKURT TUTU 14.12.2017
Erkurt Tutu aday değil
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'nun kurmaylarıyla yaptığı toplantıların ardından kongrede aday olmayacağı öğrenildi. Tutu'nun bir basın toplantısı düzenleyerek kararını açıklayacağı belirtildi.
ERKURT TUTU 13.12.2017
Hareketlilik bekleniyor
Olağanüstü genel kurur kararı alınan Samsunspor'da bu hafta içerisinde bir hareketlilik olması bekleniyor. Bir yandan mevcut başkan Erkurt Tutu ve eski futbolculardan oluşan oluşum görüşmelerini aralıksız sürdürüyor.
ERKURT TUTU 10.12.2017
Samsunspor'da yeniden aday olacaklar mı?
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve ekibinin kongrede yeniden aday olup olmayacağı merakla bekleniyor. Yönetim bu konuda ne olumlu ne de olumsuz cevap veriyor.
ERKURT TUTU 5.12.2017
Samsunspor'da kongre kararı
Samsunspor yönetimi kongre kararı aldı. Sportif başarısızlıkla birlikte gelen baskının ardından yönetimin böyle bir karar aldığı, olağanüstü genel kurulun aralık sonu ocak başı yapılacağı öğrenildi
ERKURT TUTU 5.12.2017
Başkan Tutu'nun oğlu ölümden döndü
Başkan Tutu'nun oğlu ölümden döndü
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'nun oğlu Abdullah Batuhan Tutu (21) Tekkeköy'de trafik kazası geçirdi.
ERKURT TUTU 4.12.2017
Samsunspor yönetimi tepkisiz
Samsunspor yönetimi tepkisiz
Samsunsporlu yöneticilerden bir kısmı karşılaşmayı kulübe ait bir locada takip etti.
ERKURT TUTU 3.12.2017
Samsunspor'da istifa yok kongre var
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve yönetiminin yaklaşan transfer dönemi, acil ödemeler ve kulübün de şartlarını düşünerek istifa etmekten vazgeçtiği ancak ilerleyen dönem için olağanüstü genel kurul kararı alınabileceği öğrenildi.
ERKURT TUTU 28.11.2017
Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu'dan istifa açıklaması
Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, yabancı futbolcuların çoğundan verim alamadıklarını, kanatlara kesin olarak transfer yapacaklarını belirterek, Başkan Erkurt Tutu'nun da istifa gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi.
ERKURT TUTU 28.11.2017
Başkan Tutu Ankara'da
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'ndaki randevuları nedeniyle Ankara'ya gitti
ERKURT TUTU 28.11.2017
Samsunspor'da ziyaret olumlu geçti
Samsunspor yönetimi önceki gün Ankara'da bir dizi ziyaretler gerçekleştirmişti. Ziyaretlerin oldukça olumlu geçtiği ve sorunların çözümünde mesafe kat edildiği öğrenildi.
ERKURT TUTU 9.11.2017
Samsunspor'da ikinci 'dinlenme' vakası
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'ya dinlenmek istediğini söyleyerek, teknik direktörlük teklifini geri çeviren Hüseyin Kalpar da, tıpkı Erkan Sözeri gibi başka bir kulüple anlaştı
ERKURT TUTU 7.11.2017
Başkan Erkurt Tutu: 'Güldürün yüzümüzü'
Başkan Erkurt Tutu, Elazığspor yolculuğu öncesi Teknik Direktör Engin İpekoğlu ile görüşürken, 'Hocam size güveniyorum. İnşallah galibiyetle döneceğiz' dedi.
ERKURT TUTU 21.10.2017
Samsunspor Başkanı Tutu başarı diledi
Samsunspor Başkanı Tutu başarı diledi
Samsunspor'u Rize'ye uğurlayan Başkan Erkurt Tutu, Engin İpekoğlu'na zorlu maçta başarı diledi
ERKURT TUTU 15.10.2017
Samsunspor'da teknik ekiple toplantı
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Teknik Direktör Engin İpekoğlu ve ekibiyle de toplantı yaparak hem beklentilerini tekrarladı, hem de zorlu fikstürde başarı diledi.
ERKURT TUTU 13.10.2017
Samsunspor'da sakatlıklar can sıktı
TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un kulüp başkanı Erkurt Tutu, 'Takımı sonuca götürecek 3 oyuncumuz sakatlandı. Son 4 haftadır yaşadığımız sportif başarısızlığın en büyük sebebi budur.' dedi.
