HaberlerAydın HaberleriHastaneye kaldırılan şahıs MHP İlçe Başkanı'ndan şikayetçi oldu

Hastaneye kaldırılan şahıs MHP İlçe Başkanı'ndan şikayetçi oldu - Aydın Haberleri

Aydın'da dün gece Kemer Mahallesi'nde darp edilerek hastaneye kaldırılan Mehmet Özbayraktar, kendisini MHP Efeler İlçe Başkanı Tamer Şengezen ve beraberindeki 3 kişinin darp ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. Polis tarafından el konulan olayla ilgili soruşturma başlatılırken MHP İlçe Başkanı Tamer Şengezen iddiaların asılsız olduğunu belirter

Hastaneye kaldırılan şahıs MHP İlçe Başkanı'ndan şikayetçi oldu

Edinilen bilgiye göre; Dün gece Efeler merkez Kemer Mahallesi Kemer Meydanı'nda çıkan bir olayda MHP İlçe Başkanlığı'na aday olacağını dillendiren Mehmet Özbayraktar, darp edildi. Üstü başı kan içinde hastaneye kaldırılan Özbayraktar polise verdiği ifadede 'K.T. isimli şahsın arayıp MHP Efeler İlçe Başkanı Tamer Şengezen'in benimle görüşmek istediğini söyledi. Ben de İlçe Başkanı Tamer Şengezen'in bulunduğu Kemer Mahallesi Kemer Taksi durağı önüne gittim. Burada Tamer Şengezen, K.T., EG. ve S.G. isimli kişiler tarafından 'adaylığını koymayacaksın' diye darp edildim' şeklinde ifade vererek MHP İlçe Başkanı ve beraberindeki 3 kişiden şikayetçi oldu.
İddiaların doğru olmadığını ileri süren MHP Efeler İlçe Başkanı Tamer Şengezen, kesinlikle kimseyi darp etmediklerini belirterek 'Mehmet Özbayraktar ile bahse konu yerde karşılaştık. Başka birisi ile kavga etmiş. Dudağı patlamış. Özbayraktar'ı hastaneye bizzat ben gönderdim. Kendisi 226 promil alkollü çıkmış. Ne dediğini bilmiyor. Biz kesinlikle kimseyi darp etmedik. Bu konuyla ilgili de ifade vereceğiz. Merkez ilçe başkanı sokak ortasında kimseyi darp etmez. Bu işin altındaki sebepleri bilemiyorum. Kendisinin darp raporu da yok' dedi.

Hastaneye kaldırılan şahıs MHP İlçe Başkanı’ndan şikayetçi oldu

SIRADAKİ HABER
}