GİRESUN TERÖRİST HABERLERİ

HaberlerGİRESUN TERÖRİSTGİRESUN TERÖRİST
Karadeniz'de aç kalan teröristler evlere dadandı
Terör örgütü PKK'lı 3 terörist aç kalınca Giresun'un Yağlıdere İlçesi'ne bağlı Güllüce köyünde bulunan kasap dükkanından geçtiğimiz 11 Eylül günü gece yarısı et çalmış ve yapılan ihbarı üzerine başlatılan operasyonda bölgeye yeni giren terörist grubun sorumlusu 'Çiyager' kod adlı Serdar Bekmez isimli terörist ölü ele geçirilmişti.
GİRESUN TERÖRİST 15.09.2018
PÖH Karadeniz Dağları'nda
Giresun kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlar sürüyor. Son olarak Giresun'un Yağlıdere İlçesi'nde bölgeye yeni giren terörist grubun sorumlusunun öldürülmesinin ardından operasyonlar Giresun'un Yağlıdere ilçesi kırsalında takviye birliklerinde katılmasıyla devam ediyor.
GİRESUN TERÖRİST 15.09.2018
Yakalanan PKK'lı hakkında valilikten açıklama !
Yakalanan PKK'lı hakkında valilikten açıklama !
Terör operasyonları neticesinde 1 terör örgütü mensubu etkisiz hale getirildi.
GİRESUN TERÖRİST 12.09.2018
Karadeniz'de teröristlerle çatışma: 1 asker ağır yaralı
Karadeniz'de teröristlerle çatışma: 1 asker ağır yaralı
Karadeniz kırsalında teröristlerle çıkan çatışmada 1 asker ağır yaralandı.
GİRESUN TERÖRİST 20.07.2018
JÖPER'ler Karadeniz'de terörist peşinde
Karadeniz'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlar tüm hava koşullarına rağmen devam devam ediyor. Şehit Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin katilleri adeta her ağacın arkasına bakılarak aranıyor.
GİRESUN TERÖRİST 13.07.2018
Karadeniz'de sıcak takip! PKK'lılar telsiz ile yalvardı...
Karadeniz yaylalarında terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon sürerken, 'Bizi biran evvel çıkartın' diyen teröristlerin çaresizliği telsiz konuşmalarına yansıdı.
GİRESUN TERÖRİST 11.07.2018
Karadeniz'de teröristlerle çatışma: 1 asker yaralı
Giresun'un Güce ilçesine bağlı Ağaçbaşı Yaylası Kavraz mevkiinde güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışma sonrası bir asker yaralandı.
GİRESUN TERÖRİST 9.07.2018
Giresun'da öldürülen teröristlerin ardından operasyonlar sürüyor
Giresun'un Güce ilçesi kırsalında dün yaşanan çatışma sonrası ölü olarak ele geçirilen teröristlerin kimlikleri ve nereli oldukları ortaya çıktı.
GİRESUN TERÖRİST 1.06.2018
Giresun'da teröristlerle çatışma: 2 PKK'lı öldürüldü
Giresun'un Güce İlçesi'nde önceki gün iftar saatinde taciz ateşi sonrası başlayan takip sonucu bugün terör örgütü üyeleri ile yeniden sıcak temas sağlandı. Yaşanan sıcak temasta 2 terörist etkisiz hale getirildi.
GİRESUN TERÖRİST 31.05.2018
Giresun'da teslim olan terörist Tunceli'de daha önce eylemlere katılmış
Giresun'un Dereli ilçesi Kulakkaya yaylası kırsalında 24 Ekim günü aç kalınca teslim olan PKK'lı terörist 'Aram' kod adlı Mustafa Tolucan'ın daha önce katıldığı terör saldırıları tespit ediliyor.
GİRESUN TERÖRİST 22.12.2017
PKK'lı terörist tek tek gösterdi! Örgüt Karadeniz'de kaçacak yer arıyor
Giresun'un Yağlıdere İlçesi kırsalında devam eden operasyonlar kapsamında örgüte ait sığınak ve mühimmat depoları ele geçirildi. Ele geçirilen malzemeler arasında zırh delici patlayıcı, C4 diye tabir edilen bomba ile çok sayıda silah ve mühimmat dikkat çekti.
GİRESUN TERÖRİST 22.12.2017
Teröristler yaylada girilmedik yer bırakmamış
Giresun'da kar yağışı başlamadan evlerini kontrol için hafta sonu yaylaya çıkan vatandaşlar büyük bir şok yaşadı. PKK'lı teröristler tarafından neredeyse girilmedik ev kalmadığını gözlemlendi
GİRESUN TERÖRİST 17.12.2017
Giresun'da PKK'lı teröristin sığındığı yayla evi tespit edildi
Giresun'un Yağlıdere ilçesine bağlı Üçtepeler Beldesi Günlük yaylası kırsalında yol açma ve temizleme çalışması yapan iş makinasının önüne çıkarak teslim olan PKK'lı teröristin yaylada kaldığı ev belirlendi.
