FİKRET ORMAN HABERLERİ

HaberlerFİKRET ORMANFİKRET ORMAN
Fikret Orman, Antalya'da nişan törenine katıldı
Fikret Orman, Antalya'da nişan törenine katıldı
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalya'da Mehmet Emre Köroğlu ve İlknur Çelik çiftinin nişan törenine katıldı.
FİKRET ORMAN 21.01.2019
Fikret Orman'dan Başkan Günaydın'a Beşiktaş forması
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın'ı makamında ziyaret etti. Fikret Orman, Başkan Günaydın'a üzerinde isminin yazdığı Beşiktaş forması hediye etti. Başkan Günaydın'da içerisinde gül ürünlerinden oluşan hediye takdiminde bulundu.
FİKRET ORMAN 11.01.2019
Fikret Orman: 'Transfer ihtiyacımız yok'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bir mekan açılışı için geldiği Isparta'da transfere ihtiyaçları olmadığını, belki sağ beke bir futbolcu alabileceklerini söyledi.
FİKRET ORMAN 10.01.2019
Fikret Orman'dan Tolgay - Şener takası açıklaması
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kadro dışı bırakılan Tolgay'ın, Fenerbahçe'den Şener Özbayraklı ile takası söylentisine ilişkin, 'Şu anda öyle bir şey gündemde değil. Tolgay Arslan, Beşiktaş'ın kontratlı oyuncusu, öyle de devam edecek gibi gözüküyor' dedi.
FİKRET ORMAN 6.01.2019
Fikret Orman: 'Maç sonuçlarına göre taraftarlık olmaz'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Çankırı Beşiktaşlılar Derneği üyeleriyle buluştuğu etkinlikte yaptığı açıklamada, 'Hayatım Beşiktaş camiasının içinde geçti. İşimiz Beşiktaşlıları mutlu etmek. Büyük zorlukları geride bıraktık. Maç sonuçlarına göre taraftarlık olmaz' dedi.
FİKRET ORMAN 22.12.2018
Fikret Orman: 'Maç sonuçlarına göre taraftarlık olmaz'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Çankırı Beşiktaşlılar Derneği üyeleriyle buluştuğu etkinlikte yaptığı açıklamada, 'Hayatım Beşiktaş camiasının içinde geçti. İşimiz Beşiktaşlıları mutlu etmek. Büyük zorlukları geride bıraktık. Maç sonuçlarına göre taraftarlık olmaz' dedi.
FİKRET ORMAN 22.12.2018
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Yalova valisine ziyaret
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Yalova'ya gelerek Yalova Valisi Muammer Erol'u ziyaret etti. Vali Erol'un makamında gerçekleşen ziyarette; Yalova Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık ve Yalova İl Jandarma Komutanı Albay Ali Gemalmaz da yer aldı.
FİKRET ORMAN 18.12.2018
Fikret Orman, Boluspor'u ziyaret etti
Boluspor Kulübü'nü ziyaret eden Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, milli takım ve Şenol Güneş ile ilgili açıklamalarda bulundu. Orman, Türkiye'de yaşayan oyunculardan oluşturulan bir milli takımla, takım ruhu oluşturulması gerektiğini söyledi.
FİKRET ORMAN 18.11.2018
Fikret Orman: 'Yüreği olan çıksın aday olsun'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu Toplantısı'nda çok sert açıklamalar yaptı. 'Arkadan iş çevirmeyin' diyen Orman, 'Yüreği olan çıksın mayıs ayında aday olsun. Bazı şeyler için pusuya yatmayın, pusu kurmak kalleşin işidir. Hodri meydan, gelin aday olun' ifadelerini kullandı.
FİKRET ORMAN 17.11.2018
Fikret Orman: '6 yıllık süreçte Beşiktaş UEFA'dan 419 milyon TL, sponsorluklarda
Fikret Orman: '6 yıllık süreçte Beşiktaş UEFA'dan 419 milyon TL, sponsorluklardan 482 milyon TL, maç hasılatından 315 milyon TL gelir elde ettik'
FİKRET ORMAN 17.11.2018
Fikret Orman: '2019 Mayıs ayında başkanlığa yeniden adayım'
Fikret Orman: '2019 Mayıs ayında başkanlığa yeniden adayım'
Fikret Orman: '2019 Mayıs ayında başkanlığa yeniden adayım'
FİKRET ORMAN 17.11.2018
Fikret Orman: 'Beşiktaş'ı Dolmabahçe'den almadık, Beşiktaş'ı Çağlayan'dan adliye
Fikret Orman: 'Beşiktaş'ı Dolmabahçe'den almadık, Beşiktaş'ı Çağlayan'dan adliye
Fikret Orman: 'Beşiktaş'ı Dolmabahçe'den almadık, Beşiktaş'ı Çağlayan'dan adliyelerden aldık'
FİKRET ORMAN 17.11.2018
Fikret Orman: 'İyi insan olunmadan, iyi Beşiktaşlı olunmaz'
Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde anaokulu açılışına katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ilk gününden beri ülke toprakları için mücadele etmiş bir camia olduklarını ifade ederek, 'İyi insan olunmadan, iyi Beşiktaşlı olunmaz' dedi.
