FINDIK HABERLERİ

HaberlerFINDIKFINDIK
Fındık fiyatları ne kadar? 14 Aralık Cumartesi il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 14 Aralık Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 14.12.2019
Kaş'ta fındık büyüklüğündeki dolu yağışı, bazı seralara zarar verdi
Kaş'ta fındık büyüklüğündeki dolu yağışı, bazı seralara zarar verdi
Antalya'nın Kaş ilçesinde aniden bastıran fındık büyüklüğündeki dolu yağışı bazı seralarda hasara sebep oldu. Dolu, kar görüntüsü oluştururken birçok bölgede su birikintileri oluştu.
FINDIK 13.12.2019
Ordu'da fındık fabrikası icralık oldu
Ordu'da fındık fabrikası icralık oldu
Ordu'da faaliyet gösteren 4 milyon 465 bin TL değerindeki fındık kırma fabrikası icradan yarı fiyatına satışa çıkacak.
FINDIK 13.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 13 Aralık Cuma il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 13 Aralık Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 13.12.2019
Trabzonlu fındıkçı Drakula'ya yenildi
Trabzon'un Maçka ilçesi Esiroğlu mahallesinde fındık bahçelerinde dalların kurumasına neden olan ve halk arasında 'Drakula' olarak adlandırılan böceğin hızla yayılması ve çözüm bulunamaması nedeniyle üreticiler çareyi bahçelerindeki fındıkları önce sökmekte sonra da yakmakta buldu.
FINDIK 12.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 12 Aralık Perşembe il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 12 Aralık Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 12.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 11 Aralık Çarşamba il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 11 Aralık Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 11.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 10 Aralık Salı il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 10 Aralık Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 10.12.2019
Trabzon'da 7 bin fındık fidanı tek gövdeli dikildi
Trabzon'da 7 bin fındık fidanı tek gövdeli dikildi
Trabzon Ticaret Borsası (TTB) tarafından Fındıkta Verim ve Kaliteyi Arttırma Projesi kapsamında 'Dekara 500 kilo' sloganı ile geçtiğimiz hafta 7 bin fidanın dikimi gerçekleştirildi.
FINDIK 9.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 9 Aralık Pazartesi il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 9 Aralık Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 9.12.2019
Giresun'un fındık yetişmeyen ilçelerinde ceviz geçim kaynağı oldu
Giresun'un fındık yetişmeyen ilçelerinde ceviz geçim kaynağı oldu
Giresun'un Alucra ilçesinde yetiştirilen ceviz, yüksek verimle üreticisinin yüzünü güldürdü.
FINDIK 9.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 8 Aralık Pazar il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 8 Aralık Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 8.12.2019
7 Aralık Cumartesi il il güncel fındık fiyatları! Fındık fiyatları ne kadar?
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 7 Aralık Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 7.12.2019
Ankara Devlet Opera ve Balesi'nde 'Fındıkkıran' zamanı
Ankara Devlet Opera ve Balesi'nde 'Fındıkkıran' zamanı
Tchaikovsky'in 1891 yılında bestelediği son bale eseri olma özelliği taşıyan Fındıkkıran balesi; 11 Aralık Çarşamba günü saat 20.00'de Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından Ankaralı sanatseverlerin beğenisine sunulacak.
FINDIK 6.12.2019
6 Aralık Cuma il il güncel fındık fiyatları! Fındık fiyatları ne kadar?
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 6 Aralık Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 6.12.2019
Fındıkta Kahverengi Kokarca ile mücadele için İstanbul'da toplandılar
Fındıkta Kahverengi Kokarca ile mücadele için İstanbul'da toplandılar
Gürcistan üzerinden Türkiye'ye giren ve hızlı bir şekilde ilerleyen kahverengi kokarca zararlısı ile mücadele için başlatılan çalışmalara İstanbul'da yapılan toplantı ile devam edildi.
FINDIK 5.12.2019
Fındık fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü
Fındık fiyatları üreticinin yüzünü güldürdü
Samsun'da Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, bu yıl açıklanan fındık fiyatlarının üreticiyi memnun ettiğini söyledi.
FINDIK 5.12.2019
5 Aralık Perşembe il il güncel fındık fiyatları! Fındık fiyatları ne kadar?
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 5 Aralık Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 5.12.2019
AK Parti'li Başkandan CHP'ye fındık eleştirisi
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, hükümetin fındık politikasını eleştiren ve 'Fındık namusumuzdur' açıklamasında bulunan CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel'e tepki gösterdi. Tomakin, 'Madem öyle fındık 90 sente satılırken namusunuza neden sahip çıkmadınız?' eleştirisinde bulundu.
FINDIK 4.12.2019
Gıda ve tarım ithalatında buğday, ihracatta fındık öne çıktı
TÜİK'in periyodik olarak açıkladığı dış ticaret verilerini baz alan Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) dijital veri panelinin güncel raporu yayınlandı. Raporda buğday ithalatındaki artışın yanı sıra, fındık ihracatının yüksek olması dikkat çekti.
FINDIK 4.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 4 Aralık Çarşamba il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 4 Aralık Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 4.12.2019
Fındıkta Verim ve Kaliteyi Artırma Projesi
Fındıkta Verim ve Kaliteyi Artırma Projesi
Trabzon Ticaret Borsası (TTB) tarafından düzenlenen 'Fındıkta Verim ve Kaliteyi Artırma Projesi' kapsamında fındık üreticilerine verim ve kaliteyi artırmaya yönelik bilgilendirme yapıldı.
