FERRERO HABERLERİ

HaberlerFERREROFERRERO
Ferrero projesi ile 3 bin 944 öğrenciye ulaşıldı
Ferrero Fındık'ın, 'Değerli Tarım Programı' kapsamında gençleri ve çocukları bilinçlendirmek amacıyla Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) ile birlikte başlattığı 'Bugün Benim, Gelecek Benim Projesi'nin ilk yılında 30 okulda 3 bin 944 öğrenciye ulaşıldı.
FERRERO 12.12.2018
Ferrero Fındık'a ödül
Ferrero Fındık, Değerli Tarım Uygulamaları kapsamında yaptığı Hastalık, Zararlı Tespiti ve Entegre Etkin Mücadele Yöntemleri Yayımı Projesi ile bu yıl Sürdürülebilir İnovasyon Ödülü'nün sahibi oldu
FERRERO 14.11.2018
Kaliteli ürüne yüksek fiyat
Ferrero Fındık Türkiye Genel Müdürü Bamsı Akın, 'Kaliteli fındık bizim için çok değerli ve alım garantisi var. Bu nedenle kaliteye yüksek fiyat politikamız devam edecek' dedi
FERRERO 11.08.2018
Ferrero, fındık üreticilerini bahçelerde bilgilendiriyor
Fındık kalitesini ve verimi arttırmak için Karadeniz bölgesine yayılan Ferrero Fındık, üreticiyi bilgilendirmek amacıyla her yıl düzenlenen bahçe günü etkinlikleri bu yıl Sakarya'dan başladı.
FERRERO 31.07.2018
Türk fındığının küresel elçisi
Ferrero Fındık Türkiye Genel Müdürü Stefano Gagliasso, 'Her Ferrero ürünü aynı zamanda Türk fındıklarının da küresel bir elçisi' dedi
FERRERO 31.05.2018
Fındıkta verim yüzde 30 arttı
Ferrero Değerli Tarım Türkiye Direktörü Ersin Arısoy, 5 yıldır faaliyet gösterdikleri Türkiye'de 35 bine yakın çiftçiye eğitim verdiklerini, geçen sene analiz edilen sonuçlara göre fındıkta yüzde 30'a yakın verim artışı sağlanabileceğini çiftçilere gösterdiklerini söyledi.
FERRERO 31.05.2018
FERRERO Fındık'tan Ordu ve Giresun basınına teşekkür
Türk fındığının en önemli alıcıları arasında bulunan Ferrero Fındık Kurumsal İletişim Direktörü Yasemin Taşkın, firma olarak değerli tarım uygulamalarının üreticilere ulaştırılmasında yerel basının büyük katkıları olduğunu söyledi.
FERRERO 30.05.2018
Ferrero Fındık basınla biraya geldi
Ferrero Fındık Türkiye Genel Müdürü Stefano Gagliasso, fındık üreticilerine yönelik olarak 5 yıldır sürdürdükleri eğitim projesi kapsamında 35 bin çiftçiye eğitim verdiklerini, hedeflerinin önümüzdeki 5 yıl içerisinde 50 bin çiftçiye ulaşıp bu yatırımları 120 milyon TL'ye çıkarmak olduğunu söyledi.
FERRERO 29.05.2018
Ferrero '8. Sürdürülebilirlik Raporu'nu Ankara İtalya Büyükelçiliğinde açıkladı
Ferrero Grubu, 2017 yılında gerçekleştirdiği global ve yerel sosyal sorumluluk projelerini içeren 8. Sürdürülebilirlik Raporu'nu, Ankara İtalya Büyükelçiliğinde düzenlenen gecede açıkladı.
FERRERO 8.05.2018
Ferrero'dan farkındalık projesi
Ferrero Fındık, gençleri ve çocukları bilinçlendirmek amacıyla TOÇEV ile birlikte 'Bugün Benim, Gelecek Benim' projesi başlattı.
