Haber Gazetesi

Fabrikada iş kazası: 2 ölü

Samsun’da yapımı süren bir gübre fabrikasında meydana gelen feci kazada, ilk belirlemelere göre 2 kişinin öldüğü bildirildi

Güncel - 22 Kasım 2012, Perşembe
Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yeni yapılmakta olan gübre fabrikasınra kaza meydana geldi. Kazada ilk belirlemelere göre 2 kişinin öldüğü, 7 kişinin de yaralandığı öğrenildi. Fabrikaya çok sayıda cankurtaran sevk edilirken, yaralıların çeşitli hastanelerde tedavi altına alındıkları açıklandı. Yaralı sayısının artabileceği bildirildi.

 

Yorum Yazın


Yorumlar Yorum


GAZİLER ÜZGÜN

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, “Geçen yıl ve bu yıl çıkarılan torba yasalarda bu kahramanların isimlerinin dahi zikredilmemiş olması bizi çok derinden üzmüştür” dedi.

58 AVCI CEZA YEDİ

Orman ve Su İşleri 11. Bölge Müdürü Mehmet Sıddık Kılınçer, 2014 yılı içerisinde 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanunu’na uymayan 58 avcıya 22 bin 566 lira idari para cezası uygulandığını söyledi.

VALİDEN TOGAR’A VEDA ZİYARETİ

Diyarbakır’a atanan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy veda ziyaretleri kapsamında Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı makamında ziyaret etti.


VALİ AKSOY’DAN TÜRKOĞLU’NA ZİYARET

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nu ziyaret ederek, “İlimizde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm projelere büyük oranda katkı sağlayan YEDAŞ ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

“OKUMUYORUZ, SEYREDİYORUZ”

Yaklaşık 53 milyon yetişkinin yaşadığı Türkiye’de günlük 5 milyon gazetenin satıldığını belirten Basın İlan Kurumu Samsun İl Müdürü Mustafa Bayraktar, “1981-2003 yılları arasında yüzde 100 artış gösteren gazete satışları son 10 yılda maalesef yüzde 10 civarında artış göstermiştir” dedi.

"VATAN EN KUTSAL EMANETTİR"

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, “Uğruna büyük bedeller ödenerek kazanılan bu vatan, bizlere şehit ve gazilerimizin en kutsal emanetidir” dedi.

NİKAHI KIYDIRIP, OKULA KOŞTULAR

Samsun'da evlenme kararı alan öğretmen çift, nikahlarını kıydırdıktan sonra görev yaptıkları okulun bahçesine giderek, meslektaşlarıyla davul zurna eşliğinde oyunlar oynadılar

'EĞİTİM İYİ PLANLANMALI'

Aktif Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı Sefa Zor, "Eğitim gibi dev ve kapsamlı organizasyonlarda bütün süreçlerin tüm boyutlarıyla iyi bir şekilde planlanması esastır" dedi

KURBAN BEREKETİ YIL BOYU SÜRECEK

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, "Türk Kızılayı'nın Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası'nda yurtiçi vekalet bedeli 650 TL, yurtdışı vekalet bedeli ise 350 TL olarak belirlendi" dedi

VALİ AKSOY Haberaks'ta

Vali Hüseyin Aksoy, bu akşam Haberaks TV'de saat 20.00'de Sinan Sallabaş'ın sunduğu 'Özel Söyleşi' programına konuk olacak.