Haberlerİzmir HaberleriBaşkan Kocaoğlu'ndan AK Parti'deki istifalara ilişkin açıklama

Başkan Kocaoğlu'ndan AK Parti'deki istifalara ilişkin açıklama - İzmir Haberleri

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kadir Topbaş'ın istifası ve Melih Gökçek'in istifa söylentilerine ilişkin, 'Ben olsaydım ne yapardım? O ayrı bir konudur. Seçilenlerin o görevi sonuna kadar yapması yönünde bir görüşüm var. Süremin sonuna kadar belediye başkanlığını götürmek isterim' dedi.

Başkan Kocaoğlu'ndan AK Parti'deki istifalara ilişkin açıklama

'Akıllı Trafik Sistemi'nin tanıtım toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Partili belediyelerdeki istifaları değerlendirdi.
Kocaoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın istifası ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifa söylentileri hakkında, 'Ben Kadir Bey'i de yakından tanıyorum, Melih Bey'i de yakından tanıyorum. Bu konuda benim bir şey söylemem mümkün değil. Ben olsaydım ne yapardım? O ayrı bir konudur. Onu da bugün söylemenin bir yararı yoktur. Seçilen ve göreve gelen insanların sonuna kadar o görevi yapması yönünde bir görüşüm var. Süremin sonuna kadar belediye başkanlığını götürmek isterim. Yarım bırakmak istemem. Benim bakış açım bu. Ayrı bir partide neler olur, neler biter, o konuda yorum yapmak doğru değil' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}