FINDIK 3.12.2019
Fındık ihracatı ikiye katladı! 906 milyon dolar gelir
Fındık ihracatı ikiye katladı! 906 milyon dolar gelir
Dünya fındık ihracatının yüzde 70'ini elinde bulunduran Türkiye,2019-2020 sezonu ilk 3 ayında 140 bin 360 ton fındık ihracatı gerçekleştirerek 906 milyon 182 bin dolar döviz girdisi sağladı.
FINDIK 3.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 3 Aralık Salı il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 3 Aralık Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 3.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 2 Aralık Pazartesi il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 2 Aralık Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 2.12.2019
Fındık fiyatlarında son durum... 1 Aralık Pazar il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 1 Aralık Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 1.12.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 30 Kasım Cumartesi il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 30 Kasım Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 30.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 29 Kasım Cuma il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 29 Kasım Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 29.11.2019
Sungurlu Aşağıfındıklı barajı tamamlandı
Sungurlu Aşağıfındıklı barajı tamamlandı
Çorum'un Sungurlu ilçesine bağlı Aşağıfındıklı Köyü'ne yapılan baraj inşaatının tamamlandığı açıklandı.
FINDIK 28.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 28 Kasım Perşembe il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 28 Kasım Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 28.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 27 Kasım Çarşamba il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 27 Kasım Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 27.11.2019
Fındık timleri 20 günde 400 örnek bahçe oluşturdu
Fındık timleri 20 günde 400 örnek bahçe oluşturdu
Ordu'da, 'Fındıkta Örnek Uygulama Timleri Sahada Projesi' kapsamında, 20 günde toplam 400 örnek fındık bahçesi oluşturuldu.
FINDIK 26.11.2019
Samsun'da fındık ağaçları mevsimi şaşırdı
Samsun'da fındık ağaçları mevsimi şaşırdı
Samsun'da hava sıcaklığının yüksek seyretmesi fındık ağaçlarını etkiledi. Normalde Şubat ayında olgunlaşan fındık püskülleri Kasım ayı sonu itibarıyla açmaya başladı.
FINDIK 26.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 26 Kasım Salı il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 26 Kasım Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 26.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 25 Kasım Pazartesi il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 25 Kasım Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 25.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 24 Kasım Pazar il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 24 Kasım Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 24.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 23 Kasım Cumartesi il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 23 Kasım Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 23.11.2019
'Fındık altına dönüştü'
'Fındık altına dönüştü'
Sanayici iş adamı Mustafa Demirci son yıllarda en yüksek rekolteyle, rekor denilebilecek ihracatı gerçekleştirilen fındığın fiyatının da yükselerek devam ettiğini söyledi.
FINDIK 22.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 22 Kasım Cuma il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 22 Kasım Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 22.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 21 Kasım Perşembe il il güncel fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 21 Kasım Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 21.11.2019
Avrupa'ya on ayda yaklaşık 10 bin 632 ton iç fındık ihraç edildi
Avrupa'ya on ayda yaklaşık 10 bin 632 ton iç fındık ihraç edildi
Tarım ve Orman Bakanlığı verilerine göre, Düzce'den 2019 yılının ilk on ayında Avrupa Birliğine üye ülkelere 10 bin 632 ton 757 kilo iç fındık ihracatı yapıldı.
FINDIK 20.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 20 Kasım Çarşamba il il fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 20 Kasım Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 20.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 19 Kasım Salı il il fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 19 Kasım Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 19.11.2019
Uçakta fındıklı baklava sürprizi
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Türk Hava Yolları'nın(THY) 17 Kasım Dünya Baklava Günü dolayısıyla sosyal medya hesabında yayınladığı 'Baklava cevizli mi olsun fıstıklı mı?' şeklindeki tartışmasına 'fındıklı baklava' ile katıldı. Başkan Güler, yaptırdığı fındıklı baklavayı THY uçağı ile THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'ye gönderdi.
FINDIK 19.11.2019
Feyzi: 'Bu yıl fındıkta patron TMO'
Feyzi: 'Bu yıl fındıkta patron TMO'
Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ali Feyzi, '2019 yılı fındık rekoltesinde ihracatçılar yanıldılar. Bu yıl fındıkta patron TMO'dur' dedi.
FINDIK 18.11.2019
Fındıklık bahçesinde kavanoz ve bidonlara saklanmış 9 kilo esrar ele geçirildi
Sakarya'nın Karasu ilçesinde jandarma ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonu kapsamında fındıklık bahçesinde yapılan aramalarda kavanoz ve bidon içerisinde saklanmış vaziyette 9 kilogram kubar esrar ele geçirilirken, konu ile ilgili gözaltına alınan 2 kardeş tutuklanarak cezaevine gönderildi.
FINDIK 18.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 18 Kasım Pazartesi il il fındık fiyatları
Fındık Fiyatları: Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 18 Kasım Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 18.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 17 Kasım Pazar il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 17 Kasım Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 17.11.2019
ETÜ'de 'Vefatının 45. Yılında Ord. Prof. Dr. Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu' anma to
ETÜ'de 'Vefatının 45. Yılında Ord. Prof. Dr. Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu' anma to
Erzurum Teknik Üniversitesi Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi ile Edebiyat Fakültesi tarafından, Edebiyat Fakültesi konferans salonunda 'Vefatının 45. Yılında Ord. Prof. Dr. Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu Anma Toplantısı' düzenlendi.
FINDIK 16.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 16 Kasım Cumartesi güncel fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 16 Kasım Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? İşte Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları...
