Haber Gazetesi

FREKANS KUYRUĞU ÖĞRENCİLERİN TEHLİKELİ GEÇİŞİ SOBACILAR KIŞA HAZIR VALİ AKSOY’DAN TÜRKOĞLU’NA ZİYARET ESKİ KARI KOCA TUTUKLANDI KURAKLIĞA DAYANIKLI FASULYE GELİŞTİRİLİYOR İran ABD ile ortak hareket etmeyecek TANAP anlaşmaları yürürlüğe girdi Özel maden işletmeleri kurtuluşu TTK'da görüyor Gazın Karadeniz yolculuğundan bin kişiye iş Kistik fibrozise tarama testli çözüm G-20’nin başındaki Türkiye artık küresel oyuncu BES'te fon büyüklüğü 35 milyar lirayı aşar Türkiye doğalgaz ithalatında 9. sırada Kırım Tatar Milli Meclisi binası boşaltılıyor Fed faiz politikasını değiştirmedi Kılıçdaroğlu'nun üslubu ekonomiye ihanettir Askeri uçak Filistinli yaralılar için havalandı Trafiğe kayıtlı araç sayısı 18,5 milyona yaklaştı IŞİD ile mücadelede önemli bir adım New York Times tepkiler üzerine hatasını düzeltti Her aileden en az bir kişi ilk yardım eğitimi alacak "Çözüm süreci" okullarda konuşulacak IŞİD Obama'nın politikaları sayesinde gelişti Aile hekimlikleri de "acil" gibi olacak İskoçyalılar tarihi referandum için sandık başında ABD'nin kimi silahlandıracağı belli değil ETLERİNİZİ SERİN YERDE BEKLETİN “OKUMUYORUZ, SEYREDİYORUZ” "VATAN EN KUTSAL EMANETTİR" OMÜ’DE İHALE BOLU'YA PATLAYACAK İKİNCİ KRİZ KAPIDA Altın bu sözlerle motive ediyor.... Düdük Özcan'ın GALİBİYET KENETLENMESİ KALECİLER TAM KADRO SADECE SEVGİ YOK İDMANDA MORAL OYUNU GÖREVE HAZIRLAR YÖNETİM YALNIZ BIRAKMADI DOPİNGLE MÜCADELEDE KARARLI DURUŞ Şampiyondan gençlere nasihat SAMSUNSPOR'A MORAL YEMEĞİ LİDER ENGEL TANIMIYOR Büyükşehir'den 3'lük atış Dişi kramponların hedefi Süper Lig İlkadım Yab-Pa'da rahak kazandı Irmak 'İdman' yaptı NİKAHI KIYDIRIP, OKULA KOŞTULAR Başkandan altın sürprizi 'AK PARTİ, TÜRKİYE DAVASIDIR' Kılıç'tan Tok'a veryansın ŞİMŞEK'TEN 'TASFİYE' İDDİASI Kaymakam Meral'e veda 'EĞİTİM İYİ PLANLANMALI' TAŞÇI'YA FOTOĞRAF SÜPRİZİ KURBAN BEREKETİ YIL BOYU SÜRECEK LÖSAM'a örnek bağış VALİ AKSOY Haberaks'ta ARKADAŞINI TEK KURŞUNLA ÖLDÜRDÜ SORUNLAR ÇÖZÜLECEK Mandepsi...

Asarcıklılar Derneği ile anlaşma imzalandı

Medicana Samsun Hastanesi’nin kurumsal sağlık anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor. Medicana, Asarcıklılar Derneği ile anlaşma imzaladı.

Güncel - 24 Mart 2013, Pazar
Yapılan protokol, Medicana Hastanesi Genel Müdürü Vahap Doğan ve Asarcıklılar Dernek Başkanı Bayram Çevrim ile Dernek Başkan Yardımcısı Yaşar Değirmenci arasında imzalandı.
Protokole göre, Medicana Samsun Hastanesi ve Asarcıklılar Derneği arasında tüm üyeler, üyelerin bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden aile bireylerinin yararlanabileceği, kapsamlı bir sağlık hizmeti anlaşması yapıldı.

Yapılan protokol kapsamında bilgi veren Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Vahap Doğan, "Medicana Samsun Hastanesi açıldığı günden itibaren yapmış olduğu kurumsal sağlık anlaşmalarına Asarcıklılar Derneği'ni de katmış olmaktan onur duymaktadır. Hastanemiz Samsun ve Karadeniz Bölgesi'nin en kapsamlı sağlık yatırımı. Sunmuş olduğumuz sağlık hizmetini geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla yapmış olduğumuz sağlık hizmet protokolleri planlamaktayız. Hastanemiz tüm branşlarda vermiş olduğu hizmeti, çağdaş teknolojik altyapısı ve alanlarında uzman hekim kadrosuyla hastalarına sunmaktadır. Kaliteli sağlık hizmetimizi uygun ekonomik koşullarla Samsun ve bölge halkının hizmetine sunuyor olmak en önemli önceliklerimiz arasındadır" diye konuştu.

Yorum Yazın


Yorumlar Yorum


VALİ AKSOY’DAN TÜRKOĞLU’NA ZİYARET

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nu ziyaret ederek, “İlimizde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm projelere büyük oranda katkı sağlayan YEDAŞ ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

“OKUMUYORUZ, SEYREDİYORUZ”

Yaklaşık 53 milyon yetişkinin yaşadığı Türkiye’de günlük 5 milyon gazetenin satıldığını belirten Basın İlan Kurumu Samsun İl Müdürü Mustafa Bayraktar, “1981-2003 yılları arasında yüzde 100 artış gösteren gazete satışları son 10 yılda maalesef yüzde 10 civarında artış göstermiştir” dedi.

"VATAN EN KUTSAL EMANETTİR"

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, “Uğruna büyük bedeller ödenerek kazanılan bu vatan, bizlere şehit ve gazilerimizin en kutsal emanetidir” dedi.


NİKAHI KIYDIRIP, OKULA KOŞTULAR

Samsun'da evlenme kararı alan öğretmen çift, nikahlarını kıydırdıktan sonra görev yaptıkları okulun bahçesine giderek, meslektaşlarıyla davul zurna eşliğinde oyunlar oynadılar

'EĞİTİM İYİ PLANLANMALI'

Aktif Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı Sefa Zor, "Eğitim gibi dev ve kapsamlı organizasyonlarda bütün süreçlerin tüm boyutlarıyla iyi bir şekilde planlanması esastır" dedi

KURBAN BEREKETİ YIL BOYU SÜRECEK

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, "Türk Kızılayı'nın Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası'nda yurtiçi vekalet bedeli 650 TL, yurtdışı vekalet bedeli ise 350 TL olarak belirlendi" dedi

VALİ AKSOY Haberaks'ta

Vali Hüseyin Aksoy, bu akşam Haberaks TV'de saat 20.00'de Sinan Sallabaş'ın sunduğu 'Özel Söyleşi' programına konuk olacak.

Mandepsi...

Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun yazdı...

KIZILIRMAK HAVZASI PİLOT BÖLGE SEÇİLDİ

Kızılırmak Havzası Entegre Havza Yönetimi Projesi bilgilendirme toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

SAMSUN 8. SIRAYA YÜKSELDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde başlatılan ‘Gönül Elçileri Projesi’ kapsamında yapılan çalışmalar sonucunda Samsun, Türkiye sıralamasında 10. sıradan 8. sıraya yükseldi.