ERKURT TUTU 13.10.2017
Tutu: 'Her gün 75 bin TL bulanı sırtımda taşıyacağım'
Samsunspor Başkanı İsmail Erkurt Tutu, kulübün ekonomik durumunun düzeltmesi için her gün kasaya 75 bin TL girmesi gerektiğini söyleyerek, 'Eğer, bu 75 bin TL'yi bulabilecek, oluşturabilecek ve destekleyecek kim varsa Cumhuriyet Meydanı'na kadar sırtımda taşıyacağım' dedi.
ERKURT TUTU 12.10.2017
Samsunspor Başkanı Tutu her şeyi açıklayacak
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, bugün veya yarın geniş kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyerek, gündemdeki tüm konularla ilgili önemli açıklamalarda bulunacağını ifade etti.
ERKURT TUTU 10.10.2017
Samsunspor'da imza bugüne kaldı
Samsunspor Başkanvekilleri Rüştü Araboğlu ve Ömer Çoruh ile yönetim kurulu üyesi Fikret Yalçın, teknik direktör adayı Engin İpekoğlu ile dün Nuri Asan Tesisleri'nde uzun süren bir toplantı yaptı. Toplantıda tarafların şartlarını sunduğu ve imzaların bugün atılacağı öğrenildi
ERKURT TUTU 8.10.2017
Samsunspor'da Kalpar'la son tango
Başkan Erkurt Tutu, Hüseyin Kalpar'la teknik direktörlük konusunda bugün bir kez daha masaya oturacak. Aradaki pürüzler halledilirse anlaşma sağlanacak aksi takdirde ise Samsunspor adına Kalpar defteri kapanacak
ERKURT TUTU 6.10.2017
Samsunspor'da kimler geldi kimler geçti
Erkurt Tutu yaklaşık 3 yıllık başkanlık döneminde sırasıyla Erhan Altın, Ümit Özat, Engin Korukır, Osman Özköylü ve Alpay Özalan'la çalıştı. 3 yılda 5 teknik adam değiştiren Başkan Tutu, 6. isim olarak ise Hüseyin Kalpar'ı belirledi
ERKURT TUTU 5.10.2017
Samsunspor'da görüşme tamam sıra detayda
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Ankara'da bir araya geldiği Hüseyin Kalpar'la teknik direktörlük konusunda büyük ölçüde anlaşma sağladı. Arada ufak detayların kaldığı öğrenildi
ERKURT TUTU 5.10.2017
Samsunspor istedi, Gazişehir'le anlaştı
Samsunspor istedi, Gazişehir'le anlaştı
Samsunspor'un teklifini reddedip Gazişehir'le anlaşan teknik direktör Erkan Sözeri, adeta ters köşe yaptı
ERKURT TUTU 4.10.2017
Samsunspor'da dev görüşme bugün
Gazişehir'den istifa eden Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın yeniden Samsunspor'a gelmesi konusunda hatrı sayılı kişilerin araya girdiği öğrenildi. Başkan Erkurt Tutu ile Hüseyin Kalpar'ın bugün bir araya gelmesi bekleniyor
ERKURT TUTU 4.10.2017
Samsunspor'da Hüseyin Kalpar sesleri
Gazişehir'den istifa eden Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın yeniden Samsunspor'a gelmesi konusunda hatrı sayılı kişilerin araya girdiği öğrenildi. Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ile Hüseyin Kalpar'ın yarın bir araya gelmesi bekleniyor.
ERKURT TUTU 3.10.2017
Yönetim mutlu döndü
Yönetim mutlu döndü
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve yönetim kurulu üyeleri de mazeretli olan idareciler dışında tam kadro Ankara'daydı.
ERKURT TUTU 2.10.2017
Samsunspor yönetimi Ankara'da
Samsunspor yönetimi Ankara'da
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, İstanbul'daki görüşmelerine ara verip bugün Ankara'ya maça geçecek.
ERKURT TUTU 1.10.2017
Samsunspor'da görüşmeler İstanbul'da
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, özel işleri nedeniyle gittiği İstanbul'da bir yandan da teknik direktör adaylarıyla görüşmeler yapacak. Tutu ve yönetimin ilk adayının Erkan Sözeri olduğu ifade edildi
ERKURT TUTU 29.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Kimseyle görüşmedim'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, sosyal medya ve bazı haber sitelerinde ismi geçen teknik direktörlerle görüşmediğini söyledi. Tutu, Alpay Özalan'la resmi olarak yolların ayırdıktan sonra hoca konusunda çalışmalara hız vereceklerini ifade etti
ERKURT TUTU 28.09.2017
BaşkanTutu açıkladı: Samsunspor'un borcu ne zaman bitecek?
TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un kulüp başkanı Erkurt Tutu, kulübün eski futbolculara ve yöneticilere toplam 4 milyon avro borcunun kaldığını söyledi.
ERKURT TUTU 27.09.2017
Samsunspor'da kritik görüşme! İstifa kararı çıkabilir
Samsunspor'da kritik görüşme! İstifa kararı çıkabilir
Samsunspor'da Başkan Erkurt Tutu ve Teknil Direktör Alpay Özalan, Nuri Asan Tesisleri'nde bir araya gelecek
ERKURT TUTU 26.09.2017
Üzgün ayrıldılar
Samsunspor'da MKE Ankaragücü yenilgisinden sonra AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ve Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu stadı üzgün terk etti.
ERKURT TUTU 25.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da
Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve yönetim kurulu üyeleri stattaki yerini alacak.
ERKURT TUTU 24.09.2017
Samsunspor Teknik Direktörü Özalan sınırladı!
Basının antrenman sahasına girmesini yasaklayan Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, basın mensuplarının görüntü alması için 5 m2'lik yer ayırarak etrafına şerit çektirdi.
ERKURT TUTU 22.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Engelleri aştık'
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Engelleri aştık'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Ulusal lisans alarak önemli bir sorunun üstesinden geldiklerini söyledi.
ERKURT TUTU 22.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Bu iyi olmadı'
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Bu iyi olmadı'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, kupada alınan kötü sonucu kurmaylarından öğrendi.
ERKURT TUTU 21.09.2017
Özalan taraftarlarla tartıştı: 'İstifa edeceğim'
Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, ligdeki kötü gidiş ve kupada alınan mağlubiyet nedeniyle tepki gösteren taraftarların yanına giderek 'merak etmeyin istifa edeceğim' dediği öğrenildi
ERKURT TUTU 21.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Bu takıma güvenin'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, ''Çok iyi bir kadro var ama yeni kurulan bir ekip olduğu için biraz zamana ihtiyaç duyuyor. Bu süreci atlattığımız zaman sportif başarılar yakalayacağımızı düşünüyorum ama taraftarla bir bütün olmamız lazım. Bu bütünlüğü sağlayabilirsek takım istenilen hedefi başaracaktır' diye konuştu.
ERKURT TUTU 20.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Eşim bile istifamı istedi'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Teknik Direktör Alpay Özalan'ın istifasını kabul etmemeleriyle alakalı olarak, 'Sportif başarısızlıktan sonra stattan çıkan yüksek seslerden dolayı duygusal olarak hocalarda bu tür davranışlar oluyor. Ben de bir ara 'bırakayım' demiştim. Ailem ve eşim bile bırakmamı istedi' dedi. 
ERKURT TUTU 19.09.2017
Samsunspor'dan Özalan kararı
Samsunspor'da Başkan Erkurt Tutu ve Teknik Direktörü Alpay Özalan, farklı Altınordu mağlubiyetinin ardından toplantı yaptı. Özalan'ın toplantıda gerekirse bırakabileceğini söylediği ancak Başkan Tutu'nun bunu kabul etmediği öğrenildi
ERKURT TUTU 18.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu'dan destek
Samsunspor Başkanı Tutu'dan destek
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu dün yöneticilerle birlikte antrenmanı takip etti.
ERKURT TUTU 18.09.2017
Samsunspor, Özalan'la yola devam kararı aldı
Samsunspor'da Başkan Erkurt Tutu ve Teknik Direktörü Alpay Özalan, farklı Altınordu mağlubiyetinin ardından toplantı yaptı. Özalan'ın toplantıda gerekirse bırakabileceğini söylediği ancak Başkan Tutu'nun bunu kabul etmediği öğrenildi.
ERKURT TUTU 17.09.2017
Samsunspor yönetimi idmanda
Samsunspor yönetimi idmanda
Samsunspor yönetimi, Altınordu maçının hazırlıklarını yakından takip etti.
ERKURT TUTU 15.09.2017
Samsunspor yönetimi idmanda
Samsunspor yönetimi idmanda
Samsunspor yönetimi, Altınordu maçının hazırlıklarını yakından takip etti.
