HaberlerOrdu HaberleriFatsa'da spor müsabakaları güvenlik toplantısı

Fatsa'da spor müsabakaları güvenlik toplantısı - Ordu Haberleri

Ordu'nun Fatsa ilçesinde spor müsabakaları güvenlik komisyon toplantısı Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı başkanlığında gerçekleştirildi.

Fatsa'da spor müsabakaları güvenlik toplantısı

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Mehmet Yapıcı, Fatsa Belediye Başkan yardımcısı İbrahim Eroğlu, İlçe Jandarma Komutanı J. Yarbay Halit Gülten, Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk, Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Büro Amiri Yunus Yavuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, Fatsa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil Bekyürek, Fatsa İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Işıl Aralan ve Fatsa Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı Yılmaz Şerbetçi katıldı.
Spor müsabakaları güvenlik komisyon toplantısında, daha önceki toplantılarda değerlendirilen konular ile bu konulara ilişkin alınan kararların işleyişi ve bundan sonraki spor müsabakaların güvenlik konusunda kararlar alındı. Toplantı sonrası bir açıklama yapan Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, 'İspor müsabakalarındaki güvenliğe son derece önem veriyoruz. Bu kapsamda belirlenen konularla ilgili toplantı yaptık. Fatsa Belediyesporumuza da ligdeki maçlarında başarılar diliyorum' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}