FINDIK 16.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 15 Kasım Cuma güncel fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 15 Kasım Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 15.11.2019
AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk, çay ve fındık hakkında konuştu
AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk, çay ve fındık hakkında konuştu
AK Parti Giresun Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, Tarım ve Orman Bakanlığı ile bağlı kuruluşlarının 2020 yılı bütçesinin görüşüldüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda fındık ve çay konusunda değerlendirmelerde bulundu.
FINDIK 14.11.2019
Fındık fiyatları yükseliyor! 14 Kasım Perşembe il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 14 Kasım Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 14.11.2019
Çin'de fındık rüzgârı esti
Çin'de fındık rüzgârı esti
Çin'in Şanghay şehrinde 5-10 Kasım tarihleri arasında 2.'si düzenlenen Çin Uluslararası İthalat Fuarı'na fındık rüzgârı esti.
FINDIK 13.11.2019
Fındık fiyatlarında son durum! 13 Kasım Çarşamba il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 13 Kasım Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 13.11.2019
Fındık fiyatlarında son durum! 12 Kasım Salı il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 12 Kasım Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 12.11.2019
Fındık bahçesindeki kıvılcım ormana sıçradı
Fındık bahçesindeki kıvılcım ormana sıçradı
Düzce'nin Akçakoca ilçesi Kurugöl köyünde fındık bahçesinde başlayan yangın ormanlık alana sıçradı. Yangında 10 dönüm araziye zarar gördü.
FINDIK 11.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 11 Kasım Pazartesi il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 11 Kasım Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 11.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 10 Kasım Pazar il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 10 Kasım Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 10.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 9 Kasım Cumartesi il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 9 Kasım Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 9.11.2019
Fındık fiyatlarında artış sürecek
Fındık fiyatlarında artış sürecek
Giresun serbest piyasasında fındık fiyatları haftayı 18,50 liradan kapatıyor. Fındık Tüccarı Ahmet Ergün, yeni haftada fındık fiyatlarının yükselişini sürdüreceğini söyledi.
FINDIK 8.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 8 Kasım Cuma il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 8 Kasım Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 8.11.2019
Fındık fiyatlarında yükseliş sürüyor! 7 Kasım Perşembe il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 7 Kasım Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 7.11.2019
Başkan Fındıkoğlu, 'Coğrafi işaretli ürünlere destek verilsin'
Başkan Fındıkoğlu, 'Coğrafi işaretli ürünlere destek verilsin'
Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, coğrafi işaretli ürünlerin korunmasının gerektiğini belirterek, ayrıca devlet tarafından da desteklenmesi gerektiğini söyledi.
FINDIK 6.11.2019
Fındık fiyatları yükseliyor! 6 Kasım Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 6 Kasım Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 6.11.2019
FİSKOBİRLİK serbest piyasanın üzerinde fındık alımlarını sürdürüyor
Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği'nin (FİSKOBİRLİK) piyasanın 25 kuruş üzerinde fiyatla fındık alımlarını sürdürüyor. TMO'nun 17 liradan alım yaptığı fındık fiyatı serbest piyasada 17,50'yi görürken FİSKOBİRLİK ise serbest piyasanın 25 kuruş üzerinde alım yapıyor.
FINDIK 5.11.2019
Fındık fiyatları yükseliyor! 5 Kasım Salı fındık fiyatları ne kadar?
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 5 Kasım Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 5.11.2019
Efeler Belediyesi ile Fındıklı Belediyesi 'Kardeş Şehir' oldu
Efeler Belediyesi ile Fındıklı Belediyesi 'Kardeş Şehir' oldu
Efeler Belediyesi ile Fındıklı Belediyesi arasında 'Kardeş Şehir' protokolü imzalandı. İmzalanan protok töreninde konuşan Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, Fındıklı'ya kreş yapacaklarını söyledi.
FINDIK 4.11.2019
Çin, fındık ihracatında Almanya ve İtalya'yı zorluyor
Karadeniz İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı İlyas Edip Sevinç, fındık ihracatının rekorlar kırmaya devam ettiğini belirterek, 2019-20 sezonunda Ekim ayı sonu itibariyle 99 bin 891 ton iç fındık ihracatı gerçekleştirildiğini, bu ihracat karşılığında 641 milyon dolar döviz girdisi sağlandığını açıkladı.
FINDIK 4.11.2019
Kaybolan kadını AFAD ekipleri fındık deposunda buldu
Kaybolan kadını AFAD ekipleri fındık deposunda buldu
Sakarya'nın Kocaali ilçesinde evinden çıkarak bir daha haber alınamayan kadını AFAD ekipleri fındık deposunda buldu.
FINDIK 4.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 4 Kasım Pazartesi güncel fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 4 Kasım Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 4.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 3 Kasım Pazar il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 3 Kasım Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 3.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 2 Kasım Cumartesi il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 2 Kasım Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 2.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 1 Kasım Cuma il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 1 Kasım Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 1.11.2019
Fındık fiyatları 20 liraya koşuyor
Fındık fiyatları 20 liraya koşuyor
TMO'nun 17 liradan alım yaptığı fındık fiyatları serbest piyasada 17,50'yi gördü. Fındık tüccarı Sezgin Kumaş fiyatların 20 liraya yükselebileceğini ileri sürdü
FINDIK 31.10.2019
Fındıkçı: 'Sahamızdan 6 puan almalıyız'
Fındıkçı: 'Sahamızdan 6 puan almalıyız'
Trabzonlu Gençler trübün lideri Mehmet Fındıkçı, sahalarında üst üste iki kritik maç oynayacaklarını belirterek, Göztepe ve Aytemiz Alanyaspor maçlarından 6 puan almaları gerektiğini söyledi.
