HaberlerŞanlıurfa HaberleriÇiftçi'den Şanlıurfaspor'a moral ziyareti

Çiftçi'den Şanlıurfaspor'a moral ziyareti - Şanlıurfa Haberleri

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfaspor'u antrenman yaptığı Gap Vadisi Tesislerinde ziyaret ederek, moral desteğinde bulundu.

Çiftçi'den Şanlıurfaspor'a moral ziyareti

Şanlıurfaspor'un antrenmanı izleyen Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Antrenmandan sonra futbolcularla bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa ile birlikte her zaman takımın yanında olduklarını belirtti. Futbolcularla sohbet eden Başkan Nihat Çiftçi, 'İstikrarlı ve güzel bir çıkış devam ediyor. Hepinizi başarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Bizlerde hem yönetim hem de sizlerin daima yanınızdayız. Takım çok iyi gidiyor. Yoğunluktan dolayı bazı maçları takip edemiyorum. Ama yönetimle sürekli iletişim halindeyiz. Her zaman Şanlıurfaspor'un yanındayız. Her zaman destekçisiyiz. Yüreğimiz sizinle atıyor. Şanlıurfaspor bu sezon hak ettiği yere çıkacaktır' diyerek takıma başarılar diledi.
Başkan Çiftçi futbolculara baklava ikramında bulunurken, ziyaretlerinden dolayı Başkan Çiftçi'ye Şanlıurfaspor Kulübü adına Emin Yetim teşekkür etti.

Çiftçi’den Şanlıurfaspor’a moral ziyareti

SIRADAKİ HABER
}