FİKRET ORMAN 1.11.2018
Burada çok mutluyuz
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Teknik Direktör Şenol Güneş, basında kulüp ve hakkında son çıkan haberlerle ilgili detaylı bir basın toplantısı düzenledi.
FİKRET ORMAN 26.10.2018
Fikret Orman: 'Evet mutsuzuz ama sonuçlardan dolayı mutsuzuz'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Teknik Direktör Şenol Güneş'le birlikte basın toplantısı düzenledi. Birlik beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda konuşan Orman, 'Evet hocamız da mutsuz, biz de mutsuzuz ama bunun sebebi sonuçlardır' dedi. Şenol Güneş de Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ifade etti.
FİKRET ORMAN 24.10.2018
Fikret Orman: 'Yusuf Namoğlu'na yönelik bir istifa çağrısında bulunmadım'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'na yönelik istifa çağrısında bulunmadığını belirterek, TFF'den kalıcı çözümler beklediklerini söyledi.
FİKRET ORMAN 17.10.2018
Fikret Orman: 'Bundan sonra iyi niyetli olmayacağım'
Hakem hatalarının ardından konuşma kararı aldığını söyleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, oldukça sert açıklamalar yaptı. Bugüne kadar iyi niyetli olduklarını ancak artık olmayacaklarını belirten Orman, TFF'yi de birçok konuda eleştirdi.
FİKRET ORMAN 9.10.2018
Fikret Orman: 'Ne olursa olsun Beşiktaş'a hizmet edeceğiz'
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, her şartta ve koşulda siyah-beyazlı kulübe hizmet edeceklerini ve bundan asla vazgeçmeyeceklerini söyledi.
FİKRET ORMAN 1.10.2018
Fikret Orman: 'Sözleşmelerin TL'ye geçirilmesi konusunda tüm kulüpler mutabık ka
Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, bugün gerçekleşen toplantıda Türkiye'deki yerleşik insanlarla yapılan sözleşmelerin TL'ye döndürülmesini tartıştıklarını söyleyerek, 'Yerleşik oyuncular, hocalar, aynı zamanda menajerlerle TL'ye dönülmesi üzerine kararname gereği de zaten öyle. Bütün kulüpler mutabık kaldı' dedi.
FİKRET ORMAN 27.09.2018
Semih Özsoy: 'Fikret Orman, Ozan Tufan için takas teklifinde bulundu'
Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, transfer döneminin kapanmasına 1-2 gün kala Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendilerini aradığını ve Ozan Tufan için takas teklifinde bulunduğunu, kendilerinin bu teklifi kabul etmediğini söyledi.
FİKRET ORMAN 21.09.2018
Beşiktaş'ta Fikret Orman yeniden başkan seçildi
Beşiktaş'ta gerçekleşen olağanüstü seçimli genel kurula tek aday olarak giren Fikret Orman, yeniden başkan seçildi. Orman, 1911 oy aldı.
FİKRET ORMAN 16.09.2018
Fikret Orman: 'Hakemlerin eğitilmesi gerekiyor'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, basın toplantısı düzenledi. Hakem hatalarından Negredo'nun transfer durumuna kadar birçok konuda konuşan Orman, önümüzdeki hafta oynanacak olan Fenerbahçe derbisini de yönetim kuruluyla birlikte statta izleyeceğini söyledi.
FİKRET ORMAN 16.09.2018
Başkan Fikret Orman oyunu kullandı
Başkan Fikret Orman oyunu kullandı
Beşiktaş'ta gerçekleşen olağanüstü seçimli genel kurulda tek aday olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, oyunu kullandı.
FİKRET ORMAN 16.09.2018
Fikret Orman: 'Başka madde olmaması için önerge verdik'
Beşiktaş'ta gerçekleşen Olağanüstü Tüzük Tadil Genel Kurulu'nda Başkan Fikret Orman açılış konuşmasını yaptı. Orman, yalnızca 4 maddenin değişeceğini, başka değişiklik olmaması için önerge verdiklerini söyledi.
