FARUK SALMAN HABERLERİ

HaberlerFARUK SALMANFARUK SALMAN
Deniz Seki by- pass hazırlığında
Cezaevinden çıktıktan sonra fazla kilolarından kurtulamayan Deniz Seki, mide by-pass ameliyatı olmak için önceki gün tetkik yaptırdı.
FARUK SALMAN 16.11.2017
Deniz Seki, Faruk Salman neden ayrıldı?
Faruk Salman ve Deniz Seki'nin ilişkisinin bitme nedeni ihanet mi? Bir magazin programına bağlanıp ayrılığı doğrulayan Salman, ilişkinin neden bittiğini ise açıklamamıştı.
FARUK SALMAN 8.11.2017
Deniz Seki Faruk Salman ayrıldı mı?
Nişanlısı Faruk Salman'la kısa bir ayrılığın ardından yeniden bir araya gelen Deniz Seki, ilişkisiyle ilgili kafaları karıştıran bir açıklama yaptı.
FARUK SALMAN 28.10.2017
Deniz Seki, sahnede göz yaşlarını tutamadı
3 yıl cezaevinde yatan ünlü sanatçı Deniz Seki, tahliyesinin ardından ilk kez İstanbul'da sevenleriyle buluştu. Sahnede gözyaşlarını tutamayan ünlü şarkıcı, 'Açıkhava'dayım ben şu anda değil mi? Kaç yıl geçti aradan 3 yıl mı?'' şeklinde konuştu.
FARUK SALMAN 6.08.2017
2.500 liralık mutfak alışverişi
Tahliye olur olmaz nişanlısı Faruk Salman'la Bodrum'a giden Deniz Seki, İstanbul'a döndü. Şarkıcı, mutfak alışverişi için önceki gün Tarabya'daki bir marketteydi.
FARUK SALMAN 21.07.2017
Bodrum gelini Deniz!
Bodrum gelini Deniz!
Deniz Seki ve nişanlısı Faruk Salman, Bodrum tatillerine devam ediyor.
FARUK SALMAN 18.07.2017
Deniz Seki'den teşekkür öpücüğü
Deniz Seki'den teşekkür öpücüğü
Cezaevinden çıktıktan sonra yoğun bir tempoda çalışan Deniz Seki sevgilisinden de ayrılmıyor
FARUK SALMAN 14.07.2017
Allahım çok şükür!
Deniz Seki nişanlısı Faruk Salman'la Bodrum'da tatile çıktı. Baş başa romantik bir yemek yiyen sevgililerin mutluluğuna diyecek yoktu. Salman bir ara ellerini havaya kaldırıp Allah'a şükretti.
FARUK SALMAN 18.06.2017
Deniz Seki tatile Bodrum'a gidecek
Geçtiğimiz hafta başında 2.5 yıllık tutukluluğunun ardından Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden tahliye olan Deniz Seki'nin tatil rotası belli oldu.
FARUK SALMAN 14.06.2017