FINDIK 31.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 31 Ekim Perşembe il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 31 Ekim Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 31.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 30 Ekim Çarşamba il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 30 Ekim Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 30.10.2019
Fındık fiyatlarında artış sürecek
Fındık fiyatlarında artış sürecek
Giresun serbest piyasasında fındık fiyatları haftayı 18,50 liradan kapatıyor. Fındık Tüccarı Ahmet Ergün, yeni haftada fındık fiyatlarının yükselişini sürdüreceğini söyledi.
FINDIK 8.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 8 Kasım Cuma il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 7 Kasım Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 8.11.2019
Fındık fiyatlarında yükseliş sürüyor! 7 Kasım Perşembe il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 7 Kasım Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 7.11.2019
Başkan Fındıkoğlu, 'Coğrafi işaretli ürünlere destek verilsin'
Başkan Fındıkoğlu, 'Coğrafi işaretli ürünlere destek verilsin'
Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, coğrafi işaretli ürünlerin korunmasının gerektiğini belirterek, ayrıca devlet tarafından da desteklenmesi gerektiğini söyledi.
FINDIK 6.11.2019
Fındık fiyatları yükseliyor! 6 Kasım Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 6 Kasım Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 6.11.2019
FİSKOBİRLİK serbest piyasanın üzerinde fındık alımlarını sürdürüyor
Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği'nin (FİSKOBİRLİK) piyasanın 25 kuruş üzerinde fiyatla fındık alımlarını sürdürüyor. TMO'nun 17 liradan alım yaptığı fındık fiyatı serbest piyasada 17,50'yi görürken FİSKOBİRLİK ise serbest piyasanın 25 kuruş üzerinde alım yapıyor.
FINDIK 5.11.2019
Fındık fiyatları yükseliyor! 5 Kasım Salı fındık fiyatları ne kadar?
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 5 Kasım Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 5.11.2019
Efeler Belediyesi ile Fındıklı Belediyesi 'Kardeş Şehir' oldu
Efeler Belediyesi ile Fındıklı Belediyesi 'Kardeş Şehir' oldu
Efeler Belediyesi ile Fındıklı Belediyesi arasında 'Kardeş Şehir' protokolü imzalandı. İmzalanan protok töreninde konuşan Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, Fındıklı'ya kreş yapacaklarını söyledi.
FINDIK 4.11.2019
Çin, fındık ihracatında Almanya ve İtalya'yı zorluyor
Karadeniz İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı İlyas Edip Sevinç, fındık ihracatının rekorlar kırmaya devam ettiğini belirterek, 2019-20 sezonunda Ekim ayı sonu itibariyle 99 bin 891 ton iç fındık ihracatı gerçekleştirildiğini, bu ihracat karşılığında 641 milyon dolar döviz girdisi sağlandığını açıkladı.
FINDIK 4.11.2019
Kaybolan kadını AFAD ekipleri fındık deposunda buldu
Kaybolan kadını AFAD ekipleri fındık deposunda buldu
Sakarya'nın Kocaali ilçesinde evinden çıkarak bir daha haber alınamayan kadını AFAD ekipleri fındık deposunda buldu.
FINDIK 4.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 4 Kasım Pazartesi güncel fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 4 Kasım Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 4.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 3 Kasım Pazar il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 3 Kasım Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 3.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 2 Kasım Cumartesi il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 2 Kasım Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 2.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 1 Kasım Cuma il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 1 Kasım Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 1.11.2019
Fındık fiyatları 20 liraya koşuyor
Fındık fiyatları 20 liraya koşuyor
TMO'nun 17 liradan alım yaptığı fındık fiyatları serbest piyasada 17,50'yi gördü. Fındık tüccarı Sezgin Kumaş fiyatların 20 liraya yükselebileceğini ileri sürdü
FINDIK 31.10.2019
Fındıkçı: 'Sahamızdan 6 puan almalıyız'
Fındıkçı: 'Sahamızdan 6 puan almalıyız'
Trabzonlu Gençler trübün lideri Mehmet Fındıkçı, sahalarında üst üste iki kritik maç oynayacaklarını belirterek, Göztepe ve Aytemiz Alanyaspor maçlarından 6 puan almaları gerektiğini söyledi.
FINDIK 31.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 31 Ekim Perşembe il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 31 Ekim Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 31.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 30 Ekim Çarşamba il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. 30 Ekim Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 30.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 29 Ekim Salı il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 29 Ekim Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 29.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Pazartesi güncel fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 28 Ekim Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 28.10.2019
Fındık bahçesinde canına kıydı
Fındık bahçesinde canına kıydı
DÜZCE(İHA) – Düzce'nin Darıcı Mahallesinde 25 yaşlarında genç fındık bahçesinde canına kaydı. Gencin üzerinden kimlik çıkmazken yabancı uyruklu bir kişi olduğu tahmin ediliyor.
FINDIK 28.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ekim Pazar güncel fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 27 Ekim Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 27.10.2019
Avrupa'ya dokuz ayda yaklaşık 8 bin 392 ton iç fındık ihraç edildi
Avrupa'ya dokuz ayda yaklaşık 8 bin 392 ton iç fındık ihraç edildi
Tarım ve Orman Bakanlığı verilerine göre, Düzce'den 2019 yılının ilk 9 ayında Avrupa Birliği'ne üye ülkelere 8 bin 391 ton 717 kilo iç fındık ihracatı yapıldı.
FINDIK 26.10.2019
Doğu Karadeniz'de fındık ve çay tarımı tehlikede
Doğu Karadeniz'de fındık ve çay tarımı tehlikede
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin 2015-2019 yılları arasında yaptığı 4 bin 600 toprak analiz sonuçlarını değerlendiren uzmanlar, bölge tarımının geleceğinin tehlikede olduğunu bildirdi.