ERKURT TUTU 15.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu'ya forma jesti
Samsunspor Başkanı Tutu'ya forma jesti
Erzurumspor Kulübü Başkanı Dilaver Yılmaz Erkurt Tutu'ya forma hediye etti.
ERKURT TUTU 11.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu her şeyi açıklayacak
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, bu hafta içi düzenleyeceği basın toplantısıyla transfer döneminde yaşanılan herşeye açıklık getirecek. Tutu'nun bu toplantıda çok önemli açıklamalar yapması bekleniyor
ERKURT TUTU 10.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu'nun transfer trafiği
Başkan Erkurt Tutu, Samsunspor'a yakışır ve takıma katkı sağlayacak isimler üzerinde yoğunlaştıkları için görüşmelerin son ana kadar sürdüğünü söyledi. Samsunspor antrenmanı izleyen Tutu'nun telefonu bir an bile susmadı
ERKURT TUTU 8.09.2017
Samsunspor'da görüşmeler iyice hızlandı
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, yarın sona erecek transfer dönemi öncesi Fransa'dan ve Türkiye'den isimlerle görüşmelerini sürdürüyor. Zamanın da daralmasıyla görüşmeleri hızlanırken, 2 yerli ve yabancı transferi yapılması planlanıyor.
ERKURT TUTU 7.09.2017
Samsunspor'da yer yerinden oynayacak mı?
Samsunspor'da Teknik Direktör Alpay Özalan, yapılacak yabancı transferle ilgili, ' Bir oyuncu var, gelirse yer yerinden oynar' demişti. Ancak yarın kapanacak transfer dönemi öncesi henüz yer yerinden oynatacak bir isim açıklanamadı. Bakalım 2 gün içinde böyle bir oyuncu transfer edilecek mi?
ERKURT TUTU 7.09.2017
Samsunspor Başkanı Tutu'nun sır listesi
Samsunspor'da transferde artık son viraja giriliyor. Başkan Erkurt Tutu'nun bizzat yürüttüğü transferlerde Ayite ismi ön plana çıkıyor. Tutu'nun diğer temasta olduğu isimler ise adeta sır gibi saklanıyor
ERKURT TUTU 2.09.2017
Başkan Yılmaz: 'Süper Lig'i istiyoruz'
Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu ve Teknik Direktör Alpay Özalan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen zirvede Başkan Yılmaz, 'Samsunspor'u Süper Lig'de görmek istiyoruz'dedi .
ERKURT TUTU 1.09.2017
Başkan Yılmaz'dan Samsunspor'a destek sözü
Başkan Yılmaz'dan Samsunspor'a destek sözü
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor'a desteklerini her zaman sürdüreceklerini söyledi.
ERKURT TUTU 31.08.2017
Başkan takipte
Başkan takipte
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu idmanları yakından takip ediyor.
ERKURT TUTU 30.08.2017
Samsunspor taraftarının gözü transferlerde
Samsunsporlu taraftarlar takıma yapılacak yeni transferleri merakla bekliyor. Başkan Erkurt Tutu'nun bizzat yönettiği transfer harekatında takıma kazandırılacak yabancı ve yerli isimler adeta sır gibi saklanıyor
ERKURT TUTU 28.08.2017
Samsunsor'da görüşmelere devam
Samsunspor Başkan Erkurt Tutu'nun bizzat sürdürdüğü transfer görüşmelerinde hala olumlu bir gelişme yok. Bu görüşmelerin 8 Eylül'de bitecek transfer döneminin son anına kadar devam edebileceği belirtildi.
ERKURT TUTU 27.08.2017
Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'Önemli olan lafta kalmaması'
Samsunspor Teknik Direktör Alpay Özalan, 'Çok iyi takımız, kazanma hırsını ve oyun disiplinini sahaya yansıttığımızda Adana Demirspor'u çok rahat geçebiliriz. Ancak önemli olan bu söylediklerimizin lafta kalmaması' dedi
ERKURT TUTU 23.08.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'An meselesi'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, yerli ve yabancı oyuncu transferlerini bitirmek için büyük çaba safr ediyor. Transferlerin bu hafta sonuna kadar bitme aşamasına gelmesi planlanıyor
ERKURT TUTU 23.08.2017
Samsunspor yönetimi çareyi bu yolda buldu
Samsunspor yönetiminin, geçmiş dönemlerden maaşları içerde bulunan personele, alacağı kadar kombine verme teklifi sunduğu öğrenildi. Bu sayede yönetim personele olan borcu sıfırlamayı hedefliyor.