FİKRET ORMAN 15.09.2018
Muğla'daki Beşiktaşlılar, Fikret Orman'ı destekliyor
Muğla 1903 Beşiktaşlılar Derneği ve Marmaris 1903 Beşiktaşlılar Derneği ortak bir basın açıklaması yapılarak, 'Sonuna kadar Fikret Orman'la beraberiz' denildi.
FİKRET ORMAN 13.09.2018
BEGİKAD'tan Fikret Orman'a destek
Beşiktaşlı Girişimci İş Adamları ve Kadınları Derneği (BEGİKAD), Beşiktaş'ın 16 Eylül Pazar günü gerçekleştireceği olağanüstü kongrede Başkan Fikret Orman'a destek vereceğini açıkladı.
FİKRET ORMAN 9.09.2018
Fikret Orman'a Tekirdağ'da sevgi seli
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Tekirdağ'a gelerek Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği'nin yeni yerinin açılışını yaptı. Açılışta vatandaşlar Başkan Orman ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.
FİKRET ORMAN 7.09.2018
Karadeniz'den Fikret Orman'a destek
Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü kongresi öncesinde Karadeniz Bölgesi'nde faaliyetlerini sürdüren 9 Beşiktaşlılar Derneği'nden mevcut Başkan Fikret Orman'a destek açıklaması geldi.
FİKRET ORMAN 6.09.2018
Kongreye doğru
Beşiktaş'ta 16 Eylül'de yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlığa yeniden aday olan Fikret Orman, dilekçesini sundu.
FİKRET ORMAN 6.09.2018
Fikret Orman, başkanlık dilekçesini teslim etti
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 9-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da başkan adaylığı için başvurusunu yaptı.
FİKRET ORMAN 5.09.2018
Beşiktaşlı 20 dernekten Fikret Orman'a destek açıklaması
Güney Marmara'da faaliyet gösteren 20 Beşiktaşlılar Derneği, Beşiktaş'ın 16 Eylül Pazar günü yapılacak kongresi öncesi Fikret Orman'a destek verdi.
FİKRET ORMAN 4.09.2018
Fikret Orman: 'Karius ilgilendiğimiz bir oyuncu'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Liverpool'un kalecisi Loris Karius'un transfer gündemlerinde bulunan bir oyuncu olduğunu, Alman futbolcu Mario Gomez ile ise ilgilenmediklerini söyledi.
FİKRET ORMAN 24.08.2018
Fikret Orman: 'Yönetim kurulunun enerjiye ihtiyacı var'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu Toplantısı'nda kürsüye ikinci kez gelip, konuşmalara cevap verdi. Yönetim kurulunun enerjiye ihtiyacı olduğunu söyleyen Orman, her gelenin gitmesini bilmesi gerektiğini söyledi. Tüzükte yapılacak olan değişiklikle de amacının kendisinden sonra gelecek olan başkanı rahatlatmak olduğunu söyledi.
FİKRET ORMAN 11.08.2018
Başkan Fikret Orman: 'Shakira'yı yarın inşallah Beşiktaşlı yapacağız'
Vodafone Park'ta yarın düzenlenecek Shakira konseri öncesi Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve BKM CEO'su Zümrüt Arol Bekçe, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Başkan Orman, toplantıda yarınki konserin sorulması üzerine, 'Shakira'yı yarın inşallah Beşiktaşlı yapacağız' dedi.
FİKRET ORMAN 10.07.2018
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Ali Koç'a tebrik
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Fenerbahçe'ye başkan seçilen Ali Koç'u tebrik etti. Orman, gelecek sezon için hırslandıklarını da söyleyerek, 'Yeni sezona yeni umutlarla başlıyoruz. Geçen seneden daha da hırslıyım' dedi.
FİKRET ORMAN 4.06.2018
Fikret Orman: 'İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz'
Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği (ABİSAD) Başkanı Vedat Kolcuoğlu ve dernek üyelerinin gerçekleştirdiği iftar yemeğine katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 'İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz' dedi.
FİKRET ORMAN 4.06.2018
Fikret Orman: 'İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz'
Adana Beşiktaşlı İşadamları Derneği (ABİSAD) Başkanı Vedat Kolcuoğlu ve dernek üyelerinin gerçekleştirdiği iftar yemeğine katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 'İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz' dedi.