FINDIK 26.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 25 Ekim Cuma güncel fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 25 Ekim Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 25.10.2019
Fındık üreticilerine müjde
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, alan bazlı gelir desteğinin fındıkta verim ve kalitenin artması noktasında son derece önemli olduğunu belirterek, Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) dahil çiftçilere bu yıl için ödenecek tarımsal desteklerin belli olduğunu söyledi.
FINDIK 24.10.2019
Fındık fiyatlarında son durum! 24 Ekim Perşembe güncel fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 24 Ekim Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 24.10.2019
Giresun Ziraat Odası Başkanı Karan: 'Fındıkta fiyat yükselmeyecek'
Giresun Ziraat Odası Başkanı Karan: 'Fındıkta fiyat yükselmeyecek'
Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) kriterlerini değiştirmediği sürece fındığın piyasa fiyatının üstüne çıkmayacağını söyledi.
FINDIK 23.10.2019
Fındıkoğlu, Siyez Bulguru ve Taş Baskının tescil belgelerini aldı
Fındıkoğlu, Siyez Bulguru ve Taş Baskının tescil belgelerini aldı
Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Kastamonu Siyez Bulguru ve Kastamonu Taş Baskı Dokuması'nın tescil belgelerini Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip Asan'dan aldı.
FINDIK 23.10.2019
Fındık fiyatları yükselişe geçti! 23 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 23 Ekim Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 23.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 22 Ekim Salı il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 22 Ekim Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 22.10.2019
Panik havası kalktı, fındık fiyatları yükselişe geçti
Panik havası kalktı, fındık fiyatları yükselişe geçti
Serbest piyasada fındık fiyatı yükselişe geçti. Serbest piyasada fiyat 15,5 TL , yer yer de 16 TL'den işlem görüyor.
FINDIK 22.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 21 Ekim Pazartesi il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 21 Ekim Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 21.10.2019
Sanatçı Sedat Erdiş'ten kargo şirketine 'fındık' tepkisi
Sanatçı Sedat Erdiş'ten kargo şirketine 'fındık' tepkisi
Ünlü sanatçı Sedat Erdiş, bir kargo şirketi ile kendisine gönderilen fındığın paketinin açılıp bir miktarının da alındığını iddia etti, duruma tepki gösterdi.
FINDIK 20.10.2019
Karadeniz'e şehit ateşi düştü
Karadeniz'e şehit ateşi düştü
Fırat'ın doğusunda Tel Abyad bölgesinde gerçekleştirilen keşif gözetleme görevi esnasında PKK/YPG'li teröristlerce açılan tanksavar ve hafif silah ateşi sonucu şehit olan Piyade Onbaşı Sefa Fındık'ın acı haberi baba ocağına ulaştı.
FINDIK 20.10.2019
Fındık fiyatlarında son durum! 20 Ekim Pazar il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 20 Ekim Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 20.10.2019
Vali Yavuz: 'Fındıkta bilimsel usullere yönelmeliyiz'
Vali Yavuz: 'Fındıkta bilimsel usullere yönelmeliyiz'
Ordu Valisi Seddar Yavuz, fındık bahçelerinin yaşlandığını, bu sebeple verimin düşük olduğuna dikkat çekerek, 'Fındıkta birim alandan alınan verimi yükseltmek için üreticilerimizin bilimsel tekniklere yönelmesi gerekiyor' dedi.
FINDIK 19.10.2019
Fındık hırsızları yakalandı: 3 tutuklama
Fındık hırsızları yakalandı: 3 tutuklama
Sakarya'nın Erenler ilçesinde 23 çuval fındık çalan şahıslar jandarma ekiplerince yakalandı.
FINDIK 19.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 19 Ekim Cumartesi il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 19 Ekim Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 19.10.2019
Fındıkta büyük tehdit! Samsun'da yayılma olasılığı var
Fındıkta büyük tehdit! Samsun'da yayılma olasılığı var
Fındıkta tehdit oluşturan 'Drakula' lakaplı Turunçgil Uzun Antenli Böceği'nin ardından 'kahverengi kokarca' fındığı olumsuz yönde etkilerken söz konusu böceğin Giresun, Ordu, Samsun ve bütün Türkiye'ye yayılma olasılığı olduğu belirtildi.
FINDIK 19.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 18 Ekim Cuma il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 18 Ekim Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 18.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 17 Ekim Perşembe il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 17 Ekim Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 17.10.2019
Fındık fiyatlarında son durum! 16 Ekim Çarşamba il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 16 Ekim Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 16.10.2019
Büyükşehirden fındık yetiştiricilerine seminer
Büyükşehirden fındık yetiştiricilerine seminer
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, fındık yetiştiricilerine eğitim seminerleri düzenledi.
FINDIK 16.10.2019
Ordu Valiliğinden fındık üreticilerine budama desteği
Ordu Valiliğinden fındık üreticilerine budama desteği
Ordu Valiliği Himayesinde, İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce fındıkta kalite ve verimliliği artırmak amacı ile uygulanan 'Fındıkta Örnek Uygulama Timleri Sahada Projesi' kapsamında üreticilere makine ve ekipman dağıtımı gerçekleştirildi.
FINDIK 16.10.2019
Bu da fındıktan elbise
Bu da fındıktan elbise
Ordu'nun Fatsa ilçesinde fındıktan yapılan kadın elbisesi, görenleri hayran bırakıyor. Elbiseyi görenler, 'Fındık fiyatları değişkenlik gösterdikçe, elbisenin fiyatı da değişiyor mu?' esprisini yapıyor.