ERKURT TUTU 15.08.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Tek tek görüşülüyor'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu kurmaylarıyla birlikte transfere engel isimlerle görüşerek yeni oyuncuların lisanslarını çıkartmak için büyük çaba sarf ediyor. Bu konuda kuşkusu olmayan idareciler, yeni transferlerin Gazişehir maçına yetişeceğini ifade ediyor
ERKURT TUTU 10.08.2017
Samsunspor yönetiminden yakın takip
Samsunspor yönetiminden yakın takip
Samsunspor yönetimi yeni transferlerin de çıktığı antrenmanı yakından izledi
ERKURT TUTU 9.08.2017
Samsunspor BaşkanıTutu: 'Mahvolduk'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Süper Kupa maçında çıkan olayların ardından stadı gezerken, yanındaki yöneticiler İbrahim Çevik ve Serhat Kurt'a, 'Mahvolduk' dedi
ERKURT TUTU 8.08.2017
Kombine çağrısı
Başkan Erkurt Tutu, şu ana kadar sadece bireysel olarak 22 kombine satıldığını belirterek, 'Şu dönemlerde birlik içinde olmalıyız. Bu rakamlar bize yakışmıyor. Samsunspor taraftarından kombine konusunda destek bekliyoruz' dedi
ERKURT TUTU 4.08.2017
Alpay Özalan kimden kaçıyor?
Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan'ın antrenmanlarda adeta basın mensuplarından kaçması kafalarda soru işaretleri oluşturuyor.
ERKURT TUTU 3.08.2017
Söğütlübahçe'den 'protesto' açıklaması
1984 Samsunspor Taraftarlar Derneği (Söğütlübahçe) Basın Sözvüsü İskender Memiş, stat açılışında Başkan Erkurt Tutu'ya yapılan ıslıklı protesto içinde yer almadıklarını söyledi.
ERKURT TUTU 3.08.2017
Samsunspor Başkanı Tutu: 'Başarılı olmamızı istemeyenler var'
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, 'Kulüple ilgili çok sayıda dedikodular çıkarılıyor. Demekki bu takımın başarılı olmasını istemeyenler var ve bu dekikodular çıkıyor. Biz iyi yabancılar alıp muazzam bir takım kuracağız' dedi.
ERKURT TUTU 3.08.2017
Yunan golcü Samaras, Samsunspor'a çok yakın
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Manchaster City'nin eski Yunan forveti 1.93 boyundaki Georgios Samaras ile anlaşma noktasına geldiklerini söyledi.
ERKURT TUTU 3.08.2017
Samsunspor'da kriz üstüne kriz
Samsunspor'da John Tshibumbu Lungeny transferine teknik direktör Alpay Özalan'ın veto etmesi ve Davy Angan'da ise para sorununun yaşanması Kırmızı-Beyazlılarda kriz üstüne krize yol açtı
ERKURT TUTU 31.07.2017
Tüm locaları satabiliriz
Başkan Erkurt Tutu, yeni statta 54 loca bulunduğu belirterek, 'Şu ana kadar bazı localarımızı sattık ve halen de soranlar var. Görünüşe göre tüm locaları satabilecek potansiyelimiz var ve bunu yapmak istiyoruz' dedi
ERKURT TUTU 29.07.2017
Samsunspor'da Davy Angan tamam
Transferde çok gizli bir politika izleyen Samsunspor'un eski Gaziantepsporlu Davy Angan ile anlaşmaya vardığı öğrenildi. Son pürüzler bugün halledilip, anlaşmanın resmileştirilmesi bekleniyor.
ERKURT TUTU 28.07.2017
Samsunspor'da imzalar an meselesi
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve Sportif Direktör Coşkun Zeren, Nuri Asan Tesisleri'nde adeta kamp kurdu. Yabancı transferini bir an önce bitirmek isteyen yönetimin, isimleri sır gibi saklanan bir kaç futbolcuyla anlaşma noktasına geldiği öğrenildi
ERKURT TUTU 27.07.2017
Samsunspor'dan 'hayırlı olsun' ziyareti
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve yönetim kurulu üyeleri, görevine yeni atanan Vali Osman Kaymak'ı makamında ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' dileklerinde bulundu.