FİKRET ORMAN 4.06.2018
Fikret Orman, 'Geleceğin Kara Kartalları'nı izledi
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Beşiktaş Çilekli Tesisleri'nde Vodafone Geleceğin KaraKartalı Marmara Bölgesi seçmelerini takip etti.
FİKRET ORMAN 3.06.2018
Fikret Orman, Van Beşiktaşlılar Derneği'ni açtı
Fikret Orman, Van Beşiktaşlılar Derneği'ni açtı
Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Van Beşiktaşlılar Derneği'nin açılışını gerçekleştirdi.
FİKRET ORMAN 30.05.2018
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Van'da
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Van'da
VAN (İHA) – Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Van'da coşkuyla karşılandı.
FİKRET ORMAN 30.05.2018
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman:
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, sporun insanlara mutluluk vermek ve insanları mutlu etmek için yapılan bir şey olduğunu belirterek, 'Sporun içerisindeki dönem dönem olan bu şiddet ve kavga insanları spordan uzaklaştıran bir konu' dedi.
FİKRET ORMAN 28.05.2018
Fikret Orman'dan İran Milli Takımı'na ziyaret
Fikret Orman'dan İran Milli Takımı'na ziyaret
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Nevzat Demir Tesisleri'nde kamp yapan İran Milli Takımı'nı ziyaret etti.
FİKRET ORMAN 23.05.2018
Fikret Orman: 'İhraçlara sıcak bakmıyorum'
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile federasyonda yöneticilik yapan Hüsnü Güreli, Mete Düren, Cengiz Zülfikaroğlu, Alaattin Aykaç ve Erhan Kamışlı'nın Beşiktaş üyeliğinden ihracına sıcak bakmadığını söyledi.
FİKRET ORMAN 13.05.2018
Fikret Orman Yönetimi ibra edildi
Beşiktaş Kulübü'nün 2017 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu, Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleşti. Fikret Orman Yönetimi, genel kurul üyelerinin çok büyük çoğunluğuyla idari ve mali yönden ibra edildi.
FİKRET ORMAN 13.05.2018
Fikret Orman: 'Beşiktaş'ı yönetenlerin sakladığı bir şey yoktur'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 'Beşiktaş'ı yöneten yönetim kurulunun gizli bir ajandası, sakladığı bir şey yoktur. Zaten herkes tarafından denetlenen bir kurumdur' dedi.
FİKRET ORMAN 13.05.2018
Fikret Orman: 'Perşembe günü Divan Kurulu'nu olağanüstü toplantıya çağırma karar
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 'Perşembe günü Divan Kurulu'nu olağanüstü toplantıya çağırma kararı aldık. Divan Kurulu'ndaki akil üyelerimiz ile istişare toplantısı yapacağız. Camiamız daha çok kenetlenmeli' dedi.
FİKRET ORMAN 22.04.2018
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Akhisar'da dernek binası açtı
Spor Toto Süper Lig'in 29'uncu haftasında yarın saat 20.00'de Akhisar Belediye Stadyumunda yapılacak olan Teleset Mobilya Akhisarspor ile Beşiktaş maçı öncesi Manisa'da otelde kampa giren Beşiktaş kafilesi ile gelen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Akhisar'da Beşiktaşlılar Derneği yeni hizmet binası açılışına katıldı.
FİKRET ORMAN 13.04.2018
Davor Suker'den Fikret Orman'a ziyaret
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı Davor Suker'i Vodafone Park'taki makamında ağırladı. Ziyarette Asbaşkan Umut Güner de yer aldı.
FİKRET ORMAN 12.04.2018
Yalova'da Fikret Orman izdihamı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Yalova'da 97. Kartal Yuvası'nın açılışını gerçekleştirdi. Açılışa çok sayıda taraftar geldi.
FİKRET ORMAN 6.04.2018
Fikret Orman'a komando üniforması hediye edildi
Hatay'da Amanos Dağları'nda terörle mücadele eden Ufuklar Jandarma Komando Taburu'nun giydiği üniforma, Hatay İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Ertekin tarafından Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'a hediye edildi.
FİKRET ORMAN 1.04.2018
Fikret Orman: 'Ronaldo'yu almak isterdim'
Fikret Orman: 'Ronaldo'yu almak isterdim'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, CRI TÜRK'te önemli açıklamalarda bulundu.
FİKRET ORMAN 15.03.2018
Fikret Orman, FutbolİGA turnuvasının kura çekimine katıldı
İstanbul Yeni Havalimanı çalışanlarının mücadele edeceği FutbolİGA turnuvasının kura çekimini Beşiktaş Başkanı Fikret Orman gerçekleştirdi.
