HaberlerSamsun HaberleriFarabi öğrencileri Haber Medya'da

Farabi öğrencileri Haber Medya'da - Samsun Haberleri

Samsun Farabi Okulu öğrencileri Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Haberaks TV, Haber Radyo, Haber Hayat Dergisi ve Haber Gazetesi'ni ziyaret eden öğrenciler, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Farabi öğrencileri Haber Medya'da

Samsun Farabi Okulu 7.sınıf öğrencileri, Sosyal Bilgiler Dersi kapsamında Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Okan Aralan ve Haber Müdürü Onur Nurdemir'den çalışmalar hakkında bilgiler alan minik öğrenciler, Sosyal Bilgiler Dersi'nin İletişim ve Kitle İletişim Araçları konusunu uygulamalı olarak işledi.

YERİNDE İNCELEDİLER

Okul öğretmenleri Özlem Akyel ve Mahmut Eray Özkan eşliğinde Haber Medya bünyesinde bulunan Habeaks TV, Haber Radyo, Haber Hayat Dergisi ve Haber Gazetesi'ni gezen öğrenciler, televizyon, radyo, dergi ve gazetede yapılan çalışmaları yerinde görme imkanı buldu.

KONFERANS DAVETİ

Merak ettikleri konularda sorular sorarak bilgi alan öğrenciler, Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'u konferans vermesi için okullarına davet etti.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}