FINDIK 16.10.2019
15 Ekim Salı fındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 15 Ekim Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 15.10.2019
Giresun'daki fındık fabrikası yangını
Giresun Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir fındık fabrikasında dün gece çıkan yangın Giresun ve Bulancak Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekiplerinin yoğun çabası sonucu kontrol altına alındı. İtfaiye ekiplerinin fabrikada soğutma çalışmaları günün ilk ışıklarına kadar sürdü.
FINDIK 14.10.2019
Giresun'da fındık fabrikasında yangın çıktı
Giresun'da fındık fabrikasında yangın çıktı
Giresun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir fındık fabrikasında yangın çıktı. İç fındıkların bulunduğu bölümde çıkan yangına 10 itfaiye aracı ile müdahale ediliyor.
FINDIK 14.10.2019
Fındık üreticisi fındığını 16 lira yerine 60 liradan satmanın yolunu buldu
Fındık üreticisi fındığını 16 lira yerine 60 liradan satmanın yolunu buldu
Giresun'un Tirebolu ilçesinde Ziraat Odası tarafından kurulan ve fındık üreticisinin hizmetine sunulan entegre tesis sayesinde üreticiler fındığını katma değerli ürünler haline getirerek serbest piyasada 16 lira yerine 60 liradan satıyor.
FINDIK 11.10.2019
GZO Başkanı Nurittin Karan:'Fındıkta geçen yıla oranla ihracat artışı yaşandı'
GZO Başkanı Nurittin Karan:'Fındıkta geçen yıla oranla ihracat artışı yaşandı'
Giresun Ziraat Odası (GZO) Başkanı Nurittin Karan, son yılların en yüksek fındık rekoltesinin olduğu bir sezonda, geçen yılın aynı ayına göre ihracatta büyük artış yaşadığını söyledi.
FINDIK 10.10.2019
Fındık bahçelerinde bakım ve budama dönemi
Fındık bahçelerinde bakım ve budama dönemi
Ordu Tarım Orman İl Müdürü Kemal Yılmaz, fındık bahçelerinde yapılması gereken bakım ve besleme konularında üreticilerimize uyarılarda bulundu.
FINDIK 9.10.2019
Giresun'da 'fındık ve çikolata' konuşuldu
Giresun Ticaret Borsası'nın öncülüğünde, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile Torino Ticaret Odası'nın işbirliğiyle 'Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Hibe Programı' kapsamında gerçekleştirilen ve 3 gün sürecek olan 'Odalararası İşbirliğinin Artırılması ile Giresun'da Fındığın Katma Değerinin Yükseltilmesi Projesi'nin açılışı yapıldı.
FINDIK 8.10.2019
Serbest piyasadaki fındık fiyatı meclis gündeminde
Giresun İl Genel Meclisi'nin devam eden Ekim ayı toplantısında serbest piyasadaki fındık fiyatının düşüş nedenleri ve çözüm önerileriyle ilgili hazırlanan rapor açıklandı. İl Genel Meclisi Ahmet Şahin Başkanlığı'nda başlayan toplantıda serbest piyasadaki inişli çıkışlı olan fındık fiyatı gündeme geldi.
FINDIK 8.10.2019
Başkan Fındıkoğlu, İstanbul'da Ekonomi Zirvesine katıldı
Başkan Fındıkoğlu, İstanbul'da Ekonomi Zirvesine katıldı
Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, İstanbul'da gerçekleştirilen Güçlü Bir Ulusal Ekonomi İçin Fikri Mülkiyetin Rolü Zirvesine katıldı.
FINDIK 7.10.2019
Başkan Fındıkoğlu, Özbekistan'da Türk İş ve Yatırım Forumu'na katıldı
Başkan Fındıkoğlu, Özbekistan'da Türk İş ve Yatırım Forumu'na katıldı
Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te düzenlenen Türk İş ve Yatırım Forumu'na katıldı.
FINDIK 6.10.2019
Fındık bahçelerinde şimdi ne yapılmalı?
Fındık bahçelerinde şimdi ne yapılmalı?
Düzce'nin tarımda en önemli gelir kaynağı olan fındıklar topladı, şimdi ise bahçelerde bakım zamanı.
FINDIK 6.10.2019
Ağağıkuzfındık Sosyal Tesislerinde bakım çalışmaları
Ağağıkuzfındık Sosyal Tesislerinde bakım çalışmaları
Eskişehir'in İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Aşağıkuzfındık Sosyal Tesisleri'nde incelemelerde bulundu.
FINDIK 5.10.2019
5 Ekim Cumartesi fındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 5 Ekim Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 5.10.2019
Fındık ihracatında rekor bekleniyor
Fındık ihracatında rekor bekleniyor
Türkiye'den, 2019-2020 fındık ihraç sezonunun ilk ayında gerçekleşen ihracat ve elde edilen döviz yüzleri güldürdü
FINDIK 5.10.2019
Fındıkta randıman tepkisi
Fındıkta randıman tepkisi
Zonguldak Alaplı İlçesinde fındığını devletin verdiği yüksek fiyatla alım yapan Toprak Mahsulleri Ofisi'ne (TMO) giden üreticinin fındığını düşük randımanla aldığını iddia eden üreticiler fındığı satmak için tüccarlara yöneliyor.
FINDIK 4.10.2019
Çiftçiler fındığın kilosunu 62 liradan sattı! 4 Ekim Cuma il il fındık fiyatları
Giresun'un Tirebolu ilçesinde ziraat odası tarafından kurulan fındık entegre tesisinde ürünlerini iç ve fındık ezmesi olarak değerlendiren çiftçiler, iç fındığın kilosunu 62 liradan sattı. Peki serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? İşte 4 Ekim Cuma il il fındık fiyatları.