FİKRET ORMAN 9.03.2018
Fikret Orman: 'Yeni yasanın mayısta meclisten geçmesini hedefliyoruz'
Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, yapılacak olan yasanın mayıs ayında meclisten geçmesi doğrultusunda çalıştıklarını söyledi.
FİKRET ORMAN 28.02.2018
Fikret Orman: 'Yeni yasanın mayısta meclisten geçmesini hedefliyoruz'
Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, yapılacak olan yasanın mayıs ayında meclisten geçmesi doğrultusunda çalıştıklarını söyledi.
FİKRET ORMAN 28.02.2018
Fikret Orman: 'Maçlarımızı dengelemeleri lazım'
İzmir'deki mağaza açılışında konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yoğun fikstür nedeniyle Türkiye'deki maçların ertelenmesi konusunda sorulan soruya, 'Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu ile bu konuda bir görüşme gerçekleştirmedik. Ancak erteleme konusunda gerek duyarsak görüşme yaparız. Maçlarımızı dengelemeleri lazım' cevabını verdi.
FİKRET ORMAN 9.02.2018
Şampiyon olacağız
Şampiyon olacağız
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vadofone Parkt'ta düzenlenen etkinlikte camiaya ve rakiplere önemli mesajlar verdi.
FİKRET ORMAN 7.02.2018
Sivasspor'dan Fikret Orman'a tebrik
Sivasspor'dan Fikret Orman'a tebrik
Demir Grup Sivasspor, Kulüpler Birliği Başkanlığı seçilen Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman'ı tebrik etti.
FİKRET ORMAN 1.02.2018
Beşiktaş dünyaya açılıyor
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, 'Come to Beşiktaş' sloganıyla gerçekleştirdikleri iletişim kampanyasıyla dünyada adından en çok söz ettiren kulüplerden biri olduklarını söyledi.
FİKRET ORMAN 1.02.2018
Kulüpler Birliği'nde Fikret Orman dönemi
Kulüpler Birliği'nin yeni Başkanı Fikret Orman geçmişin geçmişte kaldığını ifade ederek, 'Kulüpler yeni bir başlangıç yapmışken geçmişi kurcalamanın anlamı yok' diye konuştu.
FİKRET ORMAN 1.02.2018
Kulüpler Birliği Vakfının yeni başkanı belli oldu
Kulüpler Birliği Vakfının yeni başkanı belli oldu
Kulüpler Birliği Vakfının başkanlığına, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman seçildi.
FİKRET ORMAN 1.02.2018
Fikret Orman: 'Come to Beşiktaş ile 1.2 milyar kişiye ulaştık'
Beşitkaş Başkanı Fikret Orman, 'Come to Beşiktaş' sloganıyla Türkiye'nin sınırlarını aşarak, dünyada adından en çok söz ettiren kulüplerden biri olduğunu vurgulayarak, bu sloganla 1.2 milyar kişiye ulaştıklarını açıkladı.
FİKRET ORMAN 1.02.2018
Başakşehir'den Fikret Orman'a destek
Başakşehir'den Fikret Orman'a destek
Başakşehir Kulübü, Kulüpler Birliği Başkanlığı için Fikret Orman'ı desteklediklerini açıkladı.
FİKRET ORMAN 30.01.2018
E.Yeni Malatyaspor, Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığı için Fikret Orman'ı destek
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Kulüpler Birliği Vakfı'nın perşembe günü yapılacak olağanüstü genel kurulunda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı destekleyeceklerini açıkladı.
FİKRET ORMAN 29.01.2018
Fikret Orman'dan Beşiktaş Sompo Japan'a destek
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 16. haftasında oynanan Beşiktaş Sompo Japan-Trabzonspor mücadelesine gelerek, mücadeleyi tribünden takip etti.
FİKRET ORMAN 27.01.2018
Fikret Orman: 'İşimize gelirse transfer yapacağız'
Transfer konusunda belli çalışmalar içinde olduklarını aktaran Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 'Takviye yapmayı düşünüyoruz. Zaten çok iyi oyuncularımız var. Bakacağız. İşimize gelirse yapacağız, işimize gelmezse yapmayacağız' dedi.
