HaberlerMuş haberUzan'dan, polislere Cumhuriyet altını

Uzan'dan, polislere Cumhuriyet altını - Muş haber

Muş'un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, uyuşturucu operasyonu gerçekleştirilen polislere başarı belgesi ve altın takarak tebrik etti.

Uzan'dan, polislere Cumhuriyet altını

Bulanık Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, İlçe Emniyet Müdürü Uğur İhsan Azap ve polisleri makamında kabul etti. Geçtiğimiz pazartesi günü Bulanık'ta uyuşturucu ile suçlarla mücadele kapsamında sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyon da başarılı bir operasyon düzenleyen İlçe Emniyet Müdürü Uğur İhsan Azap, Suç Önleme ve Soruşturma Şube Amirliği personellerine üstün başarı belgesi ve altın vererek tebrik etti.
Konu ile ilgili ilçe Kaymakamı Uzan'a bilgi veren İlçe Emniyet Müdürü Azap, 'Şahısları suçüstü yakalayıp üzerlerinde bulunan 3 kilo 300 gram esrar ele geçirilerek takip aşamasında Sultanlı köyünde 185 kilogram Hint Keneviri gün yüzüne çıkarıldı. Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde İmal Ticareti suçundan işlem yapılan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderilirken, Van 1. Ağır Ceza Mahkemesince kasten öldürme suçundan arandığı tespit edilen diğer şahıs hakkında kullanmak üzere uyuşturucu madde bulundurmak suçundan işlem yapılarak cezaevine gönderildi. İlçe emniyeti olarak bu tür suçların önüne geçmek için mücadele içinde olacağız' dedi.

Uzan’dan, polislere Cumhuriyet altınıSIRADAKİ HABER
}