FINDIK 4.10.2019
4 Ekim Cuma fındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 4 Ekim Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 4.10.2019
TZOB Genel Başkanı Bayraktar'tan fındık üreticilerine çağrı
TZOB Genel Başkanı Bayraktar'tan fındık üreticilerine çağrı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Giresun Ziraat Odasını ziyaret ederek çiftçiler ile bir araya geldi. Burada değerlendirmelerde de bulunan Bayraktar çiftçilere, 'Piyasaya fındık indirmeyin' çağrısında bulundu.
FINDIK 3.10.2019
Fındık ihracatında yüzde 122 artış
Karadeniz Fındık Mamulleri İhracatçılar Birliğinden (KFMİB) edinilen bilgiye göre, 2019 yılı Eylül ayında 46 bin 105 ton iç fındık ihracatı gerçekleştirildi. 2019-2020 fındık ihracat sezonunun ilk dönemi olan eylül ayında yapılan fındık ihracatı, bir önceki yıla göre yüzde 122 artış gösterdi.
FINDIK 3.10.2019
Fındıktan 296 milyon dolar gelir
Fındıktan 296 milyon dolar gelir
Türkiye'den, 2019-2020 fındık ihraç sezonunun ilk ayında 46 bin 105 ton fındık satılarak 296 milyon 313 bin dolar gelir elde edildi.
FINDIK 3.10.2019
3 Ekim Perşembe fındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 3 Ekim Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 3.10.2019
Ordu'da fındık hırsızları cezaevinde
Ordu'da fındık hırsızları cezaevinde
Ordu'nun Kumru ilçesinde ağustos ve eylül aylarında meydana gelen fındık hırsızlığının failleri yakalandı. Yakalanan 5 kişiden 3'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.
FINDIK 2.10.2019
Fındık fiyatlarında yükseliş sürüyor
Fındık fiyatlarında yükseliş sürüyor
Karadeniz'de geçen ay 16 liraya kadar çıkan ve daha sonra 13 liraya gerileyen fındık fiyatları yeniden yükselmeye başladı. Tüccarların fındık fiyatlarındaki yükselmenin devam edeceği yönünde beklentilerinin olduğunu söyledi.
FINDIK 2.10.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 2 Ekim Çarşamba il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 2 Ekim Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 2.10.2019
Samsun'da fındık hırsızları adliyede
Samsun'da fındık hırsızları adliyede
Samsun'da bir evin kilerinden 3 çuval fındık çalan 4 kişi adliyeye sevk edildi.
FINDIK 1.10.2019
Fındık fiyatları düşecek mi?
Giresun'daki fındık alıcılarından Ahmet Ergün, 'Serbest piyasada sezon başından beri hemen hemen her gün değişen fındık fiyatı bir haftadan fazla zamandır 16 liradan işlem görüyor. Bizim sattığımız büyük alıcılar kotasını doldurduğunda yeniden fiyatlar düşüşe geçecektir.' dedi.
FINDIK 1.10.2019
Fındık fiyatlarında son durum! 1 Ekim Salı il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor.1 Ekim Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 1.10.2019
Fındık fiyatlarında son durum! 29 Eylül Pazar il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 29 Eylül Pazar günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 29.09.2019
Fındık fiyatları ne kadar! 28 Eylül Cumartesi il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 28 Eylül Cumartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 28.09.2019
Fındıkta aflatoksin ve küllemeye doğal çözüm: 'Bentonit'
Samsun 5. Tarım Fuarı'nda fındıkta aflatoksin ve küllemeyi önlemeye yönelik doğal bir yöntem olan bentonit kilini tanıtma amacında olduklarını belirten Ordu'nun Ünye İlçe Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, bentonitle beraber başka doğal mücadele yöntemleri de denediklerini söyledi.
FINDIK 28.09.2019
Fındık hırsızları adliyeye sevk edildi
Fındık hırsızları adliyeye sevk edildi
Zonguldak'ın Kdz. Ereğli ilçesinde iki çuval fındık çalan 2 şahıs jandarma ekipleri tarafından adliyeye sevk edildi.
FINDIK 27.09.2019
Güldal : 'TMO'ya fındık veren üreticilerin paraları bugün itibariyle hesaplarınd
Güldal : 'TMO'ya fındık veren üreticilerin paraları bugün itibariyle hesaplarınd
Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal, TMO'ya fındığını teslim eden fındık üreticilerin hesaplarına bugün toplam 266 milyon TL yatırıldığını şu ana kadar ise toplamda fındık üreticilerine 414 milyon TL ödeme yaptıklarını söyledi.
FINDIK 27.09.2019
Fındık fiyatları ne kadar! 27 Eylül Cuma il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 27 Eylül Cuma günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 27.09.2019
Fındık hırsızları yakalandı
Fındık hırsızları yakalandı
Zonguldak'ın Kdz. Ereğli ilçesinde iki çuval fındık çalan 2 şahıstan 1'i jandarma ekiplerinin başarılı çalışması sonucu yakalandı.
FINDIK 26.09.2019
Başkan Fındıkoğlu, Bakan Yardımcısı Nebati'yi ziyaret etti
Başkan Fındıkoğlu, Bakan Yardımcısı Nebati'yi ziyaret etti
Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati'yi ziyaret etti.