FİKRET ORMAN 10.01.2018
Fikret Orman: 'Everton ile görüşmelerimiz sürüyor'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, golcü futbolcuları Cenk Tosun için İngiliz ekibi Everton ile görüşmelerin sürdürdüğünü belirterek, 'İstediğimiz şartlar, oyuncumuzun ve bizim lehimize olursa olur' dedi. Orman ayrıca Cenk'e Çin'den 35 milyon Euro teklif geldiği ve bunu gündeme getirmediklerini açıkladı.
FİKRET ORMAN 3.01.2018
Fikret Orman'dan Arda Turan açıklaması
Fikret Orman'dan Arda Turan açıklaması
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, adı Beşiktaş'la anılan Arda Turan konusunda açıklama yaptı.
FİKRET ORMAN 25.12.2017
Fikret Orman: 'Arda Turan şu anda gündemimizde yok'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Arda Turan'ın gündemlerinde olmadığını belirterek, Everton'ın Cenk Tosun için 20 milyon Euro teklif ettiği iddialarına, Cenk'in daha fazla edeceği cevabını verdi. Orman son olarak Demba Ba'nın takıma dönmesini istediğini söyledi.
FİKRET ORMAN 25.12.2017
Başkan Subaşıoğlu'ndan, Fikret Orman'a 20 numaralı forma hediyesi
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'a Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı'nın 20 numaralı formasını hediye etti.
FİKRET ORMAN 20.12.2017
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Başkan Alıcık'ı ziyaret etti
Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ı makamında ziyaret etti. Beşiktaşlı taraftarların yaktığı meşaleler ile karşılanan Orman, 'Nazilli'yi çok iyi buldum. Başkanımız büyük işler yapmış. Uzun bir vakit geçirmek için yeniden geleceğiz' dedi.
FİKRET ORMAN 20.12.2017
Fikret Orman: Arda Turan gündemimizde yok
Denizli'ye Beşiktaşlılar Derneği ve Kartal Yuvası'nın açılışını gerçekleştirmek için gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Arda Turan'ın gündemlerinde olmadığını söyledi. Orman'ın katıldığı açılış, izdihama neden oldu.
FİKRET ORMAN 19.12.2017
Fikret Orman: 'Arda Turan gündemimizde yok'
Denizli'ye Beşiktaşlılar Derneği ve Kartal Yuvası'nın açılışını gerçekleştirmek için gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Arda Turan'ın gündemlerinde olmadığını söyledi. Orman'ın katıldığı açılış, izdihama neden oldu.
FİKRET ORMAN 19.12.2017
Fikret Orman, Aydın'da inşaatı devam eden spor kompleksini inceledi
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, İncirliova Belediyesi ile Aydın Beşiktaşlılar Derneği işbirliğiyle yapımı devam eden Gerenkova Spor Kompleksi'nde incelemelerde bulundu.
FİKRET ORMAN 19.12.2017
Aydın'da Fikret Orman izdihamı
Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın Aydın'da gerçekleştirdiği Kartal Yuvası buluşmasında imza almak isteyen taraftarlar izdihama neden oldu.
FİKRET ORMAN 19.12.2017
Fikret Orman 'Kartal Yuvası'nın açılışını yaptı
Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Muğla'nın Menteşe ilçesinde 'Kartal Yuvası'nın açılışına katıldı. Beşiktaş Spor Kulübü'nün malzemelerinin satışının yapıldığı açılışa Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve 1903 Muğla Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ongun Emgin de katıldı.
FİKRET ORMAN 19.12.2017
Fikret Orman: 'Bizim için zorlu bir kura oldu'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu'nda zorlu bir kura çekerek Bayern Münih ile eşleştiklerini söyleyerek, 'Bizim için zorlu bir kura oldu. Ancak biz hep zorlu işler yaptık. Bu da zor ve bunu da geçeceğimizi düşünüyorum' dedi.
FİKRET ORMAN 14.12.2017
Fikret Orman'dan Bayern Münih yorumu
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'ndeki Bayern Münih eşleşmesine ilişkin, 'Almanya ikincisi Leipzig ile oynadık ve onları iki maçta da yendik. Bu bizde bir özgüven oluşturacaktır. Rakip güçlü ama biz de zayıf bir takım değiliz. En iyisini yapmaya çalışacağız' dedi.
FİKRET ORMAN 11.12.2017
Fikret Orman'dan Bayern Münih yorumu
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'ndeki Bayern Münih eşleşmesine ilişkin, 'Almanya ikincisi Leipzig ile oynadık ve onları iki maçta da yendik. Bu bizde bir özgüven oluşturacaktır. Rakip güçlü ama biz de zayıf bir takım değiliz. En iyisini yapmaya çalışacağız' dedi.
