Haber Gazetesi

Asarcıklılar Derneği ile anlaşma imzalandı

Medicana Samsun Hastanesi’nin kurumsal sağlık anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor. Medicana, Asarcıklılar Derneği ile anlaşma imzaladı.

Güncel - 24 Mart 2013, Pazar
Yapılan protokol, Medicana Hastanesi Genel Müdürü Vahap Doğan ve Asarcıklılar Dernek Başkanı Bayram Çevrim ile Dernek Başkan Yardımcısı Yaşar Değirmenci arasında imzalandı.
Protokole göre, Medicana Samsun Hastanesi ve Asarcıklılar Derneği arasında tüm üyeler, üyelerin bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden aile bireylerinin yararlanabileceği, kapsamlı bir sağlık hizmeti anlaşması yapıldı.

Yapılan protokol kapsamında bilgi veren Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Vahap Doğan, "Medicana Samsun Hastanesi açıldığı günden itibaren yapmış olduğu kurumsal sağlık anlaşmalarına Asarcıklılar Derneği'ni de katmış olmaktan onur duymaktadır. Hastanemiz Samsun ve Karadeniz Bölgesi'nin en kapsamlı sağlık yatırımı. Sunmuş olduğumuz sağlık hizmetini geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla yapmış olduğumuz sağlık hizmet protokolleri planlamaktayız. Hastanemiz tüm branşlarda vermiş olduğu hizmeti, çağdaş teknolojik altyapısı ve alanlarında uzman hekim kadrosuyla hastalarına sunmaktadır. Kaliteli sağlık hizmetimizi uygun ekonomik koşullarla Samsun ve bölge halkının hizmetine sunuyor olmak en önemli önceliklerimiz arasındadır" diye konuştu.

Yorum Yazın


Yorumlar Yorum


GÖĞEBAKAN’IN VASİYETİNİ YERİNE GETİRDİ

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, lösemi tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü sanatçı Murat Göğebakan’ı son yolculuğuna uğurladı.

OMÜ YENİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın, 2014-2015 eğitim yılında doluluk oranlarının yüzde 97.27 olduğunu, yabancı öğrencilerle birlikte 49 bin öğrenci sayısına ulaştıklarını söyledi.

Lojistik depo tamam

'Afete Hazır Samsun' hedefi kapsamında yapımına başlanan lojistik deponun tamamlandığı bildirildi


Karadeniz solladı

Kruvaziyer gemilerinin, Kuzey Karadeniz'de yaşanan gelişmeler ve güvenlik nedeniyle Türkiye'ye yöneldiği, böylece yüzde 50'lik artışın yaşandığı Karadeniz'in, Akdeniz ve Ege'yi geride bıraktığı bildirildi

Su yoksa oy da yok

Samsun’un Tekkeköy İlçesi Sıtmasuyu Mahallesi'nde dört yıldır musluklarından tek damla su akmayan vatandaşlar, seslerini duyurmak için cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanmama kararı aldı

Madara olmak...

Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun yazdı...

ETİK KURULU BAŞKANI VALİ AKSOY’U ZİYARET ETTİ

Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sedat Murat, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti

İHSANOĞLU’NA SAMSUN’DAN 'İSTİKLAL MARŞI'

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İnsanoğlu’na, AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları tarafından hazırlanan Türkçe ve Osmanlıca yazılı İstiklal Marşı tablosu gönderildi.

BU PALAMUTA 50 LİRA VERDİ

Samsun'un Yakakent ilçesinde bir balık satıcısı, olta ile avlanan sezonun ilk palamuduna 50 lira verdi.

"DÖVME YAPTIRMAK HARAMDIR"

Samsun Müftüsü Yrd.Doç.Dr. Hayrettin Öztürk dövme yaptırmanın İslam dininde kesinlikle caiz olmadığını ve haram olduğunu söyledi.