HaberlerAydın HaberleriNazilli Belediyesi araç parkına bir yenisini daha ekledi

Nazilli Belediyesi araç parkına bir yenisini daha ekledi - Aydın Haberleri

Nazilli Belediyesi tarafından, Nazilli halkına daha iyi hizmet sunabilmek için 2005 model BMC Fatih damperli kamyon, uygulanan tadilat ve yapılan eklemeler ile çok amaçlı kullanıma uygun hale getirildi.

Nazilli Belediyesi araç parkına bir yenisini daha ekledi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık eldeki imkanları avantajlı hale getirerek, Nazilli Belediyesi araç parkuruna çok amaçlı kullanıma uygun yeni bir araç kazandırdı. 2005 model BMC Fatih damperli kamyona uygulanan tadilat ve yapılan eklemeler ile daha kullanışlı hale getirildi. Kamyona toplam 94 bin TL harcanarak, 12 tonluk basınçlı yol temizleme ve asfalt temizleme kapasiteli su tankı, arka yol yıkaması, 1 adet monitör tomalı, 30 milimlik makaralı 2,5 inç borusu ile her yerden su alabilme özelliğine sahip elektrik kontrol panelli eklendi.
Çok amaçlı olarak kullanıma uygun hale getirilen araç ile Nazilli'ye daha iyi ve kaliteli hizmet sunulduğunu belirten Başkan Alıcık, 'Nazilli'de neredeyse haftanın her günü Pazar kuruluyor. Bu aracı Pazar yerlerinin temizliğinde, sokaklarımızda yapılan cemiyetlerin temizliğinde, yeni açılan toprak yolların sulanmasında, yıkım çalışması yapılan binaların yıkımları sırasında asfalt ve parke taşı yolların temizliğinde kullanabiliyoruz. Ekonomik olarak tasarrufun yanı sıra zamandan da tasarruf sağlıyoruz. Büyükşehire verdiğimiz 6 itfaiye aracından sonra elimizdeki tek sokak sulama aracı ile sıkıntı yaşıyorduk. Şu an bu araç ile hem sulama yapıyor hem temizleme yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde bu çok kullanışlı aracın 2.'sini alacağız' dedi.

Nazilli Belediyesi araç parkına bir yenisini daha ekledi

SIRADAKİ HABER
}