Haber Gazetesi

Özfurat çifti gözyaşlarıyla uğurlandı

Samsun’da dün akşam meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden karı-koca gözyaşları içinde toprağa verildi

Güncel - 20 Mayıs 2013, Pazartesi
İlkadım İlçesi Liman Mahallesi Atatürk Bulvarı Liman Kavşağı önceki akşam saat 21.00’de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Turgay Özfurat (45) ve eşi Çiğdem Özfurat (45), bugün Büyük Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlığı'nda gözyaşları içinde toprağa verildiler. 

Kazada hayatını kaybeden Özfurat çiftinin çocukları Denizhan Özfurat (21) ve Deren Özfurat'ın (14) kazada yaralandıkları ve hastanede tedavi altında bulundukları öğrenildi.
 
 

Yorum Yazın


Yorumlar Yorum


Mimarlar, Yılmaz'ı 'çelişkili' buldu

Mimarlar Odası Samsun Şube Başkanı İshak Memişoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın şehrin denizle kucaklaşmasını engelleyen devlet yapılarının kaldırılacağı açıklamalarını çelikli olarak değerlendirip, "Eski yıkalım diyorsunuz, yenilerinin neden yapılmasına izin veriyorsunuz?" dedi

İlkadım Rotary'de hedef dezavantajlılar

İlkadım Rotary Kulübü Dönem Başkanı Akın Kıyıcı, projelerinin ve çalışmalarının hedefin dezavantajlılar grubu olduğunu belirterek, "Gençleri, engellileri, kadınları ve yaşlıları kapsayan projelerimizle hayatı kolaylaştıran çalışmalar gerçekleştiriyoruz" dedi

Mehmetçik Vakfı'ndan teşekkür

Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilcisi Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'u ziyaret ederek, Mehmetçik Vakfı'na yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti


SAMSUN'A BİR MÜJDE DAHA

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, ülkeyi kuzeyden güneye demiryoluyla bağlamak için Samsun'dan Akdeniz'e inen bir demiryolu hattı yapacaklarını söyledi

Yıkmak çok zor...

Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun yazdı...

KORSANA TEDBİR

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Şoförler Odası’nın dile getirdiği korsan taşımacılığa karşı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün önlem alacağı belirtildi.

ÖZEL OKULA TEŞVİK LİSTESİ AÇIKLANDI

Milli Eğitim Bakanlığı’nın özel öğretime eğitim desteği sonuçları açıklandı. Samsun’da 3 bin 217 kontenjan için 4 bin 11 başvuru yapıldı.

TÜRK EĞİTİM-SEN'DEN SİYAH ÇELENK

Türk Eğitim-Sen Samsun 1 Nolu Şubesi, okullarda yapılan görev değişikliklerine tepki göstererek İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önüne siyah çelenk bıraktı.

ESNAF ODASINDAN KÖKTAŞ'A ZİYARET

Havza Madeni İşler Kalaycılar ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fahri Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ı makamında ziyaret etti.

BAŞKAN TAŞÇI, ÖĞRENCİLERİ ATAKUM'A DAVET ETTİ

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, otogar ve üniversite de kurulan stantları ziyaret ederek, öğrencileri yalnızca Atakum'da oturmaya değil aynı zamanda ikametgahlarını da buraya almaya davet etti.