HaberlerAntalya haberAlanya Yalçı yoluna asfalt

Alanya Yalçı yoluna asfalt - Antalya haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıl genişletme çalışması yapılan Kuşyuvası Yalçı bağlantı yolunu sathi asfaltla kapladı.

Alanya Yalçı yoluna asfalt

Alanya merkez ve Dim Vadisi'nde yaşayan halkın Kuşyuvası üzerinden yaylaya gitmek için kullandığı alternatif yollardan biri olan Kuşyuvası ile Yalçı arasındaki yolun 2 kilometrelik bölümü geçtiğimiz yılın sonlarında genişletilerek, güvenli hale getirilmişti. Kısa bir süre önce alt yapısı tamamlanan yolun asfalt çalışmaları da yapılarak yol trafiğe açıldı. Böylece Dim Vadisi üzerinden yaylaya gidip gelen vatandaşlar çok daha rahat, konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat edebilecek.
Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, 'Gümüşkavak ve Yalçı yolunu kullanarak yaylaya giden çok sayıda vatandaşımız var. Bölge sakinlerinin talebi üzerine geçen yıl her iki mahalleden geçen yolu genişlettik. Bir süre önce Gümüşkavak yolunu asfaltlayarak hizmete açmıştık. Şimdi de Yalçı Mahallesi yolunu asfaltladık. Bölge halkı artık daha rahat seyahat edebilecek. Mahalle sakinlerine ve Alanyamıza hayırlı olsun' dedi.

Alanya Yalçı yoluna asfaltSIRADAKİ HABER
}