HaberlerGaziantep haberÜç haftada ikinci kez soyuldu

Üç haftada ikinci kez soyuldu - Gaziantep haber

Gaziantep'te bir bakırcı dükkanı üç haftada ikinci kez soyuldu. İş yerinden 5 bin TL değerinde bakır ürünü alarak kayıplara karışan şahıs, güvenlik kameralarına yakalandı.

Üç haftada ikinci kez soyuldu

Edinilen bilgiye göre, Şahinbey ilçesine bağlı Boyacı Mahallesi Eski Çarşı'da bulunan Burak Keklik'e ait hediyelik bakır ürünleri satan iş yerine kimliği belirsiz bir kişi, gece saat 03.00 sıralarında kapıyı kırarak girdi. Olayın ardından sokağı kolaçan eden şahıs, yaklaşık bir saat sonra tekrar gittiği iş yerinden 5 bin TL'lik bakır ürünleri alıp kayıplara karıştı. Aynı iş yeri üç hafta önce de soyulmuş, hırsız 5 bin TL değerindeki bakır ürünlerini alarak kayıplara karışmıştı. Son olayla iş yerinden çalınanların değeri 10 bin TL'yi buldu. Hırsızlık olaylarına tepki gösteren esnaf ise son hırsızlık olayının da önceki olayın zanlısı tarafından gerçekleştirdiğini iddia etti.
İş yeri sahibi Burak Keklik, 'Aynı geçen sefer olduğu gibi kapıyı ayağıyla kırarak içeriye giriyor. Zararımız 5 bin TL civarında. Buraya artık bir önlem alınması lazım. Bu olaylar artık çok can sıkıcı olmaya başladı. İnsanların emeğine yazık Yapılan bu şey can sıkıcı' diye konuştu.
Öte yandan polis ekipleri zanlının tespiti için çalışma başlattı

Üç haftada ikinci kez soyulduSIRADAKİ HABER
}