FİKRET ORMAN 11.12.2017
Fikret Orman şehit çocuklarını ağırladı
Fikret Orman şehit çocuklarını ağırladı
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şehit çocuklarını ve yakınlarını Vodafone Park'taki makamında ağırladı.
FİKRET ORMAN 8.12.2017
Fikret Orman şehit çocuklarını ağırladı
Fikret Orman şehit çocuklarını ağırladı
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şehit çocuklarını ve yakınlarını Vodafone Park'taki makamında ağırladı.
FİKRET ORMAN 8.12.2017
Fikret Orman, özel çocuklarla bir araya geldi
Fikret Orman, özel çocuklarla bir araya geldi
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Park'ta down sendromlu çocuklarla bir araya geldi.
FİKRET ORMAN 1.12.2017
Fikret Orman: 'Beşiktaş, Türk futbolunun lokomotifi haline gelmiştir'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün markalaşma adına dünyada hızla yayıldığını ifade ederek, 'Beşiktaş, Türk futbolunun lokomotifi haline gelmiştir' dedi.
FİKRET ORMAN 1.12.2017
Fikret Orman: 'Beşiktaş, Türk futbolunun lokomotifi haline gelmiştir'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün markalaşma adına dünyada hızla yayıldığını ifade ederek, 'Beşiktaş, Türk futbolunun lokomotifi haline gelmiştir' dedi.
FİKRET ORMAN 1.12.2017
Fikret Orman kılıç kuşandı!
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Evkur Yeni Malatyaspor maçı sebebiyle geldiği Malatya'da tarihi ve turistik yerleri gezerek, yöresel kıyafetler giydi. Orman, kuşandığı kılıçla poz verdi.
FİKRET ORMAN 25.11.2017
Fikret Orman: 'Bu başarı bir senede olan bir şey değil'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, her başarının altında yatan bir emek olduğunu ifade ederek, 'Biz de şimdi Avrupa'da elde ettiğimiz başarıların gururunu yaşıyoruz ama bu da böyle bir senede olan bir şey değil, hep üstüne koyarak, çalışarak, geldik' dedi.
FİKRET ORMAN 24.11.2017
Şampiyon olacağız
Kaybedilen puanlara rağmen iddialı konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 'Lig uzun maraton. Beşiktaş kazanacaktır, kaybedecektir ama bu sene şampiyon olacaktır.' dedi.
FİKRET ORMAN 25.10.2017
Samsunlu futbolcunun mutlu günü
Samsunlu futbolcunun mutlu günü
Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, dizi oyuncusu Esra Bilgiç ile dünya evine girdi.
FİKRET ORMAN 22.10.2017
Fikret Orman, yenilenen Şehit Gökhan Peker İlk ve Ortaokulu'nun açılış törenine
Şırnak Şenoba'daki helikopter kazasında şehit olan Albay Gökhan Peker'in adının verildiği ilk ve ortaokulu yenilenerek yeniden eğitim ve öğretime açıldı. Açılış törenine katılan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Başkan
FİKRET ORMAN 24.10.2017
Fikret Orman, yenilenen Şehit Gökhan Peker İlk ve Ortaokulu'nun açılış törenine
Şırnak Şenoba'daki helikopter kazasında şehit olan Albay Gökhan Peker'in adının verildiği ilk ve ortaokulu yenilenerek yeniden eğitim ve öğretime açıldı. Açılış törenine katılan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Fikret Orman, 'Öğrencilerimize yenilenmiş sınıflarında başarılı bir eğitim yılı diliyorum' dedi.
FİKRET ORMAN 24.10.2017
Samsunlu futbolcunun mutlu günü
Samsunlu futbolcunun mutlu günü
Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, dizi oyuncusu Esra Bilgiç ile dünya evine girdi.
FİKRET ORMAN 22.10.2017
Beşiktaş'tan Fikret Orman açıklaması
Beşiktaş Kulübü, Başkan Fikret Orman ile ilgili çıkan 'Fikret Orman'a şok suçlama' haberleriyle ilgili açıklama yayınladı.
FİKRET ORMAN 12.10.2017
Fikret Orman: 'Beşiktaş Türkiye'nin yükselen değeri'
Beşiktaş Kulübü geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı. Başkan Fikret Orman, 'Beşiktaş Türkiye'nin yükselen değeri ve parlayan yıldızı. Bu seneyi de bütün branşlarda şampiyonluklarla geçirmek niyetindeyiz' dedi.