GİRESUN TERÖRİST 16.12.2017
Giresun'da PKK'lı terörist işte böyle teslim oldu
Giresun'un Yağlıdere ilçesine bağlı Üçtepeler Beldesi Günlük Yaylası'nın yolunda kar nedeniyle yol açma ve temizleme çalışması yapan iş makinasının önüne çıkarak teslim olan PKK'lının yakalanma anına ilişkin fotoğraf ortaya çıktı.
GİRESUN TERÖRİST 15.12.2017
Giresun'da teröristlerle çatışma çıktı
Giresun'un Yağlıdere İlçesi Yeşilpınar Köyü Susuz mevkii yayla kırsalında dün akşam saatlerinde 3 kişi oldukları belirlenen bölücü terör örgütü PKK mensuplarıyla güvenlik güçleri arasında sıcak temas sağlandı.
GİRESUN TERÖRİST 24.11.2017
Teröristler Karadeniz'de çıkış kapısı arıyor
Teröristler Karadeniz'de çıkış kapısı arıyor
Doğu ve Güneydoğu'da sıkışan PKK, Karadeniz'de eylem yaparak üzerindeki baskıyı azaltmaya çalışıyor.
GİRESUN TERÖRİST 29.10.2017
Teröristler Karadeniz'de sıkıştı
Karadeniz kırsalında yakalanan PKK'nın Karadeniz yapılanmasına mensup 'Aram' kod adlı Mustafa Tolucan'ın sorgusu sürüyor.
GİRESUN TERÖRİST 27.10.2017
Karadeniz'de terörist avı!
Eren Bülbül'ün katillerinden Aram kod adlı teröristin PKK'lıların saklandığı yerleri göstermesiyle, Karadeniz kırsalında çok sayıda sığınağa Mehmetçik operasyon düzenledi.
GİRESUN TERÖRİST 27.10.2017
Giresun Haber: Karadeniz teröristlere kabus oldu
Giresun Haber: Karadeniz teröristlere kabus oldu
Giresun Haber: Giresun'da terör operasyonları aralıksız devam ediyor.
GİRESUN TERÖRİST 11.05.2017
Giresun'da her yerde o teröristler aranıyor
Giresun'un Çanakçı ilçesi Karabörk-Kuşköy kırsalında kaçan 5 kişilik terörist grubu yakalama çalışmaları sürerken, bu sabah terörist grupla yaşanan çatışma bir vatandaşın kamerasına an be an yansıdı.
GİRESUN TERÖRİST 2.10.2016
Giresun'da teröristlerle çatışma!
Giresun'un Çanakçı ilçesi Karabörk köyü kırsalında dün gece güvenlik güçleri ile 5 kişilik terörist grup arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada teröristlerden yaralananlar olduğu telsiz konuşmalarından belirlendi.
GİRESUN TERÖRİST 1.10.2016
Yer: Giresun, İşte teröristlerle sıcak temas anı!
Giresun'un Şebinkarahisar ilçesi Altınçevre (Balcana) köyü kırsalında dün Jandarma timi ile Tunceli-Erzincan üzerinden bölgeye girmeye çalışan 5 PKK'lı terörist arasında sıcak temas sağlanmış ve askerin açtığı ilk ateş ile grubun lideri olduğu düşünülen 1 terörist etkisiz hale getirilmişti. İşte on anlar...
GİRESUN TERÖRİST 8.06.2016
Giresun Valisi'nden terör saldırısına karşı net mesaj!
Giresun Valisi Hasan Karahan, bir teröristin etkisiz hale getirildiği Şebinkarahisar ilçesine bağlı Altınçevre köyünde incelemelerde bulundu. Vali Karahan, 'Bu grupların takibi anlamında özel bir gayretimiz var' dedi.
GİRESUN TERÖRİST 7.06.2016
Giresun'da teröristlerle sıcak temas: 1 terörist öldürüldü
Karadeniz'de son aylarda yaşanan terör saldırıları sonrası bölgede başlatılan operasyonlar neticesinde Giresun'un Şebinkarahisar ilçesi kırsalında bir grup teröristle sıcak temas sağlandı.
GİRESUN TERÖRİST 7.06.2016
Giresun'da PKK'ya karşı 750 kişi gönüllü korucu oldu
Giresun'da yaşanan terör saldırıları nedeniyle bölge halkı silahlanıp dağlarda terörist aramaya devam ederken, bölgeden gelen haberlerde 750 kişinin gönüllü korucu olduğu ifade edildi.
GİRESUN TERÖRİST 17.05.2016