ERKURT TUTU 25.07.2017
Samsunspor'da planlar alt üst
Samsunspor yönetimi 'anlaştık' gözüyle baktığı Abel Camara'dan sağlık sorunları nedeniyle vazgeçerken, Dialiba transferinde de aşama kaydedemedi. Tüm planları alt üst olan Kırmızı- Beyazlılar, alternatif isimlere yoğunlaşmaya başladı
ERKURT TUTU 23.07.2017
Sürpriz isimler yolda
Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve Sportif Direktör Coşkun Zeren, İstanbul'da adeta kamp kurdu ve görüşmelerini sürdürüyor. Tutu ve Zeren'in Camara ve Dialiba dışında sürpriz isimlerle de anlaşıp Samsun'a dönebileceği konuşuluyor
ERKURT TUTU 20.07.2017
Samsunspor yönetiminin süper planı
Rotayı Süper Lig olarak belirleyen Samsunspor yönetimi, yerli transferler konusunda da süper bir plan yaptı. Yönetim, Süper Lig kamplarını yakından takip ederken, bırakılması durumunda görüşülecek oyuncuların listesi de hazırlandı
ERKURT TUTU 16.07.2017
Yabancılar Fransa'dan
Yabancı transferleri önümüzdeki hafta başında bitirmek isteyen Samsunspor'da görüşmeler son sürat sürüyor. Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve Sportif Direktör Coşkun Zeren, oyuncuların menajerleriyle bire bir görüşürken, 2-3 gün içinde imzaların atılacağı öğrenildi
ERKURT TUTU 14.07.2017
Samsunspor: Samsunspor taraftarı Süper Lig istiyor
Samsunspor: Taraftardan Sorumlu Yöneticilik görevine getirilen Olcay İnanç, 'O sene bu sene olacak' dedi. Daha önce 2 dönem bu görevi yaptığını belirten İnanç, 'Bu göreve layık görülmek çok güzel. Süper ligi hak eden şehrimiz ve taraftarımız var. Artık Samsunspor için el ele verme vaktidir. O sene bu sene olacak'dedi
ERKURT TUTU 3.07.2017
Samsunspor: Samsunspor'da 52. yıl coşkusu
Samsunspor: Kırmızı- Beyazlı taraftarlar, Samsunspor'un kuruluşunun 52. yılını önceki gece meşale şovla kutladı. Tütün İskelesi'nde buluşan yaklaşık 3 bin civarındaki taraftar topluluğu 1 kilometre boyunca meşale yaktı.
ERKURT TUTU 2.07.2017
İlk toplantı yapıldı
Olağan Genel Kurul'da güven tazeleyen Erkurt Tutu başkanlığındaki Samsunspor yönetimi, Nuri Asan Tesisleri'nde bir araya gelerek ilk toplantısını gerçekleştirdi.
ERKURT TUTU 30.06.2017
Samsunspor: Alpay Özalan Samsunspor'un yeni stadı inceledi
Samsunspor: Alpay Özalan Samsunspor'un yeni stadı inceledi
Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, Kulüp Başkanı Erkurt Tutu ile birlikte yeni stadı inceledi.
ERKURT TUTU 29.06.2017
Samsunspor: Tutu telefon trafiğinde
Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, adeta telefon trafiği yaşıyor. Samsunspor'da ki bayramlaşma da sık sık telefonla görüşen Tutu, transfer görüşmelerini titizlikle yürütüyor
ERKURT TUTU 27.06.2017
Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu: 'Yuvamızı biz açacağız'
Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, 6 Ağustos'taki Beşiktaş- Konyaspor maçı öncesi Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda görkemli bir açılış töreni düzenleyip, yeni yuvalarındaki ilk müsabakayı kendilerinin oynayacağını söyledi
ERKURT TUTU 26.06.2017
Samsunspor: YENİDEN ERKURT TUTU
Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, üç buçuk saat süren ve tek liste ile girdiği seçimde güven tazeledi. Başkan Tutu'nun listesinde 3 değişiklik yaptığı dikkat çekti
ERKURT TUTU 24.06.2017
Samsunspor: Samsunspor'da Erkurt Tutu tekrar başkan seçildi
Samsunspor: Samsunspor Olağan Genel Kurulu'nda mevcut Başkan Erkurt Tutu, 110 delegenin oyunu alarak tekrar başkan seçildi.
ERKURT TUTU 23.06.2017