FİKRET ORMAN 4.09.2017
Fikret Orman: Beşiktaş'a karşı büyük bir kıskançlık var
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, divan kurulunda yaptığı açıklamada, 'Samsun'da oynadığımız maçta da bunu hep beraber gördük büyük bir kıskançlık ve oyunlar dönmekte' dedi.
FİKRET ORMAN 26.08.2017
Antalyaspor Başkanı Öztürk'ten Fikret Orman'a cevap
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, geçen yıl Eto'o transferi konusunda yaşanan sıkıntıyla ilgili olarak Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın geçtiğimiz gün Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği'nin düzenlediği Şampiyonluk Galası'nda yaptığı 'Bizim kulüplerle sıkıntımız olur, camialarla olmaz' sözlerine cevap verdi.
FİKRET ORMAN 12.08.2017
Fikret Orman: 'Beşiktaş üzerinde oynanan oyunları görmüyor değiliz'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Süper Kupa'da yaşanan olaylardan dolayı siyah-beyazlı kulübün ceza almasının adil olmadığına vurgu yaparak, 'Ama Beşiktaş üzerinde oynanan oyunları da görmüyor değiliz. Kimse kuramadığı otoriteyi Beşiktaş üzerinde kurmaya çalışmasın' dedi.
FİKRET ORMAN 12.08.2017
Fikret Orman: 'Beşiktaş üzerinde oynanan oyunları görmüyor değiliz'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Süper Kupa'da yaşanan olaylardan dolayı siyah-beyazlı kulübün ceza almasının adil olmadığına vurgu yaparak, 'Ama Beşiktaş üzerinde oynanan oyunları da görmüyor değiliz. Kimse kuramadığı otoriteyi Beşiktaş üzerinde kurmaya çalışmasın' dedi.
FİKRET ORMAN 12.08.2017
Fikret Orman: Kupa maçı için bize ceza verilirse ortalığı ayağa kaldırırız
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün oynanan Süper Kupa maçı için şikayette bulunduklarını söyleyerek, 'Federasyon, kupa maçı için bize caza vermeye kalkarsa ortalığı ayağa kaldırırız' dedi.
FİKRET ORMAN 7.08.2017
Fikret Orman'a yoğun ilgi
Fikret Orman'a yoğun ilgi
Samsun'a ve Türk futboluna hayırlı olsun
FİKRET ORMAN 6.08.2017
Samsun Kartal Yuvası'nda Fikret Orman'a büyük ilgi
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Samsun'da yaptığı açıklamada, 'Beşiktaş uğurlu bir takımdır. Birçok stadı açtı ve uğur getirdi. Samsun'a da uğur getirmesini diliyorum' dedi.
FİKRET ORMAN 5.08.2017
Fikret Orman: 'Beşiktaş uğurlu bir takımdır'
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Samsun'da yaptığı açıklamada, 'Beşiktaş uğurlu bir takımdır. Birçok stadı açtı ve uğur getirdi. Samsun'a da uğur getirmesini diliyorum' dedi.
FİKRET ORMAN 5.08.2017
Fikret Orman, 'Come to Beşiktaş' tişörtünü giydi
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer döneminde siyah-beyazlı taraftarların sloganı haline 'Come to Beşiktaş' söyleminin tişörtünü giydi.
FİKRET ORMAN 18.07.2017
Fikret Orman: 'Bizde vida yok, tornavida var'
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Hırvatistan Milli Takımı ve Dinamo Kiev'in stoperi Domagoj Vida hakkında, 'Bizde Vida yok, tornavida var' dedi.
FİKRET ORMAN 9.06.2017
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ordu'da
Süper Lig şampiyonu Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman, memleketi Artvin'de hafta sonu tatilini geçirmek üzere Ordu'ya geldi.
FİKRET ORMAN 9.06.2017
Fikret Orman'dan Eto'o patlaması
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalyaspor Başkanı'nın Samuel Eto'o ile ilgili Antalyaspor Tesisleri'nin açılışında yaptığı açıklamalara sert cevap verdi. Orman, 'Antalyaspor bırakmak istemiyorsa saygı duyarız, Eto'o için ölüp bitmiyoruz dedim daha önce. Kısmetse olur dedik. Israrımız yoktu' dedi.
FİKRET ORMAN 8.01.2017
Fikret Orman: 'Bunların aslı astarı yok'
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gökhan Töre ve Burak Yılmaz'ın transfer iddialarıyla ilgili olarak, 'Hepsi gazetede okuduğumuz şeyler, bunların aslı astarı yok' dedi.
FİKRET ORMAN 19.11.2016