FINDIK 26.09.2019
Fındık fiyatları yükselişe geçti! İşte 26 Eylül Perşembe il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 26 Eylül Perşembe günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 26.09.2019
En fazla fındık Almanya'ya satıldı
En fazla fındık Almanya'ya satıldı
Dünya fındık üretim ve pazarının büyük kısmını elinde bulunduran Türkiye'den 1 Eylül 2018-31 Ağustos 2019 döneminde en fazla fındık satılan ülkeler arasında ilk sırayı yine Almanya aldı
FINDIK 25.09.2019
Fındık fiyatları yükseliyor
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, üreticilerin serbest piyasaya ihtiyaç dahilinde fındık indirdiklerini ve emanete bırakmamalarına bağlı olarak fındık fiyatlarının yükselişe geçtiğini belirterek, 'İstediği düzeyde fındık alamayan serbest piyasa fiyatları yükseltmek zorunda kaldı' açıklamasında bulundu.
FINDIK 25.09.2019
TMO Fındık alımlarını tüm hızıyla sürdürüyor
TMO Fındık alımlarını tüm hızıyla sürdürüyor
26 Ağustos 2019 tarihinde Fatsa'da fındık alımına başlayan Toprak Mahsulleri Ofisi'nde (TMO) çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.
FINDIK 25.09.2019
FİSKOBİRLİK 9 bin ton fındık aldı
FİSKOBİRLİK 9 bin ton fındık aldı
FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, sezon açıldığından bu yana yaklaşık 9 bin ton fındık alımı yaptıklarını söyledi.
FINDIK 25.09.2019
Fındıklıkta tele takılan ayı kurtarıldı
Fındıklıkta tele takılan ayı kurtarıldı
Giresun'da girdiği fındık bahçesinde tele takılan ayı Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı.
FINDIK 25.09.2019
Fındık fiyatlarında son durum! 25 Eylül Çarşamba il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 25 Eylül Çarşamba günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 25.09.2019
Fındık fiyatları ne kadar! 24 Eylül Salı fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 24 Eylül Salı günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 24.09.2019
Fındık fiyatları yeni haftada yükseldi
Fındık fiyatları yeni haftada yükseldi
Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, fındık fiyatlarının 16 liradan işlem gördüğünü belirterek, MO ile FİSKOBİRLİK'in piyasada olmasının pazar fiyatına olumlu etki ettiğini kaydetti.
FINDIK 23.09.2019
Fındık fiyatları ne kadar! 23 Eylül Pazartesi fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine yakın üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. 23 Eylül Pazartesi günü serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Fındık fiyatlarında son durum. Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları
FINDIK 23.09.2019
Fındık bahçesinde ölü bulundu
Fındık bahçesinde ölü bulundu
Kastamonu'nun Cide ilçesinde fındık bahçesine giden yaşlı kadın, burada komşusu tarafından ölü olarak bulundu.
FINDIK 22.09.2019
Fındıkta son durum! 22 Eylül Pazar il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine az bir süre kala üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını merak ediyor. Peki serbest piyasada 22 Eylül Pazar günü fındık fiyatları ne kadar? Fındıkta son durum ne? İşte Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 22.09.2019
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk: 'Panik havası kalktı, fındık fiyatla
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk: 'Panik havası kalktı, fındık fiyatla
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, fındığın serbest piyasadaki fiyat hareketliliğine ilişkin değerlendirmede bulundu.
FINDIK 21.09.2019
Düzce'den Avrupa'ya 4 bin 540 ton iç fındık ihraç edildi
Düzce'den Avrupa'ya 4 bin 540 ton iç fındık ihraç edildi
Tarım ve Orman Bakanlığı verilerine göre, Düzce'den 2019 yılının ilk 8 ayında Avrupa Birliği'ne üye ülkelere toplam 4 bin 940 ton iç fındık ihracatı yapıldı.
FINDIK 21.09.2019
Erdal Avcı: 'Fındıklarınızı TMO'ya verin'
Erdal Avcı: 'Fındıklarınızı TMO'ya verin'
Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, 'Bütün çiftçilerimizin fındığını TMO'ya veya TMO adına fındık alan Fiskobirlik'e vermelerini tavsiye ediyoruz' dedi
FINDIK 21.09.2019
Fındık fiyatları ne kadar! 21 Eylül Cumartesi il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine az bir süre kala üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını merak ediyor. Peki serbest piyasada 21 Eylül Cumartesi günü fındık fiyatları ne kadar? Fındıkta son durum ne? İşte Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 21.09.2019
Fındık fiyatları ne kadar! 20 Eylül Cuma il il fındık fiyatları
Fındık sezonunun bitmesine az bir süre kala üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını merak ediyor. Peki serbest piyasada 20 Eylül Cuma günü fındık fiyatları ne kadar? Fındıkta son durum ne? İşte Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları.
FINDIK 20.09.2019
Giresun kalite fındığa yoğun ilgi
Giresun kalite fındığa yoğun ilgi
FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar, coğrafi işaret tescil belgeli 'Giresun kalite' fındıkların pazarlanması için firma ve kurumlardan yoğun yetki belgesi talepleriyle karşılaştıklarını söyledi
FINDIK 20.09.2019
Ekonomiye 2 milyar liralık fındık katkısı
Ekonomiye 2 milyar liralık fındık katkısı
Tarım ve sanayi şehri Sakarya'da yaklaşık 750 bin dönüm alanda yetiştirilen ve bu yıl 125-130 bin ton üretimi beklenen fındığın, kent ekonomisine 2 milyar liralık katkı sağlaması hedefleniyor
FINDIK 20.09.2019
hızWeb