HaberlerCANİK'TE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

CANİK'TE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Canik Belediyespor 2017-2018 sezon açılışını yaptığı muhteşem törenle gerçekleştirdi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 'Sporcularımız bizim yarınlarımızdır. Canik Belediyesi olarak spora ve sporcuya hizmet etmek en asli görevimizdir' dedi

CANİK'TE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

BÜYÜK İLGİ

Samsun'u Dünya, Avrupa ve Türkiye'de başarıyla temsil eden Canik Belediyespor Kulübü 2017-2018 sezon açılışını yaptığı muhteşem bir törenle gerçekleştirdi. Canik Hasan Doğan Spor Kompleksi'nde düzenlenen törene Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Belediye Başkan Yardımcısı Alican Usta, Canik AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler, Canik İlçe Emniyet Müdürü Salih Öztürk, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, ASKF Samsun Başkanı Şener Aydın, TÜFAD Samsun Başkanı Hakkı Bayrak, çok sayıda antrenör, sporcu ve aileler katıldı.

HİZMET GÖREVİMİZ

Canik Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "2004 yılından itibaren Canik'te önemli yatırımlar yaptık. Spora, sanata ve kültürel anlamda Canik ilçesine çok şey kattık. Karadeniz bölgesinde kadın basketboluna önemli yatırımlar yapan tek belediyeyiz. 10 branşta 2 bin 500 sporcuyla hem ilçemize hem şehrimize hemde ülkemize hizmet ediyoruz. İnşallah Samsunspor'umuz da Süper Lige çıkar bizlere mutluluk yaşatır. Canik Belediyesi olarak bizde Kadınlar Basketbol Ligi'nde ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için çok çalışacağız" dedi.

PLAKET VERİLDİ...

Canik Belediyespor'da görevli antrenörlere Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve protokol üyeleri tarafından plaketler verildi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}