FERRERO 19.04.2018
Eğitimlere Ferrero katkısı
Fındık üreticilerinde bilinci arttırarak, hem verim ve kaliteye olumlu katkı sağlamak hem de çevre sorunlarına karşı duyarlılık yaratmak amacıyla yapılan çalışmalara, Ferrero de katkı sağlıyor.
FERRERO 12.04.2018
Ferrero ödülünü Ahmet Kaan Vurmaz kazandı
Ferrero'nun 2012 yılında başlattığı, 'Değerli Tarım Uygulamaları' kapsamındaki eğitimler, faaliyetler ve etkinlikler devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen fotoğraf yarışmasında birinci olan öğrenciye fotoğraf makinesi hediye edildi.
FERRERO 15.03.2018
Ferrero firması tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasının birincisine ödülü ve
Ferrero firması tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasının birincisine ödülü ve
Türkiye'de gelecek kuşakların fındıkla ilgilenmesini sağlamak amacıyla çeşitli sosyal çalışmalar yapılıyor.
FERRERO 15.03.2018
Ferrero çiftçi kadınları ağırladı
Ferrero Fındık, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Karadeniz'in farklı bölgelerinden gelen 10 kadın çiftçiyi İstanbul'da ağırladı.
FERRERO 8.03.2018
Ferrero, çiftçi kadınları İstanbul'da ağırladı
Ferrero Fındık, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Karadeniz'in farklı bölgelerinden gelen 10 kadın çiftçiyi İstanbul'da ağırladı. İyi bir fındık üretimindeki en önemli unsurun kalite olduğunu ifade eden kadınlar, kaliteyi zirve noktaya çıkarmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
FERRERO 7.03.2018
En fazla ihracat Ferrero Fındık'tan
Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) 2017 yılında en fazla fındık ihracatı gerçekleştiren ilk 20 üyesini açıkladı.
FERRERO 9.01.2018
Fındıkta verim yüzde 30 arttı
Ferrero Tarım Direktörü Ersin Arısoy, Türkiye'de 5 yıldır gerçekleştirilen Değerli Tarım Uygulamaları ile fındıkta verimin yüzde 30 arttığını belirterek, 'Türkiye'nin eşsiz doğasında yetişen fındıkların mevcut kalitesi ve aromasını gözle görülür bir şekilde yükseltiyoruz' dedi.
FERRERO 3.01.2018
Ferrero'dan fotoğrafçılık kursu
Ferrero tarafından 5 yıl önce uygulanmaya başlanan Değerli Tarım kapsamında öğrencilere, fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgi verilip, çekimler yaptırılıyor
FERRERO 30.12.2017
Türkiye'nin rakibi yok
Ferrero Fındık Operasyon Direktörü Aldo Uva, Türkiye'nin verimlilik konusunda geride olmasına rağmen, halâ yerini doldurabilecek bir ülkenin bulunmadığını ifade etti
FERRERO 28.12.2017
Budamayı öğrendiler
Fındıkta verim ve kalitenin artmasına etki eden faktörlerin başında gelen budamanın tekniğine uygun olarak gerçekleştirilmesi için yapılan çalışmalara eşler birlikte katılıyor.
FERRERO 19.12.2017
Ferrero Değerli Tarım Türkiye Youtube'da
Ferrero tarafından üretim ve ticaretinde dünya çapında söz sahibi olduğu fındıkla ilgili geniş kapsamlı olarak hazırlanan videolar, Youtube'da ilgiyle izleniyor.
FERRERO 12.12.2017
(Özel Haber) Ferrero Fındık'tan, fındık üreticilerine ücretsiz kurutma desteği
Fındığını güneşten yararlanarak harmanda kurutmada zorlanan üreticilerin imdadına Ferrero Fındık firmasının elinde bulunan ve ücretsiz olarak hizmete sunduğu kurutma üniteleri yetişti.
FERRERO 29.09.2017
Ferrero Değerli Tarım Zirai İşler Müdürü Arıkoğlu: 'Yüz binlerce ton fındık zuru
Ferrero Değerli Tarım Zirai İşler Müdürü Gökhan Arıkoğlu, toplandıktan sonra kurutulan fındıklardan geri kalan ve zuruf olarak adlandırılan artıkların imha edilmeyip, bitkisel kompost yapılarak gübreye dönüştürülerek değerlendirilmesi çağrısında bulundu.
FERRERO 11.09.2017
Ferrero Fındık Genel Müdürü Stefano Gagliasso:
Dünyanın en önemli çikolata ve şekerleme üreticileri arasında yer alan, 3 yıl önce de Türkiye'nin fındık ihraç rekortmeni Oltan Gıda'yı satın alıp, bünyesine katan Ferrero firması, Türkiye'de başlattığı Değerli Tarım uygulamaları kapsamında 55 ayrı kesimde kurduğu örnek bahçeler ile verim ve kalite artışına öncülük ediyor.
FERRERO 28.08.2017
Ferrero, fındığı markaja aldı
Dünyanın en önemli çikolata ve şekerleme üreticileri arasında yer alan 3 yıl önce de Türkiye'nin fındık ihraç rekortmeni Oltan Gıda'yı satın alıp, bünyesine katan Ferrero firması, Türkiye'de başlattığı Değerli Tarım uygulamaları kapsamında 55 ayrı kesimde kurduğu örnek bahçeler ile verim ve kalite artışına öncülük ediyor.
FERRERO 28.08.2017
Ferrero Fındık çiftçileri bilgilendirmeye devam ediyor
Ferrero Fındık tarafından 'Değerli Tarım Uygulamaları' kapsamında düzenlenen üretici ile bahçe günleri sürüyor. Düzce'nin Cumayeri ilçesinde yapılan Değerli Tarım Uygulama bahçesini çiftçilerin yanı sıra Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ve Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Ahmet Uludağ da gezdi.
FERRERO 22.07.2017
Ferrero Fındık yetkilileri üretici ile bir araya gelerek bahçe günleri yapıyor
Fındık kalitesini ve verimini arttırmak için Karadeniz bölgesine yayılan Ferrero Fındık yetkilileri 'Değerli tarım uygulamaları' kapsamında üretici ile bahçe günleri yaparak üreticiyi bilgilendirmeye devam ediyor.
FERRERO 21.07.2017
Fındık üreticisine destek
Fındıkta en önemli kullanıcıların arasında yer alan Ferrero, Değerli Tarım Projesi kapsamsında zararlı ile mücadelede üreticilere yardımcı oluyor
FERRERO 18.05.2017
Fındıkta eleştirilerin odağındaki Ferrero Türkiye Başkanı Marsili'den çarpıcı aç
Türkiye'de son dönemde fındık fiyatlarındaki düşüşün sorumlusu olarak gösterilen İtalyanlar'ın ünlü çikolata firması Ferrero'nun Türkiye Başkanı Carlo Marsili, fındık fiyatlarındaki düşüşe kendilerinin değil hesabı yanlış yaparak üreticiyi beklentiye sokanların beyanlarının sebep olduğunu söyledi.
FERRERO 25.11.2016
Ferrero'dan çarpıcı açıklama: Fındık fiyatlarındaki düşüşün sebebi...
Türkiye'de son dönemde fındık fiyatlarındaki düşüşün sorumlusu olarak gösterilen İtalyanlar'ın ünlü çikolata firması Ferrero'nun Türkiye Başkanı Carlo Marsili, fındık fiyatlarındaki düşüşe kendilerinin değil hesabı yanlış yaparak üreticiyi beklentiye sokanların beyanlarının sebep olduğunu söyledi.
FERRERO 25.11.2016
Fındık olmazsa olmaz
Fındık olmazsa olmaz
Ferrero Grubu - Oltan Gıda, Düzce'de düzenlediği iftar yemeğinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.
